Balon Oyunları

Balon Kahramanı 2 Oyunu Oyna Balon Kahramanı 2

Yukarı çıkmasına izin vermek için kahramana tıklayın. Balonun hasar görmesini önlemeye çalışın, aksi takdirde düşerek oyunda başarısız olursunuz.

Amigo Panço Oyunu Oyna Amigo Panço

Uçan balonları sayesinde havalanabilen Sanço'ya engelleri ve tuzakları aşmasında yardım ederek kanyondan kurtarmalısınız.

Bela Toplar Oyunu Oyna Bela Toplar

Vurdukça bölünerek çoğalan topları en ufak parçasına kadar bölüp yok etmelisiniz. Topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve hızınızı arttırabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Balonları Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Balonları

Cadılar Bayramı Balonları Oyunu Oyna

Küçük Cadı Kabarcıkları Oyunu Oyna Küçük Cadı Kabarcıkları

Küçük Cadı Kabarcıkları Oyunu Oyna

Uzay Kabarcıkları Oyunu Oyna Uzay Kabarcıkları

Uzay Kabarcıkları Oyunu Oyna

Avcı Çöp Adam Oyunu Oyna Avcı Çöp Adam

Uçan balon, bıçak, ok ve bomba kullanarak düşmanları etkisiz hale getirmelisiniz.

Canavar Balon Patlat Oyunu Oyna Canavar Balon Patlat

Canavar Balon Patlat Oyunu Oyna

Anti Stres Oyunu Oyna Anti Stres

Anti Stres Oyunu her yaş için sıkıntınızı giderecek eğlenceli boş zaman oyunudur. Etrafında oynamak ve rahatlamaya çalış. Stres sizin için iyi bir seçenek değil. Strese iyi satın almak demek. Eğlenmek ve serbest zaman stres.

Balon İstilası Oyunu Oyna Balon İstilası

Balon İstilası Oyunu Oyna

Havuz Partisi Soft Oyunu Oyna Havuz Partisi Soft

Havuz Partisi Soft Oyunu Oyna

Kabarcık Vurucu Lüks Oyunu Oyna Kabarcık Vurucu Lüks

Kabarcık Vurucu Lüks Oyunu Oyna

Balığı Kurtar Oyunu Oyna Balığı Kurtar

Balığı Kurtar Oyunu Oyna

Uzaya Doğru 2 Oyunu Oyna Uzaya Doğru 2

Daha önce geliştirdiği roketi aya gönderdikten sonra kazandığı paralarla yeni bir uzay araştırma merkezi kuran profesör, yeni hedefin Mars'a bir araştırma robotu göndermek olduğunu öğrenir. Profesöre, yeni roketini güncelleyerek veya yükselterek, geliştirip Mars'a göndermesinde yardım etmelisiniz. Uçak, uçan balon, helikopter, zeplin, ufo vs. gibi hava araçlarına çarpmanız durumunda roketiniz zarar görür. Kara bulutlardaki yıldırım roketinizin motorunu kapatacağı için kara bulutlardan uzak durmalısınız. Roketinizi yükseltin, yeni ekipmanların kilidini açmak ve yeni zirvelere ulaşmak için görevleri ve başarıları tamamlayın! Bazı tavsiyeler: - Manevralar için motoru kapatın - Hız, hasarı etkiler, bu yüzden engelden kaçamayacağınızı görürseniz, en azından yavaşlamaya çalışın. Daha fazla tavsiye: – Kanatlar, direksiyon hakimiyetini büyük ölçüde iyileştirir ve ayrıca hava direncini azaltır, bunları satın almayı unutmayın. - Bir görevi tamamlayamazsanız veya tamamlamak istemiyorsanız, onu atlamak için her zaman ödeme yapabilirsiniz (görev açıklama penceresinde $ düğmesi). Tamamlanmış olarak sayılacak, yeni öğelerin kilidi açılacak, ancak görev bonusunu almayacaksınız. Ancak daha sonra tamamlayabilir ve bonusu alabilirsiniz. – Hız kapıları size iki adet istiflenebilir hız tutkunu verir. Biri birkaç saniye ve güçlü, diğeri çok daha uzun sürecek, ancak daha zayıf. A veya Sola – sola dönün D veya Sağ – sağa dönün S veya Down – motoru kapatın W veya Yukarı – güçlendiriciler kullanın

Kral Yolu Oyunu Oyna Kral Yolu

Uçan balona bağlı krala pervane ile hava üfleyerek elmasları toplayıp zindan kapısına ulaştırmalısınız.

