Savunma Oyunları

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Ordunu Çiz Oyunu Oyna Ordunu Çiz

Çizin, karalayın veya yazın: eğlence için veya savaşı kazanmak için! Bu bir strateji oyunudur, çok sayıda asker alacaksınız ve akıllı savaş stratejinizi vatanı korumak için kullanacaksınız. hadi gidip ülken için savaşalım. Ordunu çiz ve hangi savaşta savaşmak istediğine karar ver

Bombacı Robot 6 Oyunu Oyna Bombacı Robot 6

Bombacı Robot 6 Oyunu Oyna

Tank Strateji Oyunu Oyna Tank Strateji

Bölüm başında tank ve yeterli yakıt aldıktan sonra savaş tanklarınızı stratejik yerlere yerleştirip düşman binalarını yok etmelisiniz.

Bölük Savunma Oyunu Oyna Bölük Savunma

Yola yerleştireceğiniz askerlerle tüm zombileri yok etmelisiniz. Kazandığınız yıldızlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Yıldız Vurucu Oyunu Oyna Yıldız Vurucu

Yıldız Vurucu Oyunu Oyna

Veri Merkezi Koruma Oyunu Oyna Veri Merkezi Koruma

Veri Merkezi Koruma oyunu, sizi Zombi Operasyonu oyunundaki veri diskleri, zombiler tarafından ele geçirilmeden öncesine götürür. Veri merkezinde görevli güvenlik personeli olarak zombilerin bilgisayar sunucularına erişmesini engellemelisiniz. Giriş turnikelerine benzeyen silahlı taretleri güncellemeyi ve alışveriş sepeti şeklindeki düğmeyle girilen marketten silahlarınızı yükseltmeyi unutmayın. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme G : El bombası Q : Silah değiştirme 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme K : El bombası P : Silah değiştirme

Koru Bekçisi 3 Oyunu Oyna Koru Bekçisi 3

Koru Bekçisi 3 bir kule savunma strateji oyunudur. Senin işin değerli taşları korumak ve düşman yaratıklarının onları çalmaya çalışmasını engellemek. Yolun etrafına savunma kuleleri inşa edin, böylece haritayı otomatik olarak savunacaklar, böylece hiçbir şey çalınmayacak. Ayrıca savaşta daha verimli olabilmek için onları yükseltmeye çalışmalısınız. Bunun için bir bonus almak için daha önce bir wave arayabilirsiniz. Tüm paraları farenizle toplayın ve daha fazla savunma kulesi inşa edin. fare/dokunmatik ekran

Heli Savunma Oyunu Oyna Heli Savunma

Savaş helikopteriniz ile yerdeki ve havadaki tüm düşman güçlerini yok etmelisiniz.

Garson Penguen 2 Oyunu Oyna Garson Penguen 2

Garson Penguen 2 Oyunu Oyna

Penguen Savunma - Yılbaşı Oyunu Oyna Penguen Savunma - Yılbaşı

Penguen Savunma - Yılbaşı Oyunu Oyna

Hortlak Katliamı 2 Oyunu Oyna Hortlak Katliamı 2

Karşınıza çıkan zombileri sopa, balta, tabanca, tüfek vb. gibi silahlarla yok ederek, insanları koruma veya kurtarma gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Soru işaretli silah sandıklarının üstünde atlayıp kırarak içinden çıkan silahı kullanabilirsiniz.

Penguen Savunma Oyunu Oyna Penguen Savunma

Penguene kardan canavarlara karşı evini korumasında yardım etmelisiniz. Lazer silah ile çok ateş ederseniz namlu ısınır.

Tank Çekişmesi Oyunu Oyna Tank Çekişmesi

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket Boşluk : Ateş etme 2. Oyuncu WASD : Hareket Q : Ateş etme

Krallık Muhafızları - Kule Savunma Oyunu Oyna Krallık Muhafızları - Kule Savunma

Krallık Muhafızlarında okçularınıza kulenizi savunmaları için komuta edin. Kulenize saldıran düşmanları yok etmek için düşmanların geldiği yöne oklar atın. Daha fazlası için meyagames'i ziyaret edin. com. Okları ateşlemek için ekrana dokunun

Ada Savunucuları Oyunu Oyna Ada Savunucuları

Adadaki savaş topunuz ile uzaylı istilacıları vurmalısınız.

Örümcek Kule Savunma Oyunu Oyna Örümcek Kule Savunma

Örümcek Kule Savunma Oyunu Oyna

Koruyucu Tank Oyunu Oyna Koruyucu Tank

Koruyucu Tank Oyunu Oyna

Uzay Savaşı Oyunu Oyna Uzay Savaşı

Uzay geminizle uzaylı gemilerini vurmalısınız.

