HTML5 Oyunları

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

3B Kung Fu Oyunu Oyna 3B Kung Fu

3B Kung Fu muhteşem bir gündelik oyundur. Fazla enerjinizi atmanın bir yolunu arıyorsanız, erkekliğinizi zarar vermeden şiddet içeren bir şekilde ifade etmek istiyorsanız bu oyunu denemek isteyebilirsiniz. Dalgalar üstüne sinir bozucu düşmanlar yaklaşıyor. Cesurca ilerleyerek ve yiğitçe ilerleyerek onları aşmak için savaşmanız gerekiyor! Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar

Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Avcı Köpeği Oyunu Oyna Avcı Köpeği

Avcı Köpeği Oyunu Oyna

Mini Araç Kapışması Oyunu Oyna Mini Araç Kapışması

Mini Araç Kapışması heyecan verici bir aksiyon oyunu, mümkün olduğunca çok sayıda yıldız toplamak, yeni bir yüksek skor için düşmanları yok etmek için güç ups toplamak ve yarış çalıştırmak

Bebek Hazel Balerin Dans Oyunu Oyna Bebek Hazel Balerin Dans

Bebek Hazel neşeli sabah sürpriz hediyeler ile başlar. Duş yaparken, tamamlamak için ilginç görevler verildi ve kazanan annemden balerin oyuncak alır. Balerin dans öğrenmeye gidiyor Hazel çok heyecanlı olmak için bir başka nedendir. Ama küçük bebeğimiz dans dersinde biraz gergin ve huzursuz hissediyor. Sizin Hazel Teşvik ve dikkatle öğretmenin talimatları takip ettiğini onu rahat yapabilirsiniz.

Uzayan Blok Yılan Oyunu Oyna Uzayan Blok Yılan

Blok Yılan sağa sola hareket edebileceğiniz heyecan verici sonsuz bir oyundur. Şekilde duran engelleri önlemek için deneyin, puan almak için blokları kırmak, yılan uzunluğunu artırmak için organları toplar, yeni vücut türleri ve yeni çevre türleri kilidini açmak için para toplamak.

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

Hünerli Motor Oyunu Oyna Hünerli Motor

Motor yeteneklerinizi göstermenin ve tüm seviyeleri tamamlamaya çalışmanın zamanı geldi. Oyunun kros motor simülatörü dengeli kontrollere ve mükemmel gerçek görünümlü ambiyansa sahiptir. Eğlenin! Kontrol etmek için WASD veya oklar. Dengeyi korumak için reklam veya sol ok ve sağ ok.

Bebek Hazel Uyku Zamanı Oyunu Oyna Bebek Hazel Uyku Zamanı

Yıldızlar gökyüzünde parlayan ve gece ay ışığında çok güzel görünüyor. Bebek Hazel dişlerini fırçalamak ve duş almak ihtiyacı yatağa ama önce gitmek için hazır. Yatmadan faaliyetleri onu taşırken Hazel yardım. Onun için bir yatak yapmak ve ilginç hikayeleri anlatarak küçük kız şımartın. Eğer kötü bir rüya korkutuyor Hazel ise, öper ve oyun ninniler ile onu şımartın.

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Bebek Hazel - Yıl Dönümü Oyunu Oyna Bebek Hazel - Yıl Dönümü

Yıl dönümü günü Bebek Hazel'in anaokulunda düzenlenmiştir. Bebek Hazel Palyaço kıyafetler giyinmek karar verdi. Tüm gerekli kostüm ve aksesuarları satın Hazel ve annesi yardımcı olmak ilk. Sonra da Palyaço kostümleri onu giyinmek ve onu çekici makyaj tonları uygulayın. Son olarak, Yıllık Gün Hazel ve arkadaşları sahnede sinir almadan gerçekleştirmek için yardımcı olur. Bebek Hazel ve arkadaşları ile Yıllık Gününü kutluyor tadını çıkarın!

