3 Kişilik Oyunlar

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Ünlü Kapışması Oyunu Oyna Ünlü Kapışması

1-4 arası oyuncuyla, telefon veya tabletle oynanabilen oyunda süre dolmadan önce rakiplerinizi iterek ringten atmalısınız. Ekranın dört köşesindeki düğmelere basarak karakterinizi yürütebilirsiniz.

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Monopoly Online Oyunu Oyna Monopoly Online

Monopoly Online Oyunu Oyna

3D Kızma Birader Oyunu Oyna 3D Kızma Birader

İşte dört kişiye kadar oynanabilen harika bir oyun daha. İşte oyun nasıl oynanır; her oyuncunun dört adamı olacaktır. Adamının durduğu yerden çıkmasını istiyorsan, zarlarla altı atmalısın. Oyunu kazanmak için adamınızı kendi renginizde olan yere koymalısınız. Ve buraya bir adam getirmek istiyorsan, adamınla bir kez tur atmalısın. Adamını ortadaki yere koyan oyunu kazanır. Oyuncuların kontrolleri: Oyun FARE ve SOL TIKLAMA ile oynanır. Oyuncular birbiri ardına fareyi kullanarak oyunu oynarlar. Önce zara tıklayıp atmasına izin vermelisiniz ve ardından zarla birlikte gelen sayıya göre oyununuzu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Mini Savaşlar 2 Oyunu Oyna Mini Savaşlar 2

6 Kişilik Savaş oyunu, heyecan verici savaşları bir arada sunuyor. İstediğiniz meydan okumayı seçerek arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz! Oyunu 2-6 oyuncu arasında oynayabilirsiniz. Oyun oynamak çok basit ve tek tuş yeterli. Tarafını seç ve savaş başlasın!

Mini Savaşlar 6 Kişilik Oyunu Oyna Mini Savaşlar 6 Kişilik

2 ile 6 kişi arasında oynanabilen balta savaşı, tank savaşı, sumo güreşi, uzay savaşı, ok atma, araba yarışı, sopa atma vs. vs. gibi eğlenceli birçok mini oyun bulunan pakettir. 1. Oyuncu : C 2. Oyuncu : N 3. Oyuncu : Q 4. Oyuncu : P 5. Oyuncu : Sol 6. Oyuncu : Sağ

Yeni Arenada Çatışma Oyunu Oyna Yeni Arenada Çatışma

Aksiyon oyunları hayranı için harika bir haber! Gun Mayhem'in yepyeni bölümü olan Gun Mayhem Redux şimdi sizlerle. Bu bölüm diğer bölümlerden biraz farklı. Örneğin, oyun karakterleri ve savaş haritaları daha iyi bir görüntü ve oynanış için biraz küçültülmüş ancak bu, bu muhteşem oyunun heyecanını kaybetmesine neden olmuyor. Bu bölümde onlarca yepyeni silah sizleri bekliyor olacak. Hatta ilkel silahları kullanarak savaşma şansınız olacak. Üstün savaş haritaları ve silahları ve eğlenceli bölümleriyle savaş arenada kaldığı yerden devam ediyor! Oyuncuların kontrolleri: 1. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Hızlı ateş: Z Nişan al ve ateş et: X 2. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Hızlı ateş: T Nişan al ve ateş et: Y Bu oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Üç veya dört oyuncu ile oynamak istiyorsanız, Kontroller ve Ayarlar menüsünden üçüncü ve dördüncü oyuncu kontrollerinin kontrollerini ayarlamanız gerekir. Ardından Custom Game butonuna tıklayarak iki, üç veya dört kişilik oynayabileceğiniz bir oyun belirleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Uno Klasik Oyunu Oyna Uno Klasik

