Barbie Oyunları

Yılbaşı Parti Kızları Oyunu Oyna Yılbaşı Parti Kızları

Yılbaşı Parti Kızları Oyunu Oyna

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna Barbie Bebek Modası

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna

Barbie'nin Tırnak Salonu Oyunu Oyna Barbie'nin Tırnak Salonu

Barbie'nin Tırnak Salonu Oyunu Oyna

Kahraman Kızın Gardrobu Oyunu Oyna Kahraman Kızın Gardrobu

Süper kahraman kız önemli öğeleri bulmak için başka bir görev için hazır olun o sizin yardımınıza ihtiyacı var! Mümkün olduğunca hızlı tüm gizli nesneleri için özel bir meydan okuma tamamlamak için mükemmel bir kostüm seç ve ara.

Moda Yarışması 2 Oyunu Oyna Moda Yarışması 2

2 kişilik giysi yarışında oyuncular, bluz, etek, kot pantolon, takı vb. gibi giysi parçlarını birbirleriyle uyumlu şekilde giydirerek jürinin kötü-mükemmel arası onayına sunmalılar.

Barbie'nin İkizleri Oyunu Oyna Barbie'nin İkizleri

Barbie'nin iki muhteşem kızı için güzel bir sürpriz hazırlamasına yardım edin. Onlar için sevimli bir elbise veya bir süper kahraman kostümü seçin ve bazı aksesuarları seçmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Barbie Casus Timi Oyunu Oyna Barbie Casus Timi

Casus ekibi şimdi yeni bir iş için hazırlanıyor ve Barbie ve arkadaşları, ağızları açık bırakan casus kıyafetlerini bir araya getirmek için değerli yardım elinizi kesinlikle kullanabilirler. Kızlara yönelik bu yepyeni 'Barbie Spy Squad' giydirme oyununda onlara yardım edebilir misin? Başlayın ve grubun lideri olan sevimli Barbie ile şekillendirme sürecine başlayın. Yeni oyunumuzda Barbie'nin sarı saç bukleleri eğlenceli bukleler, boblar ve midilli kuyruklarıyla güzelce şekillendirildi - hangisini seçeceksiniz? Ardından bir sonraki kategori sekmesine gidin ve kazanan görünümünü tamamlamak için ona bir elbise veya belki biraz tozluk ve sevimli bir üst, bir palto ve uygun botları seçin. Bu destansı macerada kullanabileceği havalı bir gözlük ve birkaç alet seçmeyi de unutmayın. Ardından, casus arkadaşlarının da hazırlanmasına yardım edin. Casus şık gardıroplarına göz atın ve her biri için doğru kıyafetleri seçin. Kızlar için 'Barbie Spy Squad' giydirme oyununu oynarken iyi eğlenceler!

Barbie Parti Divası Oyunu Oyna Barbie Parti Divası

Merhaba bayanlar! Barbie yepyeni bir tutku buldu. Son zamanlarda bir Hollywood aktrisi oldu ve tüm paparazziler onun en iyi fotoğraflarını çekmek için onu takip ediyor. Bu gece Oscar'a gidiyor ve kesinlikle harika görünüyor olmalı. Barbie Party Diva adlı heyecan verici yeni giydirme oyunumuzda muhteşem Barbie'nin parti etkinliği için kıyafetini hazırlamasına yardım etme görevini üstleneceksiniz. İyi oyunlar!

Barbie Büyüleyici Kraliçe Oyunu Oyna Barbie Büyüleyici Kraliçe

En sevdiğin bebek Barbie, glam modasını seviyor! Paranın satın alabileceği en iyi tasarımcı ürünlerini giymeyi seviyor. bu ve süper eğlenceli oyununda baştan aşağı görünümünü büyüleyici bir tarzda tamamlamasına yardım edin.

Barbie'nin Peri Tarzı Oyunu Oyna Barbie'nin Peri Tarzı

Her zaman güzel olan Barbie, hayatında her zaman yeni şeyler olmak ister. Bu yüzden bu akşam onu Peri tarzında giydirmeyi planlıyor ve aynı zamanda bu farklı tarzdaki peri tarzı elbiselerle arkadaşlarını çekmeyi seviyor. Barbie'yi sizin için peri tarzında dekore etme şansı var. Bugün onun mükemmel perisini yapmak için bu şansı değerlendirmek ister misin?

