Balık Oyunları

Yengeç ve Balık Oyunu Oyna Yengeç ve Balık

Basit ve bağımlılık yapan bir fizik bulmacası. Özgür balıklar ve arkadaşlarınızla rekabet edin, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok kazanma şansı! Okyanusu kurtarma fırsatını kaybetme! Kaldırmak için Yengeç'in üzerinde durduğu bloklara tıklayın. Dengeni koru! Balıklara ulaşmak ve hepsini serbest bırakmak önemlidir!

Kırmızı Istakoz Oyunu Oyna Kırmızı Istakoz

Yukarıya doğru çıkan deniz analarını atlatıp kırmızı balıkları yiyerek mümkün olduğu kadar ekranda kalmalısınız.

Balık Avcısı Çocuk Oyunu Oyna Balık Avcısı Çocuk

Balık Avcısı Çocuk Oyunu Oyna

Bardaktaki Balık Oyunu Oyna Bardaktaki Balık

Bardaktaki Balık Oyunu Oyna

Balık, Olta ve Toplar Oyunu Oyna Balık, Olta ve Toplar

Heyecan verici oyun Balıkçılık ve Oltalar ile tanışın. Topları, oltaları ve balıkları tek bir oyunda birleştirmeye karar verdik. Ve işte elimizde ne var. Top oynuyorsunuz ve balık tutmanın tadını çıkarıyorsunuz. Mantıksal bir bulmaca oyunu, çok çeşitli nehir ve deniz balığı türleri hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Topların renk kombinasyonlarına, misina uzunluğuna ve misina sayısına göre 140 farklı balık türü yakalayabilirsiniz. Balığın türüne bağlı olarak farklı miktarda puan (jeton) kazanabilirsiniz. Balık kafesinde avınızı görebilirsiniz. Bir hamle yaptıysanız ve çizgi oluşmadıysa, sahada üç yeni renkli top görünecektir. Hangi topların yakın veya sahada görüneceğini görebilirsiniz. Oyun, saha tamamen toplarla dolana veya seviyenin hedefine ulaşılana kadar devam eder. Yeni başlayanlar veya kolay oynamayı tercih eden oyuncular için amatör balıkçılık. Bu modun amacı, mümkün olduğu kadar çok puan toplamak ve mümkün olduğunca çok balık yakalamaktır. Fishing Levels, 150 seviye ve farklı görevleri olan bir oyun modudur. Bu modun amacı, tüm görevleri tamamlamak ve maksimum sayıda yıldız elde etmektir. Fishing Pro, Color Lines'ın klasik versiyonunun ilginç bir çeşididir. Çizgilerin minimum uzunluğu aynı renkten 5 toptur. Turnuvalar, 5 turnuvaya katılabileceğiniz ve bronz, gümüş veya altın kupalar kazanabileceğiniz oyun modudur. Oyunun amacı, topları bir hücreden diğerine hareket ettirerek ve yatay, dikey veya çapraz olarak üç veya daha fazla aynı topun çizgilerini oluşturarak mümkün olduğunca çok balık yakalamaktır.

Mini Balıkçılık Oyunu Oyna Mini Balıkçılık

Oltayı denize sallayıp derinlere inerek değişik değerdeki balıkları toplamalısınız. Kazandığınız paralarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Steve Macera - Su Altı Oyunu Oyna Steve Macera - Su Altı

Steve'in maceralarına katılın. Gizemli yaratıkları ve zombi gibi canavarları su altında öldür, onları öldüremedikleri için kaç! dikkat, canavarlar her yerde! Seviyeleri geç ve suya hakim ol! Canavarları öldür, balık ve balçık topla! *WASD + F / Mobil Dokunmatik Kontrol

Yunus Gösterisi - Yeni Yıl Oyunu Oyna Yunus Gösterisi - Yeni Yıl

Yunus Gösterisi - Yeni Yıl Oyunu Oyna

Balık Mahjong Oyunu Oyna Balık Mahjong

Balık Mahjong Oyunu Oyna

Büyüyen Balık Oyunu Oyna Büyüyen Balık

Büyüyen Balık Oyunu Oyna

Mutlu Balıkçı Oyunu Oyna Mutlu Balıkçı

Altın avcısı tarzında oltayı sallayarak su altındaki balıkları toplamalısınız.

