Reklam

Hepsini Patlat Oyunu

Hepsini Patlat Oyunu

Bu, bazı değişikliklerle basit bir patlatma oyunudur.


Bu oyunda çizgileri renklerle doldurmanız gerekiyor. Çizgi dolduğunda otomatik olarak yok edilir ve oyuncuya puan verilir. Bir seferde çizgileri ne kadar çok yok ederseniz, o kadar çok puan alırsınız.


İlk balon her zaman rastgele bir renktedir. Henüz orada patlamadıysanız, bu renkle çizgideki herhangi bir noktayı seçebilirsiniz.


Görevi tamamlayana kadar ilkine benzer renkleri açamazsınız.


Aşağıdaki renkleri, yalnızca patlattığınız son balonun yakınında, yatay olarak bir hücre ve dikey olarak bir hücre mesafesinde patlatabilirsiniz.

zeka bulmaca toplama akıllı telefon tablet telefon skor mobil eğlenceli cep telefonu html5 cep rekor kırma puanlı basit rekor kolay renkli usta strateji dokunmatik hızlı balon zor düşünme çocuklar için çocuklar için bulmaca master kabarcık patlat h5 puan matematik yoketme kırma patlatma mantık renk kabarcık akıl renkli balon tıklama oyuncu birleştirme beyin balon patlat patlat dikey connect

akıl akıllı telefon balon balon patlat basit beyin birleştirme cep telefonu connect çocuklar için çocuklar için bulmaca dikey dokunmatik düşünme h5 hızlı kabarcık kabarcık patlat kırma kolay mantık master matematik oyuncu patlat patlatma puan puanlı rekor rekor kırma renk renkli renkli balon strateji tıklama usta yoketme zor

Geliştirici/Sponsor : FlikesGames
Telif Hakkı © 2021 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.

nokta