Düello Oyunları

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

Savaş Oyunu Oyna Savaş

Savaş Oyunu Oyna

Çatı Nişancısı Oyunu Oyna Çatı Nişancısı

Rakibinizi silahla vurup binadan aşağı atmalısınız.

Çatıda Düello Oyunu Oyna Çatıda Düello

1 veya 2 kişilik oynayacağınız oyunda silahla veya kürek fırlatarak rakibinizi vurmalısınız. Ateş etme tuşuna basılı tutup uygun açıda bırakmanız gerekiyor.

Kukla Vurucu Oyunu Oyna Kukla Vurucu

Kukla Vurucu Oyunu Oyna

Ateş Et Veya Öl Oyunu Oyna Ateş Et Veya Öl

Ekrandaki yazıları takip ederek "SHOOT" yazdığı anda ateş edip rakibinizi vurmalısınız.

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Fall Boys Ultimate Knockout Oyunu Oyna Fall Boys Ultimate Knockout

Fall Boys Ultimate Knockout Oyunu Oyna

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna

Sarhoş Şamar Savaşı Oyunu Oyna Sarhoş Şamar Savaşı

Eğlenceli sarhoş çöp adam oyunları, tekerleme gibi ismiyle Sarhoş Şamar Savaşı ile devam ediyor. Oyunun amacı, rakipleri dengeli tokatlarla yenmektir. Yeşil alanda tokat güç çubuğunu durdurmaya çalışın. Bu sayede tokatlarınız etkili olacaktır. Rakipler her turda daha da zorlaşacak ve bar hızlanacak! Sarhoş Şamar Savaşları oyunu 1 veya 2 Kişilik olarak oynanabilmektedir. Eğlenceli eşleşmeler başlasın! "W" ve "YUKARI OK" veya Dokunmatik Kontroller.

DEUL Oyunu Oyna DEUL

Rakibiniz size silah çektiği anda onu indirmelisiniz. Eğer size çiçek uzatıyorsa sakın ateş etmeyin! . .

Viking Savaşı 3 Oyunu Oyna Viking Savaşı 3

1. Oyuncu WASD : Hareket G : Kılıçla vurma/Ok atma 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Kılıçla vurma/Ok atma

Viking Savaşı 2 - Elmaslar Oyunu Oyna Viking Savaşı 2 - Elmaslar

Viking Savaşı 2 - Elmaslar Oyunu Oyna

Viking Savaşı Oyunu Oyna Viking Savaşı

Viking Savaşı Oyunu Oyna

Viking Kavgası Oyunu Oyna Viking Kavgası

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda rakibinizi kılıçla vurmalısınız.

Sarhoş Döner Yumruk Oyunu Oyna Sarhoş Döner Yumruk

Sarhoş Çöp Adam'ın yeni mücadelesi, dönen yumruklar başlıyor! Yumruklarınızı sallayın ve dengeli kalmaya çalışın ve enerjinizi kontrol etmeyi unutmayın! Sarhoş Döner Yumruk oyunu 1P ve 2P modlarına sahiptir. Oyunu hem PC'den hem de mobil cihazlardan oynayabilirsiniz. Oyunda 5 puana ulaşan ilk kişi maçı kazanır! OYUNCU 1: "Ok Tuşları" OYUNCU 2: "WASD" Dokunmatik ekranlarda sol ve sağ tarafları kullanabilirsiniz.

2 Kişilik Silah Düellosu Oyunu Oyna 2 Kişilik Silah Düellosu

2 Kişilik Kukla Düellosu, 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilen eğlenceli bir düello oyunudur. Bu ragdoll oyununda akıllıca ateş edin, rakibinizi hedeflemek ve vurmak için atışlarınızı zamanlayın. 1 Oyuncu modunda kazandığınız paralar ile sağlık çubuğunuzu ve silah gücünüzü artırabilirsiniz. Oyun Kontrolleri; Oyuncu 1: "W" Oyuncu 2: "YUKARI OK" Ayrıca, 1 Oyuncu için "FARE" kullanabilirsiniz!

