Altın Avcısı Oyunları

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna Kaykaylı Hayta

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna

Altın Avcısı Vinç Oyunu Oyna Altın Avcısı Vinç

İş makinenizin vinci ile yer altındaki altın, elmas, kese vb. gibi değerli nesneleri toplamalısınız.

2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu Oyna 2 Kişilik Altın Avcısı

Yer altındaki değerli madenleri toplayarak hedef puana ulaşmalısınız. Bölümler arasında dükkandan alabileceğiniz iksir, vinç hızınızı arttırır, saat ise size +20 saniye daha ek süre kazandırır.

Altın Avcısı Jack Oyunu Oyna Altın Avcısı Jack

Altın Avcısı Jack Oyunu Oyna

Kemirgen Madenciler Oyunu Oyna Kemirgen Madenciler

90'lı yılllarda çok tutulan klasik bir oyunun biraz daha basitleştirilmiş sürümü olan oyunda, madenci farelere tırmanma, paraşütle atlama, kazma, tünel yapma vb. gibi görevler vererek madene ulaştırmalısınız. Oyun bölümüne göre vereceğiniz görevler değişebilir ve tünel kazma gibi görevleri tek bir madenciye, tırnmanma gibi görevleri hepsine verebilirsiniz.

Altın Madencisi Vinç Oyunu Oyna Altın Madencisi Vinç

Altın Madencisi Vinç Oyunu Oyna

Altın Madencisi Jack Oyunu Oyna Altın Madencisi Jack

Altın Madencisi Jack Oyunu Oyna

Altın Madencisi Jack 2 Oyunu Oyna Altın Madencisi Jack 2

Altın Madencisi Jack 2 Oyunu Oyna

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna Balık Avcısı Penguen

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna

Mumya Şeker Hazinesi Oyunu Oyna Mumya Şeker Hazinesi

Mumya Şeker Hazinesi Oyunu Oyna

Otobüs ve Metro Oyunu Oyna Otobüs ve Metro

Otobüs ve Metro sonsuz koşucu ve çok oyunculu modları bir araya getiriyor. Otobanlar, tren rayları, Mısır kumulları ve diğer birçok eğlenceli alemler aracılığıyla döşenen Otobüs yolları ve Metro rayları arasında geçiş çalıştırın.

Balık Gitti! Oyunu Oyna Balık Gitti!

Balık Gitti! eğlenceli bir balık tutma oyundur. Oyunun amacı, olabildiğince çok balık avlamaktır. Balıkları tutmanızı engelleyen pirana balığına dikkat edin. Etkileşim için fareyi kullanın veya dokunun.

Mumya Şekerleri Oyunu Oyna Mumya Şekerleri

Altın madencisi benzeri oyunda mumya ile yer altından mümkün olduğu kadar şekerleme ve lolipop toplamalısınız.

Antik Altın Avı Oyunu Oyna Antik Altın Avı

Antik Altın Avı Oyunu Oyna

Altın Sahil Oyunu Oyna Altın Sahil

Altın Sahil Oyunu Oyna

Rayda Altın Avcısı Oyunu Oyna Rayda Altın Avcısı

Rayda Altın Avcısı Oyunu Oyna

Altın Avcısı Oyunu Oyna Altın Avcısı

Tren raylarındaki vagonunuzdan yer altına göndereceğiniz kanca ile değerli taş ve metallerir toplamalısınız. Ekranın sağ ve solundaki tekerlere tıklayarak vagonu sağa-sola kaydırabilirsiniz.

Elmas Parçalama Oyunu Oyna Elmas Parçalama

Elmas Parçalama Oyunu Oyna

Balık Madencisi Oyunu Oyna Balık Madencisi

Altın avcısı tarzında basit ama eğlenceli oyunda oltanızla, sudaki balıkları toplamalısınız.

