Beyin Yakıcı Oyunlar

Isol8 Gizemi Oyunu Oyna Isol8 Gizemi

Kendinizi sessiz bir uzay istasyonunda buldunuz. . . Biraz fazla sessiz! . . Herkesin nerede olduğu zaten ayrı bir gizemken, buna kafa yormayıp çıkış yolunu bulmalısınız. Her odadaki kilitli kapıları açmak için bir şekilde konsola erişmelisiniz. Odalarda küp ve onun üzerine çıkmak için kullanabileceğiniz rampa niteliğinde bloklar mevcut. Odalarda ilerledikçe blokları itme, çekme, yerleştirme, tekrar değiştirme sayıları gittikçe arttıyor. Yön tuşları : Hareket Z : (Hareketi) Geri Alma M : Harita R : Güncel odayı sıfırlar Q : Çıkış

Mavi Bölge 2 Oyunu Oyna Mavi Bölge 2

Sadece mavi bölgeye kısıtlı mürekkep kullanarak çizeceğiniz nesneler ile tüm yıldızları toplamalısınız.

Ahşap Izgara Oyunu Oyna Ahşap Izgara

Bu harika bulmaca oyununu oynamaya hazır mısın? Panik yapmayın kolay bir oyundur. İlk önce, ızgaradaki sayılara bakın. Her biri aynı miktarda kutu/alan doldurmalıdır. Yani 4 görürseniz, bu döşemenin yanında aynı renkle doldurulması gereken 4 kutu olmalıdır. Sana anlamanın kolay olduğunu söyledim. . . Bununla birlikte, daha yüksek seviyelerde ustalaşmak biraz daha zordur, ancak ilklerini öğrenmesi ve bu güzel bulmaca oyununun tadını çıkarması çok kolaydır. Her biri aynı miktarda kutu/alan doldurmalı

Koyun Eşleştirme Oyunu Oyna Koyun Eşleştirme

Renkli üçlü eşleştirme oyununun tadını çıkarın! Klasik 3'lü eşleştirme oyun türünde tamamen yeni bir görünüm! Eğlenin ve Koyun Eşleştirme ile mantık ve planlama becerilerinizi geliştirin! fare / dokunmatik ekran

Ahşap Bloklar Oyunu Oyna Ahşap Bloklar

Ahşap Bloklar Oyunu Oyna

Mücevher Blokları Oyunu Oyna Mücevher Blokları

Mücevher Blokları Oyunu Oyna

Jöle Bloklar Oyunu Oyna Jöle Bloklar

Blokları sürükleyip aynı renktekileri eşleştirip patlatarak hiç blok bırakmamalısınız.

Reversi Mania Oyunu Oyna Reversi Mania

Arkadaşınızla veya bilgisayara karşı oynayabileceğiniz oyunda mümkün olduğu kadar fazla pulu kontrol altına alarak panodaki hakimiyetinizi sağlamalısınız.

Yansıtma Oyunu Oyna Yansıtma

Kırmızı bölgeyi aynayla yansıtarak bölgeyi doldurmalısınız.

Aşk Noktaları Oyunu Oyna Aşk Noktaları

Çizeceğiniz şekillerle noktaları birleştirmelisiniz.

Sayılarla Hafıza Oyunu Oyna Sayılarla Hafıza

Sayılarla Hafıza Oyunu Oyna

Canlı Çizgi Oyunu Oyna Canlı Çizgi

Mürekkebe bir yörünge çizerek tüm renkli topları patlatmalısınız. Siyah toplara dokunmayın! Mürekkebi duvardan sektirebilirsiniz.

Neon Çemberler Oyunu Oyna Neon Çemberler

3 farklı boyutta içiçe yerleştirebileceğiniz renkli çemberleri yatay ve dikey olarak eşleştirmelisiniz.