Barbie's Yeezy Line Oyunu Oyna Barbie's Yeezy Line

Bu yılın en çok beklenen işbirliği… Barbie'nin Yeezy Line'ı şimdi piyasaya çıkmaya hazır ve büyük bir başarı olacak, orası kesin. Sevimli Barbie'nin kıyafetlerini çekmek için kişisel bir stiliste ve yetenekli bir fotoğrafçıya ihtiyacı olduğu için siz bayanlar da bu önemli moda projesinin bir parçası olacaksınız. Ama önce, kızlara yönelik bu yepyeni giydirme oyununu başlatan Barbie'nin en havalı şehirli görünümünü tasarlamaya hazırlanın. Barbie'nin vücuda oturan elbiseler, balıkçı yaka üstler, yırtık yırtık kot pantolonlar, sıcak görünümlü taytlar ve bol kabanlar serisini gözden geçirin, karıştırıp eşleştirin ve daha sonra çekmek için beş farklı görünüm yaratın. Her kıyafeti tamamlamak için doğru ayakkabıları, şapkaları ve takıları bulun. Ardından saçını şekillendirin ve eksiksiz bir görünüm için ona cesur bir makyaj yapın. Son bakışı çekin ve bir sonrakine geçin! İyi eğlenceler bayanlar!

Barbie'nin Yamalı Elbisesi Oyunu Oyna Barbie'nin Yamalı Elbisesi

İşte size yepyeni bir moda mücadelesi ile güzel Barbie geliyor bayanlar! Bugün, sezonun olmazsa olmaz kumaşına sahip benzersiz bir elbise tasarlamak için siz kızlar olarak yaratıcılığınızı ve moda tasarımcılığı becerilerinizi en üst düzeye çıkaracak: patchwork. Öyleyse devam edin, bu tatil temalı oyunu başlatın ve sevimli Barbie'mizin Sevgililer Günü'nü etkilemesi için dudak uçuklatan bir elbise yaratın. İlk önce elbisenin üst kısmına karar verin ve Barbie'yi giydirmek için gerçekten şirin bir üst seçin. Kısa kollu bir bluz tercih edebilir veya daha romantik bir bluz tercih edebilir ve ana karar verildikten sonra oyunun bir sonraki sayfasına gidebilir ve çok çeşitli renk ve baskılardan en çok hoşunuza gideni seçebilirsiniz. Harika iş, bayanlar! Şimdi patchwork etekle ilgilenelim. Bu yeni tasarım oyununda bayanlar, güzel bir pileli yama işi etek ve şirin katmanlı bir etek arasında seçim yapabilir ve ardından elbisenin üst kısmına uygun eğlenceli baskılarla kaplayabilirsiniz. Oldukça çarpıcı görünüyor, ama sence bu sanat eserini aksesuarlamasına da yardım edebilir misin? Saçını şekillendirin, ardından eşleşen bir çift ayakkabı arayın ve çarpıcı bir son görünüm için doğru takıları seçmeyi de unutmayın. İyi eğlenceler bayanlar!

Astronot Prenses Oyunu Oyna Astronot Prenses

Sarışın Prenses ile bir uzay macerasının zamanı geldi. Dikkatinizi ve tepkinizi kontrol edin. Eserler ve mineraller aramak için diğer gezegenlere gidin. Uzayın tüm sırlarını keşfedin ve sarışın için harika bir yeni uzay giysisi alın! Sol fare düğmesi veya dokunma.

Barbie Benimle Hazırlan Oyunu Oyna Barbie Benimle Hazırlan

Barbie Benimle Hazırlan adlı bu harika oyunu oynayın ve her gün kusursuz bir görünüm için bu moda tutkununun sırlarını öğrenin! Barbie'nin çok popüler bir vlog kanalı var ve tüm izleyicileri, uyanır uyanmaz muhteşem görünümüne nasıl kavuştuğunu merak ediyor. Bu yüzden bir Benimle Hazırlanın videosu yapmaya ve hayranları tüm adımlardan geçirmeye karar verdi. Barbie Benimle Hazırlan'ı oynarken iyi eğlenceler! Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.

