2022 Oyunları

Midilli Dostluğu Oyunu Oyna Midilli Dostluğu

Midilli Dostluğu, küçük midillilerin ormanda kaybolduğu bir mantık oyunudur. Onlara yardım etmek için, ayna yansıması kurallarına uyarak, mekanın merkezinde buluşmak gerekir. -Kolay mantık oyunu -Sonucu her seferinde iyileştirebilirsin Karşılıklı konumda iki midilli var. İlk midilli hareket ettiğinde, ikinci midilli eylemleri aynada tekrarlar. Midillilerin mekanın merkezinde buluşması için mümkün olduğunca az aksiyon harcamak gerekiyor. Kontroller: -Dokunmatik ekran -fare - (W-A-S-D) veya ok düğmeleri

Mor Saçlı Kız Oyunu Oyna Mor Saçlı Kız

Mor Saçlı Kız oyunu, birçok yeni tarz grafiği ve aşılması gereken engeller bulunan yeni 2022 çiçek toplama oyunudur. Bu eğlenceli çiçek oyununu oynayarak zamanınızın tadını çıkaracaksınız. Bu Bir Buket Çiçek Yürüyüşü Eğlence Oyunu, birçok engelle oynamanız için çok ilginç eğlenceli bir yürüyüş oyunu sağlayan çok zorlu bir yürüyüş oyunudur, bloklar, ormanlar, engeller gibi engellerle dolu bir oyun yorucu olabilir ama çok eğlencelidir. Herkesin keyifle oynayabileceği ve oynayabileceği koşu oyunları gibi kolay ve basit mekanizma Oynatmak için dokunmak için tıklamanız yeterli Karakterleri kontrol edin ve sola ve sağa dönmek için kaydırın, engellere çarpmamak için zıplayın ve kaydırın ve çiçekleri toplayın ve sepetinizi çiçeklerle doldurun ve seviyeyi tamamlayın. Herhangi bir engelle çarparsanız veya yoldan düşerseniz seviye başarısız olur.

Bilardo Şehri Oyunu Oyna Bilardo Şehri

Bilardo Şehrinde bilardo ustası olarak şehrin çeşitli yerlerinde bilardo gösterileri yapıyorsunuz. Seviyeler geçtikçe bilardo toplarının düzeni farklı ve zorlaşıyor. İşaretin yönünü, hızını ve açısını detaylı olarak ayarlayabilirsiniz. Top vuruş noktasını ayarlayarak daha isabetli atışlar yapabilirsiniz. Size verilen vuruş sayısını aşmadan 20 farklı seviyede oynayın. MOUSE ile oynanan oyun

Uno Klasik Oyunu Oyna Uno Klasik

Uno Klasik oyunu, kartları renk veya sayıya göre eşleştirmeye çalıştığınız ve elindeki tüm kartları ilk atan kişi olmaya çalıştığınız renkli bir kart oyunudur. Oyunda numaralı ve renkli kartların yanı sıra başka türde süper kartlar da var. Bu kart türleri Action Card, Stop Card, Reverse Card, Wild Card ve Wild Four Card olmak üzere beşe ayrılır. Aksiyon kartları, rakibinize iki kart vermenizi sağlar ve rakibinizin elinde daha fazla kart olmasına izin verebilirsiniz. Durdurma Kartları bir sonraki oyuncunun hareketini durdurur ve Ters Kartlar dönüşün yönünü ters yönde değiştirir. Wild Card, yerdeki kartın rengini değiştirir ve Wild Four kartı, rakibinize dört kart verebileceğiniz ve zemin kartının rengini değiştiren süper bir karttır. Oyunu bitirdiğinizde "1"e basmalısınız, yapmazsanız ceza olarak iki kart alacaksınız. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Buz ve Ateş İkizleri Oyunu Oyna Buz ve Ateş İkizleri

Rakiplerinizi yenmek için özel buz ve ateş becerilerinizi kullanın. Yepyeni arayüz ve eleme atış modu, oyuncuların düşmanları özgürce ortadan kaldırmasına izin veriyor. Oynatmak için dokunun ve kaydırın.