Nokta Birleştirme Oyunu Oyna Nokta Birleştirme

Nokta Birleştirme her yaş için uygun eğlenceli çevrimiçi oyundur. Noktaları birleştirerek şekli ortaya çıkarmalısınız. Küçük çocuklar bu oyunu seveceksiniz. Oynamak ve zevk istediğiniz bulmaca seçin. Ben nokta bulmaca tercih, bu yüzden deneyin ve eğlenin. Daha fazla günlük oyunlar için geri gel.

Lego Boyama Kitabı Oyunu Oyna Lego Boyama Kitabı

Lego Boyama Kitabı ücretsiz oynayabileceğiniz bir çevrimiçi oyundur. Resim yapmayı sever misin? Eğer çizim oyunu gibi, biz boyama zevk için BTS Lego Boyama Kitabı sağlar. En sevdiğiniz sahne seçin ve karakterleri renk için çizim yeteneklerini göstermek. İyi eğlenceler!

Deniz Kızı Moda Takvimi Oyunu Oyna Deniz Kızı Moda Takvimi

Deniz Kızına günün kıyafeti mücadelesinde yardım edin. Yeni bir internet moda mücadelesi buldu ve bir hafta boyunca farklı kıyafetlerle giyinmesi gerekiyor. Meydan okumayı tamamlamak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu yeni şaşırtıcı oyunda öğrenelim.

Çocuklara Boyama Kitabı 2 Oyunu Oyna Çocuklara Boyama Kitabı 2

Sevdiğiniz 16 farklı sevimli hayvanı boyayın!.. Çocukların koordinasyon becerisini arttırır ve renk, çizgi ve şekilleri tanımasına yardımcı olur.

Bebek Hazel - Doğum Günü Sürprizi Oyunu Oyna Bebek Hazel - Doğum Günü Sürprizi

Vay be! Bebek Hazel eğlenceli bir ruh hali içinde ve hayvanları, Katy & Bunny şımartan meşgul. Bebek Hazel arkadaşı Akito onun doğum günü mobil hatırlatma çağrısı alır. Oops! Küçük Hazel neredeyse unuttum. Akito doğum günü için iyi bir planı var planlıyor. Dostum Akito için mükemmel bir Sürpriz Doğum günü Partisi ortamda yardım için diğer arkadaşlarına sorar. Bebek Hazel onun en iyi arkadaşının doğum günü partisi için ne yaptığını görelim. Aynı hazırlarken ona ve arkadaşlarına yardım et. Gözünü ihtiyaçlarını tutmak. Sus! Sürpriz parti.

Maymun Sevindir 270 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 270

Maymun Sevindir 270 Oyunu Oyna

Otobüs Yapboz Oyunu Oyna Otobüs Yapboz

Otobüs yapboz eğlenceli bir çevrimiçi bulmaca oyunudur. Fareyi kullanarak parçaları doğru konuma sürükleyin. Bulmaca çözme rahatlatıcı, ödüllendirici ve beyin keskin tutar. Aşağıdaki resimlerden birini satın alabilmek için 1000 $ harcamanız gerekir. En zor modu daha fazla para getiriyor her resim için üç modu var. Toplam 10 resminiz var.

Havalı Canavar Kamyon Oyunu Oyna Havalı Canavar Kamyon

Yarış, yükselt ve havalı canavar kamyonunu özelleştir ve bu heyecan verici yarış oyunu rakiplerini geç!..

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Koş Sahtekar Koş Oyunu Oyna Koş Sahtekar Koş

Sahtekarın hayatta kalmasına yardım etmelisin. uçan yaratıklardan sakının, çok tehlikelidirler. 20 farklı seviye ve her zorluk seviyesinde tehlike. Hayatta kalmak için düşmanlara dikkat edin! * Hareket etmek için WASD Tuşlarını kullanın. * Canavarların üstüne atlayarak onları öldürebilirsiniz. * İki kere tıklayarak daha yükseğe zıplayabilirsiniz.

