Örümcek Adam Oyunları

Örümcek Trump Oyunu Oyna Örümcek Trump

İp atıp tavana tutunarak bitişe ulaşmalısınız. İple tutunduktan sonra ipi kısaltıp uzatabilir ve sağa sola sallanıp ivme kazanabilirsiniz.

Örümcek Adam Parkur Oyunu Oyna Örümcek Adam Parkur

Binanın tepesinden atlayarak başladığınız oyunda kahramanınızı örümcek adam gibi iple tutunarak bitişe ulaştırmalısınız. Fareyle kontrol edip iple tutunabileceğiz oyunda siz sadece zamanlamayı ayarlayın! . . Savaş topları sizi altın rotasına fırlatır. . . Topladığınız altınlarla eğlenceli karakterler veya zincir, sarmaşık, lazer ip, yılan vb. gibi ip çeşitleri alabilirsiniz.

Sallanan Adam Oyunu Oyna Sallanan Adam

Örümcek adam gibi ip atıp sallanarak ve testere tuzaklara takılmadan altın toplayarak ilerlemelisiniz.

Kırmızı Çöp Adam Oyunu Oyna Kırmızı Çöp Adam

Kırmızı Çöp Adam Oyunu Oyna

Yakala Şekeri Oyunu Oyna Yakala Şekeri

Şeker yakalamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Örümcek adam gibi uzanarak şekerleri toplamalısınız. 75 en iyi düzeyde şeker kapmak için uzatılabilir yapışkan kolunu kullanın. 125 milyon hayranları ile vurmak iyi bir tecrübe sürümü bilinen Flash!

İpli Ninja Oyunu Oyna İpli Ninja

Kuşlara ip atıp tutunarak sonraki adalara geçmelisiniz.

Sallanan Maymun Oyunu Oyna Sallanan Maymun

İp ile tutunma noktalarına tutunup sallanarak bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Sallanan Bez Bebek Oyunu Oyna Sallanan Bez Bebek

Sallanan Bez Bebek Oyunu Oyna

Süper Kahraman Arena Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena

Marvel ve DC evreninin süper kahramanları ile çıktığınız arenada süper kötü rakiplerinize karşı savaşarak zaferler kazanın! . . Seviye atladığınızda kahramanınız değişebilir.

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna Örümcek Adam Takımı

Örümcek Adam Takımı Oyunu Oyna

Zıplamalı Basket Oyunu Oyna Zıplamalı Basket

Zıplamalı Basket Oyunu Oyna

Sallanan Adam 2 Oyunu Oyna Sallanan Adam 2

Tuzaklara takılmadan ip atıp sallanarak altın ve anahtar toplayıp ilerlemelisiniz. Bitiş çizgisinde kendinizi mümkün olduğu kadar uzağa fırlatmalısınız.

Süper Kahraman Yapboz Oyunu Oyna Süper Kahraman Yapboz

Süper Kahraman Yapboz Oyunu Oyna

Örümcek Motoru 2 Oyunu Oyna Örümcek Motoru 2

Örümcek motorunuz ile mini haritadaki numaralara ulaşıp görev alarak, görevi yerine getirmelisiniz.

Örümcek Motoru Oyunu Oyna Örümcek Motoru

Örümcek motorunuz ile kaza yerine ulaşma, helikopter takip etme gibi görevleri yerine getirmelisiniz.

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 3

Örümcek Çöp Adam 3 Oyunu Oyna

Parkur Oyunu Oyna Parkur

Parkur simülatörüne hoş geldiniz. Çok sayıda yetenek hizmetinizde. Herhangi bir binaya ve kuleye tırmanın. Bir binadan diğerine atlayın. Bir engelin altından yuvarlanın veya üzerinden atlayın. Takla ve takla yapın. Şehrin uzak bölgelerine hızla ulaşmak için zipline'ınızı bir bungee olarak kullanın. Bütün şehir senin numaraların için yaratıldı. Ayrıca dans edebilirsiniz)) Boşluk - Duvara tırman / Zıpla / Yuvarla E + platformda olun - Bungee'yi kullanın C - Kayma F - Dans etme Fare - Etrafınıza bakın WASD - Hareket Shift - Çalıştır

Süper Kahraman Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Süper Kahraman Üçlü Eşleştirme

Süper Kahraman Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Uçan Örümcek Adam Oyunu Oyna Uçan Örümcek Adam

Uçan Örümcek Adamın Maceraları! Uçun, zıplayın ve her türlü sihirli düşmanı ezin. Örümcek süper kahramanınızı yükseltin ve tüm hedeflere ulaşın ve 99 zorlu görevi tamamlayın Kontroller: Fare

Sallanan Adam 2 (Sansürlü) Oyunu Oyna Sallanan Adam 2 (Sansürlü)

Oyunun bu sansürlü 2. sürümünde de ip atıp sallanarak altın ve anahtar toplayıp bitişe ulaşmalısınız. Bitiş çizgisinde kendinizi mümkün olduğu kadar uzağa fırlatmalısınız.

Parkur Duvar Tırmanışı Oyunu Oyna Parkur Duvar Tırmanışı

Örümcek adam gibi duvara tutunarak, düz duvarda mümkün olduğu kadar yükseğe tırmanmalısınız. Düşüşünüzü durdurmak için kalkanları, skor yükseltmek için sırt roketlerini toplayın.