Çiçekli Bulmaca Oyunu Oyna Çiçekli Bulmaca

Çiçekli Bulmaca, güzel bir Prenses kızın çiçeklerini toplama arayışındaki büyülü bir hikayesini anlatıyor. Çiçekleri birbirlerine bağlayıp toplayarak, kendi renklerindeki bölgeye taşımalısınız.

Süper Barbie Giydirme Oyunu Oyna Süper Barbie Giydirme

Süper Barbie Giydirme Oyunu Oyna

Barbinin Rüya Evi Oyunu Oyna Barbinin Rüya Evi

Yeni taşınan Barbie'nin evini dekore etmelisiniz.

Barbie'nin Köylü Elbisesi Oyunu Oyna Barbie'nin Köylü Elbisesi

Güzel Barbie sizin için başka bir moda meydan okumasıyla karşınızda, bayanlar! Bugün, bir köylü elbisesine çok ihtiyacı olduğu ve kendine özgü tarzına uygun bir elbise bulamadığı için harika yaratıcılığınızı ve moda tasarımcılığı becerilerinizi test edecek. Sahip olduklarını göstermeye hazır mısın? Muhteşem 'Barbie'nin Patchwork Köylü Elbisesi' oyununu başlatmak için ona katılın ve her şeyden önce elbisenin üst kısmına karar verin ve Barbie'yi giydirmek için gerçekten şık bir üst seçin. Kısa kollu bir bluz tercih edebilir veya sevimli bir fırfırlı seçebilirsiniz ve ana karar verildikten sonra oyunun bir sonraki sayfasına gidebilir ve çok çeşitli renkler arasından seçim yapabilir ve en çok hoşunuza gidenleri yazdırabilirsiniz. Harika iş, bayanlar! Şimdi patchwork etekle ilgilenelim. Bu yeni tasarım oyununda siz bayanlar iki farklı stil ve çok çeşitli desenler arasından seçim yapabilirsiniz ve eminim ki sonunda patchwork köylü eteği gerçekten harika bir görünüme sahip olacaktır. Gösterişli bir bel ile süsleyin, saçını şekillendirin, ardından eşleşen bir çift ayakkabı arayın ve çarpıcı bir son görünüm için doğru takıları da seçmeyi unutmayın. İyi eğlenceler bayanlar!

Barbie'nin Yeni Telefonu Oyunu Oyna Barbie'nin Yeni Telefonu

Barbie'nin modern dünyada büyük bir sorunu var. Akıllı telefonu hasar gördü ve yenisine ihtiyacı var ve şimdi ona ihtiyacı var. Bugün piyasada bulunan en iyi telefonu seçmesine yardım edebilir misin?

Barbie Tropikal Düğün Oyunu Oyna Barbie Tropikal Düğün

Muhteşem Barbie hayallerinin erkeğiyle evleniyor. Koridorda yürümek ve evlenmek için sabırsızlanıyor. Hayatındaki bu önemli olaya çok yakın ve gerçekten kesinlikle harika görünmek istiyor. Barbie'nin Tropikal Düğünü adlı heyecan verici yeni giydirme oyunumuzda, onun hazırlanmasına yardım etmek gibi gerçekten önemli bir görevi üstleneceksiniz. Eğlence!

Barbie ve Arkadaşları Mezuniyet Oyunu Oyna Barbie ve Arkadaşları Mezuniyet

En sevdiğiniz Disney prenseslerini büyük Mezuniyet günleri için giydirme şansını yakaladıktan sonra, bayanlar stilist becerilerinizi başka bir büyük teste tabi tutma ve şık Barbie ve onun en iyi arkadaşları için eşit derecede şık mezuniyet görünümleri ile gelme şansınız var. Bu doğru, Barbie'nin Mezuniyet Günü için güzel görünümüne bakmak için seçildin. Acele edin ve kızlara yönelik 'Barbie ve Arkadaşları Mezuniyet' giydirme oyununa başlarken ona katılın ve bu sevimli arkadaşlar için başkalarını nasıl dudak uçuklatacak görünümler yaratabileceğinizi görün. Bu güzel kızların rengarenk cübbenin altına giyecekleri kıyafeti seçerken gösterişli elbiselerini, öldürücü topuklu ayakkabılarını ve büyük beden takılarını çok sevdiklerini unutmayın. Her kızın son derece şık gardırobunu gözden geçirin ve en iyi arkadaşlarını giydirmek için en çok neyi seviyorsanız onu seçin, ardından her biri için doğru mezuniyet kep şapkasını ve bornozunu seçin ve dört farklı mezuniyet atkısını kişiselleştirmek için zaman ayırın. Kızlar için 'Barbie ve Arkadaşları Mezuniyet' giydirme oyununu oynarken iyi eğlenceler!