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Oltayla Hediye Avı Oyunu Oyna Oltayla Hediye Avı

Oltayı sallayıp çörekleri ve hediye paketlerini toplayarak para kazanmalısınız. Kazandığınız paralarla kovayı büyütüp, daha derine inebileceğiniz yükseltmeler yapabilirsiniz.

Altın Kazıcı Oyunu Oyna Altın Kazıcı

Altına giden yolu kazın! Mümkün olduğunca çok değerli altın toplamaya çalışırken engellerden kaçının. 9 arabanın hepsinin kilidini açmak için yeterli altın alabilir misin? Hadi bulalım! Kazmak için kuma tıklayın veya dokunun.

Gold Miner Oyunu Oyna Gold Miner

Sınırlı bir zamanınız var ve bu süre boyunca toplayabildiğiniz kadar altın ve mücevher toplamalısınız. Bu altınlar ve değerli taşlar fareler tarafından taşınıyor ve onları yakalamak ve sarmak için kancanızı dikkatli bir şekilde nişan almanız gerekiyor. Sadece madenci köstebek faresine dikkat edin. Altınlarını çalmandan hoşlanmıyor ve eğer yapabilirse ipini kesecek! Her altın veya mücevher aldığınızda, biraz fazladan zaman kazanırsınız ve ilerledikçe oyun daha da zorlaşacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca çok puan kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Mobil cihazda veya PC'de fareye dokunun.

Yüzyıl Altın Madenci Oyunu Oyna Yüzyıl Altın Madenci

Benzersiz bir hikayeye sahip Century Gold Miner macerasında bir altın madeninde kaybolacaksınız. Madeni kazmak elbette kolay olmayacak, biraz zaman harcamanız gerekiyor. Derin yeraltı mağaralarında muhafızlar değerli eşyaları korur. Altın ve elmas kazanmak için goblinleri ve şeytanları yok etmelisiniz. Tüm madeni kazmanız, altını koruyan yaratıklara dikkat etmeniz gerekiyor. 60 farklı seviye ile macerayı yaşayın. İyi eğlenceler. Fare Tıklama veya Dokunma

Mini Balıkçılık Oyunu Oyna Mini Balıkçılık

Oltayı denize sallayıp derinlere inerek değişik değerdeki balıkları toplamalısınız. Kazandığınız paralarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Altın Madencisi Rayda Oyunu Oyna Altın Madencisi Rayda

Ray üstünde bulunduğunuz yerden size doğru gelen taş, kaya, altın bloklardan oluşan sütunlara kazma fırlatarak kırmalısınız.

Balıkçı Teknesi Oyunu Oyna Balıkçı Teknesi

Balıkçı teknesinden denize olta sallayıp hedef puana erişene kadar balık toplamalısınız. Kazandığınız puanlarla yüksek değerli balıklar alabilirsiniz.

Altın Madencisi Rayda - Yılbaşı Oyunu Oyna Altın Madencisi Rayda - Yılbaşı

Altın Madencisi Rayda - Yılbaşı Oyunu Oyna

Mavi Madenci Oyunu Oyna Mavi Madenci

İçinde bulunduğunuz madende mahsur kalmamak için size doğru sürüklenen taş, kaya, demir, altın bloklarına kazma atarak kırmalısınız.

Mutlu Balıkçı Oyunu Oyna Mutlu Balıkçı

Altın avcısı tarzında oltayı sallayarak su altındaki balıkları toplamalısınız.