Uno Klasik oyunu, kartları renk veya sayıya göre eşleştirmeye çalıştığınız ve elindeki tüm kartları ilk atan kişi olmaya çalıştığınız renkli bir kart oyunudur. Oyunda numaralı ve renkli kartların yanı sıra başka türde süper kartlar da var. Bu kart türleri Action Card, Stop Card, Reverse Card, Wild Card ve Wild Four Card olmak üzere beşe ayrılır. Aksiyon kartları, rakibinize iki kart vermenizi sağlar ve rakibinizin elinde daha fazla kart olmasına izin verebilirsiniz. Durdurma Kartları bir sonraki oyuncunun hareketini durdurur ve Ters Kartlar dönüşün yönünü ters yönde değiştirir. Wild Card, yerdeki kartın rengini değiştirir ve Wild Four kartı, rakibinize dört kart verebileceğiniz ve zemin kartının rengini değiştiren süper bir karttır. Oyunu bitirdiğinizde "1"e basmalısınız, yapmazsanız ceza olarak iki kart alacaksınız. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Kızma Birader Oyunu Oyna Kızma Birader

Kızma Birader Oyunu Oyna

Labirentteki Tanklar Oyunu Oyna Labirentteki Tanklar

Labirentteki Tanklar saatlerce oynayabileceğiniz en popüler ve harika oyundur. Oyunun ana özelliği, bilgisayara karşı değil, sadece arkadaşlarınızla oynayabilmenizdir. Oyun sadece iki mod içerir: iki oyuncu için ve üç oyuncu için. Her oyuncu, tankını kontrol edeceği ve zorlu savaşlarda savaşacağı belirli anahtarları alır.

Kızma Birader Oyna Oyunu Oyna Kızma Birader Oyna

Kızma Birader Oyna Oyunu Oyna

Kazlı Yol Oyunu Oyna Kazlı Yol

Özgün adı 'Game of the Goose' olan oyunun temel amacı zar atarak 63. kutuya ulaşmak. Tuzak ve engeller olan oyunda bazı kutuları geriye gönderebilir veya uyutarak zar atma hakkını atlatabilir.

Yeniçeri Arenası Oyunu Oyna Yeniçeri Arenası

Yeniçeri oyun serisi harika bir mücadele oyunu ile karşınızda. Bu mücadele dört oyuncuya kadar oynanabilir. Platformda mücadele ederken rakiplerinizi dışarı atmaya çalışın. Platform üzerinde beliren bombalar ve üzerindeki engeller sizi bloke edebilir. Platformda son durak olmaya çalışın. Oyunu "C,M,P,Q" tuşları ile oynayabileceğiniz gibi dokunmatik cihazlarda da dokunarak oynayabilirsiniz.

Hortlak Kalesi 4 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 4

Hortlak Kalesi 4 yeni savunma ile devam ediyor. Savunma bu sefer daha zor çünkü zombiler artık her iki yönden de saldırıyor. Ancak daha güçlü yeni silahlar, bonuslar ve oyuna katılan 4. oyuncu var. Kaleniz düşmeden önce dalgalar halinde gelen zombileri durdurmalısınız. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Hareket : "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Hareket : "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Hareket : "Y,G,H,J" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Oyuncu 4: (sayısal tuş takımından. ) Hareket : "1,2,3,5" Tabanca Değiştir: "4" Giriş/çıkış Üssü: "6" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Dört Renk Oyunu Oyna Dört Renk

Sarı, mavi, yeşil ve kırmızı olmak üzere dört renkte 0'dan 9'a kadar sayısal sayıdan oluşan 108 kart ile oynanan 4 Renk Uno Kart oyununa hoş geldiniz. Oyuna yedi kartla başlayacaksınız ve tek amacınız rakibinizden önce kartlarınızdan kurtulmak. Yerdeki kart elinizdeki kartlarla aynı renkte ise kartınızı yere koyabilirsiniz, aksi takdirde yerden kapalı bir kart çekmeniz gerekecektir. Bu kartlar dışında oyunda beş kart daha vardır; Vahşi Beraberlik, Vahşi, İki Beraberlik, Atla, Ters. İki çiz: Bu kartı yere koyan oyuncu, bir sonraki oyuncunun daha fazla kart çekmesine neden olur ve bir sonraki seviye oyununu bloke eder. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Ters: Bu kart çalıştırıldıktan sonra oyun tersten devam eder. Örneğin oyun soldan sağa oynanıyorsa sağdan sola dönüyor. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Atla: Bu kart ancak yerde başka bir atlama kartı varsa yerleştirilebilir. Bu kart bir sonraki oyuncunun oynamasını engeller. Wild: Bu kartı çalıştıran oyuncu, oyun kartının rengini belirler. Yerdeki herhangi bir kartla oynanabilir. Wild Draw: Oyunun kart rengini belirleyebilirsiniz ve bunun yanında bir sonraki oyuncu dört kart daha çeker ve sonraki turda doğru oynamayı kaybeder. İyi eğlenceler!

