Basit Oyunlar

Maymun Sevindir 270 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 270

Maymun Sevindir 270 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 53 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 53

Maymun Sevindir 53 Oyunu Oyna

Onet Hayvanları Eşle Oyunu Oyna Onet Hayvanları Eşle

Hayvan karakterli, eğlenceli ve sevimli olan bu connect 2 oyununun oynaması kolay, bu onet oyununda hangisini eşleştireceğinizi bulmak için beyninizi çalıştırın Oynamak için farenizi kullanın

Sıfır Sayılar Oyunu Oyna Sıfır Sayılar

"Sıfır Sayılar" bir mantık bulmacası oyunudur. Amaç, eşleşen sayılar oluşturarak tüm karoları ortadan kaldırmaktır. Kurallar: Bir döşeme yalnızca bitişik bir döşemeye taşınabilir. Aynı numaraya sahiplerse, ikisi de elenir; aksi takdirde birlikte eklenirler. Oyun alanını temizlemek ve bir sonraki mücadelenin kilidini açmak için doğru toplamları ve elemeleri yapın!

Geri Dönüşüm Oyunu Oyna Geri Dönüşüm

Bu eğitici (ama kesinlikle sıkıcı değil! ) oyunla eğlenin ve geri dönüştürmeyi öğrenin! Süre dolmadan mümkün olduğunca çok nesne toplayın, ancak dikkatli olun! Yalnızca taşınan çöp kutusuna uygun çöpü seçmelisiniz. Masaüstü: Karakterinizi hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın Mobil: Karakterinizi hareket ettirmek için okları kullanın

Yıldız Mücevher 2017 Oyunu Oyna Yıldız Mücevher 2017

Yıldız Mücevher 2017 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 218 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 218

Maymun Sevindir 218 Oyunu Oyna

Şeker Ezme 3 Oyunu Oyna Şeker Ezme 3

Şeker Ezme 3 Oyunu Oyna

Toplar ve Kiremitler Oyunu Oyna Toplar ve Kiremitler

Eğer basit ve sade bir eğlence arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. Tuğla vs Toplara nişan al ve her şey yok olur izlediğim rahatlatıcı bir oyun. Yani, eğer Amacınız nokta ise, bu konuda bir tek sorun var. Sizin Amacınız denemek için hazır ve eğlenceli bir sürü var? Sonra atlamak ve oynamak!

Sulu Boya Bulmaca Oyunu Oyna Sulu Boya Bulmaca

Renkler birbirlerine karıştığında hangi renklerin oluştuğunu öğrenebileceğiniz oyundaki amaç, şekildeki bölümleri kenar renklerine göre doğru renkte boyamalısınız. Boya fırçanızı fincandaki suyla temizleyebilirsiniz.

Yıldızlı Şekerler Oyunu Oyna Yıldızlı Şekerler

Yıldızlı Şekerler Oyunu Oyna

Çılgın Tavuk Vurma Oyunu Oyna Çılgın Tavuk Vurma

Tüfeğinizle 90 saniye içinde vurabildiğiniz kadar uçan tavuk vurmalısınız. Uzaktaki tavuklar daha yüksek puan kazandırır. Fare : Ateş etme

Maymun Sevindir 223 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 223

Maymun Sevindir 223 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 217 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 217

Maymun Sevindir 217 Oyunu Oyna

Spiral Piyano Kulesi Oyunu Oyna Spiral Piyano Kulesi

Nota (sol) anahtarını piyano aralarından geçirerek zemine ulaşmalısınız.

Paskalya Bağlantıları Oyunu Oyna Paskalya Bağlantıları

Paskalya Bağlantıları Oyunu Oyna

Uzay Tüneli Oyunu Oyna Uzay Tüneli

Yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Mavi Kuş Oyunu Oyna Mavi Kuş

Mavi kuş bağımlılık yapan bir oyundur. Hareketli engellerden kuş kaydedin. Bu 'Flappy Bird' oyunu ama biraz daha katlanmış ile aynıdır. Bu oyun Admob ile uyumludur.

