Tüfek Oyunları

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Avcı Köpeği Oyunu Oyna Avcı Köpeği

Avcı Köpeği Oyunu Oyna

Geyik Avcısı 3D Oyunu Oyna Geyik Avcısı 3D

Geyik Avcısı 3D Oyunu Oyna

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

Bölge Çatışma Oyunu Oyna Bölge Çatışma

WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme Boşluk : Zıplama B : Silah alma

GTA 3B Miami Suç Simülatörü Oyunu Oyna GTA 3B Miami Suç Simülatörü

GTA türü: 50 ilave Görev. Bu üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyununda, Miami ve Vegas şehrini suçtan temizlemeyi amaçlayan, adalet savaşçısı bir polis olarak oynuyorsunuz. Dilediğiniz herhangi bir aracı çalabilirsiniz - otomobil, araba, tank, helikopter, jet paketi. Oyun tamamen Açık dünya Ortamını içeriyor. Ayrıca bir dükkandan görevleri tamamlamanıza ve şehri bir aziz polis gibi tüm günahkarlardan kurtarmanıza yardımcı olacak pek çok şey satın alabilirsiniz. Mafya savaşı, hırsızlık, çılgın trafik, suç suikastçıları vb. şeylerle karşı karşıya kalacaksınız.

Operasyon Çağrısı 2 Oyunu Oyna Operasyon Çağrısı 2

Operasyon Çağrısı 2 Oyunu Oyna

Askeri Komando Oyunu Oyna Askeri Komando

Teröristlerin acımasız bir grup küresel ölçekte kaos yaratmaya kararlı. Ne pahasına olursa olsun bu ilk kişi vurucu oyunu onları durdurmak gerekir. Gizli karargahlarına sızmak ve hedeflerinize her biri karşılamak için bir girişim olarak onları teker teker.

Şiddetli Taarruz 3D Oyunu Oyna Şiddetli Taarruz 3D

Asker, saldırı altındasın! Düşman askerleri askerlerimizin çoğunluğu mağlup etti ve kuşattı. Silahlarınızı kullanın ve kaçmak için deneyin. Düşmana ya da gizlemek için bir silah olarak sizi çevreleyen (yağ tenekeleri) farklı nesneleri kullanabilirsiniz. Özellikleri • Birden fazla silah • 40 seviyeleri • Çoklu npc tipleri • Yükseltme sistemi

PGA3 Hayatta Kalma Oyunu Oyna PGA3 Hayatta Kalma

PGA3 Hayatta Kalma Oyunu Oyna

3D Çatışma Bölgesi Oyunu Oyna 3D Çatışma Bölgesi

3D çatışma bölgesinde baskın yaptığınız düşman üssündeki herkesi vurmalısınız. Köşeyi olabilirler, çünkü çevresindeki gelmekten sakının.

Slendrina Ölmeli - Tımarhane Oyunu Oyna Slendrina Ölmeli - Tımarhane

Akıl hastanesindeki 8 tıp kitabını bulmalısınız. WASD : Hareket Fare Sol : Saldırı/Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Alma/Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Ninja Çatışma Oyunu Oyna Ninja Çatışma

Sinsi ninja, keskin nişancı geyşa, Budist keşiş ve tam zırhlı bir samuraydan oluşan takımınızdaki karakterlerden herhangi birini seçip çıkacağınız arenada mümkün olduğu kadar düşmanı yok etmelisiniz. Kazandığınız yıldızlarla güçlü silah ve özellikler bulunan sandıkları açabilirsiniz.

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

Çorak Arena Oyunu Oyna Çorak Arena

Çok fazla sote yer bulunan haritalarda rakiplerinizi bulup yok etmelisiniz. Tabanca, dürbünlü tüfek, makineli tüfek, roketatar, el bombası gibi silahlar kullanabilirsiniz. WASD : Hareketbr Fare : Nişan alma/ateş etme Boşluk : Zıplama 1. . 9 : Silah değiştirme

Radyoaktif Bölge Oyunu Oyna Radyoaktif Bölge

Dragunov (Kanas) keskin nişancı tüfeğinizle radyoaktif bölgedeki tüm sarı tulumlu düşmanları vurmalısınız. Fare : Nişan alma/ateş etme C : Çökme/Sipere yatma

Veri Merkezi Koruma Oyunu Oyna Veri Merkezi Koruma

Veri Merkezi Koruma oyunu, sizi Zombi Operasyonu oyunundaki veri diskleri, zombiler tarafından ele geçirilmeden öncesine götürür. Veri merkezinde görevli güvenlik personeli olarak zombilerin bilgisayar sunucularına erişmesini engellemelisiniz. Giriş turnikelerine benzeyen silahlı taretleri güncellemeyi ve alışveriş sepeti şeklindeki düğmeyle girilen marketten silahlarınızı yükseltmeyi unutmayın. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme G : El bombası Q : Silah değiştirme 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme K : El bombası P : Silah değiştirme

Zombilerin Gecesi 2 Oyunu Oyna Zombilerin Gecesi 2

Hortlaklar seni yemeden önce hepsini vurmalısın!..