Çöp Adam - Okçu Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam - Okçu Düellosu

Bu oyun, Ateşin gücünü temsil eden "Alev", Zehirin gücünü temsil eden "Gargle" ve Stickdoll evrenindeki iyiliğin temsilcisi "Ophelia" arasındaki sonsuz savaşı konu almaktadır. Her şeyden önce, savaş ekipmanı savaş alanından önce toplanır. Bu ekipmanlar zırh, ok ve rastgele eşya baloncuklarıdır. Ancak dikkatli olun, bu balon her zaman faydalı olmayacaktır. Ekipman toplandıktan sonra savaş alanına girilir ve toplanan oklar sırayla ateşlenir. Acımasız yarışmada kazanan olmazsa 3 raunt devam edecek. Bu 3 raundun sonunda en çok cana sahip olan savaş kazanan olur. Bu oyunu bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da rahatça oynayabilirsiniz. 1. Oyuncu: Taşımak için: "W, A, S, D" Ok Fırlatmak İçin: "Boşluk" ( Atış yapmadan önce güç çubuğunu iyi ayarladığınızdan emin olun. ). 2. Oyuncu: Taşımak için: "Yön Tuşları" Ok Fırlatmak İçin: "K"(Atış yapmadan önce güç çubuğunu iyi ayarladığınızdan emin olun. ). Mobilde: Hareket Etmek İçin: "Parmağınızı Hareket Eteceğiniz Yönde Basılı Tutun" Ok atmak için: "Sadece Dokun"

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Mahjong - Mısır Düellosu Oyunu Oyna Mahjong - Mısır Düellosu

Karakter olarak mitolojik Mısır tanrılarını seçip bilgisayara karşı veya 2 kişilik sıra tabanlı oynayabilirsiniz.

DEUL Çocuklar İçin Oyunu Oyna DEUL Çocuklar İçin

Rakibiniz size muz doğrulttuğu anda sizde onu muzunuzla indirmelisiniz. Eğer size çiçek uzatıyorsa sakın ateş etmeyin! . .

Kovboy Kavgası Oyunu Oyna Kovboy Kavgası

Arkadaşınızla veya bilgisayara karşı düello yaparak rakibinize mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız.

Hain Vurucu Oyunu Oyna Hain Vurucu

Hain Vurucu, çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz çok keyifli bir 2D oyundur! Bu heyecan verici düelloya katılın ve dünyanın her yerinden rakiplerle çevrimiçi olarak bir araya gelin! Bu mükemmel aksiyon oyununda 3 farklı silah ve farklı yeteneklere sahip 3 karakter var. Daha fazla hayatta kalmak için kalkanlar veya sağlık yükseltmeleri toplayabilir veya tercih ettiğiniz silahları alabilirsiniz. Haydi, adamını seç ve bu eşsiz oyunu hemen oynamaya başla!

3B Fizik Düello Oyunu Oyna 3B Fizik Düello

3B Melek Dövüşü çok eğlenceli bir aksiyon dövüş oyunudur. Oyunda, oyuncu savaşmak ve geçmek için bir çöpçatanı kontrol edecek. Oyuncunun maç eşleştirici için silah seçmesi, savaşırken eşleştiricinin hareketini düşmanın hücum hareketine göre ayarlaması ve silahların ve hareketlerin avantajlarına güvenerek düşmanı başarılı bir şekilde yok etmesi gerekir. Yeni çöpçatan macera mücadelesini deneyin. Oyuncular maceraya istedikleri zaman başlayabilir, iyi eğlenceler! Oynamak için ekranda kaydırın

Teker Düellosu Oyunu Oyna Teker Düellosu

Karşınıza çıkan engellere göre aracınızın tekerleğini şişirerek veya söndürerek rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna Mızrak Düellosu

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna

Sarhoş Boks - Nihai Dövüş Oyunu Oyna Sarhoş Boks - Nihai Dövüş

Sarhoş düello serisi Nihai Dövüş sürümüyle karşınızda. Oyuna 3 boyutlu ambiyans, iyileştirilmiş fizik ve özel vuruşlu arenalar eklendi. Dengeli bir şekilde rakibinize doğru hareket edin ve ona sağa sola yumruklar atın! Özel Vuruş çubuğunuz dolduğunda rakibinize kusmuk atabilirsiniz. Sadece doğru zamanı ve mesafeyi bekleyin ve özel vuruş düğmesine dokunun! Ayrıca Energy Bar'ınıza da dikkat edin! Enerjiniz biterse, toparlanmanız biraz zaman alacaktır. 1. Oyuncu: Taşı: "YUKARI / AŞAĞI OKLAR" Zımbalar: "SOL / SAĞ OKLAR" Özel Vuruş: "L" 2. Oyuncu: Taşı: "W,S" Zımbalar: "A,D" Özel Vuruş: "G"

Kogama - Real PVP Oyunu Oyna Kogama - Real PVP

Bu arenada arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınıza karşı savaşın.