Kahramanlar Süper Kötülere Karşı Oyunu Oyna Kahramanlar Süper Kötülere Karşı

Kahramanları birleştirin, hazineleri toplayın, düşmanları yenin! . . Kahramanların üzerlerindeki seviye numarasına göre mümkün olduğu kadar düşmanı yenmelisiniz. Kahramanları birleştirerek seviyeyi arttırabilirsiniz.

Çöp Adam İpte Kayma Oyunu Oyna Çöp Adam İpte Kayma

Bu kaçış macerasında engellerin üzerinden atlayarak ve ipin üzerinde yuvarlanarak Çöp Adamımıza yardım edin. Mouse ile oynanmaktadır.

Çöp Örümcek Adam Oyunu Oyna Çöp Örümcek Adam

Gerçek bir kahraman olma zamanı geldi! Sıradan kötü adamların ellerinde mahsur kalan güzel kızları kurtarmak için cesur örümcek adama katılın! Oyunun amacı her seviyeyi tamamlamaktır, ancak oyun sadece asmak ve sallanmakla ilgili değildir, farklı örümcek düşmanlarının yollarını bulmasını engellemelisiniz, aralarında Green Goblin, Doctor Octupus ve kötü Venon her birini tamamlamaya çalışır. seviyelerden biri ve yardımınıza ihtiyacı olan güzel kapana kısılmış kızları kurtarın ! ! ! Mobil cihazınızda eğlenmek için sıradan kahraman oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre.

Sallanma Ustası Oyunu Oyna Sallanma Ustası

Salınımını kontrol edebilir misin? Kancasını sallayarak bitiş çizgisine ulaşın! Yakala, salla, süzül ve en iyi yıldız yıldız kahramanı ol. Kontroller: Fare

Ninja Tavşan Oyunu Oyna Ninja Tavşan

Örümcek adam gibi iple duvarlara veya tavana tutunup engelleri aşarak tüm esir tavşanları kurtarıp bitişe ulaşmalısınız.

Bez Bebek Futbol Oyunu Oyna Bez Bebek Futbol

Bilgisayara karşı veya arkadaşınızla oynayabileceğiniz oyunda, örümcek adam gibi tutunduğunuz ipte sallanıp uygun zamanda ipi bırakarak topu kaleye sokmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket Boşluk : İpe tutunma/bırakma 2. Oyuncu Yön Tuşları : Hareket L : İpe tutunma/bırakma

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Örümcek Çöp Adam 2

Örümcek Çöp Adam 2 Oyunu Oyna

Örümceksi Adam Kurtarma Oyunu Oyna Örümceksi Adam Kurtarma

Korkunç bir suç örgütü tarafından yakalanan vatandaşları kurtarmak için favori kahramanımıza yardım edeceksiniz! ! ! Bu oyunla gerçek bir kahraman olun, küçük örümcek adam rehineleri kurtarmaya çalışacak ve örümcek ağındaki tüm düşmanları yakalayacaktır. Her seviyeyi ne kadar çok düşman ortadan kaldırırsanız ve tamamlarsanız, kahraman kostümünüzü geliştirmenizi sağlayacak jetonlarda ödül biriktirebileceksiniz ve bu sayede örümcek ağınızı geliştirin, pes etmeyin ve bulunduğunuz ayın son patronlarına ulaşın. herkesin beklediği kahraman. Kontroller Düşmanları vurmak için farenin sol tuşunu kullanın. Çekim yapmak için mobil cihazlarda ekrana dokunun

Çılgın Tırmanıcı Oyunu Oyna Çılgın Tırmanıcı

Çılgın Tırmanıcı Oyunu Oyna

Örümcek Zombi Oyunu Oyna Örümcek Zombi

Örümcek Zombi Oyunu Oyna

Subway Örümcek Çocuk Oyunu Oyna Subway Örümcek Çocuk

Metro sörfçüleri temalı şehirde örümcek çocukla koş! Koşabildiğin kadar hızlı koş! Yaklaşan robotlardan kaçın! Paraları toplayın ve yeni 4 karakteri yükseltin. En cesur kovalamacaya katılın! Kontroller: Yön tuşları / Fare = Hareket Boşluk = Zıplama Yukarı Ok = Ateş etme

Reklam
Siyah Örümcek Adam
Siyah Örümcek Adam
Bay Çaylak - Kancalı Kahraman
Bay Çaylak - Kancalı Kahraman
Süper Kahraman Arena 2
Süper Kahraman Arena 2
Parkur
Parkur
İpli Ninja
İpli Ninja
Çöp Adam İpte Kayma
Çöp Adam İpte Kayma
Çılgın Tırmanıcı
Çılgın Tırmanıcı
Örümceksi Adam Kurtarma
Örümceksi Adam Kurtarma

Ücretsiz Çevrimiçi Örümcek Adam Oyunları

En iyi örümcek adam oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin örümcek adam oyununu oyna! Süper Kahraman Yapboz, Örümcek Zombi, Örümcek Adam Parkur, Kırmızı Çöp Adam ve İpli Ninja gibi en çok oynanan örümcek adam oyunlarını oynayabilirsiniz.
Örümcek Adam Oyunları kategorisindeki onlarca örümcek adam oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.