3D Engel Aşma Oyunları

Sisli Şehirde Araba Yarışı Oyunu Oyna Sisli Şehirde Araba Yarışı

Çeşitli engellerle dolu yolda rakibinizden önce bitişe ulaşmalısını. 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro B : Arkaya bakma 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro C : Arkaya bakma

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna Ay Şehri Araba Yarışı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna

3D En Hızlı Araba Oyunu Oyna 3D En Hızlı Araba

Etkinlik temelli oyunda mor veya yeşil alanlara ulaşıp yanlama veya parkur görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca serbest sürüş yapabilir ve şehrin bazı bölgelerinde yer alan hızlı geçiş bölümlerinden üstünde yazdığı hızla geçebilirseniz ekstra para kazanabilirsiniz.

Sisli Şehirde Motor Yarışı Oyunu Oyna Sisli Şehirde Motor Yarışı

1 veya 2 kişilik ayrı ekranlarda oynayabileceğiniz motor yarışında 'Racing' bölümünde yarışabilir veya 'Free Driving' bölümünde serbest sürüş ve parkurlarda akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Kros motor, chopper motor veya çeşitli motor güçlerinde sürat motoru sürebilirsiniz. 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera açısı 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera açısı

Virane Şehir Arabası Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası

2 kişilik de oynanabilen oyunda gökdelenlerin arasında, 7 muhteşem araba ve 6 farklı haritada rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

3B Top Yığını Oyunu Oyna 3B Top Yığını

3B Top Yığını, eğlenceli, bağımlılık yapan hiper gündelik bir oyundur. Renkli Topları Toplamak için Kaydırın, Hedefe Ulaşmak için Uzun Yığın kulesi yapın Eğlenin. Bu oyun kolay görünüyor ama seviye arttıkça oynaması zor. Oyunu oynamak için fareyi kullanın.

3B Kas Yarışı Oyunu Oyna 3B Kas Yarışı

Duvarlar ve havuzlarla dolu parkur nasıl aşılır? Muscle Race 3D adlı bir arcade oyununda dambıl toplamanız ve her seviyede bu engelleri aşmak için yeterince güçlü olmanız gerekiyor! Diğer üç yapay zeka oyuncuyu yenmek için olabildiğince hızlı halter toplamaya çalışın! Oynamak için kaydırın.

Zincirli Motor Yarışı Oyunu Oyna Zincirli Motor Yarışı

Motorunuzla, zincirle bağlı olduğunuz partneriniz ile uyumlu hareket edip bitişe ulaşmalısınız.

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 4

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna

Virane Şehir Arabası 2 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 2

Oyunun ilk sürümüne göre nispeten daha iyi kontrollere sahip oyunda aracınız ile süre dolmadan önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Sırt Roketli Astronot Oyunu Oyna Sırt Roketli Astronot

Uzaylılardan kaçın ve rokete ulaşın! Sırt Roketli Astronot, uzaylılardan kaçıp sonuna kadar ulaştığınız aksiyon koşu oyunudur. Sonunda bir roket sizi bekliyor. Fırlat ve gezegenden kaç. Karakteri kontrol etmek için farenin sol tuşunu kullanın.

Virane Şehir Arabası 3 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 3

Kontrolü ve grafikleri bir önceki sürümüne göre iyileştirilmiş olan oyunun 1 veya 2 kişilik modunda da en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Kurşun Bükücü Oyunu Oyna Kurşun Bükücü

Tek atış hakkınız ile ateş ettikten sonra mermiye istediğiniz gibi kavis verip yönlendirerek tüm hedefleri yok etmelisiniz.

Sisli Şehirde Motor Yarışı 2 Oyunu Oyna Sisli Şehirde Motor Yarışı 2

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera açısı 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera açısı

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Liman Motoru Oyunu Oyna Liman Motoru

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera

İmkansız Kamyonet Oyunu Oyna İmkansız Kamyonet

Kamyonetiniz ile zorlu parkurda tüm altınları toplayıp bitişe ulaşmalısınız.

Gerçek İmkansız Parkur 2 Oyunu Oyna Gerçek İmkansız Parkur 2

Gerçek İmkansız Parkur 2 Oyunu Oyna

Uçan Araba Oyunu Oyna Uçan Araba

Uçan Araba Oyunu Oyna

Gökyüzü Motorcuları Oyunu Oyna Gökyüzü Motorcuları

1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro 2. Oyuncu WASD : Hareket Sol Shift : Nitro

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna Uçan Araba 3

Uçan Araba 3 Oyunu Oyna

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna Uçan Araba 2

Uçan Araba 2 Oyunu Oyna

3B Canavar Kamyon - Kış Yarışı Oyunu Oyna 3B Canavar Kamyon - Kış Yarışı

3B Canavar Kamyon - Kış Yarışı oyunu tek oyunculu veya bölünmüş ekranla 2 kişiyle oynayabileceğiniz bir oyundur. Sürüş yeteneklerinizi harika yapın ve görünüm modu dinamiği ile geçmiş gelişiminizi ve hızınızı görün. Ardından, 2 kişilik hareketli bir toplantıda arkadaşınıza meydan okuyun. WASD / Sürüş için Yön Tuşları. Drift için Boşluk. Nitro için SHIFT. Hileler için C, X ve Z. Oyuncu 1: Sürüş için Nitro, D, X, C, V için SHIFT. Hileler için A. Oyuncu 2: Sürüş için Ok Tuşları. O - Nitro için ve P hileler için.

