Aşk Oyunları

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

Bonnie Sevgililer Günü Partisi Oyunu Oyna Bonnie Sevgililer Günü Partisi

Bonnie Sevgililer Günü Partisi Oyunu Oyna

Barbie Kış Modası Oyunu Oyna Barbie Kış Modası

Kış geldi ve en sevdiğiniz kız Barbie, Kış indirimlerinden en iyi şekilde yararlanmak için şehirde gerçekten harika bir alışveriş çılgınlığına gitmek için sabırsızlanıyor. Barbie Kış Modası adlı yeni giydirme oyunumuzda, göz atmanız için bulabileceğimiz en iyi modayı tek bir yerde topladık. Barbie muhteşem ışıltılı kıyafetlerin ve aksesuarların hepsini sever ve mükemmel kombinasyonu bulana kadar hepsini karıştırıp eşleştirmeye heveslidir.

Anna Motor Kazası Oyunu Oyna Anna Motor Kazası

Motor kazası sonucu bacakları yara bere içinde kalan prenses Anna'yı muayene ve tedavi etmelisiniz.

Kırmızı Araba Macerası 4 - Zamanda Yolculuk Oyunu Oyna Kırmızı Araba Macerası 4 - Zamanda Yolculuk

Kırmızı Araba Macerası 4 - Zamanda Yolculuk Oyunu Oyna

Kalbimiz Bir Oyunu Oyna Kalbimiz Bir

İki karakteri ayrı ayrı kontrol edeceğiniz oyunda, karakterler arasında geçiş yaparak her ikisini de portala ulaştırmalısınız. Her iki karakter için engel oluşturan ve oluşturmayan duvar ve zeminler mevcut. Yüksekten atlamanız gerektiğinde diğer karakterin üstüne çıkarak zıplayabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket G : Karakter değiştirme

Şeker Kahramanı Oyunu Oyna Şeker Kahramanı

Uçan kahramanın yardımıyla şeker bloklarını istediğiniz yere taşıyarak şekerleri patlatabilirsiniz.

Adem ve Havva Oyunu Oyna Adem ve Havva

Cenneti bulmak ve Havva'ya ulaşmak için Adem'e yardım etmelisiniz. Komik ve macera dolu bir yolculuk sizi bekliyor!

Minecraft Hayatta Kalma Oyunu Oyna Minecraft Hayatta Kalma

Minecraft Hayatta Kalma Oyunu Oyna

Güzel ve Çirkin Oyunu Oyna Güzel ve Çirkin

Prensese sevdiği şeyleri hediye ederek kalbini çalmalısınız! . .

Salyangoz Bob Oyunu Oyna Salyangoz Bob

Salyangoz Bob Oyunu Oyna

Aşk Hikayesi Kızları Oyunu Oyna Aşk Hikayesi Kızları

Aşk Hikayesi Kızları Oyunu Oyna

Adem ve Havva GO Oyunu Oyna Adem ve Havva GO

Adem ve Havva GO popüler serisinin yeni kolay ve komik bir oyun! Yolculukta, trex veya mamoth gibi dinozorlar bir araya gelecek. Tropikal ormanlar, winterlands veya tehlikeli undergrounds geçmesi. Oyun: dondurulmuş adam, komik bir köle veya bir Mumya komik insanlarla tanışın. Kontrol yolculuğunda Eve ve evlerini bulmaya Adam. Eve kırmızı çiçek getirmeyi unutmayınız. Oyun aile ve çocuklar için uygundur.

Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg

Rusya'nın en güzel şehirlerinden biri St. Petersburg'dur ve elbette demiryolu raylarından koşup arabalara atlamak için amatörden uzak kalamazdık, yani şimdi Metrodan bahsediyoruz, ana karakterini hatırlıyor musunuz? Evet, bu sefer çocuk burada koşacak ve biz ona yardım edeceğiz!

Subway Surfers Dünya Turu - Londra Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Londra

Tanıdık sevgilimiz, demiryolları ve vagonlarla koşarak birkaç kez Avrupa'nın büyük başkentlerinden birine gitmiştir, ancak Londra'ya olan sevgisi her şeyden önce olmuştur ve yine macera dolu heyecan verici bir yolculuğa çıkmıştır. Bu arada, tanıdık polis memurunun ve sadık köpeğinin hala nasıl koşulacağını hatırlamasını umuyor!