Şeker Yolu Oyunu Oyna Şeker Yolu

Şekerleri seçip istediğiniz yere taşıyıp aynı şekerden en az 3 tanesini bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

Deniz Yaşamı Mahjong Oyunu Oyna Deniz Yaşamı Mahjong

Deniz canlıları temalı mahjong çin bulması.

Neon Roket Oyunu Oyna Neon Roket

Kontrolü zor olan roketi sağ/sol yapıp dengede tutarak altınları ve yıldızları toplayıp iniş rampasına indirmelisiniz.

Disk Alanı Oyunu Oyna Disk Alanı

Disk Alanı, çocuklar için bir bulmaca oyunudur. Bu oyunda diski seçilen alana yerleştirmeniz gerekiyor. Alanı hareket ettirmek için disk gücünü almak için ekrana dokunun. Ona daha fazla güç verirseniz alandan uzaklaşacaktır veya ona daha az güç verirseniz disk alana daha yakın olacaktır. Yani diski alana gitmek için doğru gücü vermeniz gerekiyor. Her başarıdan sonra alan pozisyon değiştirecektir.

Ürkünç Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna Ürkünç Kabarcık Vurucu

Ürkünç Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna

Kum Süsleme Oyunu Oyna Kum Süsleme

Kum üzerine istediğiniz çizimi yapabilirsiniz ve ayrıca deniz kabuğu, çiçek, deniz yıldızı, plaj eşyaları ve balıklarla süsleyebilirsiniz.

Temiz Okyanus Oyunu Oyna Temiz Okyanus

Küçük çocuklar için hazırlanan oyunda denize ait olmayan veya olmaması gereken içecek kutusu, muz kabuğu, çanta ve şişe gibi nesneleri toplamalısınız.

2048 X2 Blok Birleştirme Oyunu Oyna 2048 X2 Blok Birleştirme

2048'in klasik oyunu ile Tetris'in bir kombinasyonu. Rakamlar yukarıdan düşüyor ve gelmeye devam ediyor. Rakamları birleştirmeyi ve oyun alanını mümkün olduğunca uzun süre temiz tutmayı başar. Yapabileceğiniz en iyi birleştirme nedir? Düşen sayıları bırakmak için istediğiniz sütunlara dokunun. Daha yüksek sayılarla birleştirmek için aynı sayıları birleştirin. Daha yüksek katlar için ikiden fazla sayıyı da birleştirebilirsiniz.

Kaykaycı Çocuk Oyunu Oyna Kaykaycı Çocuk

Kaykayınızla karşınıza çıkan engelleri aşıp, altınları toplayarak bitişe ulaşmalısınız. Sağ Yön Tuşu : Hızlanma (tekrar tekrar basarak) Yukarı Yön Tuşu : Zıplama

3B Kayıp Diyarlar Oyunu Oyna 3B Kayıp Diyarlar

3 boyutlu ve hoş grafikli oyunda gökyüzü adalarındaki farklı nesneleri ve dolayısıyla farkları bulmalısınız. Bölümleri bitirip kazandığınız anahtarlarla kilitli bölümleri açabilirsiniz. Bölümler ilerledikçe fark miktarı ve ayrıntılar artıyor. Ekrana dokunup dikey veya yatay eksende adaları çevirebilirsiniz. Bilgisayarda fare tekerleğiyle yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Lezzetli Cevherler Oyunu Oyna Lezzetli Cevherler

Lezzetli Cevherler Oyunu Oyna

Mutlu Çiftlik Mahjong Oyunu Oyna Mutlu Çiftlik Mahjong

Bu güzel oyunda bahçenizdeki meyve ve sebzeleri toplamanız gerekiyor. Onları seçmek kolaydır, sadece 2 çift aynı karoyu bulun ve üzerlerine tıklayın. Mahjong oyunu gibi ama kırsal ve çiftlik dünyası ile daha da eğlenceli. Telaş yok, muhteşem grafikler, sevimli karakterler ve oynaması çok eğlenceli bir oyunla sadece iyi vakit geçirin. Hiç sıkılmadan oynamanıza izin verecek birçok farklı seviye ve ortam var. Meyve ve sebzeleri çiftler halinde toplayın.

