Yad Oyunları

3B Kung Fu Oyunu Oyna 3B Kung Fu

3B Kung Fu muhteşem bir gündelik oyundur. Fazla enerjinizi atmanın bir yolunu arıyorsanız, erkekliğinizi zarar vermeden şiddet içeren bir şekilde ifade etmek istiyorsanız bu oyunu denemek isteyebilirsiniz. Dalgalar üstüne sinir bozucu düşmanlar yaklaşıyor. Cesurca ilerleyerek ve yiğitçe ilerleyerek onları aşmak için savaşmanız gerekiyor! Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna Dev Kapışması Online

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna

Bir Parça Sil Oyunu Oyna Bir Parça Sil

Bir Parçayı Sil harika bir bulmaca oyunudur. Çocuklarınızın düşünme yeteneklerini geliştirmelerine ve zekalarını geliştirmelerine yardımcı olacak yollar mı arıyorsunuz? Bu oyun size bir iyilik yapabilir. Oynamak için tıklayın ve sürükleyin.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Savaş Arabaları Oyunu Oyna Savaş Arabaları

Yarışın, savaşın, patlatın ve hayatta kalın! . . Arenaya giden kısa yoldan toplayabildiğiniz kadar ekipmanı topladıktan sonra arenadaki tüm rakiplerinizi yok etmelisiniz. Zırh, kalkan, roket, lazer, çivili lastik vb. gibi çeşitli teçhizatı yoldan veya arenadan toplayıp kullanabilirsiniz.

Kuş Parkuru Oyunu Oyna Kuş Parkuru

Sevimli kuşunuzla, çeşitli engellerle dolu parkuru aşarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Tek Darbe Samuray Oyunu Oyna Tek Darbe Samuray

Eğlenceli parkur oyununda kılıçlarınızla düşmanları etkisiz hale getirip bitişe ulaşmalısınız.

Sapanlı Roket Oyunu Oyna Sapanlı Roket

Sapanla fırlattığınız kahramanı şehrin üstünde uçurup altınları toplayarak bir şekilde bitişe ulaştırmalısınız.

Kimse Kaçamaz! Oyunu Oyna Kimse Kaçamaz!

Heyecanlı oyunda, bir grup insanın bulunduğu ofis odasında rastgele biri ki bu sizde olabilirsiniz, katil seçiliyor! Eğer masum rolündeyseniz kırmızı düğmelere basıp hepsini yeşil yaparak çıkış kapısını açıp, kapıya ulaşmalısınız. Katil rolündeyseniz herkesi yakalamalısınız! . .

Pençe Bakımı Oyunu Oyna Pençe Bakımı

Muayenehanenize gelen kedi ve köpeklerin patilerinin bakımı yapmalısınız. Topladığınız puanlarla muayenehaneyi dekore edebilirsiniz.

Merdivenden Düşme Oyunu Oyna Merdivenden Düşme

Çivili tuzaklara takılmadan merdivenden aşağı yuvarlana yuvarlana düşebildiğiniz kadar düşmelisiniz! . .

3B Zenginlik Parkuru Oyunu Oyna 3B Zenginlik Parkuru

Zengin olmanın bilgeliği ekonomik karar vermeyle başlar. Örneğin, internette gezinmek yerine ders çalışmayı mı seçeceksiniz? Bakın, bu oyun herkesi, hatta en müsrifini bile, derin bir ekonomik bilgeliğe sahip rasyonel bir varlık haline getirecek! Kumbara ve kitap gibi nesneleri toplayıp alkol ve kumar makinesi gibi nesnelerden uzak durmalısınız. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Eğlenceli Parkur Oyunu Oyna Eğlenceli Parkur

Çılgın engellerle dolu parkuru, rakiplerinizden önce bitirip bitişe ulaşmalısınız.

Blok Yılan Oyunu Oyna Blok Yılan

Blok yılanı labirentin içine tam olarak sokmalısınız.

Yüksek Topuk Oyunu Oyna Yüksek Topuk

Topuk toplayıp, ayakkabınızın topuklarını yükselterek engelleri aşmalısınız.

