Balon Oyunları

Klasik Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna Klasik Kabarcık Vurucu

Klasik Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna

Yumurta Kırıcı Oyunu Oyna Yumurta Kırıcı

Yumurta Kırıcı Oyunu Oyna

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

Bubble Shooter Şeker 2 Oyunu Oyna Bubble Shooter Şeker 2

Bubble Shooter Şeker 2, efsanevi Bubble Shooter oyununun uzun zamandır beklenen ikinci bölümüdür. En iyi Bubble Shooter oyununun en güzel ve en şirin şekerlemelerle eşsiz kombinasyonu, bu oyuna ilk poptan itibaren aşık olmanızı sağlayacak! Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Şimdi Bubble Shooter Candy 2'nin keyfini çıkarın ve şekerleri patlatın! Tahtadaki tüm şekerleri patlatın ve mümkün olduğunca çok puan kazanın. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla şekeri aynı renkteki bir şekerle vurarak patlatın. Tek atışta ne kadar çok şeker patlatırsanız, o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir şekeri patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, ceza olarak en üste yeni bir şekerleme satırı eklenecektir. Her oyunda kazanma stratejilerinizi ayarlayın!

Balon Patlatma Futbol 2 Oyunu Oyna Balon Patlatma Futbol 2

Bu benzersiz balon patlatma oyunu, en sevdikleri balon patlatma oyunuyla birlikte futbol tutkusunun tadını çıkarmak için oyuncuları bir futbol stadyumuna götürüyor. Stadyum doldu, ışıklar yandı, tansiyon yükseldi! Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Tekniğinde ustalaş ve şampiyon ol! Nişan almak ve sahaya top atmak için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla topu aynı renkteki bir topla vurarak patlatın. Ne kadar çok top patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir topu patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, ceza olarak sahaya yeni bir sıra top eklenecektir. Mümkün olduğu kadar çok puan toplayın ve şampiyon olun!

Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans

Nasıl oldu da Jake, tren istasyonlarında koşmayı seven ve bir vagonla New Orleans'a giden aynı Jake, Cadılar Bayramı arifesinde tam da nasıl oldu? Ama ne olursa olsun, kahramanımız bundan memnundur ve kesinlikle istasyonun güvenliğinin ve becerisinin uyanıklığını kontrol etmek için böyle bir fırsattan vazgeçmeyecektir, deneyimini kaybetmiş olsun ya da olmasın!

Yılbaşı Balon Patlat Oyunu Oyna Yılbaşı Balon Patlat

Kırmızı balonlar hariç tüm uçan balonları patlatmalısınız.

Uzaya Doğru 2 Oyunu Oyna Uzaya Doğru 2

Daha önce geliştirdiği roketi aya gönderdikten sonra kazandığı paralarla yeni bir uzay araştırma merkezi kuran profesör, yeni hedefin Mars'a bir araştırma robotu göndermek olduğunu öğrenir. Profesöre, yeni roketini güncelleyerek veya yükselterek, geliştirip Mars'a göndermesinde yardım etmelisiniz. Uçak, uçan balon, helikopter, zeplin, ufo vs. gibi hava araçlarına çarpmanız durumunda roketiniz zarar görür. Kara bulutlardaki yıldırım roketinizin motorunu kapatacağı için kara bulutlardan uzak durmalısınız. Roketinizi yükseltin, yeni ekipmanların kilidini açmak ve yeni zirvelere ulaşmak için görevleri ve başarıları tamamlayın! Bazı tavsiyeler: - Manevralar için motoru kapatın - Hız, hasarı etkiler, bu yüzden engelden kaçamayacağınızı görürseniz, en azından yavaşlamaya çalışın. Daha fazla tavsiye: – Kanatlar, direksiyon hakimiyetini büyük ölçüde iyileştirir ve ayrıca hava direncini azaltır, bunları satın almayı unutmayın. - Bir görevi tamamlayamazsanız veya tamamlamak istemiyorsanız, onu atlamak için her zaman ödeme yapabilirsiniz (görev açıklama penceresinde $ düğmesi). Tamamlanmış olarak sayılacak, yeni öğelerin kilidi açılacak, ancak görev bonusunu almayacaksınız. Ancak daha sonra tamamlayabilir ve bonusu alabilirsiniz. – Hız kapıları size iki adet istiflenebilir hız tutkunu verir. Biri birkaç saniye ve güçlü, diğeri çok daha uzun sürecek, ancak daha zayıf. A veya Sola – sola dönün D veya Sağ – sağa dönün S veya Down – motoru kapatın W veya Yukarı – güçlendiriciler kullanın

