4 Kişilik Oyunlar

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

Kuzu Kapışma Oyunu Oyna Kuzu Kapışma

4 kişiye kadar oynanabilen oyunda siz bir kuzusunuz! Sevimli bir kuzu! . . ve diğer rakiplerinizden daha az ölmelisiniz. . . Platformun ortasındaki demir kurt başı herkese çarpacak şekilde sürekli döner. Ya zıplayıp atlatırsınız ya da toslayıp bloke ederek yönünü değiştirebilirsiniz ve elbetteki rakipleriniz de aynı şeyi yapabilir. Oyuncu tuşları ekranın köşelerinde gösterilir.

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Ucube Bulmacası 2 Oyunu Oyna Ucube Bulmacası 2

İşte 4 oyuncuya kadar oynanabilen monopoly oyununa benzer ilginç bir bulmaca oyununun ikinci versiyonu. Bu versiyonda oyundaki karakterler değiştirilmişti. Bu oyunu "2 Oyuncu modu" olarak oynamak için oyuncu seçim bölümünü "İnsan" olarak atayın. Oyuna zar atılarak devam edilir. Bir pozisyonda durduğunuzda bazı bulmaca soruları görünecektir. Örneğin; 7 Fark Bul, Bir Nesne Bul vb. . Bu bulmacayı zaman kaybetmeden çözmelisiniz.

Hortlak Kalesi 4 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 4

Hortlak Kalesi 4 yeni savunma ile devam ediyor. Savunma bu sefer daha zor çünkü zombiler artık her iki yönden de saldırıyor. Ancak daha güçlü yeni silahlar, bonuslar ve oyuna katılan 4. oyuncu var. Kaleniz düşmeden önce dalgalar halinde gelen zombileri durdurmalısınız. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Hareket : "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Hareket : "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Hareket : "Y,G,H,J" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Oyuncu 4: (sayısal tuş takımından. ) Hareket : "1,2,3,5" Tabanca Değiştir: "4" Giriş/çıkış Üssü: "6" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Gayrimenkul Kralı (Monopoly) Oyunu Oyna Gayrimenkul Kralı (Monopoly)

Gayrimenkul Kralı, Monopoly adını da taşıyan tanınmış bir harika tahta oyunudur! Zar oynayacaksınız, ancak oyunun asıl amacı gayrimenkul satın almak, arazi ticareti yapmak ve diğer finansal dolandırıcılıklardır. "Çarkıfelek"i çevirir ve yüksek kira alırsınız! Diğer oyuncuları mahvederek ve en zengini olarak oyunu kazanın. Bu çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur, böylece arkadaşlarınızla uzaktan oynayabilir ve ayrıca web sitemizdeki oyunculara karşı da oynayabilirsiniz! Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Sumo Arena Oyunu Oyna Sumo Arena

Tüm rakiplerinizi minderin dışına atmalısınız.

Monopoly Online Oyunu Oyna Monopoly Online

Monopoly Online Oyunu Oyna

4 Kişilik Çöp Adam Oyunu Oyna 4 Kişilik Çöp Adam

Arkadaşlarınla 4 kişilik eğlenmeye hazır mısın? 4 oyuncu için çöp adam eğlencesine başlamaya hazır olun! Arkadaşlarını al, gel ve 15 farklı seviyeyi geç, dikkatli ol, biriniz ölürse tüm bölüm sıfırdan başlıyor. Asla ölmemelisin. Yeşil Oyuncu "5123"ü hareket ettirecek Pembe Oyuncu "YGHJ"yi hareket ettirecek Mavi Oyuncu "WASD"yi hareket ettirecek Kırmızı Oyuncu "Yön tuşlarını" hareket ettirmek için