Barbie Kelebek Divası Oyunu Oyna Barbie Kelebek Divası

Barbie harika bir kelebek temalı yarışmaya davet edildi ve harika görünmesi gerekiyor, eminim siz de aynı fikirdesinizdir. Yeni elbisesiyle süper sevimli ve muhteşem görünmesine yardımcı olun

Barbie Yılbaşı Sürpriz Hediye Oyunu Oyna Barbie Yılbaşı Sürpriz Hediye

Barbie Yılbaşı Sürpriz Hediye Oyunu Oyna

Barbie Aktris Oldu Oyunu Oyna Barbie Aktris Oldu

En sevdiğin oyuncak bebek Barbie'nin harika bir kariyer fikri var. Ünlü ve başarılı bir aktris olmak istiyor ve bir seçmeleri var. Barbie Becomes An Actress adlı bu yeni oyunda onun süper sevimli ve harika görünmesine yardım edin! Seçmeler için harika bir elbise ve sade bir makyajla mükemmel bir görünüme ihtiyacı olacak. Onun için yapabilir misin? Dolabını kontrol edin veya yeni ürünler satın alın ve bebeğiniz Barbie için mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için karıştırıp eşleştirin.

Barbie ve Ken Yılbaşı Oyunu Oyna Barbie ve Ken Yılbaşı

Barbie ve Ken bu yıl Yılbaşı Partisi'ni düzenliyor. Partinin yarın olduğunu yeni fark etti ve misafirleri için aklındaki her şeyi bir araya getirmek için yeterli zamanı olmayacağından korkuyor. Ken mutlu bir şekilde ona yardım etmeyi kabul etti ve değerli yardım elinle ev Noel ağacının yanı sıra süslenecek ve Barbie ve Ken kesinlikle şimdiye kadar görülen en şirin eşleşen kıyafete sahip olacaklar. Kızlar için 'Barbie'nin Ve Ken'in Noeli' oyununu başlatırken onlara katılın ve her şeyden önce evlerini dışarıdan dekore etmelerine yardımcı olun: gerçekten sevimli bir görünüm vermek için renkli ışıklar ve güzel bir Noel çelengi kullanın. İşiniz bittiğinde, içeri girip evlerini içeriden güzelleştirebilirsiniz! Noel ağacı ve şöminesi için güzel bir dekorasyon seçin ve sonra onlar için hangi şık Noel havasını bir araya getirebileceğinizi görmek için oyunumuzun bu sayfasına gidin! Ken için Noel Baba'dan ilham alan bir kostüm ve güzel Barbie'ye uygun bir şey seçebilirsiniz! Kızlar için yepyeni Noel oyunumuzu oynarken iyi eğlenceler!

Barbie Koçella Oyunu Oyna Barbie Koçella

Yine yılın o zamanı… Hanımlar, yılın en çok beklenen müzik festivali Coachella'ya hazırlanmanın tam zamanı! Başlamasına sadece birkaç gün kala Barbie, bu yıl ağzı açık bırakan nelerin gösteriş yapacağını merak etmeye başladı bile ve bu bana ilham verme şansın olabilir. Gelin ve kızlar için yepyeni Barbie Coachella oyunumuzu başlatmak için ona katılın ve iyi bir izlenim bırakmak için ihtiyacınız olan tüm öğelere göz atın. Her şeyden önce, renkli bir göz farı rengi, su geçirmez bir rimel ve koyu bir ruj rengi kullanarak uzun süre kalıcı bir makyaj yapmayı öğrenin. Ardından oyunun bir sonraki sayfasına gidin ve Barbie'nin süper özel Coachella gardırobuna göz atın. Şortlar, püsküllü şortlar ya da bohem etekler, kot ceketler ya da işlemeli hırkalar ile kombinleyebileceğiniz, büyük boy kolyeler ve bu yılın olmazsa olmazı çiçekli saç bantları ile kombinleyebileceğiniz çok çeşitli üstler bulacaksınız. Bunları karıştırıp eşleştirin ve aralarından seçim yapabileceği birkaç görünüm oluşturun. Barbie'nin Coachella görünümüyle başa çıkmasına ve ilham almasına yardım ederken iyi eğlenceler!