Kamyon Simülatörü Oyunu Oyna Kamyon Simülatörü

Yakıtınız bitmeden kargoyu varış noktasına ulaştırmalısınız. En iyi kullandığınız süre her seviyede kaydedilecektir. Sakin olun, dikkatli sürün ve garajda daha fazla kamyonun kilidini açın! PC: WASD - hareket, Boşluk - el freni Mobil: Düğmelere dokunun

Klasik Soliter Oyunu Oyna Klasik Soliter

Klasik Soliter Oyunu Oyna

Bebek Hazel Doğum Günü Partisi Oyunu Oyna Bebek Hazel Doğum Günü Partisi

Yaşasın! Bebek Hazel 3. doğum gününü kutluyor. Hazel doğum günü partisinde dans, şölen ve büyü gösterileri zevk için birleştirelim. Bu özel günlerinde, Bebek Hazel tüm ihtiyaçlarını yerine getirerek onu mutlu etmek. Hazel için çok değerli olan birinin doğum günü onu eğlenceli dolu olsun diye ona bir sürpriz planladı. Sürprizin ne olduğunu ve nasıl planladı görelim.

Masalsı Griffin Oyunu Oyna Masalsı Griffin

Bu kadar büyülü elbise oyunu, fantastik bir hava gemisi kaptanı ve güzel bir griffin et!

Dinamit Tavşanlar Oyunu Oyna Dinamit Tavşanlar

Bu sefer tavşan beslemek lazım. Onlar havuç yemek istiyor, ama bazen dinamit havuç yerine olacak ve onları yemek gerekir ya da patlayacak ve oyun sona erecek izleyin. Bu oyunu oynamak için sol ve sağ tarafa tıklayın veya dokunun.

Maymun Sevindir 53 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 53

Maymun Sevindir 53 Oyunu Oyna

Dinozor Boyama Kitabı Oyunu Oyna Dinozor Boyama Kitabı

Dinozor Boyama Kitabı ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir çevrimiçi oyundur. BTS Dinozor Boyama Kitabı çocuklar için bir boyama ve çizim oyunudur. Bu oyunda, biz dört farklı dinozor resimleri var. Boyama için farklı renkler kullanabilirsiniz. Beraberlik için en sevdiğiniz dinozor resmi seçebilirsiniz. İyi vakit ler.

Kendi Robotunu Yap Oyunu Oyna Kendi Robotunu Yap

Robot yapmak için büyük bir fabrikaya ihtiyacınız yok! Bu oyunda, kolayca ve hızlı bir şekilde aklınızda robot oluşturmak için mevcut parçaları kullanabilirsiniz! Ayrıca buluşunuzun bir görüntüsünü (ekranın üstündeki kamera düğmesi) kaydedebilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz!

Hayvan Hafıza Kartları Oyunu Oyna Hayvan Hafıza Kartları

Bir hayvan ortaya çıkarmak için kartları tıklayın. Benzer kartları eşleştirmek için ezberleyin.

Hayvan İsmi Arama Oyunu Oyna Hayvan İsmi Arama

İngilizce hayvan isimleri tablo üzerinde bulmalısınız

Wordscapes Oyunu Oyna Wordscapes

Wordscapes is a challenging HTML5 Word Game available to purchase. This word game sharpens your mind and is so addictive. In each level of this word game, you should connect the letters to make as many hidden words as you can. Challenge yourself to connect letters correctly! When you pass a level, you will collect coins and you can use them as hints later. Connect the letters to create a word.

Acil Ameliyat Oyunu Oyna Acil Ameliyat

Bir doktor olarak her yaş için bu komik oyunda acil serviste bazı şanssız hastaların tedavi ve oyna!