Yeni Arenada Çatışma Oyunu Oyna Yeni Arenada Çatışma

Aksiyon oyunları hayranı için harika bir haber! Gun Mayhem'in yepyeni bölümü olan Gun Mayhem Redux şimdi sizlerle. Bu bölüm diğer bölümlerden biraz farklı. Örneğin, oyun karakterleri ve savaş haritaları daha iyi bir görüntü ve oynanış için biraz küçültülmüş ancak bu, bu muhteşem oyunun heyecanını kaybetmesine neden olmuyor. Bu bölümde onlarca yepyeni silah sizleri bekliyor olacak. Hatta ilkel silahları kullanarak savaşma şansınız olacak. Üstün savaş haritaları ve silahları ve eğlenceli bölümleriyle savaş arenada kaldığı yerden devam ediyor! Oyuncuların kontrolleri: 1. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Hızlı ateş: Z Nişan al ve ateş et: X 2. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Hızlı ateş: T Nişan al ve ateş et: Y Bu oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Üç veya dört oyuncu ile oynamak istiyorsanız, Kontroller ve Ayarlar menüsünden üçüncü ve dördüncü oyuncu kontrollerinin kontrollerini ayarlamanız gerekir. Ardından Custom Game butonuna tıklayarak iki, üç veya dört kişilik oynayabileceğiniz bir oyun belirleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Donut Arena Oyunu Oyna Donut Arena

Çörek sevenler için süper bir mücadele olan harika bir oyun başlıyor! Dört donut arenada birbirlerine karşı ve son ayakta kalmaya çalışıyorlar. Bu çöreklerin her biri arkadaşınız tarafından kontrol edilecek. Dört kişiye kadar oynanan bu oyunda artık arkadaşlarınızı arayarak mücadele başlasın. Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: S 2. Oyuncu: P Oyuncu 3: C 4. Oyuncu: M İyi eğlenceler!

Mini Savaşlar 6 Kişilik Oyunu Oyna Mini Savaşlar 6 Kişilik

2 ile 6 kişi arasında oynanabilen balta savaşı, tank savaşı, sumo güreşi, uzay savaşı, ok atma, araba yarışı, sopa atma vs. vs. gibi eğlenceli birçok mini oyun bulunan pakettir. 1. Oyuncu : C 2. Oyuncu : N 3. Oyuncu : Q 4. Oyuncu : P 5. Oyuncu : Sol 6. Oyuncu : Sağ

Askeri Üs Savunma 5 Oyunu Oyna Askeri Üs Savunma 5

Askeri Üs Savunma 5, çöl savunmasıyla karşınızda! Çöl fırtınaları ve zombiler kalenizi tehdit ediyor. . . Daha güçlü ve organize zombiler için yeni silahlar ve tuzaklar hazır. Kalenin tepesinde bulunan otomatik voleybol topu size yardımcı olacaktır. O silahı geliştirerek birçok zombiyi etkisiz hale getirebilirsiniz. Tabii ki, diğer silahlar da. . . Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Silah Değiştir: Q Giriş/çıkış Üssü: E 2. Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Tabancayı Değiştir: . Giriş/çıkış Üssü: L Oyuncu 3: Taşı: Y,G,H,J Silah Değiştir: T Giriş/çıkış Üssü: U 4. Oyuncu: (sayısal tuş takımından. )Taşı: 1,2,3,5 Silah Değiştir: 4 Giriş/çıkış Üs: 6 P. S: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için FAREYİ kullanın.

Çılgın Mamutlar Oyunu Oyna Çılgın Mamutlar

Mamutların önüne geçerek yarışları önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunu aynı anda en fazla 4 oyuncu oynayabilir. Zıplayarak ve rampa avantajını kullanarak iyi hareketler yapabilirsiniz. Bir bölüm seçtiğinizde oyunun tuşları ayarlanacaktır. Eğleneceğinizi umuyoruz.

Ünlü Kapışması Oyunu Oyna Ünlü Kapışması

1-4 arası oyuncuyla, telefon veya tabletle oynanabilen oyunda süre dolmadan önce rakiplerinizi iterek ringten atmalısınız. Ekranın dört köşesindeki düğmelere basarak karakterinizi yürütebilirsiniz.