Hortlak Kalesi 3 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 3

Hortlak Kalesi mücadelesi üçüncü bölümüyle devam ediyor! Yeni bölümde dalga dalga gelen zombiler çok daha güçlü! Bu yüzden oyunu 2 veya 3 kişilik modlarda oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyunu 1 oyuncu modunda oynuyorsanız, yeni eklenen medic karakterlere vurmayın ve onlardan destek alın! Bu sayede üssünüz daha uzun süre hayatta kalabilecektir. Yeni eklenen örümcek ağı savunma sistemini de kullanmayı unutmayın. Toplamda 10 dalgada hayatta kalabilirsen oyunu kazanırsın! 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Taşı: "Y,G,H,L" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Ufo Tur Yarışı Oyunu Oyna Ufo Tur Yarışı

Uzaylıların kendi aralarında UFO yarışları düzenlediğini mi düşünüyorsunuz? Yaptıklarını düşünüyor ve bunlardan birinde yer almak istiyorsanız doğru oyunu açıyorsunuz. Sadece tek kişilik değil, iki kişilik, üç kişilik veya dört kişilik olarak da yarışabilirsiniz. Bu yarışlar oldukça zor. UFO'nuzla nasıl yarışacağınızı öğrenmek biraz zaman alabilir. Ufo'nuzu sağa sola hareket ettireceksiniz ve tek kumanda ile ilerleyebilirsiniz. Bu arada, meteorlara karşı dikkatli ol. Bir meteor tarafından yenilirseniz, bir süre hareket edemezsiniz. Oyuncuların kontrolleri: 1. Oyuncu: Sağa git: Z Sola git: X İlerleyin: C 2. Oyuncu: Sağa hareket et: . Sola git: , İlerleyin: ? Oyuncu 3: Sağa git: 1 Sola git: 2 İleri git: 3 4. Oyuncu: Sağa git: Numpad 1 Sola git: Numpad 2 İlerleyin: Numpad 3 İyi eğlenceler!

Sumo Arena Oyunu Oyna Sumo Arena

Tüm rakiplerinizi minderin dışına atmalısınız.

Robot Bombacı Oyunu Oyna Robot Bombacı

Bombacı robot oyununa hoş geldiniz. Amacımız bombalarımızla diğer tüm robotları yok etmek. Bu oyunu aynı anda 4 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Kontrolleri görmek için ana menüde "Talimatlar"a ve ardından "Kontroller"e tıklayın. Oyunu başlatmak için "Oyun Oyna" yı tıklayın ve bazı yapılandırmalar yapın. "Zafer" setini kazanmak için kaç savaş yapmanız gerektiğini yapılandırmak için, "Oyuncu" oyuncu numarası setini ve "Comp Ai" bilgisayar zorluk setini konfigüre etmek için. Ücretsiz oyuncuları "Comp" olarak seçerseniz oyundaki 3 bilgisayara karşı savaşırsınız ve seviye konfigürasyonu "Random" kalırsanız oyun her savaş için rastgele harita açar veya haritayı seçersiniz. Bombardıman robotunu yapılandırdıktan sonra, savaşı başlatmak için "Başlat"a tıklayın. Gezinmek için ok tuşlarını kullanın ve bomba göndermek için enter tuşuna basın. Ekstra bombalar, daha güçlü patlamalar ve benzeri bonuslar gibi kutularla bombaları patlattığınızda ekstra bonuslar alırsınız. Bu bonuslara dikkat edin, bazıları sizin için kötü olabilir. Oyuna bombardıman robotu ile başlayın! Klavye 1 : yön tuşları + Enter Klavye 2 : WASD + Q Klavye 3 : UHJK + N Klavye 4 : 8456 + (Nokta / Delete)

