Aksiyon Oyunları

Lastikleri Yak - Arena Oyunu Oyna Lastikleri Yak - Arena

Bu uzun zamandır beklenen çok oyunculu araba savaşı arena oyununda arkadaşlarınıza hükmedin. Düşmanları avlayın ve sürüş ve atış becerilerinizle onları şaşırtın. Kilidi açılacak bir sürü harika araba ve denenecek patlayıcı silahlar. Düşmanlarınızı şaşırtmak için yepyeni U dönüşü hareketini içerir! (W)(A)(S)(D) / (Ok tuşları) : Sür (Boşluk) : Nitro (Shift) : Kayma Çift Dokunma (Shift): U Dönüşü (Z) / (LMB) : Birincil Ateş etme (X) / (RMB) : İkincil Ateş etme (F) / (MMB) : Özel Silah Kullan (C) : Arkana Bak (1) - (0): Diyalog Kısayolları Basılı Tut (') : İletişim Çarkını Göster (V) : HUD Geçişi (ESC) / (P) : Duraklat Gamepad kontrolleri için oyun içi yardım ekranına bakın!

Ateş ve Su Dövüş Oyunu Oyna Ateş ve Su Dövüş

Ateş ve Su Dövüş, eğlenceli ve efektlerle dolu bir aksiyon oyunudur. Parıltı efektli dövüşçünüzle rakibinize hızlı yumruklar gönderin ve hazır olduğunda Süper Yumruk'unuzu boşa harcamayın! İster ateş ister su savaşçısı seçin, önemli olan 2 raundu arka arkaya kazanmaktır. Fire vs Water Fights oyunu 1P ve 2P modlarına sahiptir. Dövüş başlasın! OYUNCU 1 Hareket: "A,D" Yumruk Atma: "W,S" Süper Yumruk: "G" OYUNCU 2 Hareket: "SOL-SAĞ OKLAR" Yumruk Atma: "YUKARI-AŞAĞI OKLAR" Süper Yumruk: "P"

Zombi İmha Timi Oyunu Oyna Zombi İmha Timi

Pubg karakteriyle başladığınız oyunda hayatta kalanları kurtarıp takımınıza katarak verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Kazandığınız elmaslara göre kara dul ve kış askeri gibi etkili elemanları ekibinize ekleyebilirsiniz.

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

Büyük Avcı Oyunu Oyna Büyük Avcı

Atış talimi, atış rekabeti ve geyik avı bölümlerinden oluşan oyunda atış taliminde yakın ve uzak sabit hedefleri vurabilirsiniz. Atış rekabetinde hareketli hedefe mümkün olduğu kadar isabetli atışlar yapmalısınız. Geyik avında, geyikler kaçıp gözden kaybolmadan önce belirtilen miktarda geyiği vurmalısınız.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Kırmızı Top Sıçrama Oyunu Oyna Kırmızı Top Sıçrama

Aşkınızı kurtarmak için Zıpla ve Koş! Kötü köleler, gezegeni kare bir şekle sıkıştırmak istiyor. Ve kırmızı seken top dünyayı kurtarmak için burada. Ölümcül bir fabrikada yuvarlanarak ve zıplayarak ilerleyin, bu sırada düşmanları yenin ve ölümcül lazer ışınlarından kaçının. Dünyayı dönüm noktasından kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Kırmızı zıplayan topu hedefine götürmek için ok tuşlarını kullanın ve yol boyunca tüm yıldızları devirdiğinizden emin olun. Kötü adamlara dikkat! Onlara atlamak iyidir. Kornerden vurulmak değildir. Kırmızı rollerball'u mekanik bir çorak arazide yuvarlayın, zıplayın ve sektirin! Senin görevin, tüm kötü kareleri fethederken yıldızları toplamak. Bazı bölgelerde ölümcül hareket eden lazerler bulunur. Her alanda güvenli bir şekilde ilerlemek için en yüksek hassasiyetle yuvarlanın! - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın 4 - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın, Kırmızı zıplayan top zıplamasının yuvarlanma ve zıplama yeteneğine hayran kalacaksınız - Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken gerekli sayıda sarı yıldız elde edin - Bir sonraki seviyeye geçmek için topu tek tek yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun

Squid Game 456 Oyunu Oyna Squid Game 456

Oyuna katılın ve şimdi bilinmeyen bir adada kapana kısıldınız, 5 zorlukla gelen zorlu bir davet var: 123,stop, Glass Bridge, Marbles, Tug of War ve Ppopgi. 456 milyon ödüllü nihai ödülü alıp bu gizli alandan kaçabilir misin? Oynamak için dokunun veya kaydırın.