Çöp Adam Kaçış Parkuru Oyunu Oyna Çöp Adam Kaçış Parkuru

Bilim adamları, koşu yarışlarında kullanmak için özel yeteneklere sahip yarışçılar üretiyorlar. Bu yarışçılarla laboratuardan çıkın! Birçok zor engel olacak. Bu engellere hakim olun ve portala ulaşın. Oyuncu 1: W Oyuncu 2: BOŞLUK Oyuncu 3: M Oyuncu 4: YUKARI OK

Ludo Krallığı Oyunu Oyna Ludo Krallığı

Arkadaşlarınızla Ludo Krallığında oyun oynayarak eğlenin. Oyunun 3 modu vardır: - Vs Bot: Bilgisayara karşı oynamak (çevrimdışı) - Online: Rastgele eşleşen insanlarla oynamak - Private: Arkadaşlarınızla oynamak. Sadece özel bir kod paylaşın ve birbirinize bağlanın. Şimdi oyna! Bir zar atmak ve Ludo tahtasının merkezine ulaşmak için jetonlarınızı hareket ettirmek için dokunun.

Uno Dünya Turu Oyunu Oyna Uno Dünya Turu

Dikkatinize "Uno Dünya Turu" adlı muhteşem bir kart oyunu sunuyoruz! Burada hem bilgisayara hem de ağdaki canlı insanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Bir oyuna en fazla dört kişi katılabilir. Muhteşem harita tasarımı ve harika animasyonlar, kendinizi oyuna daha hızlı sokmanıza yardımcı olacaktır. Kartlar dört renkten oluşur: mavi, sarı, mor ve kırmızı. Her kartta oyuncaklar, heykeller, sebzeler ve diğer karakterler yer alacaktır. nesneler. Her zafer için yeni kart derileri satın almanızı sağlayacak paralar alacaksınız. Yapay zekaya karşı bir oyuna başlayabilir veya bir oda oluşturabilir ve arkadaşlarınızı oraya davet edebilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayıp arkadaşlarınıza göndermek yeterlidir. Hazır mısınız? Başlıyoruz! Burada üzerlerinde farklı sayılara sahip birçok farklı kart türünü göreceksiniz. Göreviniz aynı renk veya sayıya sahip kartları birbirine eşleştirmek. Ancak bu haritaların yanı sıra başka birçok tür daha var: "+2", "+3", iade, blok, renk seçim kartları. Dönüş ve blok kartları iki kez oynamanıza izin verir (bu, birlikte oynamanız şartıyla). İkiden fazla kişi oynarsa, "blok" dönüşü kaçırır ve "dönüş" oyunun yönünü değiştirir. "Renk seçimi", başka bir oyuncuya renk sipariş etme fırsatı verir. "+2", "+3" / bunlar/ oyuncunun güverteden belirli sayıda kart alması ve dönüşü atlaması gerektiği anlamına gelir.

Robot Bombacı Oyunu Oyna Robot Bombacı

Bombacı robot oyununa hoş geldiniz. Amacımız bombalarımızla diğer tüm robotları yok etmek. Bu oyunu aynı anda 4 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Kontrolleri görmek için ana menüde "Talimatlar"a ve ardından "Kontroller"e tıklayın. Oyunu başlatmak için "Oyun Oyna" yı tıklayın ve bazı yapılandırmalar yapın. "Zafer" setini kazanmak için kaç savaş yapmanız gerektiğini yapılandırmak için, "Oyuncu" oyuncu numarası setini ve "Comp Ai" bilgisayar zorluk setini konfigüre etmek için. Ücretsiz oyuncuları "Comp" olarak seçerseniz oyundaki 3 bilgisayara karşı savaşırsınız ve seviye konfigürasyonu "Random" kalırsanız oyun her savaş için rastgele harita açar veya haritayı seçersiniz. Bombardıman robotunu yapılandırdıktan sonra, savaşı başlatmak için "Başlat"a tıklayın. Gezinmek için ok tuşlarını kullanın ve bomba göndermek için enter tuşuna basın. Ekstra bombalar, daha güçlü patlamalar ve benzeri bonuslar gibi kutularla bombaları patlattığınızda ekstra bonuslar alırsınız. Bu bonuslara dikkat edin, bazıları sizin için kötü olabilir. Oyuna bombardıman robotu ile başlayın! Klavye 1 : yön tuşları + Enter Klavye 2 : WASD + Q Klavye 3 : UHJK + N Klavye 4 : 8456 + (Nokta / Delete)

