Ateş Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

Silah Ustası Oyunu Oyna Silah Ustası

Silah Ustası Oyunu Oyna

Yakanı Kurtar Oyunu Oyna Yakanı Kurtar

3 boyutlu hayatta kalma arenasında rakiplerinizi alt etmelisiniz. Silahınızın nişangahı ile uzak mesafe tüfek ve roketatar atışları yapabilirsiniz. Flaş ve sis bombaları rakiplerinizin görüş alanını kısıtlayabilirsiniz. Doğal olarak benzer mühimmat size karşıda kullanılacağı için saldırı yaptığınız kadar da yakayı kurtarmalısınız.

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Gungame 24 Piksel Oyunu Oyna Gungame 24 Piksel

Gungame 24 Piksel Oyunu Oyna

Geyik Avcısı 3D Oyunu Oyna Geyik Avcısı 3D

Geyik Avcısı 3D Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Çatıda Düello Oyunu Oyna Çatıda Düello

1 veya 2 kişilik oynayacağınız oyunda silahla veya kürek fırlatarak rakibinizi vurmalısınız. Ateş etme tuşuna basılı tutup uygun açıda bırakmanız gerekiyor.

Çatı Nişancısı Oyunu Oyna Çatı Nişancısı

Rakibinizi silahla vurup binadan aşağı atmalısınız.

Maymun Sevindir 300 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 300

Maymun Sevindir 300 Oyunu Oyna

Gun Fu Çöp Adam Oyunu Oyna Gun Fu Çöp Adam

Gun Fu Çöp Adam Oyunu Oyna

Kule Savaşı - Yeni Çağ Oyunu Oyna Kule Savaşı - Yeni Çağ

Kule Savaşları 3. bölümüyle karşınızda! Daha modern silahlar, farklı haritalar ve yeni Mayhem modu da artık oynanabilir. Yeni bölümle birlikte endüstriyel devrim silahlarını ve ekipmanlarını deneyebilirsiniz. Şimdi yeni silahlar deneyin ve onlarla yeni taktikler oluşturun. Kargaşa modunda zorlu koşullarda savaşın ve hayatta kalmaya çalışın. Zombi Modu artık yeni bir tasarıma sahip ve artık zombiler tek yönden geliyor. 1 veya 2 oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarınızı kırın! Nasıl oynanır: Mavi Oyuncu: Taşı: W,A,S,D Blok Oluştur: S Vuruş: E (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silahı Değiştir: Q Kırmızı Oyuncu: Taşı: OK TUŞLARI Blok Oluştur: AŞAĞI OK Vuruş: BOŞLUK (Basılı tutarsanız karakter silahı fırlatır! ) Silah Değiştir: M

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna Lanetli Hazine 2

Lanetli Hazine 2 Oyunu Oyna

Ölü Hedefler Oyunu Oyna Ölü Hedefler

Ölü Hedefler Oyunu Oyna

Dinozor Arenası Oyunu Oyna Dinozor Arenası

Dinozor Arenası Oyunu Oyna

Blok Silahı Paintball 3 Oyunu Oyna Blok Silahı Paintball 3

Başka bir harika paintball oyununa hoş geldiniz! Çok oyunculu ve tek oyuncu tüm beceri, yapay zeka ve zombi gibi düşman takım vs takım, herkes için ücretsiz gibi farklı oyun modunda yok etmek gibi düşman test etmek için denemek için bekliyor, silah oyunu.

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna Aktif Volkan Dinozorları

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı 2

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna

Tank Saldırısı Oyunu Oyna Tank Saldırısı

Tüm düşman tanklarını savaş tankınız ile patlatmalısınız.

Criatures Savunma Oyunu Oyna Criatures Savunma

Criatures Savunma Oyunu Oyna

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

Polis Zombilere Karşı Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı

Harita üzerinde tespit ettiğiniz zombi bölgelerindeki zombilere karşı yumruğunuz ve tabancanızla savaşarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız paralarla kılıç, tüfek, bazuka vb. gibi daha etkili silahlar alabilirsiniz.

Avcı Köpeği Oyunu Oyna Avcı Köpeği

Avcı Köpeği Oyunu Oyna

Koruyucu Tank Oyunu Oyna Koruyucu Tank

Koruyucu Tank Oyunu Oyna

Krallık Muhafızları - Kule Savunma Oyunu Oyna Krallık Muhafızları - Kule Savunma

Krallık Muhafızlarında okçularınıza kulenizi savunmaları için komuta edin. Kulenize saldıran düşmanları yok etmek için düşmanların geldiği yöne oklar atın. Daha fazlası için meyagames'i ziyaret edin. com. Okları ateşlemek için ekrana dokunun

Cadılar Bayramı Balonları Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Balonları

Cadılar Bayramı Balonları Oyunu Oyna

Silahçı Oyunu Oyna Silahçı

Silahını kap ve tüm düşmanları alt et. Ateş etmek için dokunun! Silahçı oyununda mümkün olduğunca yükseğe çıkmalısın. Daha iyi silahlar ve birçok farklı görünüm satın almak için paralarınızı kullanın. Kara listenize bir göz atın ve özel düşmanları yok edin.

