Reklam

Siren Kafa Laneti Oyunu

Siren Kafa Laneti Oyunu

Siren Apocalyptic, ana kötünün bir Siren Apocalyptic canavarı olduğu bir oyundur. Efsanelerin dediği gibi: Siren Apocalyptic devasa bir insansı yaratıktır, yani yapısında bir insanı andırır, sadece çok büyük ve kemiklidir ve bir kafa yerine vücuda güçlü bağlarla bağlı birkaç siren vardır. Ormanda yürürken aniden sirenlerin karakteristik sesini duyarsanız, arkanıza bakmadan oradan kaçmak daha iyidir, çünkü Siren Apocalyptic kimseyi boş bırakmaz!
Radyasyon adasındaki durumu araştırmakla görevli bir ajan olarak oynuyorsunuz. Amacınız adada gözetleme kameraları kurarak liderliğinizin adayı gözlemleyebilmesi ve üzerinde bir sürü canavarın ortaya çıkış sebebini anlayabilmesi ve en önemlisi Siren Apocalyptic adlı çok tehlikeli bir yaratığı tanımaya ve yok etmeye çalışmaktır. .
Garip yaratıkların dünyayı ele geçirdiği ve tüm canlılara bulaştığı ve sizi yutmaya hazır olduğu bir terör ve korku dünyasında, kıyamet dünyasında hayatta kalmaya çalışın, ancak hızlıysanız hayatta kalabilir ve yolunuzdaki tüm canavarları ortadan kaldırabilirsiniz.

aksiyon zeka ateş etme dövüş 3d 3d korku korku akıl toplama adam ateş kaçış gizli nesne etkileşimli siren hayatta kalma öldürme siren kafa etkileşim 3d ateş etme tehlikeli nesne toplama dikkat canavar düşman ada dünya gizli nesne arama kafa kötü adam unity nesne kullanma 3d aksiyon mahluk vahiy interaktif mantık kötü bul ve tıkla baltayla vurma fareyle oynanan vurma ipucu gizli kurtulma kullanma mutant bulma parça balta nesne ucube nesne arama yoketme orman araştırma arama nesne bulma kıyamet yaratık

3d aksiyon 3d ateş etme 3d korku ada arama araştırma balta baltayla vurma bul ve tıkla bulma canavar dikkat dünya düşman etkileşim etkileşimli fareyle oynanan gizli gizli nesne gizli nesne arama hayatta kalma interaktif ipucu kaçış kafa kıyamet kötü kötü adam kullanma kurtulma mahluk mantık mutant nesne nesne arama nesne bulma nesne kullanma nesne toplama orman öldürme parça siren siren kafa tehlikeli ucube unity vahiy vurma yaratık yoketme

Geliştirici/Sponsor : Kiz10
Telif Hakkı © 2021 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.