Şirinler - Deniz Temizleme Oyunu Oyna Şirinler - Deniz Temizleme

Evi dediği tropik adayı çevreleyen okyanusu temizlerken Şirinlerden birine katılın. Gargamel ve Azrael tarafından tamamen çöpe atıldı! Sudan çıkardığınız her eşya için jeton kazanacaksınız. Bu paraları, Şirin'i daha güçlü yapacak veya ona daha fazla çöp toplamasına yardımcı olacak daha uzun bir misina verecek harika yükseltmeler için takas edebilirsiniz. Ayrıca toplaman için etrafta dolaşan değerli hazineler ve havalı çıkartmalar da var! Oltayı suya bırakmak için SOL TIKLAMA. FAREYİ HAREKET ETTİRİN Şirin, eşyaları teknesine çekerken oltayı yönlendirmek için.

Hayvanları Eşle Oyunu Oyna Hayvanları Eşle

Çeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu kutulardan aynı resmi içerenleri süre dolmadan önce eşleştirmelisiniz.

Yazlık Mahjong Oyunu Oyna Yazlık Mahjong

Yazlık Mahjong Oyunu Oyna

Evcil Hayvanları Eşle Oyunu Oyna Evcil Hayvanları Eşle

Evcil Hayvanları Eşle Oyunu Oyna

Denizler Altında Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna Denizler Altında Üçlü Eşleştirme

Denizler Altında Üçlü Eşleştirme Oyunu Oyna

Penguen Kaydırma Oyunu Oyna Penguen Kaydırma

Pengueni kaydırarak tüm balıkları toplamalısınız.

Yeniçeri Mızrak Oyunu Oyna Yeniçeri Mızrak

Yeniçerilerin mücadelesi bu kez mızraklarla devam ediyor. Mızrağını iyi kontrol eden oyunun galibi olur. Kazanmak için rakibinizin hedefini beş kez yumruklamalısınız. Mızrağınızla bonus toplayarak bunu kolaylaştırabilirsiniz. Tek oyunculu oyun modunda antrenman yapabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz! Oyunu dokunmatik kontrollerle veya klavyeli cihazlarda "W" ve "YUKARI OK TUŞU" ile kontrol edebilirsiniz.

Tutsak Balıklar Oyunu Oyna Tutsak Balıklar

Günahsız, tutsak balıkları kötü balıkların elinden kurtarmalısınız. Önce kötü balıklara kabarcık fırlatarak onları kaçırmalısınız. Sonra tutsak balığının çevresindeki taşları kırıp kurtarmalısınız.

Eliza'nın Evcil Hayvan Dükkanı Oyunu Oyna Eliza'nın Evcil Hayvan Dükkanı

Buz Krallığı'nda yeni bir evcil hayvan dükkanı var! Eliza evcil hayvanları çok seviyor ve evcil hayvan dükkânını yeni açtı ama şu anda biraz boş. Madeni paraları toplamanız, tüm harika buz hayvanlarını keşfetmeniz ve onları mutlu etmek için müşterilere satmanız gerekecek. İyi oyunlar!

Öğlen Menüsü Oyunu Oyna Öğlen Menüsü

Hamburger menülerini hızlıca hazırlayıp teslim etmelisiniz.

Deniz Balıkçısı Oyunu Oyna Deniz Balıkçısı

Deniz Balıkçısı Oyunu Oyna

Balık Boyama Oyunu Oyna Balık Boyama

Balık Boyama Oyunu Oyna

Suşi Kesici Oyunu Oyna Suşi Kesici

Havaya doğru atılan farklı tariflere göre hazırlanmış suşileri kesmelisiniz.