Piksel Okçu - Prensesi Kurtar Oyunu Oyna Piksel Okçu - Prensesi Kurtar

Başı belada olan güzel ve tatlı prensesi kurtarıp okçu kahramanı ol! Yol boyunca birçok engelle ve düşmanla karşılaşacaksın. Balonları vurarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Rakun Balon Patlatma Oyunu Oyna Rakun Balon Patlatma

Rakunun yeni yavruları olması sevindirici. Ama bu sevimli bebekler balonlar arasında mahsur kaldı. Rakunun yardımınıza ihtiyacı var beyler ve bayanlar. Bu kurtarma operasyonu zor değil ama daha fazla zamana ihtiyacı var. Aynı renk baloncukları eşleştirin, balonu patlatarak yavruları serbest bırakın, tüm yavruları kazanmak için saklayın. Sizin için çeşitli seviyelere sahip dört tema hazırladık. Bu gerçekten sorunsuz çalışan ve eğlenceli bir maç 3 oyunu. Raccoon Rescue ile iyi eğlenceler dileriz. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın.

Uçan Balon Parkuru Oyunu Oyna Uçan Balon Parkuru

Parkurda aynı renk balonları toplayarak daha üst katlara çıkmanız ve bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Farklı renkteki balonları toplarsanız balonunuz sönecektir. Mouse ile oynanmaktadır.

Eğlence Topu Savaşı Oyunu Oyna Eğlence Topu Savaşı

Hava yastıklı eğlence topuyla rakiplerinizi arena dışına atmalısınız. Çeşitli ek yetenekler kazandıran mavi bonusları toplamayı ihmal etmeyin.

Esnek Balonlar Oyunu Oyna Esnek Balonlar

Esnek Balonlar Oyunu Oyna

Matematik Treni Oyunu Oyna Matematik Treni

Balonun üstündeki toplama işlemine göre sonucun bulunduğu kutunun altına geldiğinde balonu zıplatmalısınız. Yıldızları toplayarak ek skor kazanabilirsiniz.

Mücevher Balonlar Oyunu Oyna Mücevher Balonlar

Mücevher Balonlar Oyunu Oyna

Yumurta Kırıcı Oyunu Oyna Yumurta Kırıcı

Yumurta Kırıcı Oyunu Oyna

Ampul Patlatma Oyunu Oyna Ampul Patlatma

Ampul benzeri süslerden en az 3 tanesini bitişik konuma getirerek patlatmalısınız. Kazandığınız paralarla sol taraftaki roket, balyoz, testere gibi bonus özellikleri kullanabilirsiniz.

Ninja Yıldızı Oyunu Oyna Ninja Yıldızı

Ninja Yıldızı Oyunu Oyna

Kanguru Fare Uçan Peynir Oyunu Oyna Kanguru Fare Uçan Peynir

Kanguru Fare Uçan Peynir Oyunu Oyna

Orman Balonları Toplama Oyunu Oyna Orman Balonları Toplama

Orman Balonları Toplama Oyunu Oyna

Orman Balonları Çıkarma Oyunu Oyna Orman Balonları Çıkarma

Orman Balonları Çıkarma Oyunu Oyna

Bottle Shooting Oyunu Oyna Bottle Shooting

Bottle Shooting Oyunu Oyna

Güvenli Balon Taşıma Oyunu Oyna Güvenli Balon Taşıma

Balonu sağa ve sola hareket ettirerek kazıklardan kaçınıp altınları toplayarak mümkün olduğu kadar yükseğe uçurmalısınız.

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

Beyin Futbolu Oyunu Oyna Beyin Futbolu

Elinizde taşıdığınız beyni, zombi futbolculara kaptırmadan onlara çalım atıp sahada mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Gizemli Baloncuklar Oyunu Oyna Gizemli Baloncuklar

Gizemli bir fırtına köyü kasıp kavurdu ve herkesi tüylü arkadaşlara dönüştürdü! Bunu kim ve neden yaptı? Baloncukları patlat, bahçeyi yenile ve bu gizemdeki kötülüğü ortaya çıkar! Renkli bir maceraya atılın! Alice ve tüylü arkadaşlarıyla ilgili ortaya çıkan gerçeği keşfedin. Büyüleyici bir yolculukta yüzlerce seviyeyi geçmek için akıllıca baloncukları vur ve eşleştir ve yol boyunca en iyi bahçeyi tasarla. Zor bulmaca bilmecelerini oynarken her hareket önemlidir! Fareyi fırlatmak istediğiniz yere doğrultun Topu atmak için sol tıklayın

Yılbaşı Balonları Patlat Oyunu Oyna Yılbaşı Balonları Patlat

Yılbaşı Balonları Patlat Oyunu Oyna

Karambit Bıçak Oyunu Oyna Karambit Bıçak

Çift taraflı karambit bıçakla duvardan duvara atlayarak altınları toplamalısınız.