Uno Dünya Turu Oyunu Oyna Uno Dünya Turu

Dikkatinize "Uno Dünya Turu" adlı muhteşem bir kart oyunu sunuyoruz! Burada hem bilgisayara hem de ağdaki canlı insanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Bir oyuna en fazla dört kişi katılabilir. Muhteşem harita tasarımı ve harika animasyonlar, kendinizi oyuna daha hızlı sokmanıza yardımcı olacaktır. Kartlar dört renkten oluşur: mavi, sarı, mor ve kırmızı. Her kartta oyuncaklar, heykeller, sebzeler ve diğer karakterler yer alacaktır. nesneler. Her zafer için yeni kart derileri satın almanızı sağlayacak paralar alacaksınız. Yapay zekaya karşı bir oyuna başlayabilir veya bir oda oluşturabilir ve arkadaşlarınızı oraya davet edebilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayıp arkadaşlarınıza göndermek yeterlidir. Hazır mısınız? Başlıyoruz! Burada üzerlerinde farklı sayılara sahip birçok farklı kart türünü göreceksiniz. Göreviniz aynı renk veya sayıya sahip kartları birbirine eşleştirmek. Ancak bu haritaların yanı sıra başka birçok tür daha var: "+2", "+3", iade, blok, renk seçim kartları. Dönüş ve blok kartları iki kez oynamanıza izin verir (bu, birlikte oynamanız şartıyla). İkiden fazla kişi oynarsa, "blok" dönüşü kaçırır ve "dönüş" oyunun yönünü değiştirir. "Renk seçimi", başka bir oyuncuya renk sipariş etme fırsatı verir. "+2", "+3" / bunlar/ oyuncunun güverteden belirli sayıda kart alması ve dönüşü atlaması gerektiği anlamına gelir.

Çöp Adam Kaçış Parkuru Oyunu Oyna Çöp Adam Kaçış Parkuru

Bilim adamları, koşu yarışlarında kullanmak için özel yeteneklere sahip yarışçılar üretiyorlar. Bu yarışçılarla laboratuardan çıkın! Birçok zor engel olacak. Bu engellere hakim olun ve portala ulaşın. Oyuncu 1: W Oyuncu 2: BOŞLUK Oyuncu 3: M Oyuncu 4: YUKARI OK

Hortlak Kalesi 2 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 2

Hortlak Kalesi, serinin ikinci oyunuyla devam ediyor. Yeni oyunda zombiler daha güçlü olsa da oyun 3. oyuncuya kadar oynanabiliyor. Daha önce olduğu gibi, zombiler her dalgada daha da güçleniyor. Onları durdurmak için silahlar, taret kuleleri, mayınlar, kalkanlar ve bonuslar kullanmalısınız. İster 1 Oyuncu, ister 2-3 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 10 dalgada hayatta kalabilirsen oyunu kazanırsın! 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Taşı: "Y,G,H,L" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "Fare" kullanın.

Kaka Adam Oyunu Oyna Kaka Adam

Bir yandan yemek yiyen diğer yandan havada kaka yapan süper sıçan harika bir oyun başlar. Macera önce tuvalette başlayacak. Daha sonra havaya çıkacak ve havadaki yemek ve diğer maddeleri toplayarak devam edecektir. Tabii ki, bu maceranın tam gaz devam etmesi için havada yeterli miktarda yiyecek toplamanız gerekecek. Oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Hemen arkadaşlarınızı arayın ve hemen oynayın! Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: Oyuncu seçin: “YUKARI ve AŞAĞI OK TUŞLARI” Taşı: “SOL ve SAĞ OK TUŞLARI” 2. Oyuncu: Oyuncu seçin: “W,S” Taşı: “A,D” Oyuncu 3: Oyuncu seçin: “I,K” Taşı: “J,L” 4. Oyuncu: Oyuncu seçin: “8,5” Numpad. Taşı: “4,6 Numpad. İyi eğlenceler!