Kızma Birader Çok Oyunculu Oyunu Oyna Kızma Birader Çok Oyunculu

Kızma Birader Çok Oyunculu Oyunu Oyna

Kızma Birader Oyna Oyunu Oyna Kızma Birader Oyna

Kızma Birader Oyna Oyunu Oyna

Askeri Üs Savunma 4 Oyunu Oyna Askeri Üs Savunma 4

Askeri Üs Savunma 4 yeni savunma ile devam ediyor. Savunma bu sefer daha zor çünkü zombiler artık her iki yönden de saldırıyor. Ancak daha güçlü yeni silahlar, bonuslar ve oyuna katılan 4. oyuncu var. Kaleniz düşmeden önce dalgalar halinde gelen zombileri durdurmalısınız. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! Oyuncu 1:Hareket: W,A,S,D Silah Değiştir: Q Giriş/çıkış Üssü: E 2. Oyuncu: Hareket Et: OK TUŞLARI Tabancayı Değiştir: . Giriş/çıkış Üssü: L Oyuncu 3: Taşı: Y,G,H,J Silah Değiştir: T Giriş/çıkış Üssü: U Oyuncu 4: (sayısal tuş takımından. ) Taşı: 1,2,3,5 Silah Değiştir: 4 Giriş/çıkış Üs: 6 P. S: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için FAREYİ kullanın.

Şambriyel Yarışı Oyunu Oyna Şambriyel Yarışı

Teknenin çektiği sallarda dengenizi sağlayarak salın içinde kalmalısınız. 1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : I 3. Oyuncu : Z 4. Oyuncu : M

Çocuklar ve Merdivenler Oyunu Oyna Çocuklar ve Merdivenler

Bilgisayara karşı veya 6 kişiye kadar arkadaşınızla oynayabileceğiniz zar atmaya dayalı oyundaki amaç, panodaki 100. kutuya ulaşmak. Yılanlı ve kaydıraklı bölümlerin her ikisinde de yılan veya kaydırağın başına denk gelirseniz geriye gitmeniz gerekir. Merdiven altına denk gelirseniz merdiven tepesine çıkabilirsiniz. Ayrıca zarda 6 atan 1 kere daha zar atar.

Çocuklar ve Merdivenler Online Oyunu Oyna Çocuklar ve Merdivenler Online

Amacı 100. kutuya erişemek olan oyunun bu sürümünde de bilgisaya karşı ve 6. kişiye kadar oynayabileceğiniz gibi ayrıca çok oyunculu modda diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

Labirent Sandığı Oyunu Oyna Labirent Sandığı

Labirentte düşeceğiniz konuma göre birazda şansa bağlı oyunda rakiplerinizden önce hazine sandığına ulaşmalısınız.

Dört Renkli - Anıtlar Oyunu Oyna Dört Renkli - Anıtlar

Dünyayı dolaşmaya hazır mısınız? Four Colors'ın bu yeni versiyonuyla eğlenin ve en güzel anıtları keşfedin! 3 gerçek rakiple veya 3 bilgisayar kontrollü oyuncuyla yüzleşin. Kartları renk veya numaraya göre eşleştirin. Oyunu karıştırmak için oyun aksiyon kartlarını kullanın ve tüm kartlardan ilk kurtulan siz olun. Son fakat en az değil: Sadece bir kartınız kaldığında 1 düğmesine basmayı unutmayın! Seçmek için karta dokunun

Kazlı Yol Oyunu Oyna Kazlı Yol

Özgün adı 'Game of the Goose' olan oyunun temel amacı zar atarak 63. kutuya ulaşmak. Tuzak ve engeller olan oyunda bazı kutuları geriye gönderebilir veya uyutarak zar atma hakkını atlatabilir.

Mini Savaşlar 2 Oyunu Oyna Mini Savaşlar 2

6 Kişilik Savaş oyunu, heyecan verici savaşları bir arada sunuyor. İstediğiniz meydan okumayı seçerek arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz! Oyunu 2-6 oyuncu arasında oynayabilirsiniz. Oyun oynamak çok basit ve tek tuş yeterli. Tarafını seç ve savaş başlasın!