Adem ve Havva GO 2 Oyunu Oyna Adem ve Havva GO 2

Adem ve Havva GO 2 Oyunu Oyna

Julie Aşk Testi Oyunu Oyna Julie Aşk Testi

Julie Aşk Testi, isme göre aşkınızı test edebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Onu ne kadar seviyorsun? O seni ne kadar seviyor? Sevebilme ihtimali? İnanılmaz eğlence için şimdi Julie Aşk Testi oynayın! İsimlere dokunun ve sevginizi kontrol edin!

Adem ve Havva GO 3 Oyunu Oyna Adem ve Havva GO 3

Adem ve Havva GO'da, tarih öncesi zamanların tehlikelerine ve zorluklarına rağmen, aşk çiçek açmanın bir yolunu buldu! Adam Havva'yı seviyor ve onu mutlu etmek için her şeyi yapacak. Bu oyunun çeşitli eğlenceli ve zorlu seviyelerinde bu maceracı mağara adamına katılın! Engelleri aşmasına ve eşine güzel bir çiçek getirmesine yardım edebilir misin? Bu bağımlılık yapıcı oyunda dinozorlar, tuzaklar ve daha birçok tehlike sizi bekliyor! Amacınız bir gül toplayıp Havva'ya getirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Oyun, tamamlamanız için 15 farklı seviyeye sahiptir. İlk seviyeden başlayın. Hareket etmek ve merdivenlerden yukarı ve aşağı tırmanmak için yön tuşlarını kullanın. Yine de dikkatli ol! Birçok farklı tuzak ve engelle karşılaşacaksınız. Onları atlatmanın bir yoluna ihtiyacın var. Ya baskı plakaları üzerinde durmak ya da başka nesneler kullanmak yolunuzu açar. Her seviyede etrafta yatan meyveleri göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, çünkü bunlar size ekstra puan verir. Diğer karakterlere yaklaşın ve onlara eşya ve hatta anahtar kazanmak istediklerini verin! Gülü topladıktan sonra Eve'e ulaşabilmeniz için kapıları açmak için anahtar gereklidir. Eğlence! Adam'ı kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Hareket etmek için sol ve sağ yön tuşlarını, merdivenlerden inip çıkmak için yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanın.

Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü Oyunu Oyna Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü

Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü Oyunu Oyna

Aşk ve Nefret Modası Oyunu Oyna Aşk ve Nefret Modası

Hailey ve Eliza arasında devam eden bir savaş var. Eliza hala aşkın güçlü bir şey olduğuna inanıyor ve Hailey onunla aynı fikirde değil. Bakalım meydan okumayı kim kazanacak. İyi oyunlar!

Aşk Noktaları Oyunu Oyna Aşk Noktaları

Çizeceğiniz şekillerle noktaları birleştirmelisiniz.

Aşk Testi 3 Oyunu Oyna Aşk Testi 3

Aşk Testi 3 Oyunu Oyna

Barbie Büyüleyici Kraliçe Oyunu Oyna Barbie Büyüleyici Kraliçe

En sevdiğin bebek Barbie, glam modasını seviyor! Paranın satın alabileceği en iyi tasarımcı ürünlerini giymeyi seviyor. bu ve süper eğlenceli oyununda baştan aşağı görünümünü büyüleyici bir tarzda tamamlamasına yardım edin.

Adem ve Havva - Hayalet Adem Oyunu Oyna Adem ve Havva - Hayalet Adem

Mümkün olduğunca çok insanları korkutmak için Adem'e yardım edin. Bu rol yeni geldi ve elini ihtiyacı var. En sevdiğim karakter Adam ile bu sevimli küçük bir oyun keyfini çıkarın.

Aşık Toplar 2 Oyunu Oyna Aşık Toplar 2

İlk sürümüne göre nispeten daha kolay olan bu oyunda topların bağlı olduğu ipleri kesip kalpleri toplayarak birbirleri ile buluşturmalısınız.