Çocuklar İçin Taşıtlar Oyunu Oyna Çocuklar İçin Taşıtlar

Küçük çocuklar için ulaşım ve araçlar hakkında eğitici bir oyun, etrafımızdaki arabaları öğrenmede mükemmel bir yardımcıdır. Bu oyun anaokulundaki çocuklar ve okul öncesi çocuklar için harika. Bizimle Oynayın ve Öğrenin! dokunun veya tıklayın.

3B Parkur Oyunu Oyna 3B Parkur

3B Parkur, akrobatik yetenekleri kullanarak yaya olarak çeşitli engellerin üstesinden geldiğiniz bir 3D parkour oyunudur. Bitiş çizgisine ulaşmak için onları hızlı ve ustaca ölçeklendirin. Serbest koşu becerilerinizi zorlayan ayrıntılı engelli parkurları zıplayın, sprint yapın, kaydırın ve ölçeklendirin. Serbestçe dolaşabileceğiniz ve hileler deneyebileceğiniz bölgeler ve baştan sona belirli bir yolu izleyen kontrol noktalarına sahip kurslar vardır. Taşı: WASD Zıpla: boşluk çubuğu Duraklat: ESC Slayt: C 3. kişi ve 1. kişi görünümleri arasında geçiş yapın: V

Yeni Arenada Çatışma Oyunu Oyna Yeni Arenada Çatışma

Aksiyon oyunları hayranı için harika bir haber! Gun Mayhem'in yepyeni bölümü olan Gun Mayhem Redux şimdi sizlerle. Bu bölüm diğer bölümlerden biraz farklı. Örneğin, oyun karakterleri ve savaş haritaları daha iyi bir görüntü ve oynanış için biraz küçültülmüş ancak bu, bu muhteşem oyunun heyecanını kaybetmesine neden olmuyor. Bu bölümde onlarca yepyeni silah sizleri bekliyor olacak. Hatta ilkel silahları kullanarak savaşma şansınız olacak. Üstün savaş haritaları ve silahları ve eğlenceli bölümleriyle savaş arenada kaldığı yerden devam ediyor! Oyuncuların kontrolleri: 1. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Hızlı ateş: Z Nişan al ve ateş et: X 2. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Hızlı ateş: T Nişan al ve ateş et: Y Bu oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Üç veya dört oyuncu ile oynamak istiyorsanız, Kontroller ve Ayarlar menüsünden üçüncü ve dördüncü oyuncu kontrollerinin kontrollerini ayarlamanız gerekir. Ardından Custom Game butonuna tıklayarak iki, üç veya dört kişilik oynayabileceğiniz bir oyun belirleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

Tic Tac Toe Ustası Oyunu Oyna Tic Tac Toe Ustası

Tic Tac Toe Ustası, amacı sırayla ve doğru yerleri işaretlemek olan, bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynadığınız 2 kişilik bir beceri oyunudur. Geleneksel bir 3x3 ızgaradan veya 4x4 ila 8x8 arası özel tahta boyutunu seçebilirsiniz. Masaüstünde fareyi kullanın veya mobil cihazınıza dokunun.

Kaka Adam Oyunu Oyna Kaka Adam

Bir yandan yemek yiyen diğer yandan havada kaka yapan süper sıçan harika bir oyun başlar. Macera önce tuvalette başlayacak. Daha sonra havaya çıkacak ve havadaki yemek ve diğer maddeleri toplayarak devam edecektir. Tabii ki, bu maceranın tam gaz devam etmesi için havada yeterli miktarda yiyecek toplamanız gerekecek. Oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Hemen arkadaşlarınızı arayın ve hemen oynayın! Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: Oyuncu seçin: “YUKARI ve AŞAĞI OK TUŞLARI” Taşı: “SOL ve SAĞ OK TUŞLARI” 2. Oyuncu: Oyuncu seçin: “W,S” Taşı: “A,D” Oyuncu 3: Oyuncu seçin: “I,K” Taşı: “J,L” 4. Oyuncu: Oyuncu seçin: “8,5” Numpad. Taşı: “4,6 Numpad. İyi eğlenceler!