2 Kişilik Reversi Oyunu Oyna 2 Kişilik Reversi

2 Kişilik Reversi Oyunu Oyna

Brainstorm Oyunu Oyna Brainstorm

Brainstorm Oyunu Oyna

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna Korsan Adası Nonogram

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna

Kutu Adam Sokoban Oyunu Oyna Kutu Adam Sokoban

Kutu Adam Sokoban, ücretsiz bir klasik kutu itme bulmaca oyunudur. Amaç, tüm kutuları birer birer iterek işaretli konumlara yerleştirmektir. Oynamak için 100 seviye var. Masaüstü: Kutu adamı hareket ettirmek için ok tuşlarını veya WASD'yi, geri almak için Z'yi ve yeniden başlatmak için R'yi kullanın. Mobil: Taşımak için kaydırın. Veya kontrol etmek ve oynamak için Düğmeler kullanıcı arayüzünü kullanabilirsiniz.

Çiçekli Bloklar Oyunu Oyna Çiçekli Bloklar

Klasik bir oyunun çiçekli sürümü olan oyundaki temel amaç, aynı renkli çiçekleri eşleştirip patlatarak hiç çiçek bırakmamak. En önemli nokta, çiçek miktarlarıdır. Buna göre 2'li veya 3'lü eşleştirme yapmanız gerekebilir. İlerleyen bölümlerde lazer ışını ve asansörleri de kullanmanız gerekecek.

Çizim Oyunu Oyna Çizim

Çizim Oyunu Oyna

3x3 Renkli Halkalar Oyunu Oyna 3x3 Renkli Halkalar

3x3 Renkli Halkalar, beyin jimnastiği için harika, bağımlılık yapan bir çember bulmaca oyunudur! Orijinal bir olay planına sahip, inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir bulmaca oyununa hoş geldiniz! 3x3 Renkli Halkalar, mantığı basit ama tamamlaması zor bir bulmacadır. Oyunda zaman sınırı veya görev yoktur. Oyunun grafikleri her yaş için uygundur, 3x3 Renkli Halkalar hem çocuklar hem de yetişkinler için oynamak ilginç olacak! Eğitin, oynayın ve eğlenin! Oynamaya başlamak çok kolay! • Renkli halkaları boş hücrelere aktarın. • Hedefe ulaşmak için aynı renkteki üç halkadan oluşan bir sırayı tamamlayın!

Kasnak Sırala Oyunu Oyna Kasnak Sırala

Renkli çemberlerin yerlerini değiştirerek hepsi aynı renk olacak şekilde gruplandırmalısınız. Çemberleri sadece kendisi ile aynı renkteki çemberin üstüne koyabilirsiniz.

NoNoSparks Genesis Oyunu Oyna NoNoSparks Genesis

Genesisin bir parçası olun! Oyunun amacı, nonogramlara dayalı mantıksal bulmacaları çözerek flora, fauna, insanlar ve hatta dinozorlar dahil olmak üzere adım adım eksiksiz bir dünya yaratmaktır. Güzel ve esprili grafikler ve karakterler büyüleyici bir çekicilik sunuyor. Eşsiz ödül mekaniği ve denenmiş ve test edilmiş, bağımlılık yaratan bulmaca oyunu, sizi başka bir oyun oturumuna davet eden bir akış yaratır. İyi eğlenceler! - tamamen yalnızca fare kullanılarak oynanabilir - ayrıca bir blok veya boş bir işaret yerleştirme arasında geçiş yapmak için boşluk tuşunu BASILI TUTABİLİRSİNİZ.

Süper Kahraman Bulmaca Oyunu Oyna Süper Kahraman Bulmaca

Süper Kahraman Bulmaca, beyninizi zorlayacak ve hafızanız üzerinde çalışacak insanüstü bir bilmece oyunudur. Oyunlardan, filmlerden, çizgi romanlardan en sevdiğiniz süper kahramanları öne çıkaran bulmacaları çözün ve en iyi puanı almaya çalışın. Oyunu oynamak için fareyi kullanın.

Tuğlalar Oyunu Oyna Tuğlalar

Klasik tuğla bulmacanın tadını çıkarın! Benzersiz bir klasik beyin yakıcı düzinelerce seviyeye meydan okuyarak eğlenin! Puanlarınızı yendi ve eğlenin! Rahatlarken mantığınızı eğitin! fare / dokunmatik ekran

Brain Tricky Puzzles Oyunu Oyna Brain Tricky Puzzles

Basit bir sorun gibi görünüyor, ancak çoğu zaman o kadar basit değil! Ekrandaki soruları hızlıca cevaplayın, cevap resimde! Fikrini değiştirmek istiyor musun? Belki farklı bir etki olur! Oynamak İçin Dokunun.

