Reklam

Adem ve Havva GO 3 Oyunu

Adem ve Havva GO 3 Oyunu

Adem ve Havva GO'da, tarih öncesi zamanların tehlikelerine ve zorluklarına rağmen, aşk çiçek açmanın bir yolunu buldu! Adam Havva'yı seviyor ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak. Bu oyunun çeşitli eğlenceli ve zorlu seviyelerinde bu maceracı mağara adamına katılın! Engelleri aşmasına ve eşine güzel bir çiçek getirmesine yardım edebilir misin?
Bu bağımlılık yapıcı oyunda dinozorlar, tuzaklar ve daha birçok tehlike sizi bekliyor! Amacınız bir gül toplayıp Havva'ya getirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Oyun, tamamlamanız için 15 farklı seviyeye sahiptir. İlk seviyeden başlayın. Hareket etmek ve merdivenlerden yukarı ve aşağı tırmanmak için yön tuşlarını kullanın. Yine de dikkatli ol! Birçok farklı tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Onları atlatmanın bir yoluna ihtiyacın var. Ya baskı plakaları üzerinde durmak ya da başka nesneler kullanmak yolunuzu açar. Her seviyede etrafta yatan meyveleri göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, çünkü bunlar size ekstra puan verir. Diğer karakterlere yaklaşın ve onlara eşya ve hatta anahtar kazanmak istediklerini verin! Gülü topladıktan sonra Eve'e ulaşabilmeniz için kapıları açmak için anahtar gereklidir. Eğlence!
Adam'ı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Hareket etmek için sol ve sağ yön tuşlarını, merdivenlerden inip çıkmak için yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanın.

zeka çocuk bulmaca aşk kız akıllı telefon aksiyon tablet macera dokunmatik cep telefonu adem ve havva toplama telefon ok adam h5 engel aşma atari fark eski ulaşma skor mobil anahtar mağara adamı çiçek toplama gerçek altı mumya bulmaca çözme tuzaklı çözme tuzak puan elma toplama yer engel çiçek meyve eğlenceli orman aşamalı çifte kumrular t-rex sevgiliye cep kırmızı çiçek yasak meyve lale mamut tropikal çağ tarih öncesi html5 akıllı tropik gerçek aşk rex prehistorik dinozor tropikal orman çağ adamı sevgiliye ulaşma taş devri taş mağara komik anahtar toplama yer altı nesne dino yılan akıl mantık elma mario platform kırmızı havva adem meyve toplama adem ile havva çiçek verme eski çağ adamı eski çağ düzenek çifte mekanik tırmanma sevgi tarih aşık cennet

adam adem adem ile havva adem ve havva akıl akıllı akıllı telefon altı anahtar anahtar toplama aşamalı aşık atari bulmaca çözme cennet cep cep telefonu çağ çağ adamı çiçek çiçek toplama çiçek verme çifte çifte kumrular çözme dino dinozor düzenek eğlenceli elma elma toplama engel engel aşma eski eski çağ eski çağ adamı fark gerçek gerçek aşk h5 havva html5 kırmızı kırmızı çiçek komik lale mağara mağara adamı mamut mantık mario mekanik meyve meyve toplama mobil mumya nesne ok orman platform prehistorik puan rex sevgi sevgiliye sevgiliye ulaşma skor tarih tarih öncesi taş taş devri telefon tırmanma t-rex tropik tropikal tropikal orman tuzak tuzaklı ulaşma yasak meyve yer yer altı yılan

Geliştirici/Sponsor : Functu
Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.