Kuş Yakala Oyunu Oyna Kuş Yakala

Gökyüzü karardı ve bulutlardan yükseldi ve devasa kuş sürülerinden uçtu. Gökyüzünde biriken geleneksel tüylerle karıştırılan kızgın kuşlar ve güneş körlüğü zaten güvenliği tehdit ediyor, onları daha az sıra yapma zamanı geldi. Ağı çeken özel bir silahınız var mı? Hırsızları uçurmaktan zarar gelmez ve gökyüzü temizlendi. Yakalamaya başlayın, gerekli sayıda puanı toplamaya çalışın. Fare ile devam edin. Fare/Dokunmatik Ekran

Altın Dedektörü Oyunu Oyna Altın Dedektörü

Haritadaki tüm hazineleri bulmak için altın dedektörünü kullanın. Madencinizi kontrol edin ve rakiplerinizden önce hazineleri bulun. Toprağı mayınlayın ve hazinelerinizi mümkün olan en kısa sürede alın. Karakteri kontrol etmek için basılı tutun ve sürükleyin. Bombalara dokunmaktan kaçının.

Şehir Çocuğu Oyunu Oyna Şehir Çocuğu

Şehir Çocuğuh sonsuz bir mekanizma ile inanılmaz bir oyundur. Bazı epik akrobasi ve hareket koparmak ve ne yapabilirim göstermek deneyin! Size bir destek verecek güç-ups için de dikkat edin. Bugün eğlenin ve mevcut farklı kaykay modelleri deneyin.

Altın Madeni Oyunu Oyna Altın Madeni

Bu klasik altın madencisi oyununda tam olarak bir sonraki Indiana Jones değilsiniz, ancak yine de kendinizi, onları yok etmek için renkli bloklara atmanız gereken bir kazmayla donatılmış eski bir Altın madeninde buluyorsunuz. Harika bir aksiyon kahramanı arkeoloji profesörü olmanın bir sonraki en iyi yanı bu. Maç 3 oyunumuzda, aynı renkteki en az iki bitişik bloğa çarparsanız blokları kaldırabilirsiniz. Klasik Connect 3 formülü. Asgari bağlı blok sayısı 2'dir ve 3 değildir. Aynı fark. Amaç altın blokları yok etmektir, çünkü sadece bunlar size para kazandıracaktır. Kaldırmak için 2 veya daha fazla blok bağlayın. Bundan en iyi şekilde yararlanmak için tüm normal kayalardan kurtulmanız gerekecek. Mümkün olduğunca çok sayıda altın bloğu yan yana almak için diğer blokları akıllıca kaldırın. O zaman daha fazla para kazanacaksınız. Gold Mine, sınırsız seviyeye sahip bir Connect 3 oyunudur; bu, oynayabileceğiniz sürenin yalnızca Match 3 becerilerinizle sınırlı olduğu anlamına gelir. Ve bu konudaki açgözlülüğünüz. Altın hücumuna yakalanan ilk kişi sen olmayacaksın! Değerli bir Altın Madenci misiniz? Altın Madeni'nde aynı renkteki en az iki bitişik bloğa çarparak blokları yok etmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, yok etmek istediğiniz bloğa tıklamanız yeterlidir.

Taklalı Yolculuk Oyunu Oyna Taklalı Yolculuk

Taklalı Yolculuk Oyunu Oyna

Reklam
Altın Dedektörü
Altın Dedektörü
Kuş Yakala
Kuş Yakala
Altın Kazıcı
Altın Kazıcı
Balık Gitti!
Balık Gitti!
Antik Altın Avı
Antik Altın Avı
Mumya Şeker Hazinesi
Mumya Şeker Hazinesi
Altın Madencisi Jack 2
Altın Madencisi Jack 2
Altın Madencisi Rayda
Altın Madencisi Rayda

Ücretsiz Çevrimiçi Altın Avcısı Oyunları

Skorlu Altın Avcısı, 3D Altın Avcısı ve 2 Kişilik Altın Avcısı gibi alt kategorileri de içeren en iyi altın avcısı oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin altın avcısı oyununu oyna! Altın Avcısı Vinç, Kaykaylı Hayta, Mavi Madenci, EG Subway Surfers ve Balıkçı Teknesi gibi en çok oynanan altın avcısı oyunlarını oynayabilirsiniz.
Altın Avcısı Oyunları kategorisindeki onlarca altın avcısı oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.