Çıkış Oyunları

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Huggy Ateş ve Su Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su

Mavi ve kırmızı çöp adam kardeşlerin macerasına hazır mısınız? Kırmızı ve mavi kardeşler anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. İki kişi olun ve onları arkadaşınızla birlikte kapıya götürün. kapıya ulaş ve yeni seviyeye geç. Birden fazla zorlukla karşılaşacaksınız, ancak kapıya ulaşacaksınız. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Dino Buz Devri 3 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 3

Büyük Dinozor WASD : Hareket S : Blok kırma G/H : Aksiyon H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket Aşağı Yön : Blok kırma K/L : Aksiyon L : Ateş yakma

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Madenci Dede Torun Oyunu Oyna Madenci Dede Torun

Dede ve torun değerli taşları bulmak için daldıkları madene kaybolurlar. Labirent gibi madendeki çıkış kapılarını açabilmek için mavi küreleri ve altınları toplamalısınız. Torun WASD : Hareket F : Ateş etme G : Kırbaç T : Anahtar kullanma Dede K : Kazma L : Dinamit T : Anahtar kullanma

Salyangoz Bob 3 Oyunu Oyna Salyangoz Bob 3

Salyangoz Bob, müze gezisi sırasında profesörün ikazlarına rağmen antik bir portalı çalıştırarak Mısır'ın gizemli dünyasına ışınlanır. Müzeye geri dönüş yolunda karşılaşacağı çeşitli tuzakları ve engelleri aşmasında yardım etmelisiniz. Çevrede gizlenmiş yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Bob'a tıklayarak kabuğuna çekilip durmasını sağlayabilir veya 1 ve 2 tuşları ile normal veya hızlı gitmesini sağlayabilirsiniz.

Geometrik Kan Gölü Oyunu Oyna Geometrik Kan Gölü

Geometrik Kan Gölü Oyunu Oyna

Otoparkta Panik Oyunu Oyna Otoparkta Panik

Otoparkta sıkışıp kalan kırmızı arabayı, diğer arabaları çekerek çıkışa ulaştırmalısınız.

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Gizemli Gökdelen Oyunu Oyna Gizemli Gökdelen

Tombul ajan ile gizemli binanın sırrını çözmek için güvenlik görevlilerini, kameraları, ajanları ve diğer engelleri aşarak bir sonraki kata çıkmak için asansör kapısına ulaşmalısınız.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Domuzcukla Kaçan Panda Oyunu Oyna Domuzcukla Kaçan Panda

Panda ve domuzcuğun macera dolu orman macerasına katılmaya ne dersiniz? Macerada engeller ve düşmanlar sizi bekliyor, dikkatli olun, ölmeyin! seviyeleri geç 10 farklı seviyeyi tek tek geç ve zafere ulaş. Tüm ormanın kaderi panda ve domuzcuğa bırakıldı. Hareket : WASD / Yön Tuşları! İki defa (yükseğe) zıplayabilirsiniz.

Huggy Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su 2

Kırmızı ve mavi Huggy ikiz kardeşlerin tehlikeli macerasına hazır mısınız? İkinci seride, karanlığın tapınağından çıkmak, onlara yardım etmek istiyorlar. Unutma, her şey su altında ve yüzme bilmiyorlar. Onları iki arkadaşınla birlikte tapınaktan çıkar. Anahtarı almak için elmasları toplamayı unutmayın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Ayının Aşkı 3D Oyunu Oyna Ayının Aşkı 3D

Benzersiz etkileşimli grafikler ve mükemmel oyun ile bu Ayı Macera oynamak eğlenceli. Heyecan ve benzersiz sahneler tam etkileşimli macera oyun deneyimi için hazır olun. Bu Ayı Macera Oyunu ayakta kalabilmek kadar kontrol etmelisin büyük vahşi bir ayı var. Bu Ayı vahşi hayvanlar öldürmek ve maksimum para toplamak seviye kazanmak için Run 3D ayıyı kontrol etmek zorundasın. Oyun paraları ile kilidi olacak pek çok ilginç karakter var. Büyük kusursuzca kontrol ve engelleri ve bu aşırı Ayı Ormanı Macera düşmanlardan uzak durun.

Vulkan Alex Oyunu Oyna Vulkan Alex

Uzun kulaklı çocuğa mümkün olduğu kadar elektrik toplayıp engelleri aşmasında yardım etmelisiniz.