Havuz Arkadaşım 3 Oyunu Oyna Havuz Arkadaşım 3

Şişedeki çivileri çekip çıkartarak suyu çocuk havuzuna doldurmalısınız.

Kıvrımlı çizgiler Oyunu Oyna Kıvrımlı çizgiler

Kıvrımlı yollarda yerçekimi yönünü değiştirerek bitiş flamasına ulaşmalısınız.

Tali Yoldan Çıkış Oyunu Oyna Tali Yoldan Çıkış

Trafik lambalarının olmadığı bir bölgede tali yoldaki araçları, diğer arabalara çarpmadan anayola sokmalısınız.

Trafikte Araba Sürme Oyunu Oyna Trafikte Araba Sürme

Diğer arabaların arkasına fazla yaklaşmadan ve çarpmadan trafik kurallarına uyarak, altınları toplayıp bitişe ulaşmalısınız.

Ralli Yıldızları Oyunu Oyna Ralli Yıldızları

Ralli Yıldızı olmak için gerekenlere sahip misiniz? Ortalama bir araba ile başlayın ve daha iyi, daha hızlı ve daha güçlü Ralli arabaları satın almak için para kazanın. Yıldız Lider Tablosuna tırmanın ve dünyaya en iyi olduğunuzu gösterin. Sürüş sırasında hepsinin farklı bir hissi olduğu için tüm arabaların kilidini açmaya çalışın. Hızlandırmak için Yukarı Ok Yönlendirmek için Sol ve Sağ

Vejetaryen Eşleştirme Oyunu Oyna Vejetaryen Eşleştirme

Soğan, biber, domates, patlıcan, karnabahar gibi sebzelerden en üç tanesini bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

Alaaddin Cinleri Oyunu Oyna Alaaddin Cinleri

Sarayı, kibirli Cafer'den kurtarmak için her görevi yerine getirip cinleri eşleştirmelisiniz.

Yıldız Vurucu Oyunu Oyna Yıldız Vurucu

Yıldız Vurucu Oyunu Oyna

2048 Efsanesi Oyunu Oyna 2048 Efsanesi

2048 Efsanesi oyununda 4x4, 6x6 ve 8x8 alanlarda 2048 sayısını elde etmelisiniz.

Süper Pembe Kız Oyunu Oyna Süper Pembe Kız

Süper pembe kıza çeşitli canavarlar, pusular ve tehlikeli tuzaklarla yüzleşerek güç kristalini kurtarmasına yardım etmelisiniz. Yön tuşları : Hareket Z : Zıplama X : Ateş etme

Şeker Festivali Oyunu Oyna Şeker Festivali

Puanınız arttıkça yatay ve dikey olarak genişleyen panoda aynı renkteki en az 3 şekeri bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

İp Adam Oyunu Oyna İp Adam

İp Adam, gökten gelen iplere tırmanmaya çalıştığınız atari tarzı eski tarz bir oyundur. Oyunda kaydırma ve dokunma olmak üzere iki oyun modu bulunmaktadır. Kaydırak seçeneği ile tutarlı bir tırmanış seçeneğine sahip olabilir ve bir dokunuşla oyun seçeneği ile bir sağlık çubuğuna sahip olabilirsiniz. Birini seç ve bir arkadaşına meydan oku ve eğlence başlasın! Sola git: "SOL OK" Sağa git: "SAĞ-OK" Yeniden başlat: "SPACE"

Boşa Akmasın Oyunu Oyna Boşa Akmasın

Sağ taraftaki borudan yükselen su taşmadan önce boruları birleştirerek sol taraftaki boruya bağlamalısınız.