Kalbimiz Bir Oyunu Oyna Kalbimiz Bir

İki karakteri ayrı ayrı kontrol edeceğiniz oyunda, karakterler arasında geçiş yaparak her ikisini de portala ulaştırmalısınız. Her iki karakter için engel oluşturan ve oluşturmayan duvar ve zeminler mevcut. Yüksekten atlamanız gerektiğinde diğer karakterin üstüne çıkarak zıplayabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket G : Karakter değiştirme

Patlamış Mısır Yarışı Oyunu Oyna Patlamış Mısır Yarışı

Patlamış Mısır Yarışı, patlamış mısır hakkında harika ve ilginç bir 3D yarış oyunudur, bu oyunda mısırı patlamış mısır haline getirmenin sevincini hissedebilirsiniz! Öncelikle koçanın üzerindeki çıplak mısırın tüm çekirdekleri toplamasına yardım etmelisiniz. Yolda, onlara dokunursa mısırları anında patlamış mısıra dönüştürecek bazı makineler göreceksiniz! O halde hadi bu eğlenceli oyunu oynayalım. Öyleyse bu eğlenceli oyunu oynayalım ve kaç seviyeyi tamamlayabileceğinizi görelim! İyi oyunlar! Hareket etmek için kaydırın

Renkli Kalem Koşusu Oyunu Oyna Renkli Kalem Koşusu

Bitişe kadar toplayabildiğiniz kadar renkli kalem toplayıp, bitişte kalemleri fırlatarak resmi renklendirmelisiniz.

Motor Tepeleri Oyunu Oyna Motor Tepeleri

Motorunuzla bol engelli yolda rakiplerizle yarışarak onlardan önce bitişe ulaşmalısınız. Fareya basılı tutarak hızlanabilir ve bırakarak rampadan yükseğe atlayabilirsiniz.

Tek Darbe Çöp Adam Oyunu Oyna Tek Darbe Çöp Adam

Gökdelendeki kötü adamları tek vuruşta etkisiz hale getirip kat çıkışına ulaşmalısınız. Kahramanımızın konumundan tutup gerdirerek tam kötü adamın konumuna veya stratejik olarak yakınına fırlatabilirsiniz.

Kestirmeden Sıyrıl Oyunu Oyna Kestirmeden Sıyrıl

Yoldan topladığınız plakalar ile güzergahınıza göre su üstüne kestirme yol yaparak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Mecburi İniş 3D Oyunu Oyna Mecburi İniş 3D

Yere çakılmadan, denize düşmeden, binalara çarpmadan yıldızları toplayarak mümkün olduğu kadar uçmalısınız. Hepsinden önce yakıt bidonlarını toplamayı ihmal etmeyin. Dokunarak veya fareyle tıklayarak havalanır, bıraktığınızda aşağı süzülürsünüz.

Adam Topla ve Saldır Oyunu Oyna Adam Topla ve Saldır

Tuzaklara takılmadan gri renkli adamları toplayıp sarayı ele geçirerek prensesi kurtarmalısınız.

Spinner.io Oyunu Oyna Spinner.io

Fırıldağınız ile tüm rakiplerinizi platform dışına atmalısınız.

3D Oduncu Oyunu Oyna 3D Oduncu

Ormanda yaşadığınız sessiz günlerin birinde dış dünyaya gitme kararı alıryorsunuz. Fakat, önünüzde binlerce ağaç var! . . Ağaçları kesip paraya çevirip ve yükseltmeler yaparak yolunuzu açmalısınız.

Tetikçi Johny 3D Oyunu Oyna Tetikçi Johny 3D

Tetikçi Johny 3D Oyunu Oyna

Gözleme Kulesi Oyunu Oyna Gözleme Kulesi

Lezzetli gözleme ve krep sever misin? Kreplerin üzerine çilek, muz, yaban mersini gibi lezzetli meyveler ekleyebilirsiniz! Kreplerinizi mümkün olduğunca yükseğe koymaya çalışın! Ardından krepleri misafirlerinize verin! Yoldaki tuzaklara ve oburlara dikkat edin! Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Sırt Roketiyle Atlama Oyunu Oyna Sırt Roketiyle Atlama

Sırt Roketiyle Atlama Oyunu Oyna

Masalsı Yarış Oyunu Oyna Masalsı Yarış

Zorlu engellerle dolu düz yolda denize düşmeden mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Dondurma Şirketi Oyunu Oyna Dondurma Şirketi

Çikolatalı, antep fıstıklı ve vanilyalı dondurmalar ile küçük resimde gösterildiği şekilde bardakta veya külahta dondurmayı hazırlamalısınız.

Çekiç Ustası Oyunu Oyna Çekiç Ustası

Çekiçle aynı renkteki çivileri çakarak bitişe ulaşmalısınız.

Yumurta Kamyonu Oyunu Oyna Yumurta Kamyonu

Taşıdığınız yumurtayı düşürmeden veya kırmadan aracınız ile engelleri aşarak sonraki şehre ulaşmalısınız.