Çılgın Tünel 3D Oyunu Oyna Çılgın Tünel 3D

Bu inanılmaz fantastik macerada, engelleri aşarken yuvarlanmaya hazır olun. Üstelik eğlenirken göz-el koordinasyonunuzu ve reflekslerinizi de test edebilirsiniz. Peki, ne kadar bekleyeceksin? Talimatlar: - Tüm engellerden kaçının. - Sola ve Sağa dokunarak Yana Hareket Et, Etrafında Dön ve Kaç. - Uçmak için basılı tutun, ardından inmek için bırakın Özellikler: - Farklı yörünge stillerinin kilidini açın - Zor bir labirent tasarımı - Heyecan verici efektler ve canlı tonlar Yana doğru hareket etmek için Sol ve Sağ tuşlar. Atlamak için tuşu basılı tutun, inmek için tuşu bırakın.

Sirk Yapboz Oyunu Oyna Sirk Yapboz

Bu oyunda, hayvanlar ve palyaçolar ile 6 sirk resminiz var. Daha önce seçtiğiniz oyun modlarından birini seçin ve oynamaya başlayın. Bulmacayı çözmek ve bir görüntü oluşturmak için parçaları sürükleyip bırakın. Eğlenin ve eğlenin! Bu oyunu oynamak için fareyi kullanın.

3B Koşucu Oyunu Oyna 3B Koşucu

Bu muhteşem 3 boyutlu koşu oyununda birçok tehlikeli engeli aşmanız gerekiyor. Atlamak için ekranın sağ tarafına tıklayın, kaydırmak için ekranın sol tarafına tıklayın, bu barikatlardan, tehlikeli canavarlardan kaçınmak ve yıldız toplamak için hızlı tepki vermeniz gerekiyor. Şimdi 6 seviye var ve bu oyunu beğendiyseniz daha fazla seviye yaratacağız, maceraya katılın ve bu oyunda oyun yeteneğinizi gösterin! PC: Sol ve Sağ Oklar Mobil: Sol ekrana veya sağ ekrana dokunun

Piyano Oyunu Oyna Piyano

Piyano, özellikle çocukların ve ebeveynlerin müzik aletleri ve harika şarkılar çalmayı öğrenmeleri, farklı sesleri keşfetmeleri ve müzik becerilerini geliştirmeleri için oluşturulmuş çok eğlenceli bir müzik kutusudur. Çocuk ksilofonu, bateri seti, piyano, saksafon, trompet, flüt ve elektro gitar gibi renkli enstrümanları çalmak için parmaklarınızı kullanın. Çocuğunuzun telefonunuzda veya tabletinizde müzik yapmasına izin verin. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve çocuklar için oturup otantik seslerle müzik aletleri çalmayı öğrenmek çok eğlenceli. dokunun veya tıklayın.

Motorla Hız Tuzağı Oyunu Oyna Motorla Hız Tuzağı

Çok daha detaylı bir oyun deneyimine sahip bir motosiklet olan Motorla Hız Tuzağı, birinci şahıs bakış açısı ve daha iyi grafikler ekleyerek sonsuz yarış türünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Pürüzsüz atari yarışının özü hala orada ama gelecek neslin kabuğunda. Trafiği sollayan sonsuz otoyol yollarında bisikletinizi sürün, kariyer modunda görevleri yenmek için yükseltin ve yeni bisikletler satın alın. Şimdi yollara motosikletle çıkma zamanı! ÖZELLİKLER - Birinci şahıs kamera görüntüsü - Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 motosiklet - Gerçek motor sesleri ve gerçek bisikletler - Çöl, Kar, Orman ile ayrıntılı ortamlar. - Ne kadar hızlı sürersen o kadar çok puan alırsın - 100 km/s'nin üzerinde sürerken, trafik arabalarını yakından geçerek bonus puanları ve nakit para kazanın - İki yönlü ters yönde sürüş ekstra puan ve nakit verir - Ekstra puan ve para kazanmak için tekerlemeler yapın Klavye kontrolleri: W = İleri git (Gaz) S = Fren A = Sola Git D = Sağa Git Kaçış = Duraklat Sola Kaydırma = Tekerlekli Boşluk = Korna

Inversion Oyunu Oyna Inversion

Inversion is a platformer game in which the world consists of only two shades. White and black. And you have to beat few of the hardest levels in this world. Invert your shade whenever necessary, show how much you can control your hands, as this game will require it so much. WASD/Arrow keys - Move, I - Inversion, Z - Interact, Space - Jump, Enter - UI default button press