Balon Patlatma 3 Oyunu Oyna Balon Patlatma 3

Klasik kabarcık patlatma oyununun bu Html5 sürümünde de sırayla gelen farklı renklerdeki balonları, üstteki balonlara ok yönünde fırlatarak aynı renkten en az üç tanesini yanyana getirip patlatmalısınız.

Balık Vurucu Oyunu Oyna Balık Vurucu

Balık Vurucu Oyunu Oyna

FGP Balon Patlat Oyunu Oyna FGP Balon Patlat

FGP Balon Patlat Oyunu Oyna

Yeniçeri Kulesi Oyunu Oyna Yeniçeri Kulesi

Yeniçeri Kulesi oyununda karakterler kendi kulelerinde kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 3 farklı top kullanarak düşmanlarınızı vurmaya çalışın! Her topun kendine has özellikleri var ve stratejilerinize bağlı olarak verimli silahlar olacaklar. Haritada çeşitli noktalara ulaşmak ve savunmanızı güçlendirmek için tuğla inşa edebilirsiniz. Yeniçeri Kulesi oyununda uçan akıllı balonlar ve bonuslar toplayarak düşmanlarınıza karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Kırmızı Oyuncu: "W,A,S,D" Mavi Oyuncu: "OK TUŞLARI"

Beyin Futbolu Oyunu Oyna Beyin Futbolu

Elinizde taşıdığınız beyni, zombi futbolculara kaptırmadan onlara çalım atıp sahada mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Subway Surfers Dünya Turu - Zürih Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Zürih

Metro sörfçüleri macera arayışında dünyayı dolaşmaya devam ediyor. Bugün onların seçimleri Zürih'e düştü, burada çevik adamlar yine demiryollarında koşarak polisten kaçmaya çalışacaklar. Eğer onlara yardım etmekle ilgileniyorsan, hemen şimdi yap.

Subway Surfers Dünya Turu - Houston Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Houston

Tren yollarında sıra dışı sörf yapan bir maceraperest ekibi bugün Houston'a gidiyor. Bu şehir, bir sonraki aşırı eğlencelerinin bir sonraki mekanı haline geldi. Çocuklar seni takımlarının bir parçası olmaya davet ediyorlar.

Parlak Toplar Oyunu Oyna Parlak Toplar

Parlak Toplar Oyunu Oyna

Limonlu Kabarcıklar Oyunu Oyna Limonlu Kabarcıklar

Limonlu Kabarcıklar Oyunu Oyna

Yılbaşı Şekeri Oyunu Oyna Yılbaşı Şekeri

Yılbaşı Şekeri Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco

Tren istasyonunun raylarından bir polis memurunun peşinden koşmaktan uzaklaşmayı seven tanıdık bir ekip, bugün San Francisco'daki Amerikan şehrini ziyaret etti. Huzursuz karakterler tekrar raylarda koşacak ve yolda onları bekleyen çeşitli engellerin üstesinden gelecekler. Onlarla birlikte heyecan verici bir maceraya başlayın.

