Tır Oyunları

Kamyon Simülatörü Oyunu Oyna Kamyon Simülatörü

Yakıtınız bitmeden kargoyu varış noktasına ulaştırmalısınız. En iyi kullandığınız süre her seviyede kaydedilecektir. Sakin olun, dikkatli sürün ve garajda daha fazla kamyonun kilidini açın! PC: WASD - hareket, Boşluk - el freni Mobil: Düğmelere dokunun

Şehir Tır Şoförü Oyunu Oyna Şehir Tır Şoförü

Bu sefer Şehir Tır Şoförü oyunu ile büyük bir şehrin içinde tır ve kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon ve tır simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır. Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun. Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın! 1 Oyunculu Oyun Modu: Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" El freni: "SPACE" Kamera modu Anahtarı: "C" Römorku Bağla/Çıkar: "T" 2 Kişilik Oyun Modu: 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" El freni: "SPACE" Kamera modu anahtarı: "C" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" El freni: "J" Kamera modu anahtarı: "B"

Şehir Kamyonu Oyunu Oyna Şehir Kamyonu

Tırınız ile önce dorseye ulaşıp taktıktan sonra bitişe ulaşmalısınız.

Petrol Tankeri Simülatör Oyunu Oyna Petrol Tankeri Simülatör

Yakıt tankerini, ok işaretlerini takip ederek petrol rafinerisine ulaştırmalısınız.

3D Araba Taşıma Tırı Oyunu Oyna 3D Araba Taşıma Tırı

Araba Taşıma tırı bir araba taşıyıcı ve iş içinde araba yüklemek ve ihtiyacı olan yere götürmek için bir 3D oyun.

Kırmızı Araba Macerası 8 - Uzaylılar Oyunu Oyna Kırmızı Araba Macerası 8 - Uzaylılar

Kırmızı Araba Macerası 8 - Uzaylılar Oyunu Oyna

İmkansız Parkurda Tır Sürüşü Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Tır Sürüşü

Gökyüzünde konteynerlerden oluşan imkansız parkurda tırınızı güvenli bir şekilde bitiş noktasına ulaştırıp park etmelisiniz.

Yakıt Tankeri Sürücüsü Oyunu Oyna Yakıt Tankeri Sürücüsü

Yakıt Tankeri Sürücüsü Oyunu Oyna

Sıkışık Trafikte Tır Oyunu Oyna Sıkışık Trafikte Tır

Sıkışık Trafikte Tır, üç boyutlu animasyonlarla hazırlanmış zorlu bir kamyon ve tır oyunudur. Senin görevin caddedeki diğer araçlarla çarpışmaktan kaçınarak mümkün olduğunca uzun mesafe sürmektir. Sıkışık Trafikte Tır oyununda iyi vakit geçirin! Tıklama - gaz, Kaydırma - şerit değiştirme

İmkansız Tır Simülatörü Oyunu Oyna İmkansız Tır Simülatörü

İmkansız Tır Simülatörü Oyunu Oyna

18 Tekerle İmkansız Hareketler Oyunu Oyna 18 Tekerle İmkansız Hareketler

18 Wheeler İmkansız Dublör yeni kamyon sürüş deneyimi keyfini çıkarmanızı sağlar. Oyun tüm yol boyunca bir kamyon dengeleme iyi bir deneyim sunuyor. Burada, yapmanız gereken yol zigzaglar konsantre olmaktır.

Tır Park Etme HD Oyunu Oyna Tır Park Etme HD

Konteynırlar ve çeşitli engellerle dolu bir limanda tırınızı hiçbir yere çarpmadan park etmelisiniz.

Çekici Tır Simülatörü Oyunu Oyna Çekici Tır Simülatörü

Çekici Tır Simülatörü Oyunu Oyna

Tır Sürme Oyunu Oyna Tır Sürme

Artık profesyonel bir tır şoförü için bazı acil askeri nakliye görevlerimiz var. Bir tır sürebilmenizi ve on seviyenin tamamını istikrarlı ve güvenli bir şekilde tamamlamanızı öneririz. Sınırlı bir süre içinde, dağ yollarında sürmeniz gerekir. Sakin olun ve hızlı sürün! Sürmek için WASD veya D-pad, Fren yapmak için boşluk

Tank Taşıyıcı Tır Oyunu Oyna Tank Taşıyıcı Tır

Her seviyede sağlanan bir tır ile hem tankları hem de arabaları sivri askeri üsse taşımanız sizin için yönetiliyor. Görevleri taşımadan önce, genellikle tankları ve arabaları kamyona bindirip kamyondan indirmeniz gerekir. Sakin olun ve dengeli sürün! PC: WASD veya Ok tuşları - hareket ettir Mobil: Ekrandaki düğmelere dokunun

Akrobasi Simülatörü Oyunu Oyna Akrobasi Simülatörü

Akrobasi Simülatörü Oyunu Oyna

Akrobasi Simülatörü Online Oyunu Oyna Akrobasi Simülatörü Online

Akrobasi Simülatörü Online Oyunu Oyna

Taşıt Simülatörü Oyunu Oyna Taşıt Simülatörü

Çevrede park edilmiş halde duran araba, tır, kamyon, otobüs, tank gibi araçlardan istediğinize binip kullanabilirsiniz. Araca, şoför mahallinin sol tarafından yaklaşıp V tuşu ile binebilirsiniz.