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Dağınık Saç Oyunu Oyna Dağınık Saç

Dağınık Saç, ikizlerin saçlarını karıştırdığınız ve sonuna ulaşmak için engellerden kaçınmaya çalıştığınız harika bir platform oyunudur. Sonunda, ikizlerin saçlarını yukarıda talep edilene benzer hale getirmeniz gerekir. Tüyleri aktarmak için fareyi kullanın

Korkunç Hugi Oyun Zamanı Oyunu Oyna Korkunç Hugi Oyun Zamanı

Korkunç Hugi Oyun Zamanı, erkekler için ücretsiz, korkunç bir çevrimiçi macera oyunudur. Farklı modlar seçebilirsiniz. Bir insan olarak, korkunç bir evde kapana kısıldınız ve Huggy'nin takibiyle karşı karşıyasınız. Bundan sürekli kaçınmanız gerekir. Farklı şekillerde de gizleyebilirsiniz. Veya Huggy olarak başarılı olmak için tüm gizli insanları bulmanız gerekiyor. Farklı modlarda farklı maceraları hissedebilir ve gerçek deneyimi ilk bakış açısıyla yaşayabilirsiniz. Oyuna katılma zamanı! Oynamak için fare veya dokunun.

Karşıya Geç Oyunu Oyna Karşıya Geç

Kazanan olmak ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak ister misiniz? O zaman etrafa bakma ve yolu daha hızlı geç. En güçlü olmak istiyorsan etrafa bak ve yolda gördüğün tüm hamburgerleri ye. Yediğiniz her burger ile daha güçlü ve daha gaza geleceksiniz, bu da arabaları bile kırmanıza izin verecek. ARABALAR VE BİTİŞ Ana hedefiniz, bitiş çizgisine önce ulaşmak ve arabaların tekerleklerinin altına girmemektir. Ancak seviyeniz arabanın seviyesinden yüksekse, o zaman güvenle gidip güçlü ellerinizle arabaları vurabilirsiniz. DÜŞMANLAR Unutmayın ki yalnız değilsiniz ve size karşı aynı düşmanlar olacaktır. Ancak onlardan daha güçlüyseniz tüm aşamaları geçmelerini engelleyebilirsiniz. Taşı: Joystick'i sürükleyin - Hamburgerleri topla - Araba çarpmamak için bitiş çizgisine koşun

Tanklar H5 Oyunu Oyna Tanklar H5

Eğlenceli bir tank oyununa hazır mısınız? Rakip tanka 5 kez vurursanız oyunu kazanırsınız. Mermileri takip edin ve düşman tankını hedefleyin. Tank savaşlarında arkadaşınıza meydan okuyun! Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: W,A,S,D ve G Oyuncu 2: Yön Tuşları ve K

Yengeç ve Balık Oyunu Oyna Yengeç ve Balık

Basit ve bağımlılık yapan bir fizik bulmacası. Özgür balıklar ve arkadaşlarınızla rekabet edin, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok kazanma şansı! Okyanusu kurtarma fırsatını kaybetme! Kaldırmak için Yengeç'in üzerinde durduğu bloklara tıklayın. Dengeni koru! Balıklara ulaşmak ve hepsini serbest bırakmak önemlidir!

Devekuşu Yarışı Oyunu Oyna Devekuşu Yarışı

Sizler için çok oyunculu seçeneklerle harika oyunlar yayınlamaya devam ediyoruz. Bu oyunda aynı anda 4 oyuncu ile oynayabilirsiniz. Mutlu olmaya hazırsan klavyeden geç. YENİ OYUN ile oyuna başlayın. Tuş kombinasyonları: 1. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: Q 2. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: V 3. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: M 4. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: P Oyunda 3 farklı ırk bulunmaktadır. İlk yarışta engellerin üzerinden atlamanız, ikincisinde daha hızlı koşmanız ve son yarışta deliklere düşmemeniz gerekiyor. Toplam zamanı bulurlar ve ana zamanı belirlerler. En kısa sürede tamamlayan oyuncu kazanan olur. Sesi açıp kapatabilir ve ekranın üst kısmındaki butonlar ile ana menüye dönebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Huggy Ateş ve Su Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su