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

As Brawl Stars Oyunu Oyna As Brawl Stars

Dünyayı daha huzurlu bir yer haline getirmenin yollarından birinin savaş alanını sanallaştırmak olması imkansız değildir. Bu damarda, son derece gelişmiş silahların ve diğer güçlü askeri teçhizat parçalarının yardımıyla, insanların kalplerinin içeriğine karşı savaşmaları için sanal bir kamusal alan sağlamak olan bu oyun ortaya çıkıyor. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Metal Ordu Savaşı 3 Oyunu Oyna Metal Ordu Savaşı 3

Metal Ordu Savaşı meydan okuması henüz bitmedi! Dünyayı robotik uzaylılardan koruyan kahramanlar tatildeyken yeni saldırı geliyor. . . Kahramanlarımız tatillerini durdurur ve yeniden Dünya'yı savunmaya başlar! Bu sefer farklı araçlarla gelişmiş düşmanlara karşı savunma yapıyorsunuz. Bunlara saldırı mekikleri, dronlar ve AI asistanları dahildir. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıpla: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu Maks. ken Basın) Cephane Doldurma: "X" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel Saldırı: "O+P" (SP Çubuğu Maks. ken Basın) Cephane Doldurma: "J"

Ağaç Bekçileri Oyunu Oyna Ağaç Bekçileri

Açgözlü yaratıklar sihirli koruyu soymak için yoldalar ve onları durdurmanız gerekiyor. Bahçe içindeki patikaların kenarlarına çiçek, su ve kaya kuleleri kurarak kristalleri alıp bahçeyi kurutmaya çalışan canavar düşmanları engellemelisiniz.

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 4

Virane Şehir Arabası 4 Oyunu Oyna

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Kırmızı ve Mavi Kediler Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Kediler

Uzay gemisi maceralarında kırmızı ve mavi iki uzaylı kediye katılın ve yardım edin. Gemide korkunç canavarların olduğunu unutmayın, her an sizi yiyebilirler. Tuzaklarla dolu bu gemide hayatta kalmanız gerekiyor. Siz iki kedisiniz, kırmızı ve mavi. Sen ve arkadaşın, kedilerin anahtarı almasına ve kapıya ulaşmasına yardım etmelisiniz. elmasları toplayın ve puanınızı artırın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Virane Şehir Arabası 2 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 2

Oyunun ilk sürümüne göre nispeten daha iyi kontrollere sahip oyunda aracınız ile süre dolmadan önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız.

Zombi Kurtcuk Oyunu Oyna Zombi Kurtcuk

Yer altında gezinerek yüzeydeki tankları patlatmalısınız.

Virane Şehir Arabası 3 Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası 3

Kontrolü ve grafikleri bir önceki sürümüne göre iyileştirilmiş olan oyunun 1 veya 2 kişilik modunda da en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Kule Savaşı - Orta Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Orta Çağ

Kule savaşının bu orta çağ sürümünü, bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya birlik olup zombilere karşı oynayabilirsiniz. Gökteki zembilden düşen kutularda ekstra silahlar ve özellikler çıkabiliyor. Mavi Oyuncu WASD : Hareket S : Blok yapma/savunma E : Saldırı Q : Silah değiştirme Kırmızı Oyuncu Yön tuşları : Hareket Aşağı : Blok yapma/savunma Boşluk : Saldırı M : Silah değiştirme

Squid Game - Keskin Nişancı Oyunu Oyna Squid Game - Keskin Nişancı

Yeşil ışıkta hareket eden oyuncuları tespit edin ve yok edin - keskin nişancı silahınızı kullanarak kırmızı ışık oyunu! Nişan alırken, doğru oyuncuya vurduğunuzdan emin olmalısınız. Doğru oyuncu için puan kazanırsınız, ancak yanlış oyuncuya vurursanız puanlarınız düşecektir. Oyunun sonunda en yüksek puanı alın ve arkadaşlarınızla rekabet edin. Şimdi Squid Game keskin nişancı oyna ve aksiyona başla! İyi Oyunlar! Fare kilit/açma = L, Keskin nişancı hareketleri = Fare, Yakınlaştırma = Sağ tıklama, Ateş Etme = Sol tıklama, Yakınlaştır/Uzaklaştır = Fare Tekerleği

Zombi İmha Oyunu Oyna Zombi İmha

Özel kuvvetlerin seçkin bir askeri olarak tüm zombileri, mahlukları ve insanlığa ihanet eden paralı askerleri vurmalısınız! . . WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme 1/2/3/4/. . . : Silah değiştirme Boşluk : Zıplama

Kule Savaşı - Yeni Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Yeni Çağ

Kule Savaşları 3. bölümüyle karşınızda! Daha modern silahlar, farklı haritalar ve yeni Mayhem modu da artık oynanabilir. Yeni bölümle birlikte endüstriyel devrim silahlarını ve ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni silahlar deneyin ve onlarla yeni taktikler oluşturun. Kargaşa modunda zorlu koşullarda savaşın ve hayatta kalmaya çalışın. Zombi Modu artık yeni bir tasarıma sahip ve artık zombiler tek yönden geliyor. 1 veya 2 oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarınızı kırın! Nasıl oynanır: Mavi Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Blok Oluştur: S Vuruş: E (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silahı Değiştir: Q Kırmızı Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Blok Oluştur: AŞAĞI OK Vuruş: BOŞLUK (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silah Değiştir: M

Süper Piksel Oyunu Oyna Süper Piksel

Süper Piksel, süper eğlenceli ve zorlu 2D yana kaydırmalı piksel sanat tarzı, harika bir platform oyunudur. Super Mario, Donkey Kong ve Sonic gibi oyunlar oynamışsanız kesinlikle seveceksiniz. Oyun onları yenmek için size meydan okuyacak 3 seviyeye sahiptir. Engellerin üzerinden atlayın, çilek toplayın ve her seviyenin sonuna yüksek bir skorla ulaşın. Ve Yukarı tuşuna atlamak için taşımak için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Çift atlama için iki kez yukarı basın. Yaratıklara dokunmaktan kaçının ve en az 1 canlı kalan aşamaları temizleyin. Mario'ya benzer şekilde, onları ortadan kaldırmak için yaratıkların üstüne atlayabilirsiniz. Yüksek bir skor için mümkün olduğunca çok çilek toplayın

Crazy Shooters Oyunu Oyna Crazy Shooters

Çok oyunculu oyunda mümkün olduğu kadar rakip öldürmelisiniz.

Madenci Dede Torun Oyunu Oyna Madenci Dede Torun

Dede ve torun değerli taşları bulmak için daldıkları madene kaybolurlar. Labirent gibi madendeki çıkış kapılarını açabilmek için mavi küreleri ve altınları toplamalısınız. Torun WASD : Hareket F : Ateş etme G : Kırbaç T : Anahtar kullanma Dede K : Kazma L : Dinamit T : Anahtar kullanma

Zombi Operasyonu 10 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10

Zombi Operasyonu, Hapisten Kaçma bölümü ile devam ediyor! Yeraltı hapishanesi zombiler tarafından ele geçirildi ve rehineleri kurtarmalısın, ayrıca yaralılara da yardım etmelisin. Zombie Mission'ın yeni genişletilmiş versiyonu ile 30 SEVİYEDE savaşmak zorundasın! Farklı seviyelerde 7 farklı patron olacak. En güçlü boss elbette son bölümde seni bekliyor! Seviyeleri geçtikçe kazandığınız paralarla silah satın almayı ve yükseltmeyi unutmayın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Geometrik Atlayış Oyunu Oyna Geometrik Atlayış

Engelleri aşıp, çivili tuzaklara takılmadan yıldızları toplayıp çıkış portalına ulaşmalısınız.

Para Götürücüler Oyunu Oyna Para Götürücüler

Haksız yere hapishaneye atılan ikiliyi, gardiyanlara veya diğer mahkumlara yakalanmadan, tüm para keselerini toplayarak kaçırmalısınız.

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

Kağıt Dövüşçü 3B Oyunu Oyna Kağıt Dövüşçü 3B

Kağıt katmanlardan oluşturulan retro bir ortamda; dövüş ustaları becerilerini sergilemeye hazır. Paper Fighter 3D oyunu, 1 veya 2 oyunculu kısa dövüş maçları içerir. Her dövüş maçı 3 raunttan oluşur ve 2 raunt alabilen maçı kazanır. Yumruk ve tekmelerinizi doğru zamanda kullanın, güç barınız dolduğunda özel vuruş hazır olacaktır. OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Saldırı: "R" OYUNCU 2 Taşı: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Saldırı: "O"

Plaja Giden Yol Oyunu Oyna Plaja Giden Yol

Sahile giden rota, teknenizin sahile güvenli bir şekilde ulaşması için bir rota çizmeniz gereken bir oyundur. Bunu yapmak için denizin tüm tehlikelerinden kaçınmanız gerekir. Tekneniz için bir rota çizmek için ekrana dokunun.

Yol Öfkesi Oyunu Oyna Yol Öfkesi

Düz yolda son hızla giderken karşınıza ne çıkarsa havaya uçurun! . . Kazandığınız paralarla güçlendirmeler yapabilirsiniz.