Renk Doyurma Oyunu Oyna Renk Doyurma

Tüm panoyu aynı renkle doldurmalısınız.

Coloruid Oyunu Oyna Coloruid

Alandaki tüm kutuları sınırlı sayıdaki hamle ile aynı renge dönüştürmelisiniz.

Coloruid 2 Oyunu Oyna Coloruid 2

Farklı renklerdeki tüm artı işaretlerini sınırlı sayıdaki hamle ile aynı renge dönüştürmelisiniz.

Hayvan Hafıza 2 Oyunu Oyna Hayvan Hafıza 2

Hayvan Hafıza 2 Oyunu Oyna

Farklı Hayvanı Bul Oyunu Oyna Farklı Hayvanı Bul

Dört resimdeki hayvanlardan farklı olanı bulmalısınız.

Beyin Yıkama Oyunu Oyna Beyin Yıkama

İlginç bölümlerin olduğu bir bulmaca oyunu. Bölümleri geçebilmek için normal düşünceyi bırakıp biraz aykırı düşünmelisiniz! . .

Mavi Kırmızı Mantık Oyunu Oyna Mavi Kırmızı Mantık

Mavi kırmızı Mantık Oyunu beceri ve deneyim gerektiren bir bulmaca oyunudur. Kendinize meydan okumak istiyorsanız, bu oyun kesinlikle iyi bir seçimdir. Tüm blokların aynı renge dönüşmesini sağlamak için renk bloğuna tıklayın. Kaç seviyeye ulaşabileceğinizi görün, Mavi mantık Oyununda eğlenin! Fare tıklaması veya oynamak için ekrana dokunun

Brain Out Oyunu Oyna Brain Out

Brain Out Oyunu Oyna

Beyin Yakıcı Kutular Oyunu Oyna Beyin Yakıcı Kutular

Sevgililer Günü geçse de aşk asla değişmeyecek. Beyin Yakıcı Kutular çok ilginç bir bulmaca oyunudur. Senin görevin birbirini seven iki kutuyu buluşturmak ama bu basit bir oyun değil çünkü ikisinde kutular arasında çok farklı türde engeller var. Göreviniz, engeli geçmek ve platformun diğer ucuna ulaşmak için siyah güneş lekelerinden birini kontrol etmektir. Hazır mısın? Kutu hareketini kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.

Beyin Yakıcı Top Oyunu Oyna Beyin Yakıcı Top

Görev basit! . . Topun açısını ve gücünü ayarlayıp fırlatarak kovayı tutturmalısınız. . .

Çorap Giydirme Oyunu Oyna Çorap Giydirme

Panoda hiç boşluk kalmayacak şekilde iki sarı noktayı birleştirmelisiniz.

Nonogram Resim Oyunu Oyna Nonogram Resim

Nonogram Resim Oyunu Oyna

Hexologic Oyunu Oyna Hexologic

Kendinizi Hexologic oyunun güzel dünyasına bırakın. Zorlu ama ödüllendirici bulmacaları çözün, rahatlatıcı müzikler dinleyin ve oyunun atmosferine dalın! Hexologic öğrenmesi çok kolay ve aynı zamanda son derece bağımlılık yapan dilden bağımsız bir mantık bulmaca oyunudur. Güzel bir grafik tasarım, rahatlatıcı müzik ve zorlu ama yenilmez olmayan bulmacalarla süslenmiş basit bir oyun mekaniği, her yaştan oyuncu için uzun saatler boyunca eğlenceyi garanti edecek. Altıgenlerin içindeki noktaları olası üç yönde birleştirin, böylece toplamları kenarda verilenle eşleşsin!

Aşık Toplar Oyunu Oyna Aşık Toplar

Bazı bölümleri mantığa aykırı gibi gelen bu aşk bulmacasındaki amaç, birbirlerinden ayrı düşen topları çizgi ile yol yaparak bir araya getirmek! . .