Tavuklu Balon Patlatma Oyunu Oyna Tavuklu Balon Patlatma

Tavuklu Balon Patlatma Oyunu Oyna

Gezegen Vurucu Oyunu Oyna Gezegen Vurucu

Gezegen Vurucu Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Meyveli Kabarcı Vurucu Oyunu Oyna Meyveli Kabarcı Vurucu

Meyveli Kabarcı Vurucu Oyunu Oyna

Orman Kızı Balon Patlatma Oyunu Oyna Orman Kızı Balon Patlatma

Muhteşem ormanda baloncukları vur! En iyi Balon Patlatma oyununu ÜCRETSİZ oynayın. Klasik atari oyunu! Takviyeler, güçlendirmeler, günlük ödüller, havalı balon öğeleri ve daha fazlası! Bu eğlenceli, klasik balon patlatma oyununda ormandaki baloncukları vur! Bu nişancı oyununda patlatmak için 3 balonu birleştirmelisin.

Karambit Bıçak Oyunu Oyna Karambit Bıçak

Çift taraflı karambit bıçakla duvardan duvara atlayarak altınları toplamalısınız.

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Esnek Balonlar Oyunu Oyna Esnek Balonlar

Esnek Balonlar Oyunu Oyna

Balon Patlatıcı Oyunu Oyna Balon Patlatıcı

Balon Patlatıcı, hedef alıp balonlara testerenizi fırlatmanız gereken gündelik bir bulmaca oyunudur. Daha fazla yıldız ve ödül almak için hepsini dilimleyin ve patlatın. Gizli sandıkları açmak ve daha fazla görünüm veya ekstra ödül bulmak için anahtarlar bulun. Duvarlardan atla ve her şeyi kes! 50 zorlu seviye var, tadını çıkarın! Hedefe nişan alın ve önce ekipmanı çalıştırın! Ardından tüm balonları ezmek için kontrol edin!

Okla Elma Vurma 2 Oyunu Oyna Okla Elma Vurma 2

Tüm elmaları vurarak her seviyeyi tamamlayın. Puan için balonları toplayın. Ek oklar kazanmak için para toplayın. Roket, güdümlü, patlayan ve çekiç okları dahil olmak üzere 7 farklı ok türü vardır. Ekranın altında bir ok türü seçin. Balonlar her seviyeyi tamamlamak için gerekli değildir, ancak toplam puana katkıda bulunurlar. Toplam 17 seviye vardır. 1. Çekimi başlatmak için tıklayın ve basılı tutun. 2. Seviyeyi geçmek için tüm elmaları vur. 3. Puan için balon toplayın. 4. Ek oklar için para toplayın.

Hepsini Topla Oyunu Oyna Hepsini Topla

İşte 3D renkli toplarla bir top 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu. Hedefiniz, sınırlı hamlelerde her seviyede karşılık gelen toplardan işaretli sayıları toplamayı tamamlamaktır. Ancak mevcut seviyeyi geçemezseniz reklamlardan daha fazla hamle alabilirsiniz. Yine de sınırlı hamleleri kullanmanızı ve tüm bölümleri tamamlamanızı tavsiye ederim. Aynı renkteki topları birleştirmek için dokunun ve basılı tutun

Balon Şişiren Tavşan Oyunu Oyna Balon Şişiren Tavşan

1 ve 2 kişilik oyunda, Boşluk veya Enter tuşuna hızlı hızlı basıp balonu şişerek kaktüse ulaştırmalısınız! . .

Balon Patlatma Kış Paketi Oyunu Oyna Balon Patlatma Kış Paketi

Bubble Shooter Kış Paketi kış temalı klasik bir bubble shooter oyunu. Diğer benzer baloncuklarla gruplamak için balonu hedefleyin ve bırakın. Amacınız izin verilen süre içinde tüm baloncukları toplamaktır. Baloncukların sınıra ulaşmasına izin vermeyin. Bu oyunu kazanmak için tüm 48 seviyeyi tamamlayın. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

2048 Balon Patlatma Oyunu Oyna 2048 Balon Patlatma

Numaralı topları Vur ve Birleştir 2048 sayısı patlayacak ve daha fazla balonu ortadan kaldıracak 2048 Balon Patlatmaya dalmaya hazır mısınız? Ekrana dokunun, sola ve sağa hareket edin ve ateş etmek için bırakın. 2048 sayısını sentezleyin ve düşmesini önleyin

