Reklam

Şehir Tır Şoförü Oyunu

Şehir Tır Şoförü Oyunu

Bu sefer Şehir Tır Şoförü oyunu ile büyük bir şehrin içinde tır ve kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon ve tır simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır.
Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun.
Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın!
1 Oyunculu Oyun Modu:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
El freni: "SPACE"
Kamera modu Anahtarı: "C"
Römorku Bağla/Çıkar: "T"
2 Kişilik Oyun Modu:
1. Oyuncu:
Taşı: "W,A,S,D"
El freni: "SPACE"
Kamera modu anahtarı: "C"
2. Oyuncu:
Taşı: "OK TUŞLARI"
El freni: "J"
Kamera modu anahtarı: "B"

2 kişilik 1 kişilik tır yarış simülasyon çocuk 3d macera 1 simülatör ok sürme fark beceri rakipli şehir tır kullanma 3d kamyon sürme kullanma satın alma otopark bağlama şehir içi kamyon park etme bir kişilik serbest 3d şehir park etme bir süper sürüş arkadaşla oynanan çarpmama kamyon simülatörü iki kişilik hız yarışçı unity tır sürme dikkatli sürüş vale tır çekici güvenli ağır vasıta şehirde serbest sürüş unity3d serbest sürüş kamyon el vasıta 3d kamyon birleştirme park taşıma rakip el freni görev park yeri ağır şoför kamyon şoförü city çekici kamyon sürme yük taşıma yük kamyon kullanma sürücü alma

3d kamyon 3d kamyon sürme 3d şehir ağır ağır vasıta alma arkadaşla oynanan bağlama beceri bir bir kişilik birleştirme city çarpmama çekici dikkatli sürüş el el freni fark görev güvenli hız iki kişilik kamyon kamyon kullanma kamyon park etme kamyon simülatörü kamyon sürme kamyon şoförü kullanma ok otopark park park etme park yeri rakip rakipli satın alma serbest serbest sürüş süper sürme sürücü sürüş şehir şehir içi şehirde serbest sürüş şoför taşıma tır çekici tır kullanma tır sürme unity unity3d vale vasıta yarışçı yük yük taşıma

Geliştirici/Sponsor : RHM, TwoPlayerGames
Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.