Kral Oyunları

Klasik Soliter Ustası Oyunu Oyna Klasik Soliter Ustası

Soliter Ustası, joker içermeyen standart bir 52 kartlık iskambil destesi kullanır. Oyunun amacı, tüm kartları ortaya çıkarmak ve bunları temel yığınlarına taşımaktır. Ekranda üzerinde "A" yazan 4 temel yığını (her takım için bir tane) vardır. Bu yığınlar, Aslardan Krallara kadar takım elbise içinde yukarı doğru inşa edilmiştir.

Hamburgerci Oyunu Oyna Hamburgerci

Müşterilerinize hizmet etmek, para kazanmak ve oyunda ilerlemek için hızlı olmalısınız. Lezzetli burgerler hazırlayın, patates kızartması, içecek ve tatlı ekleyin, ancak doğru şekilde dizdiğinizden emin olun. İstif hatalı olursa müşterileriniz üzülecektir. Çok bahşiş alın ve yeni burger kralı olun!

Drift Şehri Oyunu Oyna Drift Şehri

Gerçekçi drift simülasyonuna hazır olun! Drift Şehri ile şehirde kaos yaratın. Şehirde lastikleri yak ve aksiyon dolu drift oyununda drift puanları kazan. Kazandığınız puanlarla yeni arabalar satın alarak drift kralı olmaya çalışın. 30 farklı başarının kilidini açarak şehirde ün kazanın. Şehirde belirli süreler boyunca bazı drift bonusları görünecek. Bonusları toplayarak drift puanınızı artırabilirsiniz. Ayrıca 4 farklı kamera ile simülasyona farklı bir açıdan bakabilirsiniz. 6 farklı araba satın alarak daha da eğlenceli drift yapabilirsiniz. Direksiyona geç ve şehir içinde akan trafikte araçların kabusu olmak için lastikleri yakmaya başla! Kontrol: W,A,S,D veya Ok tuşları, El freni : Boşluk, Kamera Değiştirme: C, Nitro : F, Farları açma : L,

Thor ve Kral Domuz 2 Oyunu Oyna Thor ve Kral Domuz 2

Baltasını dünyaların gücüne sahip her yere atan Thor, baş düşmanı kral domuzu öldürmek için macerasında en erken kapıya ulaşmalıdır. Su altında kalırsa ölebilir veya kral domuzun askerleri tarafından öldürülebilir. elmasları topla ve kapıya ulaş ama asıl hedefin kapı olmalı kapıya ulaş ve zafere ulaş! WASD / Mobil Dokunmatik Kontrole Geçin

Freecell Soliter Oyunu Oyna Freecell Soliter

Dünyanın en popüler solitaire oyununun web versiyonu olan Freecell Solitaire'i oynayın. Bir solitaire meraklısıysanız, bu sizin için mükemmel bir oyun! Amaç, temeller üzerine astan krala dört takımdan yığınlar oluşturmaktır. Kartlar, zıt renkteyse, tablo yığınları arasında bir sonraki daha yüksek değere sahip bir karta taşınabilir. Herhangi bir üst kart boş bir hücreye veya boş bir tablo yığınına taşınabilir.

Şeker Festivali Oyunu Oyna Şeker Festivali

Puanınız arttıkça yatay ve dikey olarak genişleyen panoda aynı renkteki en az 3 şekeri bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

Trafik Yarışı Oyunu Oyna Trafik Yarışı

Trafik Yarışı Oyunu Oyna

Top Kralı Oyunu Oyna Top Kralı

Tampon topunuzla rakiplerinizi sahneden düşürün. Eğlenceli ve hızlı tempolu bir hiper-gündelik . IO oyunu. Her rakibinizi yendiğinizde, bedeninizi değiştirecek ve haritadaki son gülen kişi olmaya çalışacaksınız. Basit tek parmak kontrolleriyle aksiyon dolu rekabetçi maçlarda diğer oyuncuları cesurca ezin.

Krallık Muhafızları - Kule Savunma Oyunu Oyna Krallık Muhafızları - Kule Savunma

Krallık Muhafızlarında okçularınıza kulenizi savunmaları için komuta edin. Kulenize saldıran düşmanları yok etmek için düşmanların geldiği yöne oklar atın. Daha fazlası için meyagames'i ziyaret edin. com. Okları ateşlemek için ekrana dokunun

6 Tepeli Soliter Oyunu Oyna 6 Tepeli Soliter

Tek oyuncu kart oyunu, klasik Üç kart ve on beş farklı düzenleri iki katına ile Zirveleri.