Mavi ve kırmızı çöp adam kardeşlerin macerasına hazır mısınız? Kırmızı ve mavi kardeşler anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. İki kişi olun ve onları arkadaşınızla birlikte kapıya götürün. kapıya ulaş ve yeni seviyeye geç. Birden fazla zorlukla karşılaşacaksınız, ancak kapıya ulaşacaksınız. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Huggy Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su 2

Kırmızı ve mavi Huggy ikiz kardeşlerin tehlikeli macerasına hazır mısınız? İkinci seride, karanlığın tapınağından çıkmak, onlara yardım etmek istiyorlar. Unutma, her şey su altında ve yüzme bilmiyorlar. Onları iki arkadaşınla birlikte tapınaktan çıkar. Anahtarı almak için elmasları toplamayı unutmayın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Oyuncak Fabrikasında Dehşet Oyunu Oyna Oyuncak Fabrikasında Dehşet

Gizemli oyuncak bebeği bulmak için terk edilmiş oyuncak fabrikasına geldiniz. 5 gününüz var. Huggy Wuggy'ye dikkat edin! Seni her zaman duyabilir! Olabildiğince sessiz kalmaya çalışın! O bebeği almak için, tutulduğu kutunun kilidini açmanıza yardımcı olacak belirli öğeleri bulmalısınız. Ayrıca, atıcı modunu seçebilir ve o acımasız Huggy Wuggy'den intikamınızı alabilirsiniz. Seçim senin!

Tır Sürme Oyunu Oyna Tır Sürme

Artık profesyonel bir tır şoförü için bazı acil askeri nakliye görevlerimiz var. Bir tır sürebilmenizi ve on seviyenin tamamını istikrarlı ve güvenli bir şekilde tamamlamanızı öneririz. Sınırlı bir süre içinde, dağ yollarında sürmeniz gerekir. Sakin olun ve hızlı sürün! Sürmek için WASD veya D-pad, Fren yapmak için boşluk

Motorlu Polis Takibi Oyunu Oyna Motorlu Polis Takibi

Motorlu Polis Takibi, tedbirli ve suçluları alt etmeye hazır insanlar için bir oyundur. Cesaretinizi takip edin ve şehrinizdeki suçluları yakalayın. Her görevin kendi sınırlamaları vardır. Görevleri tamamlayarak ve şehrin dört bir yanına dağılmış paraları toplayarak motorların kilidini açın. Sen bu şehrin süper kahramanısın, bu yüzden suçluları uzak tut. Onlarla yüzleşin ve gerekirse onları öldürün. Kaçmalarına izin verme! ! ! Ancak her Darbe ile bisikletinizin sağlığını kaybedersiniz. Sürüş : WASD Fren : Boşluk tuşu Motora binme ve inme : F Ateş etme : Fare Sol Tuşu Nişan alma : Fare Sağ Tuşu

Kiremit Kırıcı Oyunu Oyna Kiremit Kırıcı

Beyninizi rahatlatın ve bu yıl en iyi tuğla kırıcı oyununu oynayın. Tüm tuğlaları kırmak için toplara dokunun ve ateş edin. Her seviyeyi bitirmek için tüm tuğlaları temizlemelisiniz. Maksimum tuğlaları kırmak için en iyi nişan açısını bulun. Skorları 0'a ulaştığında tuğlalar yok edilir. Ekranın altına çarpmadan önce tuğlaları kırın. Oynamak için 3000'den fazla seviye var! ! ! Yüzlerce top atın ve tüm blokları patlatmalarını izleyin. Seviyeyi kazanmak için hepsini yok et. Topların yönünü ayarlamak için oyun alanına dokunun veya ekranın altındaki kaydırıcıyı kullanın.