Destansı Çatışma Oyunu Oyna Destansı Çatışma

Bir sürü ürkütücü canavar karşısında, destansı savunma savaşına katılacak kadar cesur olacak mısın? Düşmanlara saldırmak ve öldürmek için size çeşitli türlerde güçlü silahlar verilecek. Dövüşteki hünerinizi ve eşsiz cesaretinizi sergilemenin tam zamanı. Kontrol etmek için tıklayın ve WASDHJL

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

3D Meyve Karıştır Oyunu Oyna 3D Meyve Karıştır

3D Meyve Karıştır Oyunu Oyna

Araba Logoları Oyunu Oyna Araba Logoları

Logosu gösterilen aracın markasını harfleri kullanarak yazmalısınız.

Çatışmaya Katıl 3D Oyunu Oyna Çatışmaya Katıl 3D

Tek askerle ateş ederek ilerlediğiniz caddedeki tüm askerleri toplayıp mevziye ulaşarak tüm canavarları vurmalısınız. Kazandığınız paralarla ateş gücünü ve hızını yükseltebilirsiniz.

Ezici Pres Oyunu Oyna Ezici Pres

Fabrikada üretilen kalitesiz ürünleri hidrolik pres ile ezip parçalamalısınız.

Aşk Tuzakları Oyunu Oyna Aşk Tuzakları

Bu eğlenceli bulmaca oyununda sevgilisi bir bahçede tutsak olan orta yaşlı kahramanımıza engelleri aşıp sevgilisine ulaşmasında yardım etmelisiniz.

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

Boru Hattı 3D Oyunu Oyna Boru Hattı 3D

Yangın musluğuna bağlı boruları düzenleyerek suyu çiçeğe ulaştırmalısınız.

Animal.io Oyunu Oyna Animal.io

Arenadaki rakiplerinizi kuyruğunuzla vurarak dışarı atmalısınız. Hamburger ve etleri yiyerek büyüyebilirsiniz. Kazandığınız altın ve elmaslarla çeşitli yükseltmeler yapabilir veya yeni karakterler alabilirsiniz.

3D İnsan Kulesi Oyunu Oyna 3D İnsan Kulesi

Sirk cambazları gibi üst üste atlayarak bitişe en fazla insanla ulaşmalısınız. Duvara denk geldiğinizde zıplarsanız daha az insan kaybedersiniz.

Meyve Dilimleme Oyunu Oyna Meyve Dilimleme

Kivi, çilek, portakal, elma gibi meyveleri dilimleyerek meyve sıkacağına düşürmelisiniz.

Galaksi Saldırganı - Virüs Vurucu Oyunu Oyna Galaksi Saldırganı - Virüs Vurucu

Uzay geminiz ile istilacı uzaylı virüsleri vurmalısınız. Kazandığınız altınlarla atış hızını ve gücünü yükseltebilirsiniz.

Çalım Atma Oyunu Oyna Çalım Atma

Arsadaki mahalle maçında futbol topunu sürüp rakiplerinize çalım atarak ve diğer engelleri aşarak topu kaleye sokmalısınız.

Okçu Kahraman Oyunu Oyna Okçu Kahraman

Okçu Kahraman Oyunu Oyna

Şablonla Desen Çizme Oyunu Oyna Şablonla Desen Çizme

Şablonla Desen Çizme Oyunu Oyna

Çizgi Savunma Oyunu Oyna Çizgi Savunma

Farklı şekillerde çizgi çizerek farklı türlerdeki askerleri savaş meydanına sürerek düşman kuvvetlerini yenmelisiniz.

Braindom Oyunu Oyna Braindom

Normal sorulara ilginç yanıtlar verilmesi gereken İngilizce zeka soruları içeren bir oyun.

Reklam
Hileli Parkur 2
Hileli Parkur 2
Kaykay Parkuru
Kaykay Parkuru
Patlamış Mısır Yarışı
Patlamış Mısır Yarışı
Merdiven Yarışı Online 2
Merdiven Yarışı Online 2
Tek Darbe Samuray
Tek Darbe Samuray
Spinner.io
Spinner.io
Kiremit Sörfü
Kiremit Sörfü
Lego İnşaat Seti
Lego İnşaat Seti

Ücretsiz Çevrimiçi Yad Oyunları

Yad Oyunları sayfasında Yad tarafından geliştirilmiş, yayınlanmış veya sponsoru olduğu yüzlerce oyun içinden istediğin yad oyununu ücretsiz oyna! Merdiven Yarışı Online 2, Renkli Pimler, Clik, Temiz Labirent ve Among Us Koşu - Yılbaşı gibi en çok oynanan yad oyunlarını oynayabilirsiniz.
Yad Oyunları kategorisindeki yüzlerce yad oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

1 Kişilik Okey

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.