Ateş Etme Oyunları

Geyik Avcısı 3D Oyunu Oyna Geyik Avcısı 3D

Geyik Avcısı 3D Oyunu Oyna

Mermi Partisi Oyunu Oyna Mermi Partisi

Çok oyunculu oyunda mevcut odalara bağlanabileceğiniz gibi botlar hariç 6 kişiye kadar yeni oda oluşturabilirsiniz. Battle royale tarzı oyunda hayatta kalarak en fazla sayıda rakibi vurmalısınız.

3D Zombi Kasabası Oyunu Oyna 3D Zombi Kasabası

3 oyun modundan oluşan oyunda 'Day by Day' modunda gün sonuna kadar hayatta kalmalısınız. 'Hard Point' modunda rastgele yerlerde çıkan yeşil çember içinde kalarak iki kat altın kazanabilirsiniz. 'Tick Tock' moduna zamana karşı yarışarak kasabaya nükleer bomba atılmadan önce günü bitirmelisiniz! . . Göktern düşen kasaları kırıp içlerindeki şarjörleri toplamalısınız. Topladığınız altınlarla makineli tüfek ve lazer silah alabilirsiniz.

Avcı Köpeği Oyunu Oyna Avcı Köpeği

Avcı Köpeği Oyunu Oyna

Yakanı Kurtar Oyunu Oyna Yakanı Kurtar

3 boyutlu hayatta kalma arenasında rakiplerinizi alt etmelisiniz. Silahınızın nişangahı ile uzak mesafe tüfek ve roketatar atışları yapabilirsiniz. Flaş ve sis bombaları rakiplerinizin görüş alanını kısıtlayabilirsiniz. Doğal olarak benzer mühimmat size karşıda kullanılacağı için saldırı yaptığınız kadar da yakayı kurtarmalısınız.

Piksel Savaş Alanı Oyunu Oyna Piksel Savaş Alanı

Paraşütle uçaktan atladıktan sonra çevreden silah ve cephane toplayarak rakiplerinizi vurmalısınız. WASD : Hareket F : Etkileşim

Avcı Oyunu Oyna Avcı

Avcı Oyunu Oyna

3D Kızgın Boğalar Oyunu Oyna 3D Kızgın Boğalar

Arenadan kaçan kızgın boğaları şehirde bulup dürbünlü tüfeğiniz ile etkisiz hale getirmelisiniz.

Zombi Katili Nişancı Oyunu Oyna Zombi Katili Nişancı

İki kademe yakınlaştırma özelliği olan dürbünlü tüfeğinizle, yolda kurulu olan barikata saldıran zombileri tek tek indirmelisiniz.

Zombi Operasyonu X Oyunu Oyna Zombi Operasyonu X

Zombi Operasyonu X, kışa özel bölümüyle devam ediyor. Kahramanlarımız Emily ve Silver, kış tatili için planlar yapar ve bir yolculuğa çıkar. Ancak kış tatiline çıktıklarında onları bir sürpriz beklemektedir. Zombiler onlardan önce gitti ve her şeyi ele geçirdi. Ayrıca zombiler arkadaşlarını esir almış. Tüm esirleri kurtarmalı ve zombileri yok etmelisiniz. 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "C" El bombası: "V" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" Özel saldırı: "Q+E" (SP Çubuğu dolduğunda, ikisine birlikte basın) 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P" Özel saldırı: "O+P" (SP Çubuğu dolduğunda ikisine birlikte basın)

Çatıda Düello Oyunu Oyna Çatıda Düello

1 veya 2 kişilik oynayacağınız oyunda silahla veya kürek fırlatarak rakibinizi vurmalısınız. Ateş etme tuşuna basılı tutup uygun açıda bırakmanız gerekiyor.

Çatı Nişancısı Oyunu Oyna Çatı Nişancısı

Rakibinizi silahla vurup binadan aşağı atmalısınız.

Ada Savunucuları Oyunu Oyna Ada Savunucuları

Adadaki savaş topunuz ile uzaylı istilacıları vurmalısınız.