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Zombi Operasyonu 11 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 11

Zombi Operasyonu 11, su altı dünyası ile devam ediyor. Zombiler denizleri istila etti ve deniz canlıları zombiye dönüştü. 11. Seviyede yeni mekanikler, yeni karakterler ve araçlar yer alıyor! Tamamen yeni bir maceraya başlıyorsunuz. . . NASIL OYNANIR? OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Hit: "C" Mega Hit: "C Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın" El bombası: "V" Zıplama: "W"(Duvarda Yürüme / Yüzme ) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (Çubuk dolduğunda) OYUNCU 2 Taşı: OK TUŞLARI Vuruş: L Mega Hit: L Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın El bombası: K Zıpla: YUKARI OK TUŞU (Duvarda Yürü / Yukarı Yüzerek ) Silah değiştir: O-P Özel Saldırı: O+P (Çubuk dolduğunda) Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerdeki tanıtım videosunu W simgesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken Normal modda başlamanızı öneririz.

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

3D Polisten Kaçış Oyunu Oyna 3D Polisten Kaçış

3 boyutlu Polisten Kaçış adlı araba sürme oyununun heyecanına katılın. Polisten kurtulun ve yoldaki tüm paraları ve süper güçleri toplayın. Sürüş için yön tuşları ve atlama için Boşluk.

Doğu Sokak Modası Oyunu Oyna Doğu Sokak Modası

Hey kızlar, bu prenseslerin doğu sokak modası havasını hemen almasına yardım edelim. Her bebek için havalı kıyafetler seçin, böylece şehirdeki birçok turistik yeri ziyaret ederken kendilerini rahat ve şık hissedebilirler. İyi oyunlar!

Mutlu Yıldızlar Oyunu Oyna Mutlu Yıldızlar

Yatay veya dikey olarak bitişik 3 veya daha fazla aynı yıldızdan oluşan bir grup oluşturmak için Yıldızları Değiştirin. Tüm karoların kilidini açıp temizleyene kadar eşleştirmeye devam edin. Süreci hızlandırmak için güçlendirmeleri kullanın. Bu oyunu kazanmak için tüm 36 seviyeyi tamamlayın. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

FNaF Vurucu Oyunu Oyna FNaF Vurucu

Süpermarkette geç kalmayın! Sevimli komik animatronikler her gece canlanıyor. Gücü kapatırlar ve kalan ziyaretçileri avlamaya başlarlar. Onlarla başa çıkabilecek tek kişi sensin. Animatronikler çok inatçıdır, kollarını ya da bacaklarını kırmak yetmez, yine de peşinizi bırakmazlar. Onları yok etmenin tek yolu onları parçalamaktır. Hayatta kalın ve dünyayı animatroniklerin istilasından kurtarın! Fare - etrafa bakın WASD - hareket W + Shift - Çalıştır Sol Fare Tuşu - Vur Sağ Fare Tuşu (Basılı tutun) - Hedefleyin Fare tekerleği - sonraki/önde gelen silah 1-7 - silah kısayol tuşları R - şarjör doldurma F - bıçaklı saldırı G - el bombası atın T - silahı inceleyin

Zombi Ülkesi 3 Oyunu Oyna Zombi Ülkesi 3

40 çeşit silah kullanarak zombilerle savaşın. Aksiyon ve kan denizi sizi bekliyor. Savaşta sana yardımcı olacak 4 karakter ve alet arasından seçim yapman için! WASD : hareket etmek S : silahları seçin E : öğeleri seç F: öğeleri kullan

Uzaylı Zombi Avcısı Oyunu Oyna Uzaylı Zombi Avcısı

Tüm zombileri yakalama görevinde küçük uzaylıya katılın. Tüm zombiler laboratuvardan kaçtı ve tüm zombileri yakalayıp kafese geri götürmek için işe alındınız. Silahınız, sırt roketi ve beyninizle zombileri avlamak için birçok dünyayı dolaşın ve onları tuzağa düşürün. Hızlı olmalısın yoksa zombiler koşacak ve silah menzilinden kaçacak. Özel zombileri ve diğer türleri avlamak için hız, jetpack ve silah gücü olarak becerilerinizi geliştirmek için para toplayın. ÖZELLİKLER: -Harika grafikler -Zombiler IA'dan kaçar -Birçok dünya ve seviye -Sırt roketi -Yükseltmeler -Hd grafikler

Rus Daması Oyunu Oyna Rus Daması

Rus Daması (Shashki veya Rus Shashki), Rusya, Doğu Avrupa ve İsrail'de oynanan popüler masa oyunlarından biridir. Oyunun amacı, rakibin tüm taşlarını ele geçirmek veya hamle yapmasını engellemektir. - Şah, herhangi bir serbest kareye çapraz olarak ileri veya geri hareket edebilir. - Bir düşman taşını ele geçirdikten sonra hala bir atlama hareketine izin veriliyorsa, atlama sırasına devam etmelisiniz (atlama zorunludur). - Basit bir taşla atlama hem ileri hem de geri yapılır.