2 Kişilik Arena Oyunu Oyna 2 Kişilik Arena

Arkadaşınızla eğlenceli rekabet yapabileceğiniz 12 mini oyunun bulunduğu pakette, karşılıklı düello, helikopterle insan kurtarma yarışı, topuz savaşı, araba yarışı vb. yapabilirsiniz. Ayrıca, pacman, futbol, tenis, amerikan güreşi, golf gibi konularda rekabet edebilirsiniz. 1. Oyuncu : A 2. Oyuncu : L

Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Ortaçağ Düellosu

2 Kişilik Ortaçağ Düellosu oyunu ile zamanda geriye giderek Ortaçağ döneminde savaş alanlarında bir maceraya başlamaya ne dersiniz? Bu bir savaş simülatörü oyunudur ve tamamı güçlü askerler, savaşlar ve savaş stratejileri ile ilgilidir. Oyunun en eğlenceli yönlerinden biri de tek oyunculu modda veya iki oyunculu modda oynanabilmesidir. Etkileşim için "FARE" ve "SOL TIKLAMA" kullanın. Askerleri kaldırın: "X" Askerleri doğru şekilde yerleştirin: "CTRL" Kamera döndürme: "SAĞ TIKLAMA" Kamera hareketi: "W,A,S,D"

Viking Düello Oyunu Oyna Viking Düello

2 kişilik düello oyununda rüzgarıda hesaba katarak gücü ayarlayıp baltanızı fırlatıp rakibinizi vurmalısınız.

Silah Savaşı 2 Oyunu Oyna Silah Savaşı 2

Silah Savaşı 2 Oyunu Oyna

Silah Savaşı Oyunu Oyna Silah Savaşı

Silah Savaşı Oyunu Oyna

Sihirbaz Düello Oyunu Oyna Sihirbaz Düello

Karakteriniz için birçok sihirli şapkanın yanı sıra birçok komik ve absürt durum sizi bekliyor. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda oynayarak tepkinizi ve dikkatinizi geliştirin. Rakibinize sihirli bir değnek vurarak kazanın. Bir bota veya bir arkadaşınıza karşı arenada bire bir oynayın. Savaşın sonucunu etkileyen farklı engellere sahip birçok farklı arena göreceksiniz.

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

Fare ve Kötü Kedi Oyunu Oyna Fare ve Kötü Kedi

1 veya 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda sırayla atış yaparak rakibinizi vurmalısınız.

Makas Kağıt Taş Oyunu Oyna Makas Kağıt Taş

Makas Kağıt Taş Oyunu Oyna

Kağıt Taş Makas Oyunu Oyna Kağıt Taş Makas

Kağıt Taş Makas Oyunu Oyna

Eğlenceli Yemek Düellosu Oyunu Oyna Eğlenceli Yemek Düellosu

Kediler ve Köpekler yiyeceklerini paylaşmaktan hoşlanmazlar. Eğlenceli Yemek Düellosu, bu iki karakterin bir yiyecek yakalamak için mücadelede birbirleriyle yüzleşeceği eğlenceli bir oyundur. Bir karakter seçin ve cloche plakasından gelen yiyecekleri rakipten daha hızlı alın, ancak donmuş veya çürümüş yiyeceklerden kaçının. Düelloyu her kazandığınızda daha fazla karakterin kilidini açın. 1 Oyuncu : A veya FARE kullanın 2 Oyuncu: A ve SOL OK tuşlarını kullanın

Silahşör Düellosu Oyunu Oyna Silahşör Düellosu

"BANG" yazısını görür görmez ateş edip rakibinizi indirmelisiniz.

Top Fırlatma Düellosu 3D Oyunu Oyna Top Fırlatma Düellosu 3D

Top Fırlatma Düellosu 3D Oyunu Oyna

Reklam
Shadow Fighters - Duelo De Herói
Shadow Fighters - Duelo De Herói
Drunken Boxing - Ultimate
Drunken Boxing - Ultimate
Stick Duel - Revenge
Stick Duel - Revenge
Angle Fight 3D
Angle Fight 3D
Gun Battle
Gun Battle
Paper Rock Scissors
Paper Rock Scissors
Stick Duel - Shadow Fight
Stick Duel - Shadow Fight
Balls Throw Duel 3D
Balls Throw Duel 3D

Ücretsiz Çevrimiçi Düello Oyunları

En iyi düello oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin düello oyununu oyna! Savaş, Sarhoş Döner Yumruk, Top Fırlatma Düellosu 3D, Çöp Adam Düello Arena ve Kogama - Real PVP gibi en çok oynanan düello oyunlarını oynayabilirsiniz.
Düello Oyunları kategorisindeki onlarca düello oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.