Uno Klasik Oyunu Oyna Uno Klasik

Uno Klasik oyunu, kartları renk veya sayıya göre eşleştirmeye çalıştığınız ve elindeki tüm kartları ilk atan kişi olmaya çalıştığınız renkli bir kart oyunudur. Oyunda numaralı ve renkli kartların yanı sıra başka türde süper kartlar da var. Bu kart türleri Action Card, Stop Card, Reverse Card, Wild Card ve Wild Four Card olmak üzere beşe ayrılır. Aksiyon kartları, rakibinize iki kart vermenizi sağlar ve rakibinizin elinde daha fazla kart olmasına izin verebilirsiniz. Durdurma Kartları bir sonraki oyuncunun hareketini durdurur ve Ters Kartlar dönüşün yönünü ters yönde değiştirir. Wild Card, yerdeki kartın rengini değiştirir ve Wild Four kartı, rakibinize dört kart verebileceğiniz ve zemin kartının rengini değiştiren süper bir karttır. Oyunu bitirdiğinizde "1"e basmalısınız, yapmazsanız ceza olarak iki kart alacaksınız. Oyun Kontrolleri: "FARE" ve "SOL TIKLAMA" tuşlarını kullanın İyi şanslar!

Ucube Bulmacası Oyunu Oyna Ucube Bulmacası

İşte 4 oyuncuya kadar oynanabilen monopoly oyununa benzer ilginç bir bulmaca oyunu. Bu oyunu "2 Oyuncu modu" olarak oynamak için oyuncu seçim bölümünü Human (İnsan) olarak atayın. Oyuna zar atılarak devam edilir. Bir pozisyonda durduğunuzda bazı bulmaca soruları görünecektir. Örneğin; 7 Fark Bul, Bir Nesne Bul vb. . Bu bulmacayı zaman kaybetmeden çözmelisiniz. İyi oyunlar!

Yeniçeri Arenası Oyunu Oyna Yeniçeri Arenası

Yeniçeri oyun serisi harika bir mücadele oyunu ile karşınızda. Bu mücadele dört oyuncuya kadar oynanabilir. Platformda mücadele ederken rakiplerinizi dışarı atmaya çalışın. Platform üzerinde beliren bombalar ve üzerindeki engeller sizi bloke edebilir. Platformda son durak olmaya çalışın. Oyunu "C,M,P,Q" tuşları ile oynayabileceğiniz gibi dokunmatik cihazlarda da dokunarak oynayabilirsiniz.

Kaka Adam Oyunu Oyna Kaka Adam

Bir yandan yemek yiyen diğer yandan havada kaka yapan süper sıçan harika bir oyun başlar. Macera önce tuvalette başlayacak. Daha sonra havaya çıkacak ve havadaki yemek ve diğer maddeleri toplayarak devam edecektir. Tabii ki, bu maceranın tam gaz devam etmesi için havada yeterli miktarda yiyecek toplamanız gerekecek. Oyunu dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Hemen arkadaşlarınızı arayın ve hemen oynayın! Oyun kontrolleri: 1. Oyuncu: Oyuncu seçin: “YUKARI ve AŞAĞI OK TUŞLARI” Taşı: “SOL ve SAĞ OK TUŞLARI” 2. Oyuncu: Oyuncu seçin: “W,S” Taşı: “A,D” Oyuncu 3: Oyuncu seçin: “I,K” Taşı: “J,L” 4. Oyuncu: Oyuncu seçin: “8,5” Numpad. Taşı: “4,6 Numpad. İyi eğlenceler!

Mini Putt 3 Oyunu Oyna Mini Putt 3

Mini Putt 3, 1, 2, 3, 4 kişilik oynanabilen, içerisinde birçok farklı ve ilgi çekici parkur bulunan bir mini golf oyunudur. Oynamak ve jurassic dünyasına girmek isteyen oyuncu sayısını seçin. Deliğe mümkün olduğunca az vuruşla ulaşmaya çalışın. Açı ve gücü doğru ayarlayarak iyi hedefleme yapabilirsiniz. Tuzaklara, engellere ve gizli bölümlere dikkat edin. Topu koyu yeşil alana bırakarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun Kontrolleri: Topu Bırak / Vur ve Nişan Al: "OK TUŞLARI" İyi eğlenceler!