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

Sarhoş Boks - Nihai Dövüş Oyunu Oyna Sarhoş Boks - Nihai Dövüş

Sarhoş düello serisi Nihai Dövüş sürümüyle karşınızda. Oyuna 3 boyutlu ambiyans, iyileştirilmiş fizik ve özel vuruşlu arenalar eklendi. Dengeli bir şekilde rakibinize doğru hareket edin ve ona sağa sola yumruklar atın! Özel Vuruş çubuğunuz dolduğunda rakibinize kusmuk atabilirsiniz. Sadece doğru zamanı ve mesafeyi bekleyin ve özel vuruş düğmesine dokunun! Ayrıca Energy Bar'ınıza da dikkat edin! Enerjiniz biterse, toparlanmanız biraz zaman alacaktır. 1. Oyuncu: Taşı: "YUKARI / AŞAĞI OKLAR" Zımbalar: "SOL / SAĞ OKLAR" Özel Vuruş: "L" 2. Oyuncu: Taşı: "W,S" Zımbalar: "A,D" Özel Vuruş: "G"

Tehlikeli Yollar Oyunu Oyna Tehlikeli Yollar

Araba kullanmak hiç bu kadar zor olmamıştı. Hotdog Arabanızı tehlikeli yol boyunca sürün ve düşmesine izin vermeyin. Canlı tema ve canlı müzik ile zorlu yol virajları ve sürüş için farklı tehlikeli ortamlar. Güçlü rüzgarlar, güçlü fırtınalar ve kaygan yollar. Bu tehlikeli yollarda sürüş becerilerinizi test edin! Hotdog Arabanızı dolambaçlı yol boyunca sürün

Kırmızı ve Mavi Sahtekar Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Sahtekar

Farklı yeteneklere sahip kırmızı ve mavi sahtekarlarla görevin, düşmanı öldürmek, takım arkadaşlarını bu şeytani organizasyondan kurtarmak ve eve güvenli bir şekilde gelmek. Yolda, lazer tuzakları, lav tuzakları, buz tuzakları gibi birçok tuzakla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. . . Kırmızı Sahtekar ve Mavi Sahtekarın farklı hedefleri vurmak için farklı becerilere sahip olduğunu lütfen unutmayın. Birlikte mükemmel bir şekilde koordine edelim. Ayrıca, görevi kolayca tamamlamak için birçok öğeyi toplayabilir ve kullanabilirsiniz. Biz Sahtekarız eğlenceli ve ilgi çekici bir bulmaca oyunudur. Senin görevin basit: Uzay gemisindeki tüm canlı mürettebatı yürütmek için 2 sahtekarı birleştir. . Kimse kurtulamadı. aš¡ïšaš¡ïï Nasıl oynanır Sahtekarlarız Birlikte Çalışıyoruz " Kırmızı Sahtekarı oklarla hareket ettirin ve engellerden kaçının. Kırmızı Sahtekar sudan kaçınmalı, Mavi Sahtekar ise ateşten kaçınmalıdır. ” Mürettebata yaklaşıp onları yok edelim. ” Mürettebatı bitirmek için bıçak kullanın. aœ" Kırmızı Sahtekardan Mavi Sahtekara geçmek için "Takas" düğmesine dokunmanız yeterlidir "Derilerin kilidini açmak için yol boyunca tüm elmasları toplayın.