Alaycı Zombi Oyunu Oyna Alaycı Zombi

Zombi ve insan ortaklığıyla kötü zombilere karşı mücadele etmelisiniz. İnsanı paraları topladıktan sonra çıkış kapısına, zombiyi ise kalpleri topladıktan sonra mezara sokmalısınız! . . İnsan WASD : Hareket F : Ateş etme G : El bombası Q : Silah değiştirme Zombi Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Aşağı : El bombası K : Kutu alma/fırlatma U : Silah değiştirme

Süper Kardeşler Oyunu Oyna Süper Kardeşler

Küçük kardeşler bir fantezi dünyasında kapana kısıldı ve kaçmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Süper Kardeşler, birçok tehlikeli şeyle dolu bir fantezi dünyasına hapsolmuş iki kardeşin maceralarını takip eden 2 boyutlu bir bulmaca platform oyunudur. Anahtarları toplayın, kapıları açın ve çiftin çıkış yapmasına yardım edin. Her seviyeyi tamamlamak ve eve dönmek için su türlerini, sivri uçları ve diğer şeyleri geçmek için farklı karakterler kullanın. Talimatlar: Hareket etmek için WASD ve karakterleri değiştirmek için boşluk tuşu. Mobil cihazlarda ekrandaki düğmelere dokunun.

Mantıksal Yolculuk Oyunu Oyna Mantıksal Yolculuk

Tüm yeşil ve kırmızı elmaları toplayarak çıkış kapısına ulaşmalısınız.

Canavar Labirenti Oyunu Oyna Canavar Labirenti

Minecraft tarzı 3 boyutlu labirentte belirtilen miktar kadar elması bulup çıkış kapısına ulaşmalısınız.

Atlayan Ninja 2019 Oyunu Oyna Atlayan Ninja 2019

Atlayan Ninja 2019 Oyunu Oyna

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

Ateş Çocuk ve Su Kız 2 Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız 2

Unutulmuş bir mağaranın derinliklerinde gizli serveti hakkında ilginç bir hikaye duydum kadar Ateş çocuk ve Su Kız boşta uzun bir süre oturdu. Elbette, bu hikayeyi görmezden ve şimdi yolda gidiyoruz edemediler. Pratikte birçok kez çeşitli değişiklikler olmuştur nasıl bir şey, korkuyor değil, aynı zamanda ziyaret etmek için bir şans vardı, antik tapınaklar, onlar için özellikle zor oldu.

Para Götürücüler 2 Oyunu Oyna Para Götürücüler 2

Para Götürücüler 2 Oyunu Oyna

Kalbimiz Bir Oyunu Oyna Kalbimiz Bir

İki karakteri ayrı ayrı kontrol edeceğiniz oyunda, karakterler arasında geçiş yaparak her ikisini de portala ulaştırmalısınız. Her iki karakter için engel oluşturan ve oluşturmayan duvar ve zeminler mevcut. Yüksekten atlamanız gerektiğinde diğer karakterin üstüne çıkarak zıplayabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket G : Karakter değiştirme

Araba Kurtarma Oyunu Oyna Araba Kurtarma

Sıkışık otoparktaki arabayı, diğer araçları yatay veya dikey olarak çekip kurtarmalısınız.

Maceracı Sarışın Oyunu Oyna Maceracı Sarışın

Otomatik olarak oluşturulan sınırsız sayıda aşamadan oluşan oyunda, çeşitli tuzakları ve düşmanları atlatıp mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak çıkış kapısına ulaşmalısınız.

Zindandaki Altınlar Oyunu Oyna Zindandaki Altınlar

Tüm tuzakları atlatıp altınları toplayarak açılan çıkış kapısına ulaşmalısınız. Tek tuşla oynayabileceğiniz oyunda herhangi bir yere çarptığınızda yön değiştirirsiniz.

Yuvarlanan Kedi Oyunu Oyna Yuvarlanan Kedi

Yuvarlanan Kedi Oyunu Oyna

Zıplayan Canavar Oyunu Oyna Zıplayan Canavar

Mobilde ekrana dokunmak veya hareket etmek için klavyedeki sol ve sağ okları kullanın, Oynaması kolay ve eğlenceli. Daha fazla puan toplayın ve bunları yeni karakterler satın almak için kullanın. Her karakterin kendine özel yeteneği var! Klavyedeki sol ve sağ okları kullanın

Ultracraze Oyunu Oyna Ultracraze

Kaybolduğunuz ürkütücü labirentten kurtulmak için toplam 4 anahtarı bulmalısınız. Herhangi bir canavarla karşılaştığınızda mümkün olduğu kadar hızlıca kaçın!..

Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar

Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna

Pikseleştayn Yılbaşı Oyunu Oyna Pikseleştayn Yılbaşı

Pikseleştayn Yılbaşı Oyunu Oyna

Yerçekimi Koşusu Oyunu Oyna Yerçekimi Koşusu

Bir ters bir düz hareket ederek yıldızları toplayıp çıkış kapısına ulaşmalısınız.

Park Yerinden Kaçış Oyunu Oyna Park Yerinden Kaçış

Park Yerinden Kaçış, rahatlatıcı, zorlu ve eğlenceli bir sürgülü bulmaca oyunudur. Park sıkışmasından kurtulmak için panik yapmayın. Tam bir zen için bu sakin mantık bulmacalarında arabaların engelini kaldırın. Park Yerinden Kaçış, yeni bir hiper-gündelik park kaçış bulmacasıdır. Otoparktan çıkmak için arabayı kaydırmanız yeterli. Araçları doğru sırayla hareket ettirerek arabaları dolu park yerinden çıkarmanız gerekiyor.

Para Götürücüler Oyunu Oyna Para Götürücüler

Haksız yere hapishaneye atılan ikiliyi, gardiyanlara veya diğer mahkumlara yakalanmadan, tüm para keselerini toplayarak kaçırmalısınız.

Pikseleştayn Şekerleri Oyunu Oyna Pikseleştayn Şekerleri

60 saniye içinde çevredeki şekerleme, dondurma, lolipop vb. gibi tüm tatlıları toplayıp görünmez kapıya ulaşmalısınız.

Araba Çıkartma Oyunu Oyna Araba Çıkartma

Otoparkın içinde sıkışıp kalan arabanın önündeki araçları en kısa sürede kaldırmalısınız.

Aztek Macerası Oyunu Oyna Aztek Macerası

Her bölümde çıkış kapısını açabilmek için tüm altınları toplamalısınız. Altınlar görünür olabileceği gibi alabilmek için bazı blokların altında zıplayıp kafa atmanız gerekli 1. Oyuncu WASD : Hareket G : El bombası S : Saklanma Erkek Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : El bombası K : Kasa tutma/atma Aşağı : Saklanma

Dino Buz Devri Oyunu Oyna Dino Buz Devri

Baba oğul dinozorlarla meyveleri toplayıp mağaraya ulaşmalısınız. Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Dino Buz Devri 2 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 2

Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Etçil Dinozorlar 2 - Yeni Macera Oyunu Oyna Etçil Dinozorlar 2 - Yeni Macera

Farklı yeteneklere sahip dinozorlarla tüm butları toplayıp mağaraya ulaşmalısınız. Büyük Dinozor Yön tuşları : Hareket L : Saldırı Küçük Dinozor WASD : Hareket W+W : Yükseğe zıplama

Etçil Dinozorlar Oyunu Oyna Etçil Dinozorlar

Etçil Dinozorlar Oyunu Oyna

Maya Piramidi Oyunu Oyna Maya Piramidi

Kız Oyuncu WASD : Hareket F : Saldırı G : El bombası Q : Silah değiştirme Erkek Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Saldırı K : Kasa tutma/atma U : Silah değiştirme

Reklam
Zombi Operasyonu 8 - Mars İstilası
Zombi Operasyonu 8 - Mars İstilası
Zom-Bi 2
Zom-Bi 2
Hayatta Kalanlar 2
Hayatta Kalanlar 2
Kırmızı ve Mavi Kediler
Kırmızı ve Mavi Kediler
3 Panda Japonya
3 Panda Japonya
Lav Çocuk ve Mavi Kız
Lav Çocuk ve Mavi Kız
Kartopu Dünyası
Kartopu Dünyası
Afrika Labirenti
Afrika Labirenti

Ücretsiz Çevrimiçi Çıkış Oyunları

En iyi çıkış oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin çıkış oyununu oyna! Ateş ve Su 5 - Elementler, Ateş ve Su - Orman Tapınağı ve Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı gibi en çok oynanan çıkış oyunlarını oynayabilirsiniz.
Çıkış Oyunları kategorisindeki yüzlerce çıkış oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.