Hava Savaşı 1941 Oyunu Oyna Hava Savaşı 1941

İt dalaşı mümkün olduğu kadar çok düşman uçakları hava üstünlüğü için savaş kim kazanacak en iyi puanı yapmak için mümkün olduğunca çok para Toplamak için silah olarak çalışıyor aşağı seviyeye Taşımak heyecan verici düşman uçakları gerçekleştirirken açık gökyüzü bu kaydırma tetikçi oyun Pilot avcı uçağı savaş var

Ölü Hedefler Oyunu Oyna Ölü Hedefler

Ölü Hedefler Oyunu Oyna

Dinozor Arenası Oyunu Oyna Dinozor Arenası

Dinozor Arenası Oyunu Oyna

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna Aktif Volkan Dinozorları

Aktif Volkan Dinozorları Oyunu Oyna

Ajan 77 Oyunu Oyna Ajan 77

Görev: herkesi vur. Sorgusuz!.. Daha fazla görev varsa amir haber verir...

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı 2

Polis Zombilere Karşı 2 Oyunu Oyna

Criatures Savunma Oyunu Oyna Criatures Savunma

Criatures Savunma Oyunu Oyna

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

Polis Zombilere Karşı Oyunu Oyna Polis Zombilere Karşı

Harita üzerinde tespit ettiğiniz zombi bölgelerindeki zombilere karşı yumruğunuz ve tabancanızla savaşarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız paralarla kılıç, tüfek, bazuka vb. gibi daha etkili silahlar alabilirsiniz.

Vahşi Batı Zombi Çatışması Oyunu Oyna Vahşi Batı Zombi Çatışması

Vahşi batıda bir silahşörsünüz ve göreviniz, gelen tüm zombi ordularını modern silahlar ve el bombaları yok etmek! Yeni silahların kilidini açmak için her turda hayatta kalmalısınız. WASD - Hareket LMB - Ateş etme RMB - Nişan alma Fare Tekerlek - Silah değiştirme R - Şarjör doldurma. Boşluk - Zıplama. P - Duraklat. G - El bombası.

Ölümcül Tetikçi Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi

Bir suikastçi olarak aldığınız işleri gerektiğinde kaza sürü vererek halletmelisiniz! . . Uzak mesafelerdeki hedefler için nişangahta gösterilen mesafeye göre nişan almalısınız.

Felaketzede Oyunu Oyna Felaketzede

Yer altından çıkan iskeletleri ve zombileri tüfeğiniz ile vurmalısınız.

Basketbol Sepetleri Oyunu Oyna Basketbol Sepetleri

Basketbol topunu sepetten sepete atarak puanınızı arttırıp mümkün olduğu karar yükseğe çıkmalısınız.

Aleinoid Oyunu Oyna Aleinoid

Uzaylı blokları ve özel bloklar farklı türleri ile klasik koparma oyunu; bu oyun 24 zorlu düzeyleri vardır. Bir seviye kazanmak için, ekrandaki tüm yabancılar ortadan kaldırmak. Top ipucu: Yön dokunduğu raket köşe tarafından karar verilecek.

Hava Gücü 2018 Oyunu Oyna Hava Gücü 2018

Hava Gücü 2018 harika bir HTML 5 uçak savaş oyunudur. Senin görevin F117 süper bir tüm düşmanları yok uçmak için. Bu emmo, yakıt ve kalpleri toplayın. Senin görevin mümkün olduğunca uzun süre canlı kalmak. Tadını çıkarın!

Havada Mücadele Oyunu Oyna Havada Mücadele

Pervaneli savaş uçağınız ile düşman uçakları ateş edip ve onları düşürmelisiniz. Daha önce hiç görülmemiş bir savaş, şimdi inanılmaz manevralar yaparak gökyüzünde düşmanları mücadele, balon vurma, yere uçak ve araba yok edebilirsiniz.

