Balon Patlatma Oyunları

Bubble Shooter Şeker 2 Oyunu Oyna Bubble Shooter Şeker 2

Bubble Shooter Şeker 2, efsanevi Bubble Shooter oyununun uzun zamandır beklenen ikinci bölümüdür. En iyi Bubble Shooter oyununun en güzel ve en şirin şekerlemelerle eşsiz kombinasyonu, bu oyuna ilk poptan itibaren aşık olmanızı sağlayacak! Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Şimdi Bubble Shooter Candy 2'nin keyfini çıkarın ve şekerleri patlatın! Tahtadaki tüm şekerleri patlatın ve mümkün olduğunca çok puan kazanın. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla şekeri aynı renkteki bir şekerle vurarak patlatın. Tek atışta ne kadar çok şeker patlatırsanız, o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir şekeri patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, ceza olarak en üste yeni bir şekerleme satırı eklenecektir. Her oyunda kazanma stratejilerinizi ayarlayın!

Yılbaşı Balon Patlat Oyunu Oyna Yılbaşı Balon Patlat

Kırmızı balonlar hariç tüm uçan balonları patlatmalısınız.

Balon Patlatma Futbol 2 Oyunu Oyna Balon Patlatma Futbol 2

Bu benzersiz balon patlatma oyunu, en sevdikleri balon patlatma oyunuyla birlikte futbol tutkusunun tadını çıkarmak için oyuncuları bir futbol stadyumuna götürüyor. Stadyum doldu, ışıklar yandı, tansiyon yükseldi! Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Tekniğinde ustalaş ve şampiyon ol! Nişan almak ve sahaya top atmak için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla topu aynı renkteki bir topla vurarak patlatın. Ne kadar çok top patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir topu patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, ceza olarak sahaya yeni bir sıra top eklenecektir. Mümkün olduğu kadar çok puan toplayın ve şampiyon olun!

Balon Patlatma 3 Oyunu Oyna Balon Patlatma 3

Klasik kabarcık patlatma oyununun bu Html5 sürümünde de sırayla gelen farklı renklerdeki balonları, üstteki balonlara ok yönünde fırlatarak aynı renkten en az üç tanesini yanyana getirip patlatmalısınız.

Balık Vurucu Oyunu Oyna Balık Vurucu

Balık Vurucu Oyunu Oyna

FGP Balon Patlat Oyunu Oyna FGP Balon Patlat

FGP Balon Patlat Oyunu Oyna

Limonlu Kabarcıklar Oyunu Oyna Limonlu Kabarcıklar

Limonlu Kabarcıklar Oyunu Oyna

Parlak Toplar Oyunu Oyna Parlak Toplar

Parlak Toplar Oyunu Oyna

Yılbaşı Şekeri Oyunu Oyna Yılbaşı Şekeri

Yılbaşı Şekeri Oyunu Oyna

Gezegen Vurucu Oyunu Oyna Gezegen Vurucu

Gezegen Vurucu Oyunu Oyna

Tavuklu Balon Patlatma Oyunu Oyna Tavuklu Balon Patlatma

Tavuklu Balon Patlatma Oyunu Oyna

Meyveli Kabarcı Vurucu Oyunu Oyna Meyveli Kabarcı Vurucu

Meyveli Kabarcı Vurucu Oyunu Oyna

Orman Kızı Balon Patlatma Oyunu Oyna Orman Kızı Balon Patlatma

Muhteşem ormanda baloncukları vur! En iyi Balon Patlatma oyununu ÜCRETSİZ oynayın. Klasik atari oyunu! Takviyeler, güçlendirmeler, günlük ödüller, havalı balon öğeleri ve daha fazlası! Bu eğlenceli, klasik balon patlatma oyununda ormandaki baloncukları vur! Bu nişancı oyununda patlatmak için 3 balonu birleştirmelisin.

Balon Patlatıcı Oyunu Oyna Balon Patlatıcı

Balon Patlatıcı, hedef alıp balonlara testerenizi fırlatmanız gereken gündelik bir bulmaca oyunudur. Daha fazla yıldız ve ödül almak için hepsini dilimleyin ve patlatın. Gizli sandıkları açmak ve daha fazla görünüm veya ekstra ödül bulmak için anahtarlar bulun. Duvarlardan atla ve her şeyi kes! 50 zorlu seviye var, tadını çıkarın! Hedefe nişan alın ve önce ekipmanı çalıştırın! Ardından tüm balonları ezmek için kontrol edin!

