Altın Toplama Oyunları

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

Kızgın Nine Hindistan Oyunu Oyna Kızgın Nine Hindistan

Kızgın Nine Hindistan Oyunu Oyna

Zıplayan Kutu Kafa Oyunu Oyna Zıplayan Kutu Kafa

Bu, tek temel amacın bloktan bloğa atlamak olduğu sonsuz bir oyundur. Daha fazla puan alıp, skor yükseltin ve rekor kırın! Kaç puan alabilirs? Şimdi öğren! fare / dokunmatik ekran

Kızgın Nine Miami Oyunu Oyna Kızgın Nine Miami

Kızgın Nine Miami Oyunu Oyna

Baltalı Viking Oyunu Oyna Baltalı Viking

Baltalı Viking Oyunu Oyna

Altın Madencisi Jack 2 Oyunu Oyna Altın Madencisi Jack 2

Altın Madencisi Jack 2 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 264 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 264

Maymun Sevindir 264 Oyunu Oyna

Kızgın Nine Türkiye Oyunu Oyna Kızgın Nine Türkiye

Kızgın Nine Türkiye Oyunu Oyna

Kızgın Nine Meksika Oyunu Oyna Kızgın Nine Meksika

Kızgın Nine Meksika Oyunu Oyna

Lav Çukuru Oyunu Oyna Lav Çukuru

Lav çukuru üstüne kurulmuş, üstünden geçtiğinizde düşen zeminlerin bulunduğu arenada mümkün olduğu kadar üst katta kalmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket Q : Zıplama 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket Boşluk : Zıplama

Kızgın Nine - Hep Yukarı Oyunu Oyna Kızgın Nine - Hep Yukarı

Kızgın Nine - Hep Yukarı Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna Lanetli Hazine 2

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna

Piksel Sokak Dövüşü Oyunu Oyna Piksel Sokak Dövüşü

Tehlikeli sokaklarda karşınıza çıkan tüm serserileri dövmelisiniz. Topladığınız altınlarla muşta ve doping hapı gibi gücünüzü kuvvetinizi arttıracak malzemeler alabilirsiniz.

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna Balık Avcısı Penguen

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna

Ayının Aşkı 3D Oyunu Oyna Ayının Aşkı 3D

Benzersiz etkileşimli grafikler ve mükemmel oyun ile bu Ayı Macera oynamak eğlenceli. Heyecan ve benzersiz sahneler tam etkileşimli macera oyun deneyimi için hazır olun. Bu Ayı Macera Oyunu ayakta kalabilmek kadar kontrol etmelisin büyük vahşi bir ayı var. Bu Ayı vahşi hayvanlar öldürmek ve maksimum para toplamak seviye kazanmak için Run 3D ayıyı kontrol etmek zorundasın. Oyun paraları ile kilidi olacak pek çok ilginç karakter var. Büyük kusursuzca kontrol ve engelleri ve bu aşırı Ayı Ormanı Macera düşmanlardan uzak durun.

Demir Adam - Sonsuz Koşu Oyunu Oyna Demir Adam - Sonsuz Koşu

Süper kahraman kendi başına zorluklarla başa çıkmaya alışmıştı, ama bu sefer değil. Çeşitli çörekler satın almak için büyük miktarda biriktirirken engelleri aşmasına yardım edin.

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna Subway Surfers - Monaco

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna

Altın Madencisi Vinç Oyunu Oyna Altın Madencisi Vinç

Altın Madencisi Vinç Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Antik Altın Avı Oyunu Oyna Antik Altın Avı

Antik Altın Avı Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - İzlanda

Dünyayı dolaşıp macera arayan huzursuz metro sörfçüleri bugün kendilerini İzlanda'da buldular. Çocuklar yine doğrudan kandaki adrenalin seviyelerini maksimuma çıkarmaya alıştıkları metroya gidiyorlar. Katılın ve oyunun bu bölümünde maceracılara katılın ve takipten kurtulmanıza yardımcı olun.

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna Kaykaylı Hayta

Kaykaylı Hayta Oyunu Oyna

Kızgın Nine Rusya Oyunu Oyna Kızgın Nine Rusya

Kızgın Nine Rusya Oyunu Oyna

Kamyon Denemeleri Oyunu Oyna Kamyon Denemeleri

Muhteşem canavar kamyon ile engelleri ezmek ve mümkün olduğunca hızlı bitiş çizgisine ulaşmak!

Sonsuz Merdiven Oyunu Oyna Sonsuz Merdiven

En hızlı şekilde çıkabildiğiniz kadar merdiven çıkmalısınız. Yukarı yön tuşu ile tırmanabilir, Boşluk tuşu ile yönünüzü dönebilirsiniz.

