Reklam

Adem ve Havva GO 3 Oyunu

Adem ve Havva GO 3 Oyunu

Adem ve Havva GO'da, tarih öncesi zamanların tehlikelerine ve zorluklarına rağmen, aşk çiçek açmanın bir yolunu buldu! Adam Havva'yı seviyor ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak. Bu oyunun çeşitli eğlenceli ve zorlu seviyelerinde bu maceracı mağara adamına katılın! Engelleri aşmasına ve eşine güzel bir çiçek getirmesine yardım edebilir misin?
Bu bağımlılık yapıcı oyunda dinozorlar, tuzaklar ve daha birçok tehlike sizi bekliyor! Amacınız bir gül toplayıp Havva'ya getirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Oyun, tamamlamanız için 15 farklı seviyeye sahiptir. İlk seviyeden başlayın. Hareket etmek ve merdivenlerden yukarı ve aşağı tırmanmak için yön tuşlarını kullanın. Yine de dikkatli ol! Birçok farklı tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Onları atlatmanın bir yoluna ihtiyacın var. Ya baskı plakaları üzerinde durmak ya da başka nesneler kullanmak yolunuzu açar. Her seviyede etrafta yatan meyveleri göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, çünkü bunlar size ekstra puan verir. Diğer karakterlere yaklaşın ve onlara eşya ve hatta anahtar kazanmak istediklerini verin! Gülü topladıktan sonra Eve'e ulaşabilmeniz için kapıları açmak için anahtar gereklidir. Eğlence!
Adam'ı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Hareket etmek için sol ve sağ yön tuşlarını, merdivenlerden inip çıkmak için yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanın.

akıllı telefon aksiyon mobil kırmızı eski eski çağ adamı dino mağara dokunmatik atari çocuk akıllı bulmaca zeka gerçek tarih yasak meyve t-rex cep mamut çağ tropikal çiçek verme havva mağara adamı eski çağ adem ile havva düzenek lale sevgiliye ulaşma adem meyve toplama çözme çağ adamı prehistorik adem ve havva tarih öncesi h5 sürüngen nesli tükenmiş hayvan kırmızı çiçek sevgiliye çifte kumrular tablet vahşi hayvan yırtıcı hayvan rex dinozor gerçek aşk tropik html5 tropikal orman skor mario fark çiçek anahtar platform yer cep telefonu taş devri aşk taş adam yılan elma akıl aşamalı mantık toplama ok macera engel kız puan elma toplama tırmanma mekanik bulmaca çözme mumya anahtar toplama çifte aşık altı cennet ulaşma sevgi telefon engel aşma meyve orman eğlenceli komik tuzak tuzaklı çiçek toplama nesne yer altı

adam adem adem ile havva adem ve havva akıl akıllı telefon altı anahtar anahtar toplama aşamalı aşık aşk bulmaca bulmaca çözme cennet cep cep telefonu çağ çağ adamı çiçek çiçek toplama çiçek verme çifte çifte kumrular çözme dinozor düzenek eğlenceli elma elma toplama engel engel aşma eski çağ eski çağ adamı fark gerçek gerçek aşk h5 havva html5 kırmızı çiçek kız komik lale macera mağara adamı mamut mantık mario mekanik meyve meyve toplama mumya nesli tükenmiş hayvan nesne ok orman platform prehistorik puan rex sevgi sevgiliye sevgiliye ulaşma skor sürüngen tablet tarih tarih öncesi taş taş devri telefon tırmanma toplama t-rex tropik tropikal tropikal orman tuzak tuzaklı ulaşma vahşi hayvan yasak meyve yer yer altı yılan yırtıcı hayvan zeka

Geliştirici/Sponsor : Functu
Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.