Barbie Monster High Halloween Oyunu Oyna Barbie Monster High Halloween

Barbie ve arkadaşları Monster High Cadılar Bayramı temalı bir parti verecekler, bu ne kadar havalı değil mi? Bu fikri Eylül ayında, canavarlar için muhteşem okulda en sevdiği hortlaklarla bir hafta geçirme şansına sahip olduğunda buldu. O sadece bir çılgın kıyafet seçmek için süper zor yüzgeçler ve bu nedenle o canavar yüksek temalı saç modelleri, kıyafetler ve aksesuarlar tüm karıştırmak ve yaklaşan ürkütücü parti için funky yeni Cadılar Bayramı kostüm oluşturmak için değerli yardım elini kullanabilirsiniz! Bu şaşırtıcı Cadılar Bayramı giydirme oyununa başlamak için tatlı Barbie'ye katılın ve her şeyden önce saç modeliyle başa çıkmalarına yardımcı olun: saçlarını tarayın ve bir Drakulaura'nın imzası olan atkuyruklarında stillendirin, Barbie'nin altın saç kilitlerini pembe vurgularla parlayan siyah tonlarda boyadığınızdan emin olun. Aksesuar ve sonra oyunun bir sonraki sayfasına taşımak ve onun ifade kıyafeti seçin. Drakulaura'nın, Ghoulia'nın, Clawdeen'in ya da başka birinin seçimi olabilir. Kazanan kıyafete karar verdikten sonra, uygun bir çift ayakkabı ve düzgün bir şekilde tamamlamak için gereken doğru aksesuarları arayabilirsiniz! Kızlar için 'Barbie Monster High Halloween' giydirme oyununu oynayarak harika zaman geçirdiniz!

Barbie Paper Bag Pants Oyunu Oyna Barbie Paper Bag Pants

Kağıt torba bel pantolon bu bahar mevsimi giyim parçası olmalıdır ve sevimli Barbie bu şaşırtıcı moda trendinin en son parçalarını test etmek için sabırsızlanıyorum. Herkes bu gurur verici pantolonu sever ve Barbie onun pantolonunu denemek için sabırsızlanıyor. Yine de onları nasıl donatılacağını öğrenmesi gerekiyor, böylece siz bayanlar ona katılmaya davet ediliyorsunuz ve bazı şaşırtıcı kıyafet kombinasyonlarını bir araya koymasına yardımcı oluyorsunuz. Barbie'nin bahar gardırobunda çok çeşitli kağıt torba bel pantolonlar mevcuttur, bu yüzden hepsini gözden geçirmekten ve onu giydirmek için en sevdiğiniz çifti seçmeden çekinmeyin. O zaman devam edin ve seçiminizi eşleştirmek için en iyi üst üstleri bulun. Bir çift yüksek bel pantolon olmak, bir crop-top en iyi seçeneği yapacaktır, ancak Barbie'nin kıyafetini tamamlamak için bodik bir gömlek de alabilirsiniz. Bir sonraki uygun pompa çifti için bakın, bir çapraz vücut çantası ve şık görünümünü tamamlamak için renkli bir güneş şapkası seçin. Ve çok fazla sevimli öğe varsa ve karar veremiyorsanız. . . bayanları endişe etmeyin, 'Barbie Kağıt Çanta Pantolon' giydirme oyununda şık modacımız için dört farklı görünüm oluşturabilir ve sonunda inanılmaz kreasyonunuzu da kaydedebilirsiniz. İyi vakitler!