Metro Çatışması Oyunu Oyna Metro Çatışması

Yer altındaki metro tünellerini sığınak olarak kullanan tüm teröristleri ekibiniz ile yok etmelisiniz. WASD - hareket Boşluk - Zıplama C - Eğilme Fare - Nişan alma/Ateş etme G - el bombası 1, 2, 3, 4 - silah değiştir Tab (Sekme) - puan tablosu L - fare kilidi modundan çık

Askeri Üs Savunma 2 Oyunu Oyna Askeri Üs Savunma 2

1. Oyuncu WASD : Hareket E : Çatıya çıkma/inme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Çatıya çıkma/inme 3. Oyuncu YGHJ : Hareket U : Çatıya çıkma/inme

Hortlak Kalesi 4 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 4

Hortlak Kalesi 4 yeni savunma ile devam ediyor. Savunma bu sefer daha zor çünkü zombiler artık her iki yönden de saldırıyor. Ancak daha güçlü yeni silahlar, bonuslar ve oyuna katılan 4. oyuncu var. Kaleniz düşmeden önce dalgalar halinde gelen zombileri durdurmalısınız. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Hareket : "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Hareket : "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Hareket : "Y,G,H,J" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Oyuncu 4: (sayısal tuş takımından. ) Hareket : "1,2,3,5" Tabanca Değiştir: "4" Giriş/çıkış Üssü: "6" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Huggy Ateş ve Su Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su

Mavi ve kırmızı çöp adam kardeşlerin macerasına hazır mısınız? Kırmızı ve mavi kardeşler anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. İki kişi olun ve onları arkadaşınızla birlikte kapıya götürün. kapıya ulaş ve yeni seviyeye geç. Birden fazla zorlukla karşılaşacaksınız, ancak kapıya ulaşacaksınız. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna Uçan Araba 5

Uçan Araba 5 Oyunu Oyna

Kareli Mücadele Oyunu Oyna Kareli Mücadele

Engellere takılmadan yıldızları toplayarak portala ulaşmalısınız.

Süper Sıçan Adam Oyunu Oyna Süper Sıçan Adam

Süper sıçan adamla değişik stillerde bok üretip voodoo bebeğini yok edin! . .

Usta Tetikçi Oyunu Oyna Usta Tetikçi

Binayı kat kat çıkarken karşınıza çıkan düşmanları, silahınızın namlusu onlara döndüğü anda isabetli atışlarla vurmalısınız. Vuramazsanız onlar sizi vurur! . .

Ajan Alfa Oyunu Oyna Ajan Alfa

Ajan Alfa, erkekler için tasarlanmış basit bir atış oyunudur. Nişan alma oyunlarını seviyorsanız, Alpha Timi ile yanlış gidemezsiniz! Oyun çok basit, bir sonraki seviyeye başarılı bir şekilde girmek için tüm düşmanları hareket ettirmek ve yenmek için ekranı kaydırın. Kilidini açmanı bekleyen daha havalı silahlar var! Şimdi katılın, tetiğe çılgınca basın ve oyunu çekmenin eğlencesini hissedin! İyi oyunlar! Oynamak için kaydırın

Hızlıca Bekle! Oyunu Oyna Hızlıca Bekle!

Hem hızlı hem durağan olmanız gereken oyunda içinde hareket edebileceğiniz 9 kutu içinde rastgele çıkan elmasları toplamalısınız ve bunu, dört bir yandan rastgele gelen bombalara çarpmadan yapmalısınız! . .

Ultra Piksel Macera Oyunu Oyna Ultra Piksel Macera

Aksiyon RPG ve hayatta kalmanın bir arada olduğu bu muhteşem oyunda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın Silahlarınızı geliştirmek için barikatlar, fırınlar ve örsler inşa edin, odun, taş ve cevher gibi kaynakları toplayın, dikin, hasat edin ve en sevdiğiniz kahramanları beslemek ve geliştirmek için avlayın! Hareket etmek için A ve D'ye basın, Zıplamak için SPACE'e basın, saldırı, atlat veya yetenekleri kullanmak gibi komutları seçmek için fareyi kullanın.

Reklam
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Washington
Mr Noob Fighter
Mr Noob Fighter
Subway Surfers - Paris
Subway Surfers - Paris
Run Run 3
Run Run 3
Kick The Zombie
Kick The Zombie
Box Runner!
Box Runner!
Music Rush
Music Rush
Jumper Starman
Jumper Starman

Ücretsiz Çevrimiçi Aksiyon Oyunları

İki Kişilik Aksiyon, Fareyle Oynanan Aksiyon ve Bir Kişilik Aksiyon gibi alt kategorileri de içeren en iyi aksiyon oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin aksiyon oyununu oyna! Among.io, Domuzcukla Kaçan Panda 2, Gölge Diyarı Macera, Güvercin Güvercin ve Koş Düzenbaz Koş gibi en çok oynanan aksiyon oyunlarını oynayabilir veya Lastikleri Yak - Arena, Neon Küp Kaçış, Canavar Okulu 3 ve Bloo Çocuk gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Aksiyon Oyunları kategorisindeki binlerce aksiyon oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2 Kişilik Aksiyon, 1 Kişilik Aksiyon, 3 Kişilik Aksiyon

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mario Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.