Reklam

Şehir Tır Şoförü Oyunu

Şehir Tır Şoförü Oyunu

Bu sefer Şehir Tır Şoförü oyunu ile büyük bir şehrin içinde tır ve kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon ve tır simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır.
Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun.
Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın!
1 Oyunculu Oyun Modu:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
El freni: "SPACE"
Kamera modu Anahtarı: "C"
Römorku Bağla/Çıkar: "T"
2 Kişilik Oyun Modu:
1. Oyuncu:
Taşı: "W,A,S,D"
El freni: "SPACE"
Kamera modu anahtarı: "C"
2. Oyuncu:
Taşı: "OK TUŞLARI"
El freni: "J"
Kamera modu anahtarı: "B"

2 kişilik 1 kişilik süper iki kişilik birleştirme vale sürücü 3d şehir city simülasyon kamyon park etme tır sürme simülatör kamyon sürme kullanma şehir içi şoför çekici kamyon şoförü ağır ağır vasıta serbest sürüş güvenli bir şehirde serbest sürüş 1 arkadaşla oynanan kamyon simülatörü unity unity3d dikkatli sürüş bağlama tır çekici 3d kamyon sürme bir kişilik alma şehir taşıma macera yarış el freni park yeri sürüş sürme 3d rakip çocuk beceri çarpmama ok rakipli park etme fark tır kullanma 3d kamyon otopark tır kamyon kullanma serbest yük yük taşıma el yarışçı görev park vasıta satın alma hız kamyon

1 3d 3d kamyon 3d kamyon sürme 3d şehir ağır ağır vasıta alma arkadaşla oynanan bağlama beceri bir bir kişilik çarpmama çekici çocuk dikkatli sürüş el el freni fark görev güvenli hız iki kişilik kamyon kamyon kullanma kamyon park etme kamyon simülatörü kamyon sürme kamyon şoförü macera ok otopark park park etme park yeri rakip rakipli satın alma serbest serbest sürüş sürme sürüş şehir şehir içi şehirde serbest sürüş şoför taşıma tır tır çekici tır kullanma tır sürme unity unity3d vasıta yarış yarışçı yük yük taşıma

Geliştirici/Sponsor : RHM, TwoPlayerGames
Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.