Esnek Balonlar Oyunu Oyna Esnek Balonlar

Esnek Balonlar Oyunu Oyna

Balon Şişiren Tavşan Oyunu Oyna Balon Şişiren Tavşan

1 ve 2 kişilik oyunda, Boşluk veya Enter tuşuna hızlı hızlı basıp balonu şişerek kaktüse ulaştırmalısınız! . .

Okla Elma Vurma 2 Oyunu Oyna Okla Elma Vurma 2

Tüm elmaları vurarak her seviyeyi tamamlayın. Puan için balonları toplayın. Ek oklar kazanmak için para toplayın. Roket, güdümlü, patlayan ve çekiç okları dahil olmak üzere 7 farklı ok türü vardır. Ekranın altında bir ok türü seçin. Balonlar her seviyeyi tamamlamak için gerekli değildir, ancak toplam puana katkıda bulunurlar. Toplam 17 seviye vardır. 1. Çekimi başlatmak için tıklayın ve basılı tutun. 2. Seviyeyi geçmek için tüm elmaları vur. 3. Puan için balon toplayın. 4. Ek oklar için para toplayın.

Hepsini Topla Oyunu Oyna Hepsini Topla

İşte 3D renkli toplarla bir top 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu. Hedefiniz, sınırlı hamlelerde her seviyede karşılık gelen toplardan işaretli sayıları toplamayı tamamlamaktır. Ancak mevcut seviyeyi geçemezseniz reklamlardan daha fazla hamle alabilirsiniz. Yine de sınırlı hamleleri kullanmanızı ve tüm bölümleri tamamlamanızı tavsiye ederim. Aynı renkteki topları birleştirmek için dokunun ve basılı tutun

2048 Balon Patlatma Oyunu Oyna 2048 Balon Patlatma

Numaralı topları Vur ve Birleştir 2048 sayısı patlayacak ve daha fazla balonu ortadan kaldıracak 2048 Balon Patlatmaya dalmaya hazır mısınız? Ekrana dokunun, sola ve sağa hareket edin ve ateş etmek için bırakın. 2048 sayısını sentezleyin ve düşmesini önleyin

Balon Patlatma Kış Paketi Oyunu Oyna Balon Patlatma Kış Paketi

Bubble Shooter Kış Paketi kış temalı klasik bir bubble shooter oyunu. Diğer benzer baloncuklarla gruplamak için balonu hedefleyin ve bırakın. Amacınız izin verilen süre içinde tüm baloncukları toplamaktır. Baloncukların sınıra ulaşmasına izin vermeyin. Bu oyunu kazanmak için tüm 48 seviyeyi tamamlayın. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Puding Vurucu Oyunu Oyna Puding Vurucu

Puding Vurucu Oyunu Oyna

Kabarcık Vurucu HD 2 Oyunu Oyna Kabarcık Vurucu HD 2

Kabarcık Vurucu HD 2, efsanevi Bubble Shooter oyununun uzun zamandır beklenen ikinci devam oyunudur. Kabarcık Vurucu HD 2, HD kalitesinde yepyeni grafikler ve İstatistikler ve Acemi, Uzman ve Usta modları gibi yeni özelliklerle birleştirilmiş klasik Bubble Shooter oynanışının bir kombinasyonudur. Elde edebileceğiniz en yüksek puan nedir? Şimdi Kabarcık Vurucu HD 2'nin keyfini çıkarın ve baloncukları patlatın! Tahtadaki tüm baloncukları patlatın ve mümkün olduğunca çok puan kazanın. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi veya parmağınızı kullanın. İki veya daha fazla baloncuğu aynı renkteki bir balonla vurarak patlatın. Tek atışta ne kadar çok balon patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir balonu patlatmamak size faul kazandırır. Birkaç faulden sonra, tahtaya ceza olarak yeni bir baloncuk satırı eklenecektir. Yeni kazanