İşletme Oyunları

En İyi Hamburger Oyunu Oyna En İyi Hamburger

En İyi Hamburger Oyunu Oyna

Sandviç Büfesi Oyunu Oyna Sandviç Büfesi

Müşteri siparişlerine göre sandviçleri en kısa sürede hazırlamalısınız. Alta, ortaya ve üste koyulan ekmek dilimleri farklıdır.

Ultra Piksel Burgerci Oyunu Oyna Ultra Piksel Burgerci

Ev yapımı hamburgerleri hazırlayın ve 30'dan fazla burger ve gerçek hayat mekaniği ile 16 aşamalı bu şaşırtıcı burger simülasyon oyununda müşterilerinize hizmet edin! Ekranı taşımak için A veya D tuşlarına basın Malzemeyi taşımak ve hamburger toplamak için fareyi kullanın.

Yemek ve Dekorasyon Oyunu Oyna Yemek ve Dekorasyon

Yiyecek ve içecek satabileceğiniz oyunda ayrıca mutfağınızı dekore edebilirsiniz. Satış sırasında yiyecekleri hazırlarken dikkat etmeniz gereken konu yiyeceklerin piştikten sonraki 'yanma' süresi. . . Yanmadan önce tavadan almalısınız. Daha sonra kazandığınız paralarla yükseltme yaparak pişme süresini kısaltıp, yanma süresini uzatabilirsiniz.

Hamburgerci Oyunu Oyna Hamburgerci

Müşterilerinize hizmet etmek, para kazanmak ve oyunda ilerlemek için hızlı olmalısınız. Lezzetli burgerler hazırlayın, patates kızartması, içecek ve tatlı ekleyin, ancak doğru şekilde dizdiğinizden emin olun. İstif hatalı olursa müşterileriniz üzülecektir. Çok bahşiş alın ve yeni burger kralı olun!

Kodaman Oyunu Oyna Kodaman

Kafe ile başlayıp, dondurmacı, sandviçci, fırın, mağaza, kuyumcu vb. gibi işletmeler açarak kodaman bir işadamı olun.

Meyhane Oyunu Oyna Meyhane

Ortaçağ meyhanenizi yönetin. Masa ve sandalye satın alabilir, farklı içecek çeşitleri servis edebilir, eleman çalıştırabilir, mutfağınızı donatabilir, bir yemek menüsü oluşturabilir ve hayal gücünüzü kullanarak meyhaneyi daha da büyütebilirsiniz! . .

Sandviç Menüsü Oyunu Oyna Sandviç Menüsü

Müşterinin siparişine göre sandviç menüsünü en kısa sürede hazırlamalısınız.

Garson Penguen 2 Oyunu Oyna Garson Penguen 2

Garson Penguen 2 Oyunu Oyna

Taco Büfesi Oyunu Oyna Taco Büfesi

Taco Büfesi Oyunu Oyna

Video Oyun Patronu Oyunu Oyna Video Oyun Patronu

Video Oyun Patronu, PC / Bilgisayar, konsol, mobil oyunlar ve daha fazlasını geliştiren bir oyun stüdyosu şirketini yönetmekten sorumlu olduğunuz boşta kalan bir tıklama iş strateji oyunudur. Nihai hedefiniz, işinizi mümkün olduğunca büyütmek ve mobil oyun pazarının lideri olarak zirveye çıkmaktır. Dokunun - Etkileşim için dokunun veya Dokunun ve Basılı tutun

Hazır Burger Dükkanı Oyunu Oyna Hazır Burger Dükkanı

Müşterilerin isteklerine göre hamburgerleri hazırlamalısınız.

Garson Penguen Oyunu Oyna Garson Penguen

Garson Penguen Oyunu Oyna

Havaalanı Müdürü Oyunu Oyna Havaalanı Müdürü

Havaalanı Müdürü olacaksın ve bu işler o kadar kolay değildir. Bir sürü insan sana bir şeyler düzgün çalışmasını sağlamak için say. Mini oyunlar en sevdiğiniz ve oynamaya başlamak için bir süit seçin.

Havaalanı Yöneticisi Oyunu Oyna Havaalanı Yöneticisi

Havaalanı Yönetim Simülatörü oyunu iş hayal mutlu aşçı yolcu Tutmak büyürler ve uçakta her indikten sonra kabin temiz gıda hizmet ve daha ne zaman uçuş görevlileri olan herkes için kolay ve ilginç basit oyunlar

Pizzacı Oyunu Oyna Pizzacı

Pizzacı Oyunu Oyna

Pizza Kafe Oyunu Oyna Pizza Kafe

Hazırlaması kolay pizzaları müşteri siparişlerine göre hazırlayıp teslim etmelisiniz. Malzemelerin bitmesi durumunda telefonla sipariş verebilirsiniz.

Pasta Dükkanı Oyunu Oyna Pasta Dükkanı

Kendi Pasta dükkanın var! Siparişleri alın ve müşterilerinizi mutlu etmek için doğru tarifi uyguladığınıza emin olun!

Burger Lokanta Oyunu Oyna Burger Lokanta

Burger en iyi şef olmak pişirmek ve kendi burger restoranda lezzetli hamburger hizmet vermektedir. En dinamik ve ilginç yemek oyunlarından birinde restoranınızı yönetin! 180 seviyeleri, büyük burger şef şampiyonası, zaman saldırı burada bekliyor!

Biftek Güzeli Oyunu Oyna Biftek Güzeli

Biftek tezgahınızda müşteri siparişlerine göre biftekleri hızlıca hazırlayıp servis etmelisiniz.

Meksikalı Usta Şef Oyunu Oyna Meksikalı Usta Şef

Meksikalı Usta Şef Oyunu Oyna

Öğlen Menüsü Oyunu Oyna Öğlen Menüsü

Hamburger menülerini hızlıca hazırlayıp teslim etmelisiniz.

Ayaküstü Burger Kafe Oyunu Oyna Ayaküstü Burger Kafe

İşletmesini aldığınız sandviç büfesinde gelen siparişlere göre mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde müşterilerinize bakmalısınız. Tariflerin nasıl hazırlanacağını unutursanız kırmızı renkli yemek kitabından bakabilirsiniz. Ayrıca, eksilen malzemeleri telefonla sipariş vererek getirtmelisiniz.

Milyarder 2 Oyunu Oyna Milyarder 2

Milyarder 2 Oyunu Oyna

Milyarder Oyunu Oyna Milyarder

Dondurmacı, emlakçı ve oyun salonu gibi işletmeler açarak para toplamalısınız! . .

Müteahhit Oyunu Oyna Müteahhit

Yeni şehir yapım aşamasında – para kazanmak için mükemmel bir fırsat! İnşaat malzemeleri üretmek ve satmak için tesisler inşa edin. Madalyalar ve başarılar kazanmak size yükseltme puanları verecektir. Üretkenliğinizi artırmak için harcayın. Sonucunuzu iyileştirmek ve daha fazla yükseltme puanı almak için seviyeleri tekrar oynayın Bronz madalya sana 100 puan verir, Gümüş +50 verir, Altın +50 daha verir, altın madalya gereksinimlerinin üzerindeki her 10$ size 1 yükseltme puanı verir. Bitkileri hızlıca seçmek için sayıları kullanın: İlk tesisi seçmek için 1'e basın İkinci tesisi seçmek için 2'ye basın vb. . Büyük haritalar için: Aynı tesisi seçmek, kamerayı o tesise odaklayacaktır WASD veya Oklar – kameraları hareket ettirin Haritayı sürüklemek için fareyi tıklayıp basılı tutabilirsiniz.

Burger Büfe Oyunu Oyna Burger Büfe

Gelen müşterilere siparişlerine göre hamburgerlerini hızlıca hazırlamalısınız. Çizburger, tavuk burger, somon burger gibi farklı tariflerin nasıl yapılacağını kırmız kaplı tarif kitabında bulabilirsiniz. Malzemeniz bitmeden telefonla sipariş vererek hizmetin aksamasını engelleyebilirsiniz.

Hızlı Hamburger Oyunu Oyna Hızlı Hamburger

Hızlı Hamburger Oyunu Oyna

Hayvanat Bahçesi Oyunu Oyna Hayvanat Bahçesi

Zengin bir yatırımcı olun ve ülke çapında hayvanat bahçelerini restore edin. Eski habitatları onarın ve yenilerini inşa edin. Yeni hayvanları keşfedin ve hayvanat bahçenizin gelişmesine izin verin. Asıl amacınız eski hayvanat bahçelerini restore etmektir. Hayvanat bahçesinde gelir elde edecek yaşam alanlarını yenileyin, idari binanızdaki eşyaları yükseltin ve gelirinizi daha da artırın, yeni hayvanlar araştırın, böylece onları bir sonraki seviyede inşa edebilirsiniz.