Silahlı Kedi ve Zombiler Oyunu Oyna Silahlı Kedi ve Zombiler

Ölümcül bir biyokimyasal kirlilik kedi şehrine bulaştı ve kedi vatandaşlarının çoğu zombi kediye dönüştü ve zombi kediler şehri işgal etti. Kedi şehrini savunmak için, bilim adamları kedi ajan ekibi olarak adlandırdılar, oyuncu kedi ajanı ekibinin rolünü oynamalı, bir zombi kedi dalgasını, bir sürü zombiyi ortadan kaldırmalı, kaç seviyeye sadık kalabilirsiniz?

Yeşil Parktan Kaçış Oyunu Oyna Yeşil Parktan Kaçış

Yeşil Parktan Kaçış Oyunu Oyna

Köpekbalığı Boyama Oyunu Oyna Köpekbalığı Boyama

Köpekbalığı Boyama Oyunu Oyna

Balık Balığı Yer Oyunu Oyna Balık Balığı Yer

Balık Balığı Yer Oyunu Oyna

Kızgın Balık Boyama Oyunu Oyna Kızgın Balık Boyama

Bu oyunda oyunun sonunda iyi bir skor elde etmek için olabildiğince hızlı renkli olan sekiz farklı resimler bulacaksınız. Seçmek için 23 farklı renk var. Ayrıca renkli görüntüyü kaydedebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Karnaval Ördekleri Oyunu Oyna Karnaval Ördekleri

Şansını dene ve tüm kötü ördekleri ve balıkları vur! Barışçıl kazlara vurmayın yoksa puan kaybedersiniz!

Sinirli Keşiş Oyunu Oyna Sinirli Keşiş

Hiç kimsenin o keşişin en derin meditasyonunu bozmasına izin verilmez… Ama ya olursa? Bir Şaolin rahibinin tüm bilgeliğine rağmen, asla keçi sakalına dokunmaya kalkışmayın. Yeni gelen bir uzaylı denemek istedi ve bedelini ödeyecek! Nasıl cesaret eder? Sinirli Keşiş, Sensei'nizin rehberliğinde, altın toplarken ve düşmanlarınızı ezerken en uzak mesafeye seyahat edeceğiniz bir koşu/geliştirme oyunudur.

Susuz Balık Oyunu Oyna Susuz Balık

Susuz Balık Oyunu Oyna

Deniz Altı Kabarcıkları Oyunu Oyna Deniz Altı Kabarcıkları

Kabarcıkları patlatarak içlerindeki tutsak balıkları kurtarmalısınız.

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna Balık Avcısı Penguen

Balık Avcısı Penguen Oyunu Oyna

Balıkçı Noel Baba Oyunu Oyna Balıkçı Noel Baba

Mümkün olduğu kadar çok balık yakalamasına ve denizin dibine ulaşmasına yardım edin. Noel süslemeli hediyeler bile suda yüzer. Onları al ve Noel Baba'nın odasındaki Noel ağacını süsle. Balık kancanızı suya düşürmek için ekrana dokunun. Balıkları, elmasları ve hediyeleri yakalamak ve çöpleri yakalamaktan kaçınmak için parmağınızı ekran boyunca kaydırın. Daha fazla balık yakalamak, fiyatlarını artırmak ve daha derin derinliklere ulaşmak için kova boyutunuzu yükseltin.

Eşsiz Balık Oyunu Oyna Eşsiz Balık

Eşsiz Balık Oyunu Oyna

Japon Balığını Kurtar Oyunu Oyna Japon Balığını Kurtar

Oda arkadaşın kötü ve Japon Balığını ızgara yapma zamanının geldiğine karar verdi. Japon Balığı kızartmadan önce onları kurtarmanız ve gökyüzündeki akvaryum balığı kasesine gitmeniz gerekir. fare/dokunmatik ekran

Su Altı Dünyası 2 Oyunu Oyna Su Altı Dünyası 2

Su Altı Dünyası 2 Oyunu Oyna

3 Oltalı Balıkçı Oyunu Oyna 3 Oltalı Balıkçı

3 balık oltanızı ayrı ayrı kontrol ederek yemlerini takıp göle bırakın. Yeminiz bitene kadar devam edebilirsiniz. Bölüm arasında toprağı eşeleyip solucan toplayabilirsiniz.