Süper MX Yeni Yarış Oyunu Oyna Süper MX Yeni Yarış

Kros motorunuz ile kum pistte gerçekleşen yarışlarda rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna Uçan Araba 4

Uçan Araba 4 Oyunu Oyna

Dev Kartopu Oyunu Oyna Dev Kartopu

Bir yarış için bir kartopunu itin ve sonunda daha büyük ve daha büyük kartopları ile bitiş çizgisine ulaşın. Bu süreçte, oyuncuların çeşitli engellerden esnek bir şekilde kaçınmaları ve mümkün olduğunca çok altın ve aksesuar toplamaları gerekiyor. Kar topunu itmeye devam ettiğinizde kartopu daha da büyüyecek. Büyük kartopunun dezavantajı, kontrol edilmesinin daha zor olmasıdır. Taşımak için dokunun ve basılı tutun.

Kar Süvarisi Oyunu Oyna Kar Süvarisi

Kızağınız ile engelleri aşarak mümkün olduğu kadar hediye paketi toplamalısınız. W veya Yukarı Yön tuşu ile alçak engellerin üstünden atlayabilirsiniz.

Merdiven Tırmanıcı Oyunu Oyna Merdiven Tırmanıcı

Hızlı düşünüp aynı anda hızlı hareket edebileceğinize inanıyorsanız, ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek için Merdiven Tırmanıcıyı deneyin. Bu oyun kolay gibi görünse de, zor olacağı için dikkatli ve hazırlıklı olmalısınız. Bu oyun çok bağımlılık yapıyor, bu yüzden şüphesiz onu oynamak için saatler harcayacaksınız. O yüzden dışarı çıkın ve oynayın, gerginliği giderin, can sıkıntısını giderin ve iyi vakit geçirin. Endişelenme, tamamen ücretsiz. Bu arada, ailenize veya arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve kimin daha fazla adım atabileceğini görebilirsiniz. Oyunun Amacı: Amacınız, ellerinizi değiş tokuş etmeniz mi yoksa tırmanmanız mı gerektiğine karar vererek merdiveni olabildiğince yukarı çıkmaktır. Merdivenin bazı basamakları yarıya indirilip kaydırıldığından, en iyi ilerleme hızını da bulmanız gerekecek. Özellikler: - Basit Oynanış - Harika tasarım ve grafikler - Uygun ses efektleri Tırmanmak için sağ alttaki düğmeye dokunun. El Değiştirmek için Sol alttaki düğmeye dokunun.

Siber Arabalar Oyunu Oyna Siber Arabalar

Serbest sürüş, kariyer yarışı, polisten kaçma, 2 kişilik yarış, araba arena gibi bölümleri bulunan geniş seçenekli bir araba yarışı oyunu. 1. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro

Hint Kargo Kamyonu Oyunu Oyna Hint Kargo Kamyonu

Hint Kargo Kamyonu Oyunu Oyna

Süper Jip Mega Rampa Oyunu Oyna Süper Jip Mega Rampa

Süper Jip Mega Rampa Oyunu Oyna

Ağır Yük Kamyon Şoförü Oyunu Oyna Ağır Yük Kamyon Şoförü

Yükünüzü aldıktan sonra engebeli dağ yollarından ilerleyerek en az zayiat ile teslimat noktasına ulaşmalısınız.

3D İnsan Kulesi Oyunu Oyna 3D İnsan Kulesi

Sirk cambazları gibi üst üste atlayarak bitişe en fazla insanla ulaşmalısınız. Duvara denk geldiğinizde zıplarsanız daha az insan kaybedersiniz.

İki Top 3D Oyunu Oyna İki Top 3D

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda, küplerden oluşan bir rotada topunuzu, en uzak noktaya götürmeye çalışın. Topladığınız kristalleri kullanarak "Shop" üzerinden birkaç bonus satın alabilirsiniz.

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

Değişken Kule Oyunu Oyna Değişken Kule

Tüm düşman halkalarını geçmeniz ve en yüksek skora ulaşmanız gerekiyor. Topladığınız taşlarla skor yükseltebilirsiniz. Mouse ile oynanmaktadır.