Uyanık Otoparkçı Oyunu Oyna Uyanık Otoparkçı

Otoparkçı, ücretsiz bir analog çevrimiçi oyundur. Bir otopark işletebilir ve dönüşüm ve yükseltme yoluyla kullanıcıları park etmeye çekebilirsiniz. Oynanışı çok basit, iş ölçeğini sürekli genişletebilir, heyecanını hissedebilir, kendi iş araçlarınızı geliştirebilir ve makul jeton tahsisi yoluyla otoparkı dönüştürebilir ve yükseltebilirsiniz. Oynamak için fare veya dokunun.

Pizza Satış Büfesi Oyunu Oyna Pizza Satış Büfesi

Telefonla aldığınız siparişlere göre pizzayı hazılayıp müşteriye teslim etmelisiniz.

Hızlı Yemek - Kaburga ve Pankek Oyunu Oyna Hızlı Yemek - Kaburga ve Pankek

Yeni ve eğlenceli mutfak oyununda şef olarak lezzetli Kaburga ve Krepleri HIZLI pişir ve servis et! Yüksek gerilimli ve harika oyunlar size büyüleyici bir deneyim yaşatır ve zamanınızı harika yemek pişirme anlarıyla doldurur.

Müteahhit 2 Oyunu Oyna Müteahhit 2

Yeni şehir yapım aşamasında – para kazanmak için mükemmel bir fırsat! İnşaat malzemeleri üretmek ve satmak için tesisler inşa edin. Madalyalar ve başarılar kazanmak size yükseltme puanları verecektir. Üretkenliğinizi artırmak için harcayın. Sonucunuzu iyileştirmek ve daha fazla yükseltme puanı almak için seviyeleri tekrarlayın! Bronz madalya size 100 puan verir, Gümüş +50 verir, Altın +50 daha verir, altın madalya gereksinimlerinin üzerindeki her 10$ size 1 yükseltme puanı verir. Bitkileri hızlıca seçmek için sayıları kullanın: İlk tesisi seçmek için 1'e basın İkinci tesisi seçmek için 2'ye basın vb. . Büyük haritalar için: Aynı tesisi seçmek, kamerayı o tesise odaklayacaktır WASD veya Oklar – kameraları hareket ettirin Haritayı sürüklemek için fareyi tıklayıp basılı tutabilirsiniz.

Sosisli Bush Oyunu Oyna Sosisli Bush

Sosisli Bush Oyunu Oyna

3B Ada Yapma Oyunu Oyna 3B Ada Yapma

Hiçbir şeyi olmayan bir oduncu olmaktan, zengin spesiyaliteleri olan bir ada sahibine dönüşün. İlk başta, odun kesme ve mahsul toplama alıştırması yapmanız gerekir, daha sonra ne tür bir ev inşa edeceğinizi ve iş için kimi işe alacağınızı seçebilirsiniz, bu sefer kendiniz yapmanız gerekmez, profesyonel yöneticiler sağ eliniz olacak ve kişisel dünyanızı çevrimiçi olarak kolayca yönetebilirsiniz. Çiftlik hayatına bayılacaksın! Ada inşa Et 3D

Atari Salonu Oyunu Oyna Atari Salonu

Atari Salonu Oyunu Oyna

Doktor Panda Restoran Oyunu Oyna Doktor Panda Restoran

Restoranın giriş katına gelen müşterileri karşılayıp masalarına oturttuktan sonra siparişlerini hazırlayıp servis etmelisiniz. Müşteri yemeği yiyip kalktıktan sonra masayı toparlayıp temizlemeli ve yeni servis açarak diğer müşterilere hazır hale getirmelisiniz.

Meyve Suyu Büfesi Oyunu Oyna Meyve Suyu Büfesi

Müşteri isteklerine göre meyve suyu sıkacağı ile siparişlerini hazırlayıp servis etmelisiniz.

Tatlıcı Büfesi Oyunu Oyna Tatlıcı Büfesi

Pasta, kek ve diğer tatlıları müşterilerin siparişine göre en hızlı şekilde hazırlayıp altınları toplamalısınız.

Cadılar Bayramı Pizzacı Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Pizzacı

Aç canavarların siparişine göre malzemeleri üst üste yerleştirip, en kısa sürede pizzayı hazırlamalısınız.

Happy Dessert Oyunu Oyna Happy Dessert

Run your dessert canteen now! Hire the best chef, research your delicious recipe, and don't forget to prepare the ingredients you need

Çömlekçi Oyunu Oyna Çömlekçi

Çanak ve çömlekleri müşteri isteğine göre hazırlayıp teslim etmelisiniz.