Kabarcık Vurucu HD 2 Oyunu Oyna Kabarcık Vurucu HD 2

Kabarcık Vurucu HD 2, efsanevi Bubble Shooter oyununun uzun zamandır beklenen ikinci devam oyunudur. Kabarcık Vurucu HD 2, HD kalitesinde yepyeni grafikler ve İstatistikler ve Acemi, Uzman ve Usta modları gibi yeni özelliklerle birleştirilmiş klasik Bubble Shooter oynanışının bir kombinasyonudur. Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Şimdi Kabarcık Vurucu HD 2'nin keyfini çıkarın ve baloncukları patlatın! Tahtadaki tüm baloncukları patlatın ve mümkün olduğunca çok puan kazanın. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla baloncuğu aynı renkteki bir balonla vurarak patlatın. Tek atışta ne kadar çok balon patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir balonu patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, tahtaya ceza olarak yeni bir baloncuk satırı eklenecektir. Yeni kazanma stratejileri deneyin ve usta olun!

Renkli Balon Patlatma Oyunu Oyna Renkli Balon Patlatma

Bu basit ve öğrenmesi kolay en iyi nişancı oyunlarından biridir, ailelerin eğlenmesi için mükemmeldir! Onları patlatmak ve tahtadan temizlemek için aynı renkteki en az üç balonu eşleştirin. Ulaşılması zor noktalara ulaşmak için duvardaki baloncukları sektirirken açılarınıza dikkat edin. Tüm bölümleri temizlemek için yıldırım ve güneş bombalarını destek olarak kullanın ve bitişik baloncukları temizleyerek buz bloklarını eritin. Baloncuklar bitene kadar patlamaya devam edin! Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm topları hedefleyin, eşleştirin ve parçalayın.

Puding Vurucu Oyunu Oyna Puding Vurucu

Puding Vurucu Oyunu Oyna

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 8

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna

Renkli Balon Uçurma Oyunu Oyna Renkli Balon Uçurma

Renkli Balon Uçurma Oyunu Oyna

Balon Uçurma Oyunu Oyna Balon Uçurma

Balon Uçurma Oyunu Oyna

Bela Robotlar Oyunu Oyna Bela Robotlar

İstilacı uzaylıları yenmek için savaş robotunuzla bir uzay gemisi kaptanı olarak savaşın. Uzaylılar, Dünya'yı ve doğal kaynaklarını ele geçirmek için kaynaşıyor. Bu uzaylılara karşı Dünya'nın son umudu sensin. Bu uzay nişancı oyununda, giderek daha fazla sayıda uzaylıyla karşılaşacaksınız. Düşmanları öldürmek ve kendinizi uzaylılardan kurtarmak için geminizi sürükleyerek sola ve sağa hareket ettirin. Daha fazla oynadıkça, uzaylılar güçleniyor. Bu yüzden onlara karşı savaşmak için uzay geminizi bazı ekstra güçlerle yükseltmeniz gerekecek. Bu nedenle, uzaylıları daha da hızlı öldürmek ve büyük puanlar kazanmak için top, Kalkan, Roket gibi çeşitli güçleri toplayın. Dikkatli olun çünkü uzaylılarla savaşmak için sadece üç canınız olacak. Peki, tüm uzaylı istilacıları öldürmeye ve dünyayı korumaya hazır mısın? Uzay gemisinin en büyük kaptanı olun ve dünyayı uzaylılardan koruyun. Taşımak için Sürükleyin

Yükseğe Uçur Online Oyunu Oyna Yükseğe Uçur Online

Yükseğe Uçur Online Oyunu Oyna

Bela Baloncuklar 1 Oyunu Oyna Bela Baloncuklar 1

Kaçın ve patlatın! 2002 yılından tekrar düzenlenmiş bu 2020 sürümünde zıpkın ile kabacıklar yok olana kadar daha küçük kabarcıklara bölmelisiniz.