Kızma Birader Klasik Oyunu Oyna Kızma Birader Klasik

Kızma Birader Klasik Oyunu Oyna

Kızma Birader Yılbaşı Oyunu Oyna Kızma Birader Yılbaşı

Kızma Birader Yılbaşı Oyunu Oyna

Ocho Oyunu Oyna Ocho

Ocho son derece bağımlılık yapar ve oynaması eğlencelidir. Amaç, herkesten önce eldeki tüm kartlardan kurtulmaktır. Kartları renklerine veya numaralarına göre eşleştirin ve tüm kartlardan kurtulup oyunu kazanan ilk kişi olmaya çalışın. Klasik oyunun aksine UNO ilan etmek zorunda değilsiniz ve daha akıcı oyunlar için meydan okumalar yok. Oyun hem Dikey hem de Yatay yönlerde çalışır. Klasik modda 2 ila 8 oyuncuyu ve takım modunda 2vs2, 3vs3, 4vs4 ve 6vs6'yı destekler. Yığından seçmek için karta tıklayın.

Blok Duvar Oyunu Oyna Blok Duvar

Oyun bir Japon şovuna dayanmaktadır. Siz ve diğer 3 oyuncu kendinizi bir küp duvarında buluyorsunuz ve her biriniz kendiniz için bir engel seçmek zorunda kalacaksınız. Bir sayı seçmeniz gerekiyor ve ardından engelinizi göreceksiniz. Aynı bilgisayarda 4 kişiye kadar arkadaşlarınızla oynayın. Kazanan, en son duvarda kalan kişidir - Bir engel seçmek için sayı düğmelerine dokunun. Kazanan, duvarda en son kalandır.

Savaş Topuzu Oyunu Oyna Savaş Topuzu

Dört oyuncuya kadar oynanan oyunda, sürekli dönen topuzdan en az darbeyi alan oyunu kazanır! Zıplayarak savaş topuzunun geçmesine izin verebilir veya engelleyerek geri döndürüp rakip oyunculara sürpriz yapabilirsiniz. . . 1 kişilik oyun modunda A ile zıplayabilir, Z ile engelleyebilirsiniz. 2 3 4 kişilik oyunlarda kullanılacak tuşlar oyuncuların kendi köşelerinde gösterilir.

Simon Diyorki Oyunu Oyna Simon Diyorki

Oyun bir dizi ton ve ışık oluşturur ve kullanıcının diziyi tekrarlamasını gerektirir. Kullanıcı başarılı olursa, dizi giderek daha uzun ve daha karmaşık hale gelir. Kullanıcı başarısız olduğunda oyun biter.

Kızma Birader Oyunu Oyna Kızma Birader

Kızma Birader Oyunu Oyna

Arkadaş Golf Çekişmesi Oyunu Oyna Arkadaş Golf Çekişmesi

Clash of Golf Friends, benzersiz bir 2 veya 4 kişiyle oynanan gerçek zamanlı çok oyunculu oyundur. Arkadaşlarınıza karşı 10 deliği tamamlamak için yarışın. 1 numara sıralayabilir misin? Topa vurmak için dokunun, sürükleyin ve bırakın.

Ufo Tur Yarışı Oyunu Oyna Ufo Tur Yarışı

Uzaylıların kendi aralarında UFO yarışları düzenlediğini mi düşünüyorsunuz? Yaptıklarını düşünüyor ve bunlardan birinde yer almak istiyorsanız doğru oyunu açıyorsunuz. Sadece tek kişilik değil, iki kişilik, üç kişilik veya dört kişilik olarak da yarışabilirsiniz. Bu yarışlar oldukça zor. UFO'nuzla nasıl yarışacağınızı öğrenmek biraz zaman alabilir. Ufo'nuzu sağa sola hareket ettireceksiniz ve tek kumanda ile ilerleyebilirsiniz. Bu arada, meteorlara karşı dikkatli ol. Bir meteor tarafından yenilirseniz, bir süre hareket edemezsiniz. Oyuncuların kontrolleri: 1. Oyuncu: Sağa git: Z Sola git: X İlerleyin: C 2. Oyuncu: Sağa hareket et: . Sola git: , İlerleyin: ? Oyuncu 3: Sağa git: 1 Sola git: 2 İleri git: 3 4. Oyuncu: Sağa git: Numpad 1 Sola git: Numpad 2 İlerleyin: Numpad 3 İyi eğlenceler!