Dino Buz Devri 2 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 2

Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Zombi Operasyonu 5 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 5

Disket, disk ve usb bellekleri toplayıp kızları kurtararak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 6 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 6

Buldukları bir haritayla yolları çöle düşen kahramanlarımızla, kızları kurtarıp, disket, disk ve usb bellekleri toplayarak çıkışa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla alışveriş sepeti simgeli düğme ile giriş yapacağınız bölümde yeni silahlar alabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 7 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 7

Hızlarını alamayan kahramanlarımız kendilerini bir uzay üssünde bulurlar! . . Engelleri aşarak zombileri ve uzaylıları atlatarak, uzay üssünde hayatta kalanları kurtarmalısınız. 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme P : Silah değiştirme G : El bombası

Uzaylı İstilası HTML5 Oyunu Oyna Uzaylı İstilası HTML5

Uzaylı İstilası 4j.com ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online oyun. Uzaylılar dünyayı istila ve işinizi Dünya'yı korumaktır. Evren savaş ve her taraftan saldırıya. Tüm yabancılar berbat etmek ve bu savaşı kazanmak girişimi!

Uzaylı Savunma Oyunu Oyna Uzaylı Savunma

Uzaylı Savunma onları silahınla vurarak uzaylıları yok edebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Her zaman daha iyi bir yüksek puanlar almak!

Telefon Parçalama Oyunu Oyna Telefon Parçalama

Android veya iPhone telefonu tabanca, bomba, elektrikli testere gibi ekipmanlarla gönül rahatlığıyla parçalayabilirsiniz! . .

Silahlı Çöp Adam Oyunu Oyna Silahlı Çöp Adam

Silahlı Çöp Adam oyunu size heyecan verici bir macera dünyasının kapılarını açıyor. Katılmak için neyi bekliyorsunuz? Tıkla ve yer altı dünyasına katıl. Çöp adam karakterinize iyi bakın. Rakipleriniz silahlı çatışma için sizi bekliyor. Silahlı Çöp Adam ile rakiplerinizi ve karşınıza çıkan bazı engelleri de yok edebilirsiniz. Bir çöp adam tetikçisi olmaya hazır mısın? Oyunda birçok engel sizi bekliyor. Sallanan dikenli toplar, dönen bıçaklı tekerlekler, hareketli kayalar. Her bölümde diğerlerinden daha zor olan engellerle karşılaşacaksınız. Hepsinde ustalaşmalı ve 40 bölümü de başarıyla bitirmelisin. Zafere adım adım ilerleyin. Macera oyunlarının en heyecanlı çöp adam dövüş oyununun tadını çıkarın. Oyunu istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Silahlı Çöp Adam oyununu okulda veya evde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Eğlence ve heyecan dolu saatler sizi bekliyor. Hareket: Ok Tuşları Ateş etme: Fare Kontrolü ve Sol Tıklama

Silahlı Çatışma - Meyhane Oyunu Oyna Silahlı Çatışma - Meyhane

Meyhanenin içinde ve çevresinde saklanmış haydutları göründükleri anda vurarak, esir tutulan masum sivilleri kurtarmalısınız.

CS Clone Oyunu Oyna CS Clone

CS Clone Oyunu Oyna

Küp Savunma Oyunu Oyna Küp Savunma

Küp Savunma Oyunu Oyna

Havaalanı Çatışması 3D Oyunu Oyna Havaalanı Çatışması 3D

Rakip çete olan Vipers önemli terk edilmiş bir havaalanı konum yakalamak için Köpeklerini raider çete yol. Ağır bir askeri tank güç ve öfke salmak ve büyük MF bomba ile üslerine nükleer silah ile düşman serserilere son darbeyi.

Top Bölme Oyunu Oyna Top Bölme

Topu geldikleri gibi vur, ne kadar süre hayatta kalabilirsin? Boş zamanlarında sıkılıyor musun? Eşsiz kaya atış oyununu deneyimlemek ister misiniz? Bu yıldız topu patlatma oyununda en ölümcül toplardan biriyle başa çıkmaya hazırlanın. Nihai aksiyon ve heyecan için enerjinizi bu eğlenceli ve son derece bağımlılık yapan top atış oyununa yatırın. Kayaları vurmak için topu hareket ettirin

Viking Savaşı 3 Oyunu Oyna Viking Savaşı 3

1. Oyuncu WASD : Hareket G : Kılıçla vurma/Ok atma 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Kılıçla vurma/Ok atma