Su Altı Dünyası Oyunu Oyna Su Altı Dünyası

Su Altı Dünyası Oyunu Oyna

Sınırsız Yapboz Bulmaca Oyunu Oyna Sınırsız Yapboz Bulmaca

Sınırsız Bulmacalar, çeşitli kategorilerden sınırsız sayıda güzel resim galerisi içeren ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Bu yüksek kaliteli bir oyun ve her yaş için yapboz bulmacalar hayranları için iyi bir seçimdir. Ayrıca, cihazınızda saklanan kendi fotoğraflarınızdan bulmacalar oluşturabilirsiniz! Oyun kitaplığındaki veya cihazınızdaki resimlerden birini seçin. Görüntüyü kaç parçaya böleceğinizi seçerek zorluğu ayarlayın. Tüm görüntüyü tamamlamak için bulmacanın parçalarını çalışma yüzeyine taşıyın. Düzenin saydamlığını ayarlayabilir, çalışma alanının ölçeğini değiştirebilir, ipuçları alabilirsiniz.

Su Altı Dünyası 3 Oyunu Oyna Su Altı Dünyası 3

Su Altı Dünyası 3 Oyunu Oyna

Zengin Huat Oyunu Oyna Zengin Huat

Zengin Huat Oyunu Oyna

Ayaküstü Burger Kafe Oyunu Oyna Ayaküstü Burger Kafe

İşletmesini aldığınız sandviç büfesinde gelen siparişlere göre mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde müşterilerinize bakmalısınız. Tariflerin nasıl hazırlanacağını unutursanız kırmızı renkli yemek kitabından bakabilirsiniz. Ayrıca, eksilen malzemeleri telefonla sipariş vererek getirtmelisiniz.

Yunus Gösterisi 6 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 6

Yunus Gösterisi 6 Oyunu Oyna

Su Altı Dünyası 5 Oyunu Oyna Su Altı Dünyası 5

Su Altı Dünyası 5 Oyunu Oyna

Köpekbalığı Gösterisi Oyunu Oyna Köpekbalığı Gösterisi

Köpekbalığı Gösterisi Oyunu Oyna

Çiftlik Hayvanları Hafıza Oyunu Oyna Çiftlik Hayvanları Hafıza

Çiftlik Hayvanları Hafıza Oyunu Oyna

Kum Süsleme Oyunu Oyna Kum Süsleme

Kum üzerine istediğiniz çizimi yapabilirsiniz ve ayrıca deniz kabuğu, çiçek, deniz yıldızı, plaj eşyaları ve balıklarla süsleyebilirsiniz.

Prenses Deniz Kızı Oyunu Oyna Prenses Deniz Kızı

Beş mini oyundan oluşan oyunda, prenses deniz kızı ile su altında balıkları sağlık kontrolünden geçirebilir, gizli nesneleri arayabilir, prensesi giydirebilir ve su altını istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Reklam
Cangrejo Y Pescado
Cangrejo Y Pescado
Rescata al pez dorado
Rescata al pez dorado
Encuentra El Pez
Encuentra El Pez
Fish Parking
Fish Parking
Rescue Fish
Rescue Fish
Pesca En Aguas Profundas
Pesca En Aguas Profundas
Crazy Shark
Crazy Shark
BabyShark.io
BabyShark.io

Ücretsiz Çevrimiçi Balık Oyunları

Balık Bulma, Balık Süsleme, Köpek Balığı Boyama ve Balık Peşinde gibi alt kategorileri de içeren en iyi balık oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin balık oyununu oyna! Yeniçeri Mızrak, Şirinler - Deniz Temizleme, Büyüyen Balık, Hayvanları Eşle ve Balık Balığı Yer gibi en çok oynanan balık oyunlarını oynayabilir veya Yengeç ve Balık ve Yeniçeri Mızrak gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Balık Oyunları kategorisindeki yüzlerce balık oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Balık Eşleştirme, Sevimli Balık, Uçan Balık, Balık Ezme, Balık Besleme, Küçük Balık, Hasta Balık, Uzaylı Balık, Balık Burger, Balık Arama, Balık Avlama, Balık Kurtarma, Balık Toplama, Balık Yeme

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Engel Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.