Ölümcül Tetikçi Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi

Bir suikastçi olarak aldığınız işleri gerektiğinde kaza sürü vererek halletmelisiniz! . . Uzak mesafelerdeki hedefler için nişangahta gösterilen mesafeye göre nişan almalısınız.

Felaketzede Oyunu Oyna Felaketzede

Yer altından çıkan iskeletleri ve zombileri tüfeğiniz ile vurmalısınız.

Çöl Fırtınası Oyunu Oyna Çöl Fırtınası

Çöl Fırtınası Oyunu Oyna

Süpürgeli Uçan Cadı Oyunu Oyna Süpürgeli Uçan Cadı

Süpürgeli Uçan Cadı Oyunu Oyna

Penguen Macerası Oyunu Oyna Penguen Macerası

Pengueni gerdirip fırlatarak elmasları toplayıp donmuş kız arkadaşına ulaştırmalısınız.

Bebek Taylor İtfaiyeci Oyunu Oyna Bebek Taylor İtfaiyeci

Bebek Taylor İtfaiyeci Oyunu Oyna

Zombi Kapışması Oyunu Oyna Zombi Kapışması

Zombi Kapışması Oyunu Oyna

Dino Buz Devri 2 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 2

Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Avcı Oyunu Oyna Avcı

Avcı Oyunu Oyna

Desert Shooter Oyunu Oyna Desert Shooter

Desert Shooter Oyunu Oyna

Telefon Parçalama Oyunu Oyna Telefon Parçalama

Android veya iPhone telefonu tabanca, bomba, elektrikli testere gibi ekipmanlarla gönül rahatlığıyla parçalayabilirsiniz! . .

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Silahlı Çatışma - Meyhane Oyunu Oyna Silahlı Çatışma - Meyhane

Meyhanenin içinde ve çevresinde saklanmış haydutları göründükleri anda vurarak, esir tutulan masum sivilleri kurtarmalısınız.

Tosbağa Oyunu Oyna Tosbağa

Küçük Qawqaa (Arapça kaplumbağa kabuğu anlamına gelir), onun renklerini çalmaya çalışan şeytani küpler tarafından kaçırıldı. Annesi yas tutuyor ve değerli çocuğunu kaybetmenin acısı içinde, kızını kurtarmasına yardım etmelisin! Ateş etmek, hareket etmek ve zıplamak için dokunun. Fanlara, dikenli küplere ve düşen köprülere dikkat edin.

Küp Savunma Oyunu Oyna Küp Savunma

Küp Savunma Oyunu Oyna

Viking Savaşı 3 Oyunu Oyna Viking Savaşı 3

1. Oyuncu WASD : Hareket G : Kılıçla vurma/Ok atma 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Kılıçla vurma/Ok atma

3D Kızgın Boğalar Oyunu Oyna 3D Kızgın Boğalar

Arenadan kaçan kızgın boğaları şehirde bulup dürbünlü tüfeğiniz ile etkisiz hale getirmelisiniz.

Reklam
Pool Shooter Billiard Ball
Pool Shooter Billiard Ball
Protect Emojis
Protect Emojis
Subway Clash 3D
Subway Clash 3D
Arena - Noob vs Pro
Arena - Noob vs Pro
Commando Days Adventures 2
Commando Days Adventures 2
Rule Your City
Rule Your City
RedBoy and BlueGirl
RedBoy and BlueGirl
Kingdom Defense Online
Kingdom Defense Online

Ücretsiz Çevrimiçi Ateş Oyunları

Ateş Çocuk, Ateş Püskürtme, Sıvı Ateş, Ateş Yakma ve Ateş Sektirme gibi alt kategorileri de içeren en iyi ateş oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin ateş oyununu oyna! Ateş ve Su 6 - Peri Masalları, Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı, 3D Zombi Kasabası ve Gezegen Savunma gibi en çok oynanan ateş oyunlarını oynayabilirsiniz.
Ateş Oyunları kategorisindeki binlerce ateş oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Ateş Bırakma, Ateş Topu, Hızlı Ateş, Ateş Fırlatma, Ateş Adam, Kor Ateş, Ateş Söndürme, Ateş Kedi, Ateş Atma

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.