Zuma Oyunları

Totemia - Lanetli Bilyeler Oyunu Oyna Totemia - Lanetli Bilyeler

En az 3 aynı ateş ve birleştirmek-renkli toplar ve bu zorlu Match3 oyun sonuna ulaşmadan önce lanetli mermer satırı kes!

Zumba Delisi Oyunu Oyna Zumba Delisi

Renkli bilyeleri fırlatıp en az üç tanesinin yanyana gelmesini sağlayarak patlatmalısınız.

Suşi Ziyafeti Oyunu Oyna Suşi Ziyafeti

Suşiler masanın sonunda gelmeden önce aynı türdeki yemeklerden en az üç tanesini yanyana getirerek yok etmelisiniz.

Maya Zuma Oyunu Oyna Maya Zuma

Maya Zuma Oyunu Oyna

Zumbar.io Oyunu Oyna Zumbar.io

Zumbar.io Oyunu Oyna

Sonsuz Sarmal Zuma Oyunu Oyna Sonsuz Sarmal Zuma

Sonsuz Sarmal Zuma Oyunu Oyna

Zumba Okyanus Oyunu Oyna Zumba Okyanus

En popüler bulmaca oyunlarından birinde daha iyi olun. Mücevherleri vur ve her seviyede üç yıldızla tüm seviyeleri tamamlamaya çalış. Bu mücevher oyununu oynamak kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar. Fırlatmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mücevheri eşleştirin. Sonuna ulaşmadan zincirdeki tüm mücevherleri yok edin. Mevcut ve sonraki mücevher arasında geçiş yapmak için topa dokunun. Tahtayı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Zumba Mücadelesi Oyunu Oyna Zumba Mücadelesi

Zumba Mücadelesinde tüm baloncukları vurun, onları çıkarmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu bir araya getirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için sonuna ulaşmadan önce tüm baloncukları çıkarın. Zumba Challenge, zorluğu artacak 15 zorlu seviyeye sahiptir. Balonları vurmak için dokunun veya tıklayın, 3 veya daha fazla kombinasyon yapın, tüm balonları kaldırın.

Dino Yumurta Koruma Oyunu Oyna Dino Yumurta Koruma

Dino Yumurta Koruma Oyunu Oyna

Kızıl Kabarcıklar Oyunu Oyna Kızıl Kabarcıklar

Kule savunma ve kabarcık vurucu karması oyunda, belirli güzergahta hareket eden tüm renkli kabarcıkları savaş topuyla patlatmalısınız. Eğer harita müaitse savaş topunun yerini değiştirebilirsiniz. Savaş topunun üstüne basılı tutup bomba moduna geçebilirsiniz. Bir bomba attıktan sonra otomatik olarak tekli atışa geçer ve bombalar sayılıdır ve 'Booster' menüsünden alabilirsiniz.

Zuma Kabarcık Oyunu Oyna Zuma Kabarcık

Zuma Kabarcık Oyunu Oyna

Misket Bahçesi Oyunu Oyna Misket Bahçesi

Misket Bahçesi, 3'lü eşleştirme ve renkli bilye vurma oyunudur. Amacınız güzel bahçenizi kötü golemlere karşı korumaktır. Toplanan yıldızlar için oyun sırasında yükseltebileceğiniz özel mermiler ve diğer bonuslar da size bu konuda yardımcı olacaktır. Amacınız golemlerin yolun sonundaki deliğe topları itmesini engellemektir. Elemek için aynı renkten en az üç tanesini eşleştirmek için topları vur. Tamamlanan her seviye için bir yıldız alacaksınız. Yıldızlar için, daha fazla topu yok etmenize yardımcı olacak güçlendirmeleri etkinleştirebilir ve yükseltebilirsiniz.

Zuma Boom Oyunu Oyna Zuma Boom

Zuma Boom Oyunu Oyna

Kıvılcım 2 Oyunu Oyna Kıvılcım 2

Bu büyüleyici üçlü eşleştirme oyunda gizemli manzara keşfetmek ve uçuruma düşmeden tüm küreler çıkarın!

Reklam
Marbles Garden
Marbles Garden
Zuma Boom
Zuma Boom
Zumba Ocean
Zumba Ocean
Zumba Challenge
Zumba Challenge
Maya
Maya
Dino Egg Defense
Dino Egg Defense
GB Bubble Shooter
GB Bubble Shooter
Totemia - Cursed Marbles
Totemia - Cursed Marbles

Ücretsiz Çevrimiçi Zuma Oyunları

En iyi zuma oyunları kategorisindeki 14 oyun içinden istediğin zuma oyununu oyna! Zuma Kabarcık, Kızıl Kabarcıklar, Dino Yumurta Koruma, Zumba Mücadelesi, Misket Bahçesi ve Zuma Boom gibi en çok oynanan zuma oyunlarını oynayabilirsiniz.
Zuma Oyunları kategorisindeki 14 zuma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Balon Patlatma Oyunları Barbie Oyunları Batman Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Bomberman Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çocuk Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Düello Oyunları Engel Aşma Oyunları Futbol Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hedef Oyunları İşletme Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Labirent Oyunları Makyaj Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Robot Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savunma Oyunları Silah Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Tüfek Oyunları Yad Oyunları Yarış Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.