Orman Balon Patlatma Oyunu Oyna Orman Balon Patlatma

Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm renkli balonları hedefleyin, eşleştirin ve patlatın. Baloncukları patlatmak için, oyun alanında yığılmış bir grup balonun içine size verilen baloncukları fırlatarak aynı renkteki üç veya daha fazla balonu birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Mümkün olduğunca az atışla tüm baloncukları patlatmaya çalışın. Adınızı lider panosunda yükseltmenin zamanı geldi. Eğlence! Mobil: Yönü değiştirmek için dokunun ve sürükleyin. Çekmek için bırakın. Masaüstü: Yönü değiştirmek için işaretçiyi hareket ettirin. Çekmek için tıklayın.

2048 Fizik Oyunu Oyna 2048 Fizik

2048 Fizik, fizik ve matematiğin birleştiği bir bulmaca oyunudur, oyun oynarken bir şeyler öğrenmek istiyorsanız buraya gelin ve bunu deneyin. Numarayı düşürmek ve aynı numaraya sahip daha büyük bir numarayla birleşmesini sağlamak için doğru konumu seçin. 2048 Fizikte kaç puan alabileceğinizi görün, iyi eğlenceler! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Kabarcık Koruma Oyunu Oyna Kabarcık Koruma

Tavuklu su kabarcığını çevredeki bloklara karşı koruyarak mümkün olduğu kadar yükseğe uçurmalısınız.

3B Fizik Düello Oyunu Oyna 3B Fizik Düello

3B Melek Dövüşü çok eğlenceli bir aksiyon dövüş oyunudur. Oyunda, oyuncu savaşmak ve geçmek için bir çöpçatanı kontrol edecek. Oyuncunun maç eşleştirici için silah seçmesi, savaşırken eşleştiricinin hareketini düşmanın hücum hareketine göre ayarlaması ve silahların ve hareketlerin avantajlarına güvenerek düşmanı başarılı bir şekilde yok etmesi gerekir. Yeni çöpçatan macera mücadelesini deneyin. Oyuncular maceraya istedikleri zaman başlayabilir, iyi eğlenceler! Oynamak için ekranda kaydırın

Su Tabancası Oyunu Oyna Su Tabancası

Dönen platform üzerindeki tüm balonları su tabancasıyla patlatmalısınız.

Politikacı Ezme Oyunu Oyna Politikacı Ezme

Macron, Donald Trump, Berlusconi, Putin, Chavez, Kim Jong-un gibi politikacıların balonlarını patlatabilirsiniz.

Balon Sevdası Oyunu Oyna Balon Sevdası

Balon Sevdası Oyunu Oyna

Reklam
Tirador De Burbujas De Fútbol
Tirador De Burbujas De Fútbol
Tirador Matemático
Tirador Matemático
ordenar las burbujas
ordenar las burbujas
Pop It Fidget 3D
Pop It Fidget 3D
Colors Bubble Shooter
Colors Bubble Shooter
Cazador De Virus
Cazador De Virus
Janissary Tower
Janissary Tower
Brujita - Burbujas
Brujita - Burbujas

Ücretsiz Çevrimiçi Balon Oyunları

Balon Tank, Sıcak Hava Balonu, Balon Savunma ve Balon Koruma gibi alt kategorileri de içeren en iyi balon oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin balon oyununu oyna! Amerikan Futbolu, Pop It Tabloları, Balon Eleme, Mini Balonlar ve Gizemli Baloncuklar gibi en çok oynanan balon oyunlarını oynayabilir veya Futbol Balon Patlatma gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Balon Oyunları kategorisindeki yüzlerce balon oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Balon Patlatma, Balon Patlat, Zıplayan Balon, Balon Toplama, Skorlu Balon, Balon Adam, 1 Kişilik Balon, Kalpli Balon, Balon Zıplatma, Balon Ezme, Balon Birleştirme, Bombalı Balon, Renkli Balon, Okla Balon

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bisiklet Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Mario Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yad Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.