Hava Savaşı 1942-43 Oyunu Oyna Hava Savaşı 1942-43

Gökyüzündeki en iyi pilot ve açık gökyüzü savaş vardır. Düşman uçakları meşgul olarak, avcı uçağı pilotu tepsi. Mümkün olduğunca çok sayıda düşman uçakları Savaşı kazanacak kim en iyi puanı yapmak için mümkün olduğunca çok para Toplamak için silah çalışıyorum aşağı seviyeye taşımak. Çek eğlenceli!

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

Aşık Şövalye Oyunu Oyna Aşık Şövalye

Aşık Şövalye Oyunu Oyna

Gökyüzü Adaları Oyunu Oyna Gökyüzü Adaları

Gökyüzü Adaları Oyunu Oyna

Kış Araba Yarışı Oyunu Oyna Kış Araba Yarışı

Kaygan yolda bilgisayara karşı yarışarak rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Çizgi Motor Oyunu Oyna Çizgi Motor

Tek tuşla veya dokunarak oynayabileceğiniz oyunda takla atarak ve altın toplayarak puanınızı yükseltebilirsiniz.

Hava Yarışı Oyunu Oyna Hava Yarışı

HTML 5 hava yarışı oyununda rakip uçakları geçip mümkün olduğu kadar altın toplamalısınız.

Tersine Ninja Oyunu Oyna Tersine Ninja

Boşluğa veya asit havuzuna düşmeden mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız.

Çılgın Gün Özel Oyunu Oyna Çılgın Gün Özel

Çılgın Gün Özel Oyunu Oyna

Orta Doğulu Koşucu Oyunu Oyna Orta Doğulu Koşucu

Orta Doğulu Koşucu Oyunu Oyna

Yarış Ustaları Oyunu Oyna Yarış Ustaları

Altın sikke toplayarak rakiplerinizi atlatıp bitişe ulaşmalısınız. Topladığınız altın ve elmaslarla aracınızı yükseltebilirsiniz.

Yanlama 2 Oyunu Oyna Yanlama 2

Yanlama 2 Oyunu Oyna

Julia Abur Cubur Kamyonu Oyunu Oyna Julia Abur Cubur Kamyonu

Julia'nın hamburger yemek kamyonunu çalıştırmasına yardım et. Amacı en lezzetli hamburgerleri hazırlamaktır. Küçük yiyecek kamyonu sürekli aç müşteriler tarafından ziyaret ediliyor. Her müşteri yemek arabasına yaklaşır ve en sevdiği hamburgeri sipariş eder. Julia'nın yemeği hazırlamak için çok az zamanı var, ancak bunu çabucak yapmayı başarırsa müşteriler çok cömerttir. Burgere eklemek için ekranda gösterilen malzemelere dokunun. Para kazanmak için müşterinin sırasını takip edin. Toplamak için müşterinin bıraktığı paralara dokunmanız gerekir.

Kurttan Kaçış Oyunu Oyna Kurttan Kaçış

Kurttan Kaçış Oyunu Oyna

Küçük Dino Macera Oyunu Oyna Küçük Dino Macera

Küçük Dino Macera Oyunu Oyna

Müzikli Atılım Oyunu Oyna Müzikli Atılım

Müzikli Atılım Oyunu Oyna

Vurucu Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Vurucu Çöp Adam 2

Kalenizi uzaylı ve düşman güçlerine karşı korumalısınız.

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Şapkalı Kızlar 2 Oyunu Oyna Şapkalı Kızlar 2

1. Oyuncu WASD : Hareket N : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma M : Zıplama (basılı tutarak yükseğe) 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket 2 : Koşma/Ateş topu/Nesne tutma 3 : Zıplama (basılı tutarak yükseğe)

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna Kule Hayvanlarını Birleştir

Kule Hayvanlarını Birleştir Oyunu Oyna

Reklam
Mr Noob Fighter
Mr Noob Fighter
Bus Surfers
Bus Surfers
Subway Surfers - Barcelona
Subway Surfers - Barcelona
Subway Surfers - New York
Subway Surfers - New York
Fruit Master Online
Fruit Master Online
Touch Food
Touch Food
The Ironic Zombie
The Ironic Zombie
3D Monster Truck
3D Monster Truck

Ücretsiz Çevrimiçi Altın Toplama Oyunları

Rakipli Altın Toplama, İki Kişilik Altın Toplama ve Skorlu Altın Toplama gibi alt kategorileri de içeren en iyi altın toplama oyunları kategorisindeki sekiz yüzden fazla oyun içinden istediğin altın toplama oyununu oyna! 3D Zombi Kasabası, Altın Shuriken Topla, Kuş Zıplat, Sapanlı Roket ve Zombi Sorunu 2 gibi en çok oynanan altın toplama oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Toplama ve Altın kategorilerine bakabilirsiniz.
Altın Toplama Oyunları kategorisindeki sekiz yüzden fazla altın toplama oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.