Sıcak Hava Soliter Oyunu Oyna Sıcak Hava Soliter

Sıcak Hava Soliter Oyunu Oyna

Yunus Gösterisi 7 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 7

Yunus Gösterisi 7 Oyunu Oyna

Bubble Fight IO Oyunu Oyna Bubble Fight IO

Bubble Fight IO, HER ZAMAN, HER YERDE oynayabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir Bubble Shooter oyunudur! Baloncuklar arenanın ortasına yığılır ve sırayla onları vurursunuz. Ne kadar çok balon patlatırsanız, rakibinize o kadar çok hasar verirsiniz! Bir sonraki Bubble Fight IO şampiyonumuz musunuz? Nişan almak için tıklayın (veya dokunun) ve basılı tutun, Bubble'ı çekmek için bırakın. Rakibin Sağlık Puanı tükendiğinde kazanırsınız

Uçan Balon Patlatma Oyunu Oyna Uçan Balon Patlatma

Aşağıdan yukarı uçan balonların hiçbirini kaçırmadan hepsini patlatmalısınız.

Balon Şişir ve Patlat Oyunu Oyna Balon Şişir ve Patlat

Balonu, süre dolmadan önce en hızlı şekilde pompayla şişirip patlatmalısınız.

Amigo Panço 2 - New York Oyunu Oyna Amigo Panço 2 - New York

Uçan balonları sayesinde havalanabilen Sanço'ya New York gökdelenleri arasındaki engelleri ve tuzakları aşmasında yardım ederek kurtarmalısınız.

Balon Cenneti Oyunu Oyna Balon Cenneti

Uçan balonları gökyüzüne ulaşmadan önce patlatmalısınız.

Asteroit Patlat Oyunu Oyna Asteroit Patlat

Uzay geminizden fırlatacağınız kapsüller ile aynı renkteki göktaşlarından en az üç tanesini bitişik konuma getirip patlatmalısınız. W : İleri S : Geri Fare : Nişan alma/ateş etme

Balon Patlatan Rakun Oyunu Oyna Balon Patlatan Rakun

Balonlar içinde tutsak kalmuş tüm rakun yavrularını balonları patlatarak kurtarmalısınız.

Meyveli Kabarcı Vurucu Oyunu Oyna Meyveli Kabarcı Vurucu

Meyveli Kabarcı Vurucu Oyunu Oyna

Parlak Toplar Oyunu Oyna Parlak Toplar

Parlak Toplar Oyunu Oyna

Limonlu Kabarcıklar Oyunu Oyna Limonlu Kabarcıklar

Limonlu Kabarcıklar Oyunu Oyna

Sayılar ve Harfler Oyunu Oyna Sayılar ve Harfler

Sayılar ve Harfler Oyunu Oyna

Plajda Balon Patlatma Oyunu Oyna Plajda Balon Patlatma

Plajda Balon Patlatma oyununda, balonları yok etmek için bir zincirleme reaksiyonu tetiklemek için su balonlarını patlatmalısın. Seviyeyi tamamlamak ve bir sonraki seviyeye geçmek için tüm balonları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Oyunu bitirmeden önce tamamlamanız gereken 400 seviyeniz var. Her seviyede, yıldızları toplayabilirsiniz. Maksimum yıldız toplamak için seviyeyi olabildiğince hızlı tamamlayın. Tüm seviyeleri 3 yıldızla tamamlayabilecek misin? Bu senin meydan okuman.

Balon Eleme Oyunu Oyna Balon Eleme

Diğer üçlü eşleştirme oyunlarından farklı olan oyunda, zamanla daha fazla baloncuğu ortadan kaldırmanız gerekir. Daha fazla puan alabilmeniz için mümkün olduğunca fazla kabarcık bulun, bir elmas yüz puana değer verir! Daha yüksek bir skor elde etmek için oyuna devam etmek için zaman toplamalısınız. Baloncukları tıklayın

Reklam
Happy Easter
Happy Easter
Jungle Bubble Shooter
Jungle Bubble Shooter
Solitaire Story TriPeaks 3
Solitaire Story TriPeaks 3
Adventures With Pets! Bubble Shooter
Adventures With Pets! Bubble Shooter
Asteroid Burst
Asteroid Burst
Pool Party Soft
Pool Party Soft
Affenrätsel 217
Affenrätsel 217
Rise Up Balloon
Rise Up Balloon

Ücretsiz Çevrimiçi Balon Oyunları

Balon Şişirme, Bela Baloncuk, Balon Uçurma ve Bitişik Balon gibi alt kategorileri de içeren en iyi balon oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin balon oyununu oyna! Balon Eleme, Canavar Balon Patlat, Sakız Jimmy, Balon Labirenti, Uçan Balonla Kurtarma ve Balon Yapıcı gibi en çok oynanan balon oyunlarını oynayabilirsiniz.
Balon Oyunları kategorisindeki yüzlerce balon oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Renkli Balon, Kırmızı Balon, Balon Patlatma, Balon Fırlatma, Okla Balon, Balon Vurma, Balon Patlat, Balon Bölme, Yeşil Balon, Zıplayan Balon, Balon Toplama

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.