Arkadaşla Birlikte Yap Oyunu Oyna Arkadaşla Birlikte Yap

Kaynak kazanmak için zar atın. Çiftlikler, ormanlar, madenler ve taş ocakları inşa etmek için kaynakları kullanın. Binalar her fırsatta daha fazla kaynak üretir. Oyunu kazanmak için hedeflere göre inşa edin. Her tur farklı! Bu strateji tahta oyununda arkadaşlarınızı alt etmek için strateji kullanın. Bu çok oyunculu tahta oyununda zar atın ve binalar inşa edin

Büyücü Büfesi Oyunu Oyna Büyücü Büfesi

Gelen ucubelerin isteklerine göre kemikli, böcekli, sümüklü vs. gibi yiyecekleri hazırlayıp servis etmelisiniz.

Başlangıç İmparatorluğu Oyunu Oyna Başlangıç İmparatorluğu

Başlangıç imparatorluğunuzu büyütün ve bu boşta simülasyon oyununda yüksek teknolojili bir milyarder kralı olun. Bir gıda dağıtım O2O uygulaması, bir mobil oyun şirketi, bir ridesharing uygulaması, bir canlı yayın uygulaması, Nesnelerin İnterneti (IoT) girişimi, ınfosec, dronlar, Yapay Zeka (AI) ve tabii ki bir suborbital uzay turizmi dahil olmak üzere birden fazla başlangıç başlatın. Kod fikir gerçekten çok güzel bir ortak çalışma platformu uzayda bir başlangıç. Bulut sunucularına aktarın. Ardından, nakit kazanmak için Satış Yöneticilerine iletin. Birden fazla stratejik istasyonda nakit toplama verimliliğinizi yükseltin. Tıklamak için çok mu yorgunsun? Görevlerinizi otomatikleştirmek için sofistike, akıllıca giyinmiş yöneticileri işe alın. Birden fazla başlangıç girişiminizden uyurken para kazanın. Başlangıçlarınıza yatırım yapmak için yatırımcıları çekin ve tonlarca karla para kazanın. Yüksek teknoloji milyarderi mi dedik? Hayır, trilyoneri kastediyoruz çünkü bu oyun gerçek. Başlangıç imparatorluğunuzu inşa edin ve büyütün

Pamuk Şeker Yapıcı Oyunu Oyna Pamuk Şeker Yapıcı

Eğlenceli adil gıda yapıcı rolünü alın ve bazı nefis tatlılar ile bir pişirme oyunu müşterilerinize sürpriz! Bu tatlı oyunu yapma yeni pişirme oyunları mutfak dünyasına ilk adımları yaşamaya başlamak için harika bir yoldur!

Titiz Pizzacı Oyunu Oyna Titiz Pizzacı

Müşterilerin pizza siparişlerini, istedikleri malzeme sırasına göre hazırlayıp servis etmelisiniz! . .

Pizza Büfesi Oyunu Oyna Pizza Büfesi

Müşterilerin isteklerine göre siparişlerini en kısa sürede hazırlayıp servis etmelisiniz.

Suşi Büfesi Oyunu Oyna Suşi Büfesi

Çeşitli suşi tariflerini hazırlayıp müşterilere servis etmelisiniz.

Vejetaryen Yemek Teslimatı Oyunu Oyna Vejetaryen Yemek Teslimatı

Yepyeni bir sebze restoranı açıldı! En sevdiğin prenses Denizkızı'na yardım et, günü tamamla ve tüm siparişleri tamamla. Her öğün için faturayı takip edin, lezzetli sebze yemekleri pişirmek için malzemeleri karıştırın, böylece mutlu müşterilere teslim edilebilir.

Reklam
3B Hayalimdeki Restoran
3B Hayalimdeki Restoran
Uyanık Otoparkçı
Uyanık Otoparkçı
Müteahhit 2
Müteahhit 2
Müteahhit
Müteahhit
Arkadaşla Birlikte Yap
Arkadaşla Birlikte Yap
Pizzacı
Pizzacı
Pizza Büfesi
Pizza Büfesi
Burger Büfe
Burger Büfe

Ücretsiz Çevrimiçi İşletme Oyunları

En iyi işletme oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin işletme oyununu oyna! Hamburgerci, Yemek ve Dekorasyon, Ultra Piksel Burgerci, Taco Büfesi ve En İyi Hamburger gibi en çok oynanan işletme oyunlarını oynayabilirsiniz.
İşletme Oyunları kategorisindeki onlarca işletme oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.