Reklam

Şehir Tır Şoförü Oyunu

Şehir Tır Şoförü Oyunu

Bu sefer Şehir Tır Şoförü oyunu ile büyük bir şehrin içinde tır ve kamyonlarınızla harika bir simülatör macerasına atılmak üzeresiniz! Bu kamyon ve tır simülatörü oyunu, kamyon özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellikle birlikte gelir. Her biri farklı yol tutuş, hız ve ivme değerine sahip 13 farklı kamyon modeli bulunmaktadır.
Kamyonunuzu kişiselleştirmek istiyorsanız veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. 10 görev ve 10 yarış var. Görev modunda, bazı özellikleri römorkunuzla bir noktadan diğerine taşıyorsunuz. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımalısın. Oku takip edin, sizi almanız gereken yere götürecektir. Süre bitmeden bitiş çizgisini aldığınızdan emin olun.
Yarış modunda, şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü kazanmak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekecek. Rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. Yarış modunu ve serbest sürüş modunu tek oyunculu veya iki oyunculu modda oynayabilirsiniz. Süper kamyon simülatörü başlasın!
1 Oyunculu Oyun Modu:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
El freni: "SPACE"
Kamera modu Anahtarı: "C"
Römorku Bağla/Çıkar: "T"
2 Kişilik Oyun Modu:
1. Oyuncu:
Taşı: "W,A,S,D"
El freni: "SPACE"
Kamera modu anahtarı: "C"
2. Oyuncu:
Taşı: "OK TUŞLARI"
El freni: "J"
Kamera modu anahtarı: "B"

1 kişilik 2 kişilik bir çocuk park yük taşıma simülasyon tır sürme serbest vasıta beceri macera city çekici kamyon park etme simülatör arkadaşla oynanan şehirde serbest sürüş kamyon şoförü kamyon sürme sürücü 3d şehir ağır şoför unity3d tır çekici güvenli kamyon simülatörü 3d kamyon sürme dikkatli sürüş serbest sürüş 1 bağlama vale ağır vasıta unity kullanma sürüş taşıma şehir sürme fark park yeri el freni yarış rakipli rakip 3d süper ok çarpmama park etme görev 3d kamyon tır kullanma tır yük şehir içi alma kamyon kullanma birleştirme hız yarışçı el kamyon otopark satın alma iki kişilik

1 3d 3d kamyon 3d kamyon sürme 3d şehir ağır ağır vasıta alma arkadaşla oynanan bağlama bir kişilik birleştirme city çarpmama çekici dikkatli sürüş el el freni fark görev güvenli hız iki kişilik kamyon kamyon kullanma kamyon park etme kamyon simülatörü kamyon sürme kamyon şoförü kullanma ok otopark park etme park yeri rakip rakipli satın alma serbest sürüş simülatör süper sürme sürücü sürüş şehir şehir içi şehirde serbest sürüş şoför taşıma tır tır çekici tır kullanma tır sürme unity unity3d vale yarış yarışçı yük yük taşıma

Geliştirici/Sponsor : RHM
Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.