Kızma Birader Ustası Oyunu Oyna Kızma Birader Ustası

Kızma Birader Ustası Oyunu Oyna

Kızma Birader Sihirbazı Oyunu Oyna Kızma Birader Sihirbazı

Kızma Birader Sihirbazı Oyunu Oyna

Kızma Birader Efsanesi Oyunu Oyna Kızma Birader Efsanesi

Kızma Birader Efsanesi Oyunu Oyna

Kızma Birader Savaşları Oyunu Oyna Kızma Birader Savaşları

Kızma Birader Savaşları Oyunu Oyna

Kızma Birader Online Oyunu Oyna Kızma Birader Online

Kızma Birader Online Oyunu Oyna

Dört Renk Oyunu Oyna Dört Renk

Sarı, mavi, yeşil ve kırmızı olmak üzere dört renkte 0'dan 9'a kadar sayısal sayıdan oluşan 108 kart ile oynanan 4 Renk Uno Kart oyununa hoş geldiniz. Oyuna yedi kartla başlayacaksınız ve tek amacınız rakibinizden önce kartlarınızdan kurtulmak. Yerdeki kart elinizdeki kartlarla aynı renkte ise kartınızı yere koyabilirsiniz, aksi takdirde yerden kapalı bir kart çekmeniz gerekecektir. Bu kartlar dışında oyunda beş kart daha vardır; Vahşi Beraberlik, Vahşi, İki Beraberlik, Atla, Ters. İki çiz: Bu kartı yere koyan oyuncu, bir sonraki oyuncunun daha fazla kart çekmesine neden olur ve bir sonraki seviye oyununu bloke eder. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Ters: Bu kart çalıştırıldıktan sonra oyun tersten devam eder. Örneğin oyun soldan sağa oynanıyorsa sağdan sola dönüyor. Bu kartı ancak yerde buna benzer bir kart varsa yerleştirebilirsiniz. Atla: Bu kart ancak yerde başka bir atlama kartı varsa yerleştirilebilir. Bu kart bir sonraki oyuncunun oynamasını engeller. Wild: Bu kartı çalıştıran oyuncu, oyun kartının rengini belirler. Yerdeki herhangi bir kartla oynanabilir. Wild Draw: Oyunun kart rengini belirleyebilirsiniz ve bunun yanında bir sonraki oyuncu dört kart daha çeker ve sonraki turda doğru oynamayı kaybeder. İyi eğlenceler!

Kızma Birader Kralı Oyunu Oyna Kızma Birader Kralı

Kızma Birader Kralı Oyunu Oyna

Reklam
Blok Duvar
Blok Duvar
Renk Arena
Renk Arena
Savaş Topuzu
Savaş Topuzu
Büyük Domino
Büyük Domino
Çöp Adam Kaçış Parkuru
Çöp Adam Kaçış Parkuru
Kızma Birader Efsanesi
Kızma Birader Efsanesi
Kızma Birader Klasik
Kızma Birader Klasik
Kızma Birader Ustası
Kızma Birader Ustası

Ücretsiz Çevrimiçi 4 Kişilik Oyunlar

4 Kişilik Eğlenceli, 4 Kişilik Çocuk, 4 Kişilik Yarış ve 4 Kişilik Renk gibi alt kategorileri de içeren en iyi 4 kişilik oyunlar kategorisindeki onlarca oyun içinden istediğin 4 kişilik oyunu oyna! 3D Kızma Birader, Dört Renk, Savaş Topuzu, Gayrimenkul Kralı (Monopoly) ve Askeri Üs Savunma 4 gibi en çok oynanan 4 kişilik oyunları oynayabilirsiniz.
4 Kişilik Oyunlar kategorisindeki onlarca 4 kişilik oyunun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mario Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yapboz Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.