Lara Croft Özel Harekat Oyunu Oyna Lara Croft Özel Harekat

Lara Croft Özel Harekat Oyunu Oyna

3D Royale Oyunu Oyna 3D Royale

3D Royale Oyunu Oyna

Hava Savaşı 1942-43 Oyunu Oyna Hava Savaşı 1942-43

Gökyüzündeki en iyi pilot ve açık gökyüzü savaş vardır. Düşman uçakları meşgul olarak, avcı uçağı pilotu tepsi. Mümkün olduğunca çok sayıda düşman uçakları Savaşı kazanacak kim en iyi puanı yapmak için mümkün olduğunca çok para Toplamak için silah çalışıyorum aşağı seviyeye taşımak. Çek eğlenceli!

Nehir Üstünde Savaş Oyunu Oyna Nehir Üstünde Savaş

Senin görevin tüm düşman gemisini yok etmek. Oyuna başla burada zevk ve eğlenmek tüm gemi ücretsizdir.

Virüslü Ada Oyunu Oyna Virüslü Ada

Adadaki tüm virüslü insanları vurup helikopter pistine ulaşmalısınız. Tetikçi kız oyununun benzeri olan oyunda ek olarak topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve atış hızınızı yükseltebilirsiniz. Yeterli altın topladığınızda mermilerinize donma etkisi de ekleyebilirsiniz.

Renkli Top Atışı Oyunu Oyna Renkli Top Atışı

Renkli Toplar bir nişancı bulmaca oyunudur. Oyun ekranının üst kısmından gelen renkli toplara ateş etmeniz gerekiyor. Farklı renklerde dikey rulolarda farklı toplar olacaktır. Her topun top ile aynı renkteki mermilerle vurulması gerekir. Ekranın alt kısmında top gibi renkli çizgiler var. Mermiyi çizgi olarak renkli olarak çekmek için alttaki renkli çizgilere tıklamanız gerekir. Yani beyaz topu sadece beyaz mermi vs. ile yok edebilirsiniz. Yanlış renk mermi ile ateş ederseniz can kaybedersiniz. Bu oyunda oynamak için beş canınız var. Oyunda ilerledikçe oyun daha hızlı olacak ve daha hızlı ateş etmeniz gerekiyor. Bu oyunu deneyin, ilginç ve eğlenceli. Bu oyunu oynamak için ekrana dokunun.

3D Keçi Avı 2020 Oyunu Oyna 3D Keçi Avı 2020

Dürbünlü tüfeğiniz ile belirtilen miktarda keçi vurmalısınız.

Reklam
Soldat Gegen Zombies
Soldat Gegen Zombies
Verhindere, dass du stirbst
Verhindere, dass du stirbst
Noob Thor
Noob Thor
Heldentürme
Heldentürme
Kill That
Kill That
Strike Half
Strike Half
Silent Asylum
Silent Asylum
Asteroid Crusher
Asteroid Crusher

Ücretsiz Çevrimiçi Ateş Etme Oyunları

Rastgele Ateş Etme, Poligonda Ateş Etme ve Hedefe Ateş Etme gibi alt kategorileri de içeren en iyi ateş etme oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin ateş etme oyununu oyna! 3D Zombi Kasabası, Dino Buz Devri 2, Meyve Ustası Online, Yazlık Kiremitler ve Uzay Kanatları gibi en çok oynanan ateş etme oyunlarını oynayabilirsiniz.
Ateş Etme Oyunları kategorisindeki binlerce ateş etme oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Tabancayla Ateş Etme, Şişeye Ateş Etme, Arabadan Ateş Etme, Havada Ateş Etme, 3D Ateş Etme, Bir Kişilik Ateş Etme, Fareyle Oynanan Ateş Etme, 2 Kişilik Ateş Etme, Kuleden Ateş Etme, Tüfekle Ateş Etme, Tankla Ateş Etme, İki Kişilik Ateş Etme, Silahla Ateş Etme, Taretle Ateş Etme

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ameliyat Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Bebek Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Doktor Oyunları Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayalet Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Roket Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.