Keskin Nişancı Komando Oyunu Oyna Keskin Nişancı Komando

Keskin Nişancı Komando Oyunu Oyna

Zombi Kıyameti 2020 Oyunu Oyna Zombi Kıyameti 2020

Zombi kıyameti geldi ve tüm insanlar zombiye dönüşüyor, göreviniz seviyeyi geçmek ve tüm düşmanları yok etmek, zombi modellerinin çoğu sizi sürünme, köpekler, ateş zombi gibi avlayacak. Koş ve yok et, koş ve hayatta kal gibi farklı oyun modları ile çevrimdışı görev, fin seviyesine kadar bir dizi tedavi bul.

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Devriye Arabası Oyunu Oyna Devriye Arabası

Emniyet merkezinden gelen anonslara göre suçluları veya soyguncuları bulup etkisiz hale getirmelisiniz.

Kardan Canavarlar Oyunu Oyna Kardan Canavarlar

Kardan Canavarlar Oyunu Oyna

Ölümcül Tetikçi 2 Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi 2

Ölümcül Tetikçi 2 Oyunu Oyna

Ölümcül Tetikçi Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi

Bir suikastçi olarak aldığınız işleri gerektiğinde kaza sürü vererek halletmelisiniz! . . Uzak mesafelerdeki hedefler için nişangahta gösterilen mesafeye göre nişan almalısınız.

Ateşli Silah Simülatörü Oyunu Oyna Ateşli Silah Simülatörü

Dört farklı silahla istediğiniz gibi atış poligonunda talim yapabilir ve silahınızın özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Zombi Özel Timi Oyunu Oyna Zombi Özel Timi

Zombi Özel Timi Oyunu Oyna

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Korona Vurucu Oyunu Oyna Korona Vurucu

Korona Vurucu Oyunu Oyna

Komando FPS Oyunu Oyna Komando FPS

Komando FPS Oyunu Oyna

Saldırı Görevi 2 Oyunu Oyna Saldırı Görevi 2

Saldırı Görevi 2 Oyunu Oyna

Polis Zombilere Karşı Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı

Harita üzerinde tespit ettiğiniz zombi bölgelerindeki zombilere karşı yumruğunuz ve tabancanızla savaşarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız paralarla kılıç, tüfek, bazuka vb. gibi daha etkili silahlar alabilirsiniz.

Taktik Silah Paketi 2 Oyunu Oyna Taktik Silah Paketi 2

Taktik Silah Paketi 2 Oyunu Oyna

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı 2

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna

Seçkin Asker Oyunu Oyna Seçkin Asker

Seçkin bir paralı asker olarak eski hapishane, terkedilmiş fabrika ve çöl kasabası haritalarında, çevrede saklanmış teröristleri bulup etkisiz hale getirmelisiniz. WASD : Hareket Fare : Vurma/Ateş etme L : Ekran kilitleme F : Etkileşim (Silah/Nesne alma)

Silah Montaj Oyunu Oyna Silah Montaj

Namlu, tetik, kabza ve varsa diğer silah parçalarını monte ederek silah yapabilir veya 'Creative' (hayalgücü) modunda silah parçalarını istediğiniz gibi birleştirerek yeni silah tasarlayabilirsiniz.

Silah Montaj 2 Oyunu Oyna Silah Montaj 2

Yüzlerce yeni silah parçası ile yeni silahlar tasarlayabilirsiniz.

Ölümcül Dinozor Avcısı Oyunu Oyna Ölümcül Dinozor Avcısı

Ölümcül Dinozor Avcısı Oyunu Oyna

İsabetli Ateş Oyunu Oyna İsabetli Ateş

Dürbünlü tüfeğiniz ile rüzgarın yönünü ve şiddetini de hesap ederek karpuz ve şişe gibi hedefleri vurmalısınız.

Mermi Alevi 2 Oyunu Oyna Mermi Alevi 2

Labirent gibi savaş alanında toplam 100 düşmanı en kısa sürede bulup tüfeğinizle vurmalısınız.