Çocuklar ve Merdivenler Oyunu Oyna Çocuklar ve Merdivenler

Bilgisayara karşı veya 6 kişiye kadar arkadaşınızla oynayabileceğiniz zar atmaya dayalı oyundaki amaç, panodaki 100. kutuya ulaşmak. Yılanlı ve kaydıraklı bölümlerin her ikisinde de yılan veya kaydırağın başına denk gelirseniz geriye gitmeniz gerekir. Merdiven altına denk gelirseniz merdiven tepesine çıkabilirsiniz. Ayrıca zarda 6 atan 1 kere daha zar atar.

Mini Putt 3 Oyunu Oyna Mini Putt 3

Mini Putt 3, 1, 2, 3, 4 kişilik oynanabilen, içerisinde birçok farklı ve ilgi çekici parkur bulunan bir mini golf oyunudur. Oynamak ve jurassic dünyasına girmek isteyen oyuncu sayısını seçin. Deliğe mümkün olduğunca az vuruşla ulaşmaya çalışın. Açı ve gücü doğru ayarlayarak iyi hedefleme yapabilirsiniz. Tuzaklara, engellere ve gizli bölümlere dikkat edin. Topu koyu yeşil alana bırakarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun Kontrolleri: Topu Bırak / Vur ve Nişan Al: "OK TUŞLARI" İyi eğlenceler!

Devekuşu Yarışı Oyunu Oyna Devekuşu Yarışı

Sizler için çok oyunculu seçeneklerle harika oyunlar yayınlamaya devam ediyoruz. Bu oyunda aynı anda 4 oyuncu ile oynayabilirsiniz. Mutlu olmaya hazırsan klavyeden geç. YENİ OYUN ile oyuna başlayın. Tuş kombinasyonları: 1. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: Q 2. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: V 3. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: M 4. OYUNCU Aktivasyon ve fonksiyon: P Oyunda 3 farklı ırk bulunmaktadır. İlk yarışta engellerin üzerinden atlamanız, ikincisinde daha hızlı koşmanız ve son yarışta deliklere düşmemeniz gerekiyor. Toplam zamanı bulurlar ve ana zamanı belirlerler. En kısa sürede tamamlayan oyuncu kazanan olur. Sesi açıp kapatabilir ve ekranın üst kısmındaki butonlar ile ana menüye dönebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çocuklar ve Merdivenler Online Oyunu Oyna Çocuklar ve Merdivenler Online

Amacı 100. kutuya erişemek olan oyunun bu sürümünde de bilgisaya karşı ve 6. kişiye kadar oynayabileceğiniz gibi ayrıca çok oyunculu modda diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

Askeri Üs Savunma 3 Oyunu Oyna Askeri Üs Savunma 3

1. Oyuncu WASD : Hareket E : Çatıya çıkma/inme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Çatıya çıkma/inme 3. Oyuncu YGHJ : Hareket U : Çatıya çıkma/inme

Askeri Üs Savunma 5 Oyunu Oyna Askeri Üs Savunma 5

Askeri Üs Savunma 5, çöl savunmasıyla karşınızda! Çöl fırtınaları ve zombiler kalenizi tehdit ediyor. . . Daha güçlü ve organize zombiler için yeni silahlar ve tuzaklar hazır. Kalenin tepesinde bulunan otomatik voleybol topu size yardımcı olacaktır. O silahı geliştirerek birçok zombiyi etkisiz hale getirebilirsiniz. Tabii ki, diğer silahlar da. . . Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Silah Değiştir: Q Giriş/çıkış Üssü: E 2. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Tabancayı Değiştir: . Giriş/çıkış Üssü: L Oyuncu 3: Taşı: Y,G,H,J Silah Değiştir: T Giriş/çıkış Üssü: U 4. Oyuncu: (sayısal tuş takımından. )Taşı: 1,2,3,5 Silah Değiştir: 4 Giriş/çıkış Üs: 6 P. S: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için FAREYİ kullanın.

