Reklam

Renkli Tüfek Oyunu

Renkli Tüfek Oyunu

Dünyayı kurtarmak için savaşa katılın ve tüm düşmanları bir komando olarak yok edin. Real Shooting Fps Strike oynamak ücretsizdir ve en iyi atış oyunlarından biridir. Teröristlerle birlikte savaşa gireceğiniz bu inanılmaz aksiyon oyununda yeni 30 farklı harita, yeni silahlar, yeni oyun modları sizi bekliyor.
Terörist atış oyunları oynamak için bir çılgınlığınız varsa, bu ücretsiz Real Shooting Fps Strike'ta yeni ve terörist savaş oyunları arenasının tadını çıkaracaksınız. Hedef atış becerilerinizi göstermek için bu harika yeni fps atış oyununu oynayın. Real Shooting Fps Strike'da birinci şahıs perspektif nişancı olarak ağır ve yardımcı silahlarla ateş etmeyi hedefleyin.
Bu saldırı silah oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve çevrimdışı bir silah oyunu olduğu için canınız sıkıldığında oynayabilirsiniz.
Hareket - WASD
ateş etme - sol fare
Nişan alma - sağ fare
Zıplama - boşluk
İmleci kilitle - L
Çömelme - C
Şarjör doldurma - R

nişan alma fark dövüş aksiyon arena keskin tabanca silah alma pompalı tüfek kurşun ateş para nişan kapışma fps güncelleme sniper nişancı saat dünyayı kurtarma müzik 3 boyutlu pompalı terörist av tüfeği kaçınma unity herkesi öldür herkesi vur gerçekçi unity3d kraliyet vurucu fantastik yükseltme alma öldürme mp5 3b rescue düşman öldürme keskin nişancı dünya rakip savaş düşman atış isabetli rakipli mermi 3d hedef aşamalı beceri vurma ateş etme sayı zıplama komando görev çarpma strike düğme kavga atıcı eğlenceli harita yoketme silah silahlı kurtarma av macera tüfek

3 boyutlu 3b 3d alma aşamalı ateş etme atıcı atış av av tüfeği beceri çarpma düğme dünya dünyayı kurtarma düşman düşman öldürme eğlenceli fantastik fps gerçekçi görev güncelleme harita hedef herkesi öldür herkesi vur isabetli kaçınma kapışma kavga keskin nişancı komando kraliyet kurtarma macera mermi mp5 müzik nişan alma nişancı öldürme pompalı pompalı tüfek rakip rakipli rescue saat savaş sayı silah silah alma silahlı sniper strike terörist tüfek unity unity3d vurma vurucu yoketme yükseltme zıplama

Telif Hakkı © 2024 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

Okey Oyna

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.