Çılgın Altıgen Bloklar Oyunu Oyna Çılgın Altıgen Bloklar

Altıgen blokları kaydırarak ve döndürerek tuğlaları eşleştirin ve kiremit çizgilerini altıgen tahtadan temizleyin. Bu blok eşleştirme oyunu ile sadece rahatlayın ve beyninizi aynı anda eğitin. Mouse ile ekranı sola veya sağa kaydırın ve 3 rengi aynı altıgen renklerle eşleştirmeye çalışın. Zeka oyunları ve bulmaca severler için mükemmel bir bulmaca oyunu! Seçmek için bir altıgen üzerine tıklamanız yeterlidir. Mouse ile altıgen üzerinde sola veya sağa kaydırarak 3 rengi aynı altıgen renklerle eşleştirmeye çalışın. Amacınız mevcut hamlelerin tükenmesini önlemek.

Aşk Testi Oyunu Oyna Aşk Testi

Aşk Testi Oyunu Oyna

Eğlenceli Köpek Bakımı Oyunu Oyna Eğlenceli Köpek Bakımı

Bir köpek sever misin? Ona iyi bakmana ihtiyacı olan sevimli küçük köpek yavrusuyla tanış. hadi bu köpeği kirli katrandan kurtaralım. Kiri yıkaması için ona bir duş verin. Köpeğin yarasını iyileştirin ve kırık bacağını düzeltin. Mini oyunlar oynayın ve köpeği çeşitli kıyafetler ve sevimli aksesuarlarla süsleyin. Bu muhteşem evcil hayvan bakımı oyununun tadını çıkarın! Oyunu oynamak için MOUSE kullanın.

Alışveriş Modası Oyunu Oyna Alışveriş Modası

Alışveriş Modası Oyunu Oyna

Adem ve Havva 4 Oyunu Oyna Adem ve Havva 4

Adam tekrar gerçek aşkı bulmak için bir yolculuğa çıkıyor. Başarılı olur mu?

Oyuncak Boyama Oyunu Oyna Oyuncak Boyama

Oyuncaklarla oynamayı herkes sever! Oyuncaklarla dolu bir boyama kitabına ne dersiniz? Parlak renkler veya pastel renklerle boyayabileceğiniz 6 oyuncak var. Bu oyuncakları dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. İyi oyunlar!

Kırmızı Top Yeni Yıl Aşkı Oyunu Oyna Kırmızı Top Yeni Yıl Aşkı

Siyap küp tarafından sevgilisi kaçırılan kırmızı topa, engelleri aşıp sevgilisini kurtarmasına yardım etmelisiniz.

Adem ve Havva Yılbaşı Oyunu Oyna Adem ve Havva Yılbaşı

Adem'in yeni yıl macerasında karşınıza çıkan bulmacaları çözüp engelleri aşarken, Havva için çiçek ve hediye paketlerini toplamalısınız.

Gelin Yarışı 3D Oyunu Oyna Gelin Yarışı 3D

Yüksek podyumda acele edin ve mümkün olduğunca gelinlik, duvak, çiçek, pasta vb. gibi düğün malzemeleri toplayın ve kıyafetinizin görünümünü iyileştirin. Yolda giyinip tüm rakiplerinizi geride bırakırken evlenmek istediğiniz yakışıklıyla karşılaşacaksınız. Hareket etmek için kaydırın.

Adem ve Havva - Aşk Arayışı Oyunu Oyna Adem ve Havva - Aşk Arayışı

Aşk iksiri bir hazineyi bulmak için Adam yardım.

En Güzel Kış Çifti Oyunu Oyna En Güzel Kış Çifti

En sıcak moda mücadelesi burada! Üç çift etkilemek için giyinecek. Kıyafetlere yardım et ve kimin kazanacağını görelim. Gidelim!

Kırmızı Araba Macerası 2 - Aşk Oyunu Oyna Kırmızı Araba Macerası 2 - Aşk

Kırmızı arabanın süper macerası birçok bulmaca ile devam ediyor. Çevredeki nesneleri kullanarak bulmacaları çözüp, engelleri aşmalısınız.

Adem ve Havva 5 Bölüm 1 Oyunu Oyna Adem ve Havva 5 Bölüm 1

Gerçek aşkı bulmasına bir kez daha yardım edin.