3 Tekerli Yanlama Oyunu Oyna 3 Tekerli Yanlama

3 Tekerli Yanlama, 3 boyutlu sanat animasyonlarından yapılmış sonsuz bir üç tekerlekli bisiklet yarış oyunudur. Sürüklenmenize ve hızlandırmak için nitro şarj etmenize izin verilir. Tüm engellerden kaçınmanız gerekiyor, yoksa hemen kaybedersiniz. Parkurda kalkan gibi faydalı eşyaları toplamayı unutmayın! İyi şanslar ve yeni kayıtlar yapın! Ekrana dokunun ve kaydırın

Maymun Sevindir 162 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 162

Maymun Sevindir 162 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 161 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 161

Maymun Sevindir 161 Oyunu Oyna

Kalamar Kulesi Oyunu Oyna Kalamar Kulesi

Kalamar Kulesi, aksiyon, strateji ve savaş bulmacasının birleşimidir. Çok sayıda düşmanla zorlu kuleler bulacaksınız. Savaşmak, görünümlerin ve silahların kilidini açmak ve amansız düşmanları yenmek için kahramanınızı sürükleyip bırakın. Bu inanılmaz savaşın büyük kahramanı olun. Kahramanı düşman kulesine sürükleyin.

Bebek Ejderhalar Oyunu Oyna Bebek Ejderhalar

Bebek Ejderhalar, 2 yavru ejderhayı özelleştirebileceğiniz çocuklar için eğlenceli bir oyundur! Bebek Ejderhalar inanılmaz grafikler ve özelleştirmeler ile Bebek Ejderhalar oyunu için eğlenceli bir makyaj. Oynamak için dokunun

Frensiz Sürüş Oyunu Oyna Frensiz Sürüş

Sanırım gerçekte kimse sokakta fren yapmadan sürmeyi denemedi. Ama Frensiz Sürüşte bunu deneyimleme şansınız var! 3 boyutlu piksel animasyon modelleri ile. Hem sol hem de sağ taraftan diğer tüm araçlardan kaçınmasına yardımcı olmak için uygun zamanlamada hızlanabilirsiniz. Sakin olun ve yüksek bir skor elde etmek için hızlı sürün! Dokunun ve basılı tutun - hızlandırın

Labirentten Çık Oyunu Oyna Labirentten Çık

Önünüzdeki ekranda labirentin üç boyutlu bir görüntüsü görülecektir. Karakteriniz belli bir yerde olacak. Ayrıca labirentten çıkışı da göreceksiniz. Topu ona taşımak zorunda kalacaksınız. Bunu yapmak için, uzaydaki tüm labirenti istediğiniz yöne çevirmek için tuşları kullanmanız gerekir. Top labirentten çıkışa gelir gelmez size puan verilecek ve oyunun bir sonraki aşamasına geçeceksiniz. Sol ve sağ ok tuşlarını kullanın veya ekrana dokunun!

Reklam
Among Us Eşleştirme
Among Us Eşleştirme
Gizli Hayvanlar
Gizli Hayvanlar
1 Blok Bulmaca
1 Blok Bulmaca
Mahjong Simya
Mahjong Simya
Yak Şunu
Yak Şunu
Lappa Yapboz
Lappa Yapboz
Geri Dönüşüm
Geri Dönüşüm
Neşeli Bardak
Neşeli Bardak

Ücretsiz Çevrimiçi Basit Oyunlar

En iyi basit oyunlar kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin basit oyunu oyna! Kıvrımlı çizgiler, Paskalya Bağlantıları, İtfaiye Kurtarma, Maymun Sevindir 217 ve Yol Yarışçısı gibi en çok oynanan basit oyunları oynayabilirsiniz.
Basit Oyunlar kategorisindeki binlerce basit oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Balık Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşleştirme Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Park Etme Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.