Donut Arena Oyunu Oyna Donut Arena

Çörek sevenler için süper bir mücadele olan harika bir oyun başlıyor! Dört donut arenada birbirlerine karşı ve son ayakta kalmaya çalışıyorlar. Bu çöreklerin her biri arkadaşınız tarafından kontrol edilecek. Dört kişiye kadar oynanan bu oyunda artık arkadaşlarınızı arayarak mücadele başlasın. Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: S 2. Oyuncu: P Oyuncu 3: C 4. Oyuncu: M İyi eğlenceler!

Çılgın Mamutlar Oyunu Oyna Çılgın Mamutlar

Mamutların önüne geçerek yarışları önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunu aynı anda en fazla 4 oyuncu oynayabilir. Zıplayarak ve rampa avantajını kullanarak iyi hareketler yapabilirsiniz. Bir bölüm seçtiğinizde oyunun tuşları ayarlanacaktır. Eğleneceğinizi umuyoruz.

Kızma Birader Yıldızı Oyunu Oyna Kızma Birader Yıldızı

Kızma Birader Yıldızı Oyunu Oyna

Ludo Krallığı Oyunu Oyna Ludo Krallığı

Arkadaşlarınızla Ludo Krallığında oyun oynayarak eğlenin. Oyunun 3 modu vardır: - Vs Bot: Bilgisayara karşı oynamak (çevrimdışı) - Online: Rastgele eşleşen insanlarla oynamak - Private: Arkadaşlarınızla oynamak. Sadece özel bir kod paylaşın ve birbirinize bağlanın. Şimdi oyna! Bir zar atmak ve Ludo tahtasının merkezine ulaşmak için jetonlarınızı hareket ettirmek için dokunun.

Büyüyen Balık Oyunu Oyna Büyüyen Balık

Büyüyen Balık Oyunu Oyna

Kızma Birader Klasik Oyunu Oyna Kızma Birader Klasik

Kızma Birader Klasik Oyunu Oyna

Kelleler Koltukta Oyunu Oyna Kelleler Koltukta

4 kişiye kadar 11 karakterle ve 8 farklı haritada oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir arenada çatışma oyunu. . . Üstünde soru işareti olan kasaları toplayarak çeşitli silahlar elde edebilirsiniz.

Kızma Birader Online Oyunu Oyna Kızma Birader Online

Kızma Birader Online Oyunu Oyna

Renk Arena Oyunu Oyna Renk Arena

4 oyuncuya kadar oynanan oyunda diğer oyuncuları arenanın dışına itmelisiniz. Noktanız kendi etrafında döner. Düğmeye bastığınızda, düz ileri hareket eder ve diğer oyuncuların noktalarını itebilir. Puan kazanmak için onları arenadan dışarı itin! Bu oyun süper eğlenceli, zorlu ve tamamen bağımlılık yapıyor! Oyun zamanı ! Diğer oyuncuları arenanın dışına itmelisiniz.

Şambriyel Yarışı Oyunu Oyna Şambriyel Yarışı

Teknenin çektiği sallarda dengenizi sağlayarak salın içinde kalmalısınız. 1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : I 3. Oyuncu : Z 4. Oyuncu : M

Askeri Üs Savunma 2 Oyunu Oyna Askeri Üs Savunma 2

1. Oyuncu WASD : Hareket E : Çatıya çıkma/inme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Çatıya çıkma/inme 3. Oyuncu YGHJ : Hareket U : Çatıya çıkma/inme

Kızma Birader Yılbaşı Oyunu Oyna Kızma Birader Yılbaşı

Kızma Birader Yılbaşı Oyunu Oyna

Kuzu Kapışma Oyunu Oyna Kuzu Kapışma

4 kişiye kadar oynanabilen oyunda siz bir kuzusunuz! Sevimli bir kuzu! . . ve diğer rakiplerinizden daha az ölmelisiniz. . . Platformun ortasındaki demir kurt başı herkese çarpacak şekilde sürekli döner. Ya zıplayıp atlatırsınız ya da toslayıp bloke ederek yönünü değiştirebilirsiniz ve elbetteki rakipleriniz de aynı şeyi yapabilir. Oyuncu tuşları ekranın köşelerinde gösterilir.