Zombi Katili Nişancı Oyunu Oyna Zombi Katili Nişancı

İki kademe yakınlaştırma özelliği olan dürbünlü tüfeğinizle, yolda kurulu olan barikata saldıran zombileri tek tek indirmelisiniz.

Uzay İstilacıları Oyunu Oyna Uzay İstilacıları

Uzay İstilacıları Oyunu Oyna

Mini Savaş Oyunu Oyna Mini Savaş

Kalenize saldıran ork güçlerine karşı, okçu, şövalye, mancınık ve süvarilerinizle kalenizi korumalısınız.

Garson Penguen Oyunu Oyna Garson Penguen

Garson Penguen Oyunu Oyna

Uzaylı Savunma Oyunu Oyna Uzaylı Savunma

Uzaylı Savunma onları silahınla vurarak uzaylıları yok edebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Her zaman daha iyi bir yüksek puanlar almak!

Balon İstilası Oyunu Oyna Balon İstilası

Balon İstilası Oyunu Oyna

Krallık Savunma - Kaos Zamanı Oyunu Oyna Krallık Savunma - Kaos Zamanı

Etkileyici bir Kale savunma oyunu olan Kingdom Defense'de kalenizi büyücüler, hayaletler, iblisler ve birçok canavarla koruyun. 5 farklı kaleyi, 15 tür canavarı, +50 farklı seviyeyi ve birçok özelliği keşfedin. 4 genel becerinizi 6 kat geliştirin ve yenilmez olun. Her seviyede daha zorlu canavarlarla karşılaşacaksınız. Öldürdüğünüz her canavar için altın kazanacaksınız. Kazandığınız altınlarla kalenizi geliştirebilir veya yeni kaleler inşa edebilirsiniz.

Krallığı Koru Oyunu Oyna Krallığı Koru

Krallığınızı, yol kenarlarına kuracağınız kulelerle kurtlara, şövalyelere, büyücülere karşı korumalısınız.

Vurucu Çöp Adam 3 - Canavarlar Arasında Oyunu Oyna Vurucu Çöp Adam 3 - Canavarlar Arasında

Among Us zombiler ve canavarlar kaleye saldırıyor ve her şeyi tekrar yok etme zamanı. Heyecan verici çöp adam atış oyununa hazır olun. Canavarlar arasında birçok türe karşı üssü savun ve üsse ulaşmasına izin verme. Silahın parametrelerini iyileştirin - doğruluk, ateş etme ve yeniden doldurma hızı, daha güçlü düşmanları yok etmek için şarjördeki mermi sayısı. Her seviyede hayatta kalın ve en iyi çöp adam askeri olun. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın, mobil cihazlarda ekrana dokunun

Gezegen Savunma Oyunu Oyna Gezegen Savunma

Gezegen Savunma Oyunu Oyna

3 Savaşçı Ekibi Oyunu Oyna 3 Savaşçı Ekibi

Cesur savaşçı grubu birleşti! Tehlikeler karşısında kötü dominion Krallık özgür Seyahat! Savaşçılar Ligde asla tek başına savaşacak.

Kingdom Rush Oyunu Oyna Kingdom Rush

Kingdom Rush Oyunu Oyna

Kule Yapma 3D Oyunu Oyna Kule Yapma 3D

Kule oluşturucuyu oynayın ve dünyanın en yüksek gökdelenini inşa edin! siz mimarlar nesiniz? Şehrin en büyük kulesini inşa etmeye hazır mısınız? Parçaları görmek ve görmek için kuleler inşa edin! Şehir gökdelenlerle dolu! Ancak, bu odadaki en yüksek gökdeleni yapabilir misin? Bunlar büyük gökdelenlerin çoğunu yapmak için kullanılır, bu oyunun kullanımı harika. Kolay ve eğlenceli bir oyunun tadını çıkarın, şimdi indirin ve kendi şehrinizi kurun. Oyun Özellikleri: - Çok eğlenceli, bağımlılık yapan ve eğlenceli bir inşaat oyunu. - Her yaştan oyuncu için arcade stili - Tüm cihazlarda düzgün çalışan hafif oyun boyutu

Taktik Şövalye Oyunu Oyna Taktik Şövalye

Eğlenceli ve sürükleyici bir şövalye oyunu olan Tactical Knight ile maceraya hazır olun. Düşmanları doğru sırayla yenmek için dikkatli olmalısınız. Denize düşmeden önce tüm düşmanları öldürmelisiniz. Ayrıca, düşmanların güçleri yıldızlarla belirtilir. Karakterinizi güçlendirmek için kılıçları haritaya almalısınız. Her 5 bölümden sonra BOSS ile karşılaşırsınız.

