1001 Oyunları

1001 Gece 2 - Alaaddinin Sihirli Lambası Oyunu Oyna 1001 Gece 2 - Alaaddinin Sihirli Lambası

Alaaddinin Sihirli Lambası temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

1001 Gece 3 - Balıkçı ve Cini Oyunu Oyna 1001 Gece 3 - Balıkçı ve Cini

Balıkçı ve Cin temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

1001 Gece 5 - Denizci Sinbad Oyunu Oyna 1001 Gece 5 - Denizci Sinbad

Denizci Sinbad temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

1001 Gece 6 - Alibaba ve Kırk Haramiler Oyunu Oyna 1001 Gece 6 - Alibaba ve Kırk Haramiler

Alibaba ve Kırk Haramiler temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

1001 Gece 4 - Kral ve Şahin Oyunu Oyna 1001 Gece 4 - Kral ve Şahin

Kral ve Şahin temalı oyunda değerli taşları eşleştirip anahtarları düşürerek resmi ortaya çıkarmalısınız.

Alaaddin Cinleri Oyunu Oyna Alaaddin Cinleri

Sarayı, kibirli Cafer'den kurtarmak için her görevi yerine getirip cinleri eşleştirmelisiniz.

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna Subway Surfers - Arabistan

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna

Beyin 100 Oyunu Oyna Beyin 100

Panodaki yerleri bir anlığına gösterilen kedilerin hepsinin yerini doğru bilmelisiniz.

Kabarcık Dünyası Oyunu Oyna Kabarcık Dünyası

Kabarcık Dünyası Oyunu Oyna

Arap Geceleri 1001 Oyunu Oyna Arap Geceleri 1001

Binbir Gece Masalları kitabına dayanan Gizli Nesne Oyunu - Arabian Nights'ı interaktif oyuna getiriyor. - Gür Pers sanatı etkiledi - Binbir Gece Masalları'nda Padişah ol ve Aladdin, Sinbad, Ali Baba ve daha fazlasını anlatan Şehrazat'ı dinle. - Heyecan verici ve egzotik bonus hikayeleri ve seviyelerin kilidini açmak için gizli cinleri bulun. - Oyuncunun birlikte okuyabilmesi için oyun planının ilerlemesine uygun yer imleri içeren eksiksiz hikayeler içerir. - 10'dan fazla Gizli Nesne oyunu çeşidi her şeyi eğlenceli, taze ve heyecanlı tutar. - Sonsuz tekrar oynanabilirlik sağlamak için 1. 200'den fazla öğe dahildir. GUI'de listelenen nesne adlarıyla ilgili olarak hikaye ekranında uygun öğeyi seçin.

Yüz Bin Yapboz Bulmaca Oyunu Oyna Yüz Bin Yapboz Bulmaca

Harika grafiklere ve kolay oynanışa sahip, anında seveceğiniz bir oyun yaptık. Binlerce bulmaca koleksiyonuna ayrılmış 100. 000'den fazla farklı bulmacayı oynayın. Çözmeniz gereken bulmacalar asla bitmeyecek! Yapboz, özelliklerle dolu olarak gelir, bu nedenle yapboz yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Parçaları karıştırın, bir önizleme gösterin, sınırları değiştirin, sesi değiştirin, zamanı gizleyin ve ayarlar altında çok daha fazlasını yapın.

1001 Arap Geceleri Oyunu Oyna 1001 Arap Geceleri

1001 Arap Geceleri Oyunu Oyna

1001 Gece 7 - Mekanik At Oyunu Oyna 1001 Gece 7 - Mekanik At

1001 Gece 7 - Mekanik At Oyunu Oyna

Alaaddin Oyunu Oyna Alaaddin

Alaaddin Oyunu Oyna

Alaaddin'nin Maceraları Oyunu Oyna Alaaddin'nin Maceraları

Alaaddin'nin Maceraları Oyunu Oyna

Subway Surfers 2 Oyunu Oyna Subway Surfers 2

Popüler Subway Surf oyunundaki neşeli çocuklar heyecan verici maceralarını bitirmek istemiyorlar. Yine demiryolu hatlarında koşuyorlar, kötü polis memurundan kaçmaya çalışıyorlar ve aynı zamanda büyük trenlerin tekerleklerinin altına düşmemeye çalışıyorlar. Katıl ve bu inanılmaz maceraya katıl.

Subway Surfers - Kahire Oyunu Oyna Subway Surfers - Kahire

Metro sörfçüleri Mısır'a gitti. Ama denizde yüzüp güneşlenmeyecekler. Çocuklar yerel metroyu fethetmek için bu ülkenin başkentine gitmeyi tercih ettiler. Maceracılar zaten Kahire'nin metrosuna indiler ve orada büyüleyici bir macera düzenlemeye tamamen hazırlar.

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

1001 Altın Kupa Oyunu Oyna 1001 Altın Kupa

1001 Altın Kupa, tahtadaki tüm kupa bloklarını toplamanız gereken benzersiz bir bulmaca oyunudur. Bunları toplamak için kupa bloğunun bulunduğu satırı veya sütunu doldurmanız gerekir. Satır veya sütunu doldurmak için sol panelden mevcut blok setlerini seçip bırakın. Uygun konaklama olana kadar blok setlerini bırakabilirsiniz, bundan sonra oyun biter. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

1010 Blok Bulmaca Oyunu Oyna 1010 Blok Bulmaca

1010 Blok Bulmaca, Tetris'e dayalı, ancak maksimum zevklere sahip eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Blokları hızlı ve doğru bir şekilde düzenleyerek IQ'nuzu eğitin. Bloklar bir sıra veya sıra halinde dururken, bir kerede ortadan kaldırılacaktır. Yani oyunu ne kadar süre oynayabileceğiniz, yeterli hamle yapıp yapamayacağınıza bağlı. İyi vakit geçir. Oynamak için fareyi tıklayın ve basılı tutun.

Reklam
Subway Surfers - Cairo
Subway Surfers - Cairo
1010 Golden Trophies
1010 Golden Trophies
1010! Block Puzzle
1010! Block Puzzle
Mais De 100.000 Quebra-cabeças
Mais De 100.000 Quebra-cabeças
Genie Quest
Genie Quest
Aladim
Aladim
1001 Arabian Nights 5 - Sinbad The Seaman
1001 Arabian Nights 5 - Sinbad The Seaman
Brain 100
Brain 100

Ücretsiz Çevrimiçi 1001 Oyunları

1001 Bulmaca, 1001 Zeka, 1001 Arap Geceleri, 1001 Gece ve 1001 Arap gibi alt kategorileri de içeren en iyi 1001 oyunları kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin 1001 oyununu oyna! 1001 Gece 2 - Alaaddinin Sihirli Lambası, Yüz Bin Yapboz Bulmaca ve 1010 Blok Bulmaca gibi en çok oynanan 1001 oyunlarını oynayabilirsiniz.
1001 Oyunları kategorisindeki onlarca 1001 oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.