Kötü Sarı Bebek Oyunu Oyna Kötü Sarı Bebek

Kontrol ne kadar süre sizde kalacak? Kötü Sarı Bebek'de ne kadar çok oynarsanız o kadar zorlaşır, kötü bebekten kaçabilir misiniz? Oradan çıkmak için elinden geleni yapıyor musun? Yoksa lanetlenirsiniz! ! Cesaretinize ve becerinize meydan okumanız için korku zamanı. Hayatta kalabilir misin Bebek Hayatta Kalma Yarışmasında deneyelim Hızlı Oyun: Bebek Hayatta Kalma Yarışması Hayatta kalma mücadelesi modunda hızlı bir oyun serisi oynayın. Birçok hızlı basit oyun serisi. Yüzlerce oyuncu birinci turda başlayacak, ancak bazıları tur tur oyun dışı kalacak. Bir turdan sonra, biriktirilen ödül kumbarada artırılacaktır. Zorlukları kazanmak ve sonunda tüm ödülleri almak için başkalarıyla savaşmalısın. Yürümek için fareyi kullanın

Bahar Tırnak Sanatı Oyunu Oyna Bahar Tırnak Sanatı

Uzun zamandır beklenen bahar geldi! Görünümünüzü tazeleme zamanı. En son moda trendlerini kullanın ve muhteşem bir manikür yapın. Düz bir renk veya eğlenceli bir yay deseni kullanabilirsiniz. Elinize mehendi uygulayın ve yüzükler ve bileziklerle süsleyin! Sol fare düğmesi veya dokunma.

Araba Yanlama Oyunu Oyna Araba Yanlama

Bu aslında bir araba yanlama sürüş simülasyon oyunu değil, 3 boyutlu çizgi film araba modelleri ve platform parkurları ile ustaca bir tekerlekli arcade oyunu. Arabanız otomatik olarak ileri gidecektir. Her seviyede farklı eğrileri aşmak için drift zamanlamasını kontrol etmeniz gerekiyor. Bitiş çizgisine her zaman güvenli ve hızlı bir şekilde varmanıza sevindim! sürüklenmek için basılı tutun

3B Canavar Kamyon - Kış Yarışı Oyunu Oyna 3B Canavar Kamyon - Kış Yarışı

3B Canavar Kamyon - Kış Yarışı oyunu tek oyunculu veya bölünmüş ekranla 2 kişiyle oynayabileceğiniz bir oyundur. Sürüş yeteneklerinizi harika yapın ve görünüm modu dinamiği ile geçmiş gelişiminizi ve hızınızı görün. Ardından, 2 kişilik hareketli bir toplantıda arkadaşınıza meydan okuyun. WASD / Sürüş için Yön Tuşları. Drift için Boşluk. Nitro için SHIFT. Hileler için C, X ve Z. Oyuncu 1: Sürüş için Nitro, D, X, C, V için SHIFT. Hileler için A. Oyuncu 2: Sürüş için Ok Tuşları. O - Nitro için ve P hileler için.

Polis Arabasıyla Takip Oyunu Oyna Polis Arabasıyla Takip

Araba kullanmakta da iyi olan profesyonel bir polis memuru musunuz? Sivil araçlarla kaçan bazı suçlular bulduk. Görevin, araçlarını on seviyede tutuklamak ve çökertmek. Sakin olun ve araçlarını yok etmek için hızlanın! Sürmek için WASD veya D-pad, Fren yapmak için boşluk

Reklam
Princes of Light
Princes of Light
Bowmaster Target Range
Bowmaster Target Range
Winx Club - Love and Pet
Winx Club - Love and Pet
What Sound Is This ?
What Sound Is This ?
Blue Red Logic
Blue Red Logic
Flowers Shooter
Flowers Shooter
Cat Safari 2
Cat Safari 2
Battery Run
Battery Run

Ücretsiz Çevrimiçi 2022 Oyunları

En iyi 2022 oyunları kategorisindeki dokuz yüze yakın oyun içinden istediğin 2022 oyununu oyna! Huggy Ateş ve Su, Huggy Ateş ve Su 2, Oyuncak Fabrikasında Dehşet ve Tic Tac Toe Ustası gibi en çok oynanan 2022 oyunlarını oynayabilir veya Kaka Adam, Midilli Dostluğu, Çılgın Tünel 3D, Sirk Yapboz, 3B Koşucu, Mor Saçlı Kız ve Bilardo Şehri gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
2022 Oyunları kategorisindeki dokuz yüze yakın 2022 oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.