Trafikte Yarış Kralı Oyunu Oyna Trafikte Yarış Kralı

Trafikte yarışırken hızlanırken diğer araçlardan kaçınabilir misiniz? Artık her seviyeye meydan okumak için nitro ile donatılmış bir araba kullanma şansınız var. Tüm bölümleri herhangi bir çökme yaşamadan tamamlamanız rica olunur. Zaman sınırlaması için endişelenme, sadece gaza bas ve hızlan! Ok tuşları - hareket et, Boşluk - nitro

Krallık Savunma - Kaos Zamanı Oyunu Oyna Krallık Savunma - Kaos Zamanı

Etkileyici bir Kale savunma oyunu olan Kingdom Defense'de kalenizi büyücüler, hayaletler, iblisler ve birçok canavarla koruyun. 5 farklı kaleyi, 15 tür canavarı, +50 farklı seviyeyi ve birçok özelliği keşfedin. 4 genel becerinizi 6 kat geliştirin ve yenilmez olun. Her seviyede daha zorlu canavarlarla karşılaşacaksınız. Öldürdüğünüz her canavar için altın kazanacaksınız. Kazandığınız altınlarla kalenizi geliştirebilir veya yeni kaleler inşa edebilirsiniz.

Krallığı Koru Oyunu Oyna Krallığı Koru

Krallığınızı, yol kenarlarına kuracağınız kulelerle kurtlara, şövalyelere, büyücülere karşı korumalısınız.

Kingdom Rush Oyunu Oyna Kingdom Rush

Kingdom Rush Oyunu Oyna

Krallık Muhafızı - Paralı Asker Oyunu Oyna Krallık Muhafızı - Paralı Asker

Krallık Muhafızı - Paralı Asker Oyunu Oyna

Kral Savaşı IO Oyunu Oyna Kral Savaşı IO

Kral Savaşı IO Oyunu Oyna

Aşk Hikayesi Oyunu Oyna Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi Oyunu Oyna

Kahraman Kral Eşleştirme 3 Oyunu Oyna Kahraman Kral Eşleştirme 3

Klasik üçlü eşleştirmeden farklı olarak bu oyunda her eşleştirme işgalci goblin, ork, domuz vb. gibi canavarlara zarar vererek krallığı korumanızı sağlıyor. Fakat bölüm devam ettikçe onlarda size zarar verebiliyor. Bu yüzden mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde bölümü tamamlamalısınız.

Freecell Kralı Oyunu Oyna Freecell Kralı

Freecell Kralı Oyunu Oyna

Kral Yolu Oyunu Oyna Kral Yolu

Uçan balona bağlı krala pervane ile hava üfleyerek elmasları toplayıp zindan kapısına ulaştırmalısınız.

Tepenin Kralı Oyunu Oyna Tepenin Kralı

Tepenin Kralı Oyunu Oyna

Solitaire Klasik Oyunu Oyna Solitaire Klasik

Oyunun amacı dört temel kazık, takım elbise ve rütbe ile Ace Kral için artan düzende sıralanmış üzerine tüm kartları hareket etmektir. Sahada, kartlar sadece sipariş alternatif renkleri azalan şekilde sıralanabilir.

Drag Kralı Oyunu Oyna Drag Kralı

Drag Kralı Oyunu Oyna

Yılbaşı Klondike Soliter Oyunu Oyna Yılbaşı Klondike Soliter

Yılbaşı Klondike Soliter Oyunu Oyna

Krallığın Cesur Okçusu Oyunu Oyna Krallığın Cesur Okçusu

Kalenizi goblin, zombi, iskelet vb. gibi düşmanlara karşı korumalısınız. Sürekli ok atarken ayrıca buz, ateş ve yıldırım büyüleri de kullanabilirsiniz. Kazandığınız puanlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Kral Küpler Oyunu Oyna Kral Küpler

Kral Küpler Oyunu Oyna

Ork Avcısı Büyücü Oyunu Oyna Ork Avcısı Büyücü

Platformların üzerindeki orkları büyü atarak yok etmelisiniz.

Birleşen Krallık Oyunu Oyna Birleşen Krallık

Peri masallarına inanır mısın? Ortaya çıkmak üzere olan hikayeyi başka nasıl açıklarsınız! Zorlu görevlerle dolu bir ülkede yüzlerce nesneyi bir araya getirin, kaynakları toplayın ve hasat edin, istediğiniz gibi görünmesini sağlayarak kendi adanızı tasarlayın! En büyük binaları dikmek ve en verimli bitkileri yetiştirmek için çeşitli parçaları eşleştirmenin ve birleştirmenin en iyi yollarını bulun! Mergest Kingdom'ı yeniden inşa etmeye ve onu Yedinci Diyar'daki en büyülü krallığa dönüştürmeye yardım edin! The Mergest Kindom nasıl bir şey? SİZİN DÜNYA! Sadece burada birleştirebileceğin en muhteşem nesneleri bulabilirsin! SENİN SEÇİMİN! Ejderhaları, ağaçları, değerli taşları ve keşif yolculuğunuzda bulduğunuz hemen hemen her şeyi birleştirebilirsiniz! SENİN KURALLARIN! En büyük birleştirmeleri istediğiniz şekilde yapmanızı sağlayan birleştirme büyüsü ve birleştirme zanaatıyla dolu adalar! Görevler ve zorluklar Madeni para ve mücevher toplamak için GÜNLÜK GÖREVLER'e katılın, İnşa etmek için çeşitli KAYNAKLAR mayınlayın, Gizemli yaratıklar, göz kamaştırıcı karakterler ve bu sonsuz dünyayı dolduran büyüleyici nesnelerle dolu geniş MAGIC bölgelerini keşfedin! Birleştirme oyunlarını seviyorsanız, bu birleşik deneyim tam size göre olacak! Krallığı kurtarmak için parçaları birleştir ve birleştir!

