Reklam

Maden Musluğu Oyunu

Maden Musluğu Oyunu

Maden musluğunda mücevherler için madencilik yapın, teçhizat ve kazma toplayın, harika yetenekler kullanın ve hazine bulun ve muhteşem dünyaları keşfedin.
Maden musluğu kazmak için bir balta kullanmanıza izin veren boş zaman madencilik ve işçilik tıklama oyunudur. Sadece kazmak için tıklamaya başlayın! nadir taşlar bulun ve teçhizatı yükseltin, kazmalar ve tüm blokları toplayın. Elmasları kazmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
Madenciliğe başlamak için tıklayın veya dokunun! Teçhizatı/araçları yükseltmek için Crafting Table'a dokunun. Öğeleri görüntülemek için Çanta'ya tıklayın.

akıllı telefon mobil cep telefonu taş kırma cep teçhizat maden ocağı yükseltme alet musluk maden arama madencilik tablet vakit çiftçilik zaman öldürme kazmayla kazma vakit öldürme html5 alet çantası dokunmatik boş zaman h5 elmas zaman hazine kazma arama dünya toplama kürek blok kırma maden güncelleme tıklama tıkırtı kazma kürek öldürme değerli değerli taş taş telefon eğlenceli

akıllı telefon alet çantası arama blok boş zaman cep telefonu değerli değerli taş dokunmatik dünya eğlenceli elmas güncelleme h5 hazine html5 kazma kazma kürek kazmayla kazma kırma kürek maden maden arama maden ocağı öldürme taş taş kırma telefon tıkırtı tıklama toplama vakit öldürme zaman zaman öldürme

Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.