Yılanlar ve Merdivenler Oyunu Oyna Yılanlar ve Merdivenler

4 kişiye kadar oynanabilen şansa dayalı oyunda 100 kutu bulunan panoda 100. kutuya ulaşmalısınız. Merdiven altına denk gelirseniz, doğrudan merdiven başına çıkarsınız. Yılanın başına denk gelirseniz kuyruğuna kadar düşersiniz! . .

Kızma Birader Efsanesi Oyunu Oyna Kızma Birader Efsanesi

Kızma Birader Efsanesi Oyunu Oyna

Ucube Bulmacası Oyunu Oyna Ucube Bulmacası

İşte 4 oyuncuya kadar oynanabilen monopoly oyununa benzer ilginç bir bulmaca oyunu. Bu oyunu "2 Oyuncu modu" olarak oynamak için oyuncu seçim bölümünü Human (İnsan) olarak atayın. Oyuna zar atılarak devam edilir. Bir pozisyonda durduğunuzda bazı bulmaca soruları görünecektir. Örneğin; 7 Fark Bul, Bir Nesne Bul vb. . Bu bulmacayı zaman kaybetmeden çözmelisiniz. İyi oyunlar!

Dört Renkli - Anıtlar Oyunu Oyna Dört Renkli - Anıtlar

Dünyayı dolaşmaya hazır mısınız? Four Colors'ın bu yeni versiyonuyla eğlenin ve en güzel anıtları keşfedin! 3 gerçek rakiple veya 3 bilgisayar kontrollü oyuncuyla yüzleşin. Kartları renk veya numaraya göre eşleştirin. Oyunu karıştırmak için oyun aksiyon kartlarını kullanın ve tüm kartlardan ilk kurtulan siz olun. Son fakat en az değil: Sadece bir kartınız kaldığında 1 düğmesine basmayı unutmayın! Seçmek için karta dokunun

Yılan ve Merdiven Ultra Oyunu Oyna Yılan ve Merdiven Ultra

Antik çağlardan beri severek oynanan 'Yılanlar ve Merdivenler' oyununu denemek ister misiniz? Bu oyunu kazanmak için hem şans hem de matematik yanınızda olmalı. Yılan ve Merdiven Ultra 1-4 Oyuncu arasında oynanabilir. Hem aileler hem de çocuklar için uygun bir oyundur. Bu zar oyunu, zarları atın ve oyuncuyu hareket ettirin. İlk atışta altınız varsa, o zaman bir şansınız daha olur. İyi oyunlar! Oyun Kontrolleri: FARE SOL TIK

Balık Balığı Yer Oyunu Oyna Balık Balığı Yer

Balık Balığı Yer Oyunu Oyna

Reklam
Donut vs Donut
Donut vs Donut
Guerras De 2 Jogadores
Guerras De 2 Jogadores
Crazy Nannoths
Crazy Nannoths
Zombie Parade Defense 4
Zombie Parade Defense 4
Four Colors Multiplayer Monument Edition
Four Colors Multiplayer Monument Edition
SlingShot
SlingShot
Ludo Kingdom Online
Ludo Kingdom Online
Snake and Ladders
Snake and Ladders

Ücretsiz Çevrimiçi 3 Kişilik Oyunlar

2 3 4 Kişilik, 3 Kişilik Toplama, 3 Kişilik Renk ve 3 Kişilik Aksiyon gibi alt kategorileri de içeren en iyi 3 kişilik oyunlar kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin 3 kişilik oyunu oyna! 3B Monopoly, Monopoly Online, Bir Ters Bir Düz 3, Labirentteki Tanklar ve Gayrimenkul Kralı (Monopoly) gibi en çok oynanan 3 kişilik oyunları oynayabilirsiniz.
3 Kişilik Oyunlar kategorisindeki onlarca 3 kişilik oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.