Beyin 100 Oyunu Oyna Beyin 100

Panodaki yerleri bir anlığına gösterilen kedilerin hepsinin yerini doğru bilmelisiniz.

Brain Buster Oyunu Oyna Brain Buster

İngilizce sorulan sorulara göre uygun şekli çizerek bulmacayı çözmelisiniz.

Mavi Bölge Oyunu Oyna Mavi Bölge

Sınırlı miktardaki mürekkebiniz ile mavi bölgeye çizeceğiniz şekiller ile tüm yıldızları toplamalısınız.

Kibrit Çöpleri Oyunu Oyna Kibrit Çöpleri

Ekrandaki çubukların bazılarını menteşelerinden serbest bırakıp bazılarını kırarak tümünü düşürmelisiniz.

Düşen Bloklar Oyunu Oyna Düşen Bloklar

Farklı yönlere olan çekimlerine göre mavi renkli bloklar hayatta kalmalı ve gri renkli bloklar ekrandan yok olmalı. Kahverengiler sadece yardımcı bloktur.

Basit Eşitlik Oyunu Oyna Basit Eşitlik

3x3 ölçülü panodaki tüm sayıları aynı yapmalısınız. Yatay ve dikey olarak 1 kare atlayabilirsiniz ve atladığınız karedeki sayı +1 artar.

Süper Keskin Oyunu Oyna Süper Keskin

Beyin yakıcı zorlu oyunda şekilleri stratejik hesapla keserek, parçaların hedef toplara ulaşmasını sağlamalısınız.

Kafa Karıştırıcı Oyunu Oyna Kafa Karıştırıcı

Kafa Karıştırıcı oyunu, hareket halindeyken beyninizi çalıştırmanın ve zihninizi rahatlatmanın kolay ama heyecan verici bir yoludur! Çizgi bulmacalarının faydalarını deneyimleyin: işe giderken, yatmadan önce veya ne zaman vakit öldürmeye ihtiyacınız olursa, bu yepyeni beyin jimnastiği bulmaca oyunu, eğlenirken beyninizi harekete geçirmenin mükemmel bir yoludur! Sadece mandalları sürükleyin ve ipleri kediler, roketler, çiçekler ve çok daha fazlası gibi muhteşem renkli tasarımlara yerleştirin. • Mandalları bir deliğe sürükleyin. • Karışık ve üst üste binen diziyi geri alın! • Yukarıda önerilen şekli kopyalamaya çalışın. • Noktaları hareket ettirerek şirin ve havalı tasarımların keyfini çıkarın.

Neşeli ve Suratsız Oyunu Oyna Neşeli ve Suratsız

Panodaki tüm kedileri sarmana dönüştürmelisiniz! . . Sarı veya kırmızı kedilerden birine dokunduğunuzda hem kendisi hemde yatay ve dikey komşuları değişir.

IQ Bulmaca Oyunu Oyna IQ Bulmaca

Soru işaretli yere ne gelecek?!

Hepsini Kırmızı Yap Oyunu Oyna Hepsini Kırmızı Yap

Tüm blokları kırmızı renge dönüştürmelisiniz. Tıkladığınız blok ve komşu blokları renk değiştirir.

Reklam
Sanatsal Bulmaca
Sanatsal Bulmaca
Kafa Karıştırıcı
Kafa Karıştırıcı
Kutu Adam Sokoban
Kutu Adam Sokoban
Ahşap Izgara
Ahşap Izgara
Yaz İçecekleri Yapboz
Yaz İçecekleri Yapboz
Çiçekli Bloklar
Çiçekli Bloklar
BMW 530 MLE Yapboz
BMW 530 MLE Yapboz
Paskalya Yapboz
Paskalya Yapboz

Ücretsiz Çevrimiçi Beyin Yakıcı Oyunlar

En iyi beyin yakıcı oyunlar kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin beyin yakıcı oyunu oyna! Tuğlalar, NoNoSparks Genesis, Süper Kahraman Bulmaca, Aşk Noktaları, Neon Çemberler ve Reversi Mania gibi en çok oynanan beyin yakıcı oyunları oynayabilirsiniz.
Beyin Yakıcı Oyunlar kategorisindeki onlarca beyin yakıcı oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.