Reklam

Motor Yarışı 3 Oyunu

Motor Yarışı 3 Oyunu

Popüler ve bağımlılık yapan tepe tırmanma yarış oyunu Bisiklet Yarışı üçüncü tura çıkıyor!
Bike Racing 3'te artık zamana karşı yarışmayacaksınız. Dilediğiniz bisikleti seçin, zorlu sonsuz parkurlardan birini seçin ve kafanızın üzerine düşmeden gidebildiğiniz kadar gitmeye çalışın!
İki tekerlekli araçların her birinin farklı alanlarda kendine göre avantajları bulunuyor. Yokuşlarda gezinmek için scooter'ı kullanın, kum tepelerinin üzerinden atlamak için çapraz bisikleti seçin veya kutup koşullarında ağır klasik bisikleti deneyin!
Tüm parkurlar sonsuz sayıda tepe ve engelle doludur. Mümkün olduğu kadar çok jeton toplayın, kontrol noktalarına ulaşın ve bonus jeton kazanmak için numaralar yapın!
Ödül parasını yeni motosikletlerin ve paletlerin kilidini açmak için harcayın veya daha ileri gitmenize ve yüksek puanınızı temsil eden hayaleti yenmenize yardımcı olacak daha büyük bir tanka, daha güçlü motora veya daha iyi lastiklere yatırım yapın! !
Bike Racing 3'ü şimdi ücretsiz oynayın ve saatlerce süren sinir bozucu yarışları deneyimleyin!
Toplarken engelleri ve engebeli araziyi olabildiğince uzağa sürün
madeni paralar.

araba yarış dokunmatik akıllı telefon toplama rekor cep telefonu hayalet engel aşma telefon spor sürme tablet mobil tepe cep araç sonsuz akrobasi motor yarışı saat sikke akrobatik dağ html5 rekor kırma kırma tırmanma sikke toplama h5 arazi klasik altın sikke toplama scooter skor sınırsız araba lastiği tepeye tırmanma akrobatik hareket tırmanma yarışı engel puan hareket motor para altın puanlı tank sayı kafa zıplama motocross bonus altın sikke ulaşma tepeye ulaşma altın toplama bisiklet sürüş fark lastik yarışçı

akıllı telefon akrobasi akrobatik akrobatik hareket altın altın sikke altın sikke toplama altın toplama araba lastiği araç arazi bisiklet bonus cep cep telefonu dağ engel fark h5 hareket html5 kafa kırma klasik lastik mobil motocross motor motor yarışı para puan puanlı rekor kırma saat sayı scooter sınırsız sikke sikke toplama skor sonsuz sürüş tablet tank tepe tepeye tırmanma tepeye ulaşma tırmanma tırmanma yarışı ulaşma yarışçı zıplama

Geliştirici/Sponsor : Softgames
Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.