Dinozor Arenası Oyunu Oyna Dinozor Arenası

Dinozor Arenası Oyunu Oyna

Siber Yarışçı Kapışması Oyunu Oyna Siber Yarışçı Kapışması

Uzayda savaşlar ve yarışlarla dolu anlar yaşayacağınız Cyber ​​Racer Battles oyunu ile maceraya atılmaya hazır olun! Güzel yarış haritaları ve fon kariyer modu görevleri ile kendinizi eğlenceli anlar yaşamaya hazırlayın. Oyunu ister tek kişilik ister iki kişilik olarak oynayabilirsiniz. Oyunda üç oyun modu vardır. Bu modlar Yarış, Görevler ve Serbest Dolaşım'dır. Bu modlar arasında Yarış ve Serbest Dolaşım modlarını tek kişilik veya iki kişilik oyun modunda oynayabilirsiniz. Yarışları tek oyunculu modda oynarsanız eğer kazanırsanız yarışlardan jeton kazanırsınız ve bu jetonlarla yeni hoverlar satın alabilirsiniz. Yarış modunda altı harita bulacaksınız. Her haritanın ödülü artımlı olacaktır. Görev oyun modunda, her biri birbirinden renkli ve zorlu on iki savaş haritası olacak. Satın aldığınız her Hover için "MAĞAZA" menüsünden makineli tüfek, lazer silahı veya güdümlü füze gibi yeni silahlar satın alabilirsiniz. Özellikle görev oyun modunu oynamak istediğinizde kesinlikle bir silaha ihtiyacınız olacak ve oyunun başında bir makineli tüfek satın alabiliyorsunuz. Serbest modda, meteor görevleri veya havada asılı kalma savaşları için de silahlara ihtiyacınız olacak. Oyun garajındaki her Hover'ın farklı bir hızı, ivmesi, tutuşu ve kalkanı vardır. Görev modunda ve yarış modunda ilerlediğinizde yeni gezinmelere ihtiyacınız olacak. Garajdaki yeni uçuşları kontrol etmeyi unutmayın. 1. Oyuncu: Harekeet: "W,A,S,D" Füze: "F" Makineli tüfek/Lazer tabancası: "G" Aracı düzeltme: "R" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" Füze: "O" Makineli Tüfek/Lazer tabancası: "P" Aracı düzeltme: "L"

Crazynite.İo Oyunu Oyna Crazynite.İo

Crazynite.İo Oyunu Oyna

Güvercin Güvercin Oyunu Oyna Güvercin Güvercin

Güvercinlerin insanoğlunun can güvenliği için en büyük tehlike olduğunu herkes bilir ama dünyada hiç kimse onlarla yüzleşip onları yeryüzünden silmeye cesaret edemez. Yine de bir istisna var ve o istisna sensin! Av tüfeğini al ve dünyayı şimdiye kadar var olan en kötü yaratıktan kurtar.

Piksel Arena 6 Oyunu Oyna Piksel Arena 6

Zombilere ve diğer rakiplere karşı savaşarak hayatta kalmalısınız. Silah ve cephane otomatlarından silah ve mühimmat alabilirsiniz.

Piksel Arena 2 Oyunu Oyna Piksel Arena 2

Piksel Arena 2 Oyunu Oyna

Call On Duty - Keskin Nişancı Oyunu Oyna Call On Duty - Keskin Nişancı

Modern savaş fare oyunları tamamen doğru savaş simülatörü ile ilginç. Biz çok misyonlar ile savaş görev savaşlarında silah savaş oyunu sıyoruz. Bu Silah oyunları ve dövüş oyunları, silah çekim görevi tamamlamak için gerçek hayatta çekim oyunu ileri adım olacak.

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna 2 Kişilik Dövüş

2 Kişilik Dövüş Oyunu Oyna

Mermi Öfkesi 2 Oyunu Oyna Mermi Öfkesi 2

Birliğiniz yeni bir düşman laboratuvarının konumunu tespit etti. Laboratuvardaki tüm teröristleri ortadan kaldırmak sizin elinizde. Yön tuşları/WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme L : Ekran kilitleme

Avcı Oyunu Oyna Avcı

Avcı Oyunu Oyna

Reklam
Zombie Parade Defense 4
Zombie Parade Defense 4
ArmedForces.io
ArmedForces.io
Missão Zumbi 10 - Mais Caos
Missão Zumbi 10 - Mais Caos
Mr. Superfire
Mr. Superfire
Super Sniper H5
Super Sniper H5
Mate Os Zumbis
Mate Os Zumbis
Sniper Master City Hunter Shooting
Sniper Master City Hunter Shooting
Noob Rush vs Pro Monsters
Noob Rush vs Pro Monsters

Ücretsiz Çevrimiçi Tüfek Oyunları

Tüfekle Ateş Etme ve Tüfekle Vurma gibi alt kategorileri de içeren en iyi tüfek oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin tüfek oyununu oyna! Bombacı Robot 5, Bölge Çatışma, Çöp Adam Düello Arena, Avcı, Yeşil Katliam ve Gungame Poligon Savaşı gibi en çok oynanan tüfek oyunlarını oynayabilirsiniz.
Tüfek Oyunları kategorisindeki yüzlerce tüfek oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Balık Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşleştirme Oyunları Futbol Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Macera Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Park Etme Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.