Krallık Muhafızı - Paralı Asker Oyunu Oyna Krallık Muhafızı - Paralı Asker

Krallık Muhafızı - Paralı Asker Oyunu Oyna

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna Kule Hayvanlarını Birleştir

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna

Kırmızı Hulk Oyunu Oyna Kırmızı Hulk

Hulk'un süper güçleri ile saldırı altındaki şehri kurtarmalısınız.

Neon Savaş Tankı 2 Oyunu Oyna Neon Savaş Tankı 2

Savaş tankınızla üssünüzü koruyarak düşman tanklarını vurmalısınız.

Kral Savaşı IO Oyunu Oyna Kral Savaşı IO

Kral Savaşı IO Oyunu Oyna

Savunma Savaşı Oyunu Oyna Savunma Savaşı

Savunma Savaşı Oyunu Oyna

Küçük Tüfekler Oyunu Oyna Küçük Tüfekler

Bu zorlu strateji oyununda zafer için askerlerine liderlik etmelisin! Askerler dağıtmak ve dikkatli saldırıları planlamak. Düşmanı ezmek ve savaşı kazanabilecek mi?

Tepenin Kralı Oyunu Oyna Tepenin Kralı

Tepenin Kralı Oyunu Oyna

Krallığın Cesur Okçusu Oyunu Oyna Krallığın Cesur Okçusu

Kalenizi goblin, zombi, iskelet vb. gibi düşmanlara karşı korumalısınız. Sürekli ok atarken ayrıca buz, ateş ve yıldırım büyüleri de kullanabilirsiniz. Kazandığınız puanlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Çete Savaşı Oyunu Oyna Çete Savaşı

Eğlenceli ve aksiyon dolu çete savaşına hazır olun. Çetecilerin Savaşı'nda bölgenizi işgal etmeye çalışan çete üyelerine karşı savaşın. 6 farklı yükseltilebilir silahla daha da güçlenin. Bölgenizi savunurken para kazanacaksınız. Bu paralar ile oyun alanınızı güçlendirebilir, daha güçlü silahlar elde edebilir veya bomba kullanabilirsiniz. Çete Savaşı oyunu 40 farklı seviye, 12 farklı düşman ve 6 farklı yükseltilebilir silah ile sizlerle. Hedefi hedeflemek için ekrandaki savaş bölgesine dokunun.

Küp Savunma Oyunu Oyna Küp Savunma

Küp Savunma Oyunu Oyna

Zombi Yanlama Arenası Oyunu Oyna Zombi Yanlama Arenası

Zombi Yanlama Arenası Oyunu Oyna

Üs Savunma Oyunu Oyna Üs Savunma

Çok heyecan verici bir deneyim getirecek. Ateş bu kötü ve temel savun. Birçok düzeyleri, zevk ve birçok seviyeleri geçmek nasıl görecek!

Kral Bovling Muhafız Oyunu Oyna Kral Bovling Muhafız

Bu bovling oyununda top yerine gülle fırlatarak köprüden geçmeye çalışan zombileri vurup suya düşürmelisiniz. Her 2-3 bölümden sonra savaş topunuzu, sapan ve sonrasında büyücüyle değiştirebilirsiniz.

Çöken Gökyüzü Oyunu Oyna Çöken Gökyüzü

Geminize yaklaşan bombaları kurduğunuz ve kendi kullandığınız taretlerle yok etmelisiniz.

Reklam
Monsters TD 2
Monsters TD 2
Königreich Des Windes
Königreich Des Windes
Special Squad vs Zombies
Special Squad vs Zombies
Overlook Tank
Overlook Tank
Kingdom Rush
Kingdom Rush
Zombie Last Guard
Zombie Last Guard
Tower Defense - Königreich
Tower Defense - Königreich
Tank Defender
Tank Defender

Ücretsiz Çevrimiçi Savunma Oyunları

Rakipli Savunma, İki Kişilik Savunma, Skorlu Savunma ve Silahlı Savunma gibi alt kategorileri de içeren en iyi savunma oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin savunma oyununu oyna! Helikopter Hava Saldırısı, Taktik Şövalye, Vurucu Çöp Adam 3 - Canavarlar Arasında ve Küp Savunma gibi en çok oynanan savunma oyunlarını oynayabilirsiniz.
Savunma Oyunları kategorisindeki yüzlerce savunma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.