Solitaire Sosyal Oyunu Oyna Solitaire Sosyal

Solitaire'in eski Klondike / Patience versiyonunun harika bir versiyonu ve aşağıdakiler dahil birçok ek özellik: - Mükemmel görme yeteneği olmayanlar için yüksek görünürlüklü kart takımları ve sayıları olan büyük kartlar - Normal Solitaire veya havalı, rahat bir sürüm oynayın (tüm kartlar açıkken rahat olun) - Rastgele ellerle veya kazanılabilir binlerce elden birini oynayın - Tüm oyunların tarihi kaydı, geri dönün ve kaybettiğiniz oyunları oynayın ve geliştirin - Oops anları için tam geri alma - Aceleniz olduğunda veya sadece sıkışıp kaldığınızda kart ipuçları - Küçük bir yardım almadan tamamlayamayacağınız ellerden birine sahip olduğunuzda kart çalma (bir tür hile gibi) - Tercihinize uygun 16 farklı özel kart destesi - Sadece bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz 18 farklı özel arka plan - Tüm oyun istatistiklerinizi takip edin - Sadece biraz daha heyecan katmak için günlük görevler - Telefon ve tablet desteği - Otomatik tamamlama - Oynaması ücretsiz Masaüstünde fare, mobilde parmak kullanın

Mahjong Mania Oyunu Oyna Mahjong Mania

Tüm mahjong taşlarını bağlamak ve bu html 5 bulmaca oyun tahtası temizleyin.

Tuzaklı Hayvan Yarışı Oyunu Oyna Tuzaklı Hayvan Yarışı

Ateş topu ve buz gibi çeşitli tuzaklarla veya ateş gücüyle rakipleriniz yavaşlatıp en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Huggy Ateş ve Su Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su

Mavi ve kırmızı çöp adam kardeşlerin macerasına hazır mısınız? Kırmızı ve mavi kardeşler anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. İki kişi olun ve onları arkadaşınızla birlikte kapıya götürün. kapıya ulaş ve yeni seviyeye geç. Birden fazla zorlukla karşılaşacaksınız, ancak kapıya ulaşacaksınız. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Onbir Onbir Oyunu Oyna Onbir Onbir

Bu eğlenceli bulmaca oyunu, Senin görevin 11x11 ızgara farklı şekilleri ve mümkün olduğunca çok puan kazanmak için.

Arkacovid Oyunu Oyna Arkacovid

Klasik breakout oyunun bu koronavirüs sürümünde ekrandaki tüm kovid-19 virüslerini yok etmelisiniz.

Atari Yanlama 3D Oyunu Oyna Atari Yanlama 3D

Atari Yanlama 3D Oyunu Oyna

Süper Sıçan Adam Oyunu Oyna Süper Sıçan Adam

Süper sıçan adamla değişik stillerde bok üretip voodoo bebeğini yok edin! . .

Ressamlar İçin Arkanoid Oyunu Oyna Ressamlar İçin Arkanoid

Geçmemesi için topun altına çizgi çizmek ve blokları yok yapmak için

Hortlak Kalesi 4 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 4

Hortlak Kalesi 4 yeni savunma ile devam ediyor. Savunma bu sefer daha zor çünkü zombiler artık her iki yönden de saldırıyor. Ancak daha güçlü yeni silahlar, bonuslar ve oyuna katılan 4. oyuncu var. Kaleniz düşmeden önce dalgalar halinde gelen zombileri durdurmalısınız. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Hareket : "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Hareket : "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Hareket : "Y,G,H,J" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Oyuncu 4: (sayısal tuş takımından. ) Hareket : "1,2,3,5" Tabanca Değiştir: "4" Giriş/çıkış Üssü: "6" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Reklam
Arena of Janissary
Arena of Janissary
Challenge The Runners
Challenge The Runners
Smashy Duo
Smashy Duo
Run Away 3
Run Away 3
Ice Queen Baby Bath
Ice Queen Baby Bath
Hearts Popping
Hearts Popping
Pen Run 2
Pen Run 2
Funny Kitty Haircut
Funny Kitty Haircut

Ücretsiz Çevrimiçi HTML5 Oyunları

En iyi html5 oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin html5 oyununu oyna! Bombacı Robot 5, Ateş ve Su 5 - Elementler, Solitaire Sosyal ve Klasik Soliter Ustası gibi en çok oynanan html5 oyunlarını oynayabilirsiniz.
HTML5 Oyunları kategorisindeki binlerce html5 oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Balık Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşleştirme Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Patlatma Oyunları Renk Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.