Barbie Hamile Bakımı Oyunu Oyna Barbie Hamile Bakımı

Haberleri duydun mu? Tatlı Barbie bebek şimdi anne olmak üzere ve harika hamileliğinin son günlerinde ona iyi bakması için tıbbi becerilere sahip süper yetenekli bir asistan arıyor. Ken uzakta ve bebek yumruğu o kadar büyük ki Barbie hemen başlamak için değerli yardım elinizi kullanabilir. 'Barbie Hamilelik Bakımı' oyununu başlatmak için ona katılmak için acele edin ve her şeyden önce bugün ne yemek istediğini görün. Listesinde pastalar, turtalar ve hamburgerler var, bu yüzden doğru sırayı bulmanız ve onu mutlu etmeniz yeterli. Şimdi bir smoothie'ye ne dersin? Taze meyveyi dilimleyin ve elektrikli karıştırıcıya koyun, biraz süt ekleyin ve içecek kremalı ve lezzetli hale gelene kadar her şeyi iyice karıştırın. Harika iş, bayanlar! Barbie'nin biraz rahatlamasına yardımcı olacak gerçekten güzel bir şarkı bulun, ardından ona ayak masajı yapın ve ardından ikisinin de tanışmaya hazır olduğundan emin olmak için Barbie'nin kan basıncına ve bebeğinin kalp atışlarına bakın. Kızlar için 'Barbie Hamilelik Bakımı' oynarken iyi eğlenceler!

Barbie Düğünü Oyunu Oyna Barbie Düğünü

Bu güzel çift evlenmek istiyor ve mükemmel bir düğün mekanı arıyorlar. Bir düğün organizatörünü ziyaret ederler ve onun yardımıyla iki harika yeri ziyaret edecekler, düğün organizatörünün her yeri dekore etmesine yardımcı olacaklar ve sonunda düğünü nerede yapacaklarına karar verecekler. İyi oyunlar!

Barbie Takımı Hedefleri Oyunu Oyna Barbie Takımı Hedefleri

Teresa ve Christie iki harika kız ve harika sarışın bebek Barbie ile yakın arkadaşlar. Üçlü her zaman birliktedir ve birlikte alışveriş yapmayı severler. Barbie Takımı Hedefleri adlı bu yeni ve eğlenceli oyunda kızların her biriyle tanışın ve onlar hakkında daha fazlasını keşfedin.

Bayram Makyajı Oyunu Oyna Bayram Makyajı

Bayram Makyajı Oyunu Oyna

Barbie Moda Polisi Oyunu Oyna Barbie Moda Polisi

Barbie, bu yeni giydirme oyununda iz peşinde! Kötü giyimli prensesleri bulmasına yardım et ve onlara tam bir makyaj yap. Onlar için sevimli kıyafetler seçin ve bu harika yeni giydirme oyununda eğlenin! Oyunu oynamak için sol fare düğmesini kullanın.

Eliza Cennet Düğünü Oyunu Oyna Eliza Cennet Düğünü

Çanlar çalıyor! Elsa'nın Cennetteki Düğünü adlı bu peri masalı yeni oyunda en sevdiğiniz Disney kraliçesinin büyülü düğünü için harika görünmesine yardımcı olun. Harika zaman geçirin! Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.

Barbie Motor Model Oyunu Oyna Barbie Motor Model

Barbie bu gece bir motor şovuna katılacak. Onu havalı kıyafetlerle giydirmelisin. İyi oyunlar!

Barbie Kış Modası Oyunu Oyna Barbie Kış Modası

Kış geldi ve en sevdiğiniz kız Barbie, Kış indirimlerinden en iyi şekilde yararlanmak için şehirde gerçekten harika bir alışveriş çılgınlığına gitmek için sabırsızlanıyor. Barbie Kış Modası adlı yeni giydirme oyunumuzda, göz atmanız için bulabileceğimiz en iyi modayı tek bir yerde topladık. Barbie muhteşem ışıltılı kıyafetlerin ve aksesuarların hepsini sever ve mükemmel kombinasyonu bulana kadar hepsini karıştırıp eşleştirmeye heveslidir.