Hayvan Taşıma Simülatörü Oyunu Oyna Hayvan Taşıma Simülatörü

Hayvanları hayvanat bahçesinden alıp teslimat noktasına götürmelisiniz. Tırı park ettikten sonra sıradaki hayvanı sürüp römorka bindirin. Uzun ve geniş olan aracınız ile özellikle köşeleri dönerken geniş almalısınız.

Adem ve Havva 8 Oyunu Oyna Adem ve Havva 8

Adem ve Havva 8 Oyunu Oyna

Adem ve Havva Nehirde Oyunu Oyna Adem ve Havva Nehirde

Adem ve Havva Nehirde Oyunu Oyna

Adem ve Havva 3 Oyunu Oyna Adem ve Havva 3

Adem yine 3. defa Havva'yı bulmak için bir yolculuğa çıkıyor.

Adem ve Havva 2 Oyunu Oyna Adem ve Havva 2

Adam bir cennet içinde sıkışıp olmak gibi değil, bu yüzden kaçar ve eğlence dolu yeni bir macera başlar.

Meksikalı Usta Şef Oyunu Oyna Meksikalı Usta Şef

Meksikalı Usta Şef Oyunu Oyna

Winx Club - Hayvan Eşleştirme Oyunu Oyna Winx Club - Hayvan Eşleştirme

Bu eşleştirme bulmaca oyununda Winx Club kızlarını takip edin! Her seviye en şirin küçük hayvanlarla doludur. Onları eşleştirmek ve seviyeyi hamle sayısı içinde bitirmek size kalmış. Tüm puanları toplayıp her seviyede 3 yıldıza ulaşabilecek misin? Bütün bir sırayı temizleyebilecek hayvanları bağladığınızdan emin olun! Aynı renkteki hayvanları birleştirmek için tıklayın / dokunun ve sürükleyin.

Aşkını Sına Oyunu Oyna Aşkını Sına

Kutulara isimlerinizi yazın ve aşkınızın ne kadar güçlü olduğunu sınayın. Bunun sadece eğlenceli bir oyun olduğunu unutmayın. Bunun gerçekle bir ilgisi yok. Şans eseri, rakamlar ortaya çıkıyor. İyi oyunlar! SOL TIKLAYIN / DOKUN

Altın Kız Evlenme Teklifi Oyunu Oyna Altın Kız Evlenme Teklifi

Altın Kız Evlenme Teklifi Oyunu Oyna

Aşk ve Define Oyunu Oyna Aşk ve Define

Aşk ve Define Oyunu Oyna

Bebek Hazel Mide Bakımı Oyunu Oyna Bebek Hazel Mide Bakımı

Bebek Hazel Mide Bakımı Oyunu Oyna

Adem ve Havva 5 Bölüm 2 Oyunu Oyna Adem ve Havva 5 Bölüm 2

Gerçek aşkını bulması için, bir kez daha Adem'e yardım edin.

Reklam
Subway Surfers Tour Du Monde - Saint-Pétersbourg
Subway Surfers Tour Du Monde - Saint-Pétersbourg
Subway Surfers Tour Du Monde - Londres
Subway Surfers Tour Du Monde - Londres
Winx Club - Amour Et Animal De Compagnie
Winx Club - Amour Et Animal De Compagnie
Simulateur De Croustilles
Simulateur De Croustilles
Adam and Eve Go 2
Adam and Eve Go 2
The Best Winter Couple
The Best Winter Couple
This Or That Stylish Dress Up
This Or That Stylish Dress Up
Flying Superhero Revenge Grand City Captain
Flying Superhero Revenge Grand City Captain

Ücretsiz Çevrimiçi Aşk Oyunları

Gerçek Aşk, Aşk Metre, Aşk Ölçme, Aşk Testi ve Aşk Ölçer gibi alt kategorileri de içeren en iyi aşk oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin aşk oyununu oyna! Ateş Çocuk ve Su Kız, Barbie Kış Modası, Kalbimiz Bir, Adem ve Havva ve Anna Motor Kazası gibi en çok oynanan aşk oyunlarını oynayabilirsiniz.
Aşk Oyunları kategorisindeki yüzlerce aşk oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.