T-Rex Şehirde Oyunu Oyna T-Rex Şehirde

Dev dinozor T-Rex ile aldığınız göreve göre arabaları parçalamalı, binaları yıkmalı ve insanları yemelisiniz! . .

Hayvan Taşıma Simülatörü Oyunu Oyna Hayvan Taşıma Simülatörü

Hayvanları hayvanat bahçesinden alıp teslimat noktasına götürmelisiniz. Tırı park ettikten sonra sıradaki hayvanı sürüp römorka bindirin. Uzun ve geniş olan aracınız ile özellikle köşeleri dönerken geniş almalısınız.

Hint Kargo Tırı Oyunu Oyna Hint Kargo Tırı

Verilen işlere göre römorkları alıp teslimat noktasına ulaştırmalısınız.

Gökyüzü Parkuru Oyunu Oyna Gökyüzü Parkuru

Başdöndürücü yükseklikteki konteynerlerden oluşan parkurda tırınızı bitiş noktasına ulaştırmalısınız.

En İyi Sürücü Oyunu Oyna En İyi Sürücü

En iyi sürücü olmak için, motosikletler, arabalar, kamyonlar, tanklar ve uçaklar dahil olmak üzere araçlarda kalmaya devam etmeniz gerekir. Engellerin çarpması yasaktır, aksi takdirde mevcut araçlarınızı kaybedersiniz. Beyaz şoförlü araçların soyulmasına izin var! Sonsuz bir oyun olarak, bir hayatta kaç puan alabilirsin? Ekranı basılı tutun ve kaydırın - hareket ettirin, Bırakın - zıplayın

İmkansız Parkurda Kamyon Oyunu Oyna İmkansız Parkurda Kamyon

İmkansız Parkurda Kamyon Oyunu Oyna

Petrol Tankeri Oyunu Oyna Petrol Tankeri

Petrol Tankeri Oyunu Oyna

Askeri Roket Taşıyıcı Oyunu Oyna Askeri Roket Taşıyıcı

Askeri roket taşıyıcı aracı mayınlı yoldan varış noktasına ulaştırıp, belirleyeceğiniz hedefe roketi fırlatmalısınız.

Yabani Hayvan Taşıma Oyunu Oyna Yabani Hayvan Taşıma

Yabani Hayvan Taşıma Oyunu Oyna

İmkansız Tır Oyunu Oyna İmkansız Tır

İmkansız Tır Oyunu Oyna

Araba Taşıyıcı Kamyon Oyunu Oyna Araba Taşıyıcı Kamyon

Kazalı arabaları kamyona yükledikten sonra servise ulaştırmalısınız.

Hız Tümsekleri Oyunu Oyna Hız Tümsekleri

Hız Tümsekleri Oyunu Oyna

Dünya Küçük Oyunu Oyna Dünya Küçük

Eğlenceli ve kolay oyunda her türlü tehlikeden kaçmak için arabanızla sürekli hareket etmeli ve yön değiştirmelisiniz. Yoksa alttan yanardağ patlayablir, üstten meteor düşebilir! . .

Deniz Hayvanları Taşıma Oyunu Oyna Deniz Hayvanları Taşıma

Arkasında büyük akvaryumlar bulunan tırınızla limandan büyük deniz canlılarını alıp hedefe taşımalısınız.

3D Tır Sürüşü Oyunu Oyna 3D Tır Sürüşü

Kargo Yokuş yukarı Dağ Kamyon Şoförü olun, kargo Ağır bir Römork direksiyon tutun ve en gerçekçi simülasyon oyunu keyfini çıkarın. Bir yeri hedef kargo öğelerin aktarımı var. Güvenli bir şekilde virajlı ve tehlikeli engebeli rayların üzerinde hareket etmek için ağırdan almanızı tavsiye ederiz. Davul gibi kargo öğeler çok, ahşap paletler & gaz tüpleri vb.

Reklam
Truck Driver Simulator
Truck Driver Simulator
Truck Simulator Offroad Driving
Truck Simulator Offroad Driving
O Melhor Motorista
O Melhor Motorista
Mini Truck Driver Master
Mini Truck Driver Master
US Army Drone Attack
US Army Drone Attack
De Carro 3D De Transporte De Caminhão
De Carro 3D De Transporte De Caminhão
Stunt Simulator Multiplayer
Stunt Simulator Multiplayer
City Truck Simulator
City Truck Simulator

Ücretsiz Çevrimiçi Tır Oyunları

Tır Çekici, Taşıyıcı Tır, Tırla Yük Taşıma ve Tır Simülatörü gibi alt kategorileri de içeren en iyi tır oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin tır oyununu oyna! Tank Taşıyıcı Tır, Tır Park Etme HD, T-Rex Şehirde, Yakıt Tankeri Sürücüsü ve Hız Tümsekleri gibi en çok oynanan tır oyunlarını oynayabilirsiniz.
Tır Oyunları kategorisindeki onlarca tır oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Balık Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşleştirme Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Patlatma Oyunları Renk Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.