Bonnie Sevgililer Günü Partisi Oyunu Oyna Bonnie Sevgililer Günü Partisi

Bonnie Sevgililer Günü Partisi Oyunu Oyna

Şarkıcı Barbie Oyunu Oyna Şarkıcı Barbie

Barbie süper yetenekli bir şarkıcı. Kendi grubu var ve erkekleriyle birlikte şehirdeki en havalı partilerde cover şarkı söylüyor. Ancak son zamanlarda daha fazlasını istediğini fark etti. Bir süper yıldız olmak istiyor, kendi konserlerini istiyor, insanların şarkılarını söylediğini duymak istiyor… ve bunun için The Voice şarkı yarışmasına katılmaya ve kazanmaya karar verdi. Yapabilir, biliyor ama bunun için biraz yardımınıza ihtiyacı var. O halde gelin ve Barbie'ye katılın ve jüriyi yalnızca havalı bir şarkıyla değil, aynı zamanda görülmeye değer bir süperstar ile de etkilemesine yardımcı olun. Makyajını yap, saçını şekillendir ve ardından sahne kıyafetleri ve aksesuarlarıyla oynayarak eğlenirken bunları karıştırıp dudak uçuklatan bir sahne görünümüne uydur. Ardından, mükemmel görünene kadar şarkısını tekrar tekrar uygulamasına yardımcı olabilirsiniz. İyi oyunlar!

Barbie Boğaz Ameliyatı Oyunu Oyna Barbie Boğaz Ameliyatı

Barbie Boğaz Ameliyatı Oyunu Oyna

Prenseslerin Ayrılık Draması Oyunu Oyna Prenseslerin Ayrılık Draması

Bu yeni oyunda Elsa zor bir dönemden geçiyor! Yeni makyaj ve giydirme oyununu oyna ve Elsa'nın erkek arkadaşından ayrılmasına yardım et! Bu bükümlü biten kız oyununun tadını çıkarın ve Disney Prensesi ile eğlenin! Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.

Süper Kahraman ve Prenses Oyunu Oyna Süper Kahraman ve Prenses

Süper Kahraman ve Prenses Oyunu Oyna

Prensesler Yeni Yıl Partisi Oyunu Oyna Prensesler Yeni Yıl Partisi

Prensesler Yeni Yıl Partisi Oyunu Oyna

Ellie ve Ben Yılbaşına Hazırlık Oyunu Oyna Ellie ve Ben Yılbaşına Hazırlık

Ellie ve Ben Yılbaşına Hazırlık Oyunu Oyna

Kahraman Kız Gerçek Makyaj Oyunu Oyna Kahraman Kız Gerçek Makyaj

Gizli sığınağında en sevdiği süper kahraman katılın ve olağanüstü gerçek bir makyaj için hazır olun. Yardım Süper spa tedavileri ile bir sonraki görevi için hazırlamak ve yepyeni bir görünüm oluşturun Bebek. Göz farı, ruj, kızarıyor ile muhteşem renk kombinasyonları kullanarak dönüşümü tamamlamak, o zaman mükemmel bir kıyafet ve saç modeli seçin. Bir kez makyaj tamamlandı, Süper Bebek gece ve mücadele suç girecek.

Kahraman Kız Manikür Oyunu Oyna Kahraman Kız Manikür

En sevdiği oyuncağı ile süper bir tırnak makyaj için hazır olsun, bu dünya üzerinden! Güzellik yeteneklerinizi kullanışlıdır sarışın süper kahraman suçla mücadele için dışarı çıkmadan önce pampered elleri olması gerekir. Spa kremi, kesme ve çivi mükemmel ve muhteşem bakmak için onları süslemek dosya.

Reklam
Пижамная Вечеринка
Пижамная Вечеринка
Princess Astronaut
Princess Astronaut
Bonnie and BFFs Valentine Day Party
Bonnie and BFFs Valentine Day Party
Ellie and Ben Christmas Preparation
Ellie and Ben Christmas Preparation
Barbie Motor Model
Barbie Motor Model
Небесная Свадьба Элизы
Небесная Свадьба Элизы
Barbie's Yeezy Line
Barbie's Yeezy Line
Barbie's Valentine's Patchwork Dress
Barbie's Valentine's Patchwork Dress

Ücretsiz Çevrimiçi Barbie Oyunları

Barbie Makyaj, Gelin Barbie, Hamile Barbie ve Barbie Giydirme gibi alt kategorileri de içeren en iyi barbie oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin barbie oyununu oyna! Barbie Bebek Modası, Barbie'nin Peri Tarzı, Barbie Casus Timi ve Barbie Takımı Hedefleri gibi en çok oynanan barbie oyunlarını oynayabilirsiniz.
Barbie Oyunları kategorisindeki onlarca barbie oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Balık Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşleştirme Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Park Etme Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.