Reklam

Squid Game - Bal Peteği Oyunu

Squid Game - Bal Peteği Oyunu

Squid Game serisinin ünlü oyunlarından birini oynamanın zamanı geldi. Bu vesileyle, çok iyi bilinen şekilleri küçük bir çubukla çizme yeteneğinizi gösterebileceksiniz! Squid Challenge Honeycomb adlı bu yeni oyunla eğlence zamanı. Bu inanılmaz güncel oyunu saatlerce ücretsiz oynamanın keyfini çıkarın.
Bu hayatta kalma oyunlarında şampiyon olabileceğinizi ve tüm geliri kazanabileceğinizi gösterme fırsatınız! Bu vesileyle dizilerde olduğu gibi şekiller çizme yeteneğinizi test edebilirsiniz, öncelikle her bölümü aşmaya çalışmak için en sevdiğiniz karakteri seçebilirsiniz, bu oyunun 10'dan fazla bölümünde ilk dört bölüm test edilecektir. temel şekillerin üstesinden gelme ve bunları çizme ve ardından daha zorlu seviyeleri test etme yeteneğiniz.
Ama dikkatli olun, göründüğü kadar kolay değil, tek bir şekilde başarısız olamazsınız veya sıfırdan başlamak zorunda kalacaksınız ve karakteriniz elenecek ve bu da sizi başka bir karakter seçmeye ve böylece yeniden başlamaya zorlayacaktır.
En yüksek puanı toplayın ve eğlendiğiniz her denemede başarılı olun.
Oyunun amacı, boyalı çizgilerin üzerinden geçmeden oyunun farklı formlarını çizmektir veya oyun yeni bir puan biriktirmek için sizi ilk formdan yeniden başlamaya zorlayacaktır.

aksiyon akıllı telefon dokunmatik squid game html5 macera rekor tablet cep cep telefonu h5 skor puanlı kolay rekor kırma hayatta kalma çekişme resim saat yaşam yaşam savaşı fark çizim bal peteği puan şekil kırma telefon mobil kapışma çizme eğlenceli squid resim çizme bal

akıllı telefon bal bal peteği cep telefonu çekişme çizim çizme eğlenceli fark hayatta kalma kapışma kırma kolay mobil puan rekor kırma resim resim çizme saat squid squid game şekil telefon yaşam yaşam savaşı

Geliştirici/Sponsor : Kiz10
Telif Hakkı © 2021 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.