Reklam

Nokia 3310 Oyunu

Nokia 3310 Oyunu

Gerçekçi hazırlanmış bir telefonda eğlenceli Nokia 3310 oyunları oynayın. Her yaşa hitap eden bu oyunda geçmişi hatırlayacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz 9 farklı çıkartma içerir. Böylece eski telefonunuzu kişiselleştirebileceksiniz. Bu telefonda 3 farklı Nokia oyunu var.
1- Klasik Yılan
5 farklı tasarlanmış duvardan birini seçin ve alanınızı yaratın. Tarlada rastgele doğan yemleri toplayarak yılanınızı büyütün. Yılanınız ne kadar büyükse, o kadar çok puan toplarsınız.
2- Araba Yarışı
3 şeritli yolda herhangi bir araca çarpmadan sürün. Arabalara çarparsanız, başa dönerek baştan başlayacaksınız.
3- Uzay Nişancı
Bir uzay gemisinin kaptanısınız ve düşmanlar size saldırıyor. Size saldıran düşmanları yok edin.
Klasik Nokia oyunlarının yanı sıra gerçek bir telefon hissi veren bu telefonda gezinebilir, klasik Nokia zil seslerini dinleyebilirsiniz.
Telefonda bulunan tuşlar ve klavyenizdeki yön tuşları ile oynayın. Mobil cihazlarda da oynayabilirsiniz.

araba akıllı telefon yarış dokunmatik tablet skor telefon engel aşma toplama html5 yılan kuyruk cep cep telefonu eğlenceli nokia mobil kolay retro meyve sürme refleks atari düşman yol puan engel uzay çarpmama nostalji uzayan solucan çocuklar için puanlı uzama basit h5 uzayan kuyruk vurucu solucan nokta yeme nokta araba yarışı atıcı fark sürüş uzayan yılan duvar ok yoketme klasik meyve toplama mekik uzay gemisi yeme zamanlama

akıllı telefon araba yarışı atari atıcı basit cep cep telefonu çarpmama çocuklar için duvar düşman eğlenceli engel fark h5 klasik kolay kuyruk mekik meyve meyve toplama mobil nokia nokta nokta yeme nostalji ok puan puanlı refleks retro solucan sürme sürüş uzama uzay uzay gemisi uzayan kuyruk uzayan solucan uzayan yılan vurucu yeme yoketme yol zamanlama

Geliştirici/Sponsor : CrazySchool
Telif Hakkı © 2021 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.