Alacalı Kamyonla Taşımacılık Oyunu Oyna Alacalı Kamyonla Taşımacılık

Rengarenk kamyonunuzla, yükleri mini haritada gösterilen teslimat noktasına ulaştırmalısınız.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

Subway Örümcek Çocuk Oyunu Oyna Subway Örümcek Çocuk

Metro sörfçüleri temalı şehirde örümcek çocukla koş! Koşabildiğin kadar hızlı koş! Yaklaşan robotlardan kaçın! Paraları toplayın ve yeni 4 karakteri yükseltin. En cesur kovalamacaya katılın! Kontroller: Yön tuşları / Fare = Hareket Boşluk = Zıplama Yukarı Ok = Ateş etme

EG Subway Surfers Oyunu Oyna EG Subway Surfers

Gerektiğinde uçan kaykay veya uçan motorunuzu da kullanarak altınları toplayıp polisten kaçmalısınız.

Bambu Koşusu Oyunu Oyna Bambu Koşusu

Bambu Koşusu, eğlenceli, bağımlılık yapan bir macera hiper gündelik oyunudur. Bambu Toplama ve Hedefe Ulaşmak için Yüksek Uzun Bambu Kule Yapmak için fareyi kaydırın veya hareket ettirin Eğlenin.

Minecraft Demiryolu Oyunu Oyna Minecraft Demiryolu

Minecraft Koşucusu, Minecraft oyunundan ilham alan grafiklere sahip hızlı tempolu bir koşu oyunudur. Sihirli blok şehir tapınağından geçin ve altın tuğlaları toplayın ve kahramanınızı yükseltin. Kontroller: Oklar / Fare = hareket

İki Top 3D 2 Oyunu Oyna İki Top 3D 2

Topunuzu küp platformda sürerek olabildiğince mesafe katetmelisiniz. Zırh, mıknatıs ve çifte sayaç özelliklerini 'Shop' bölümünden alabilirsiniz. A/D veya Yön tuşları : Hareket 1 : Zırh 2 : Mıknatıs 3 : Çifte sayaç

Motorla Mega Rampa Oyunu Oyna Motorla Mega Rampa

Motorla Mega Rampa Oyunu Oyna

Çılgın Yarış Ustası Oyunu Oyna Çılgın Yarış Ustası

Çılgın Yarış Ustası aslında üç boyutlu piksel oyun sanat çerçevelerinden yapılmış bir araba yarışı 2 oyunculu arcade oyunudur. Her haritada arabanın yönünü kontrol etme şansınız var. Rastgele nesnelerle karşılaşacak, hızlandırma musluklarını takacak ve kara mayınlarına engel olacaksınız. Pozisyonu Değiştir adlı nesnelerden biri olduğu için rastgele nesneler toplamamanızı şiddetle tavsiye ederim. Bas ve basılı tut

Mega Rampa Arabası Oyunu Oyna Mega Rampa Arabası

Mega Rampa Arabası Oyunu Oyna

Çamurlu Köyde Araba Akrobasi Oyunu Oyna Çamurlu Köyde Araba Akrobasi

Çamurlu Köyde Araba Akrobasi Oyunu Oyna

Sevgiliye Koş Oyunu Oyna Sevgiliye Koş

Sevgiliye Koş Oyunu Oyna

Kalbimiz Bir Oyunu Oyna Kalbimiz Bir

İki karakteri ayrı ayrı kontrol edeceğiniz oyunda, karakterler arasında geçiş yaparak her ikisini de portala ulaştırmalısınız. Her iki karakter için engel oluşturan ve oluşturmayan duvar ve zeminler mevcut. Yüksekten atlamanız gerektiğinde diğer karakterin üstüne çıkarak zıplayabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket G : Karakter değiştirme

Reklam
3B Top Yığını
3B Top Yığını
Kaykay Parkuru
Kaykay Parkuru
Sosis Koşusu
Sosis Koşusu
Patlamış Mısır Yarışı
Patlamış Mısır Yarışı
Paten Parkuru
Paten Parkuru
Piksel Kaçış
Piksel Kaçış
Blok Dallar
Blok Dallar
3B Dallama
3B Dallama

Ücretsiz Çevrimiçi 3D Engel Aşma Oyunları

En iyi 3d engel aşma oyunları kategorisindeki yedi yüze yakın oyun içinden istediğin 3d engel aşma oyununu oyna! Sisli Şehirde Araba Yarışı, Ay Şehri Araba Yarışı, Virane Şehir Arabası 4 ve Virane Şehir Arabası 2 gibi en çok oynanan 3d engel aşma oyunlarını oynayabilir veya 3B Top Yığını, Enseye Şaplak 2, Sayma Ustası, Enseye Şaplak ve Sosis Koşusu gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için 3D ve Engel Aşma kategorilerine bakabilirsiniz.
3D Engel Aşma Oyunları kategorisindeki yedi yüze yakın 3d engel aşma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.