Süper Drag Yarışı Oyunu Oyna Süper Drag Yarışı

Vites değiştirme zamanlarını iyi ayarlayıp vitesi yükselterek rakibinizden önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Kral Bovling Muhafız Oyunu Oyna Kral Bovling Muhafız

Bu bovling oyununda top yerine gülle fırlatarak köprüden geçmeye çalışan zombileri vurup suya düşürmelisiniz. Her 2-3 bölümden sonra savaş topunuzu, sapan ve sonrasında büyücüyle değiştirebilirsiniz.

Kraliçe Giydir Oyunu Oyna Kraliçe Giydir

Kraliçe Giydir Oyunu Oyna

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna Dev Kapışması Online

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna

Azteklerden Kaçış Oyunu Oyna Azteklerden Kaçış

Büyük hazinesini çaldığınız Aztekler peşinizde onlara yakanlanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak ilerlemelisiniz.

Destansı Dart Silahı Oyunu Oyna Destansı Dart Silahı

Vur kaç taktiği ile arkadaşlarınıza yakalanmadan onları dart silahınız ile (nerf) vurup saklanmalısınız.

Disk Kralı Oyunu Oyna Disk Kralı

Diski kavisli bir şekilde fırlataraka rakip oyunculara yakalanmadan takım arkadaşınıza ulaştırmalısınız.

Maymun Köprüsü Oyunu Oyna Maymun Köprüsü

Maymunun sihirli sopasını uzatıp sütunlar arasında köprü kurarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna Örümcek Adam Takımı

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna

Öfkeli Yanlama Oyunu Oyna Öfkeli Yanlama

10 muhteşem araba ile 5 görkemli yarış pistini mümkün olduğu kadar yanlama yaparak bitirmelisiniz.

At Yarışı Oyunu Oyna At Yarışı

At Yarışı Oyunu Oyna

Buz Krallığında Bir Gün Oyunu Oyna Buz Krallığında Bir Gün

En sevdiğiniz karakterlerle Buz Krallığı'nda harika bir gün geçirelim! Kaleyi temizlemelerine, odaları dekore etmelerine ve prenseslerle giydirme oynamalarına yardım edin. Çok eğlenceli olacak!

Süper Donut Hazırlama Oyunu Oyna Süper Donut Hazırlama

Süper Donut Hazırlama Oyunu Oyna

Ringte Dövüş Oyunu Oyna Ringte Dövüş

Ringte Dövüş Oyunu Oyna

Kral Rügni Kule Savunma Oyunu Oyna Kral Rügni Kule Savunma

Kral Rügni Kule Savunma Oyunu Oyna

1001 Gece 4 - Kral ve Şahin Oyunu Oyna 1001 Gece 4 - Kral ve Şahin

Kral ve Şahin temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

Klasik Klondike Soliter Oyunu Oyna Klasik Klondike Soliter

Klasik Klondike Soliter Oyunu Oyna

Örümcek Soliter 3 Oyunu Oyna Örümcek Soliter 3

Örümcek Soliter 3 Oyunu Oyna

Osuruk Kralı Oyunu Oyna Osuruk Kralı

Gaz çıkartıp yükselerek yere düşmeden ve kılıçlara çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Sinsi Çapulcu Oyunu Oyna Sinsi Çapulcu

Girdiğiniz ev veya ofiste güvenlik görevlilerine yakalanmadan tüm eşyaları almalısınız.

Kayak Kralı Oyunu Oyna Kayak Kralı

Karlı dağdan aşağı kayarken flamaların üstündeki ok işaretli tarafından geçerek bitişe ulaşmalısınız.

Yanlama Kralı Oyunu Oyna Yanlama Kralı

Yanlama Kralı Oyunu Oyna

Reklam
Boom Battle Arena
Boom Battle Arena
Russian Draughts
Russian Draughts
Basketball Kings 2022
Basketball Kings 2022
Ubisoft All Star Blast!
Ubisoft All Star Blast!
Lion King Simulator - Wildlife Animal Hunting
Lion King Simulator - Wildlife Animal Hunting
King Bird Tower Defense
King Bird Tower Defense
Checkers Legend
Checkers Legend
Dibbles
Dibbles

Ücretsiz Çevrimiçi Kral Oyunları

İki Kişilik Kral, Bir Kişilik Kral, Kral Solitaire ve Skorlu Kral gibi alt kategorileri de içeren en iyi kral oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin kral oyununu oyna! Klasik Soliter Ustası, Hamburgerci, Örümcek Soliter 3 ve Krallık Savunma - Kaos Zamanı gibi en çok oynanan kral oyunlarını oynayabilirsiniz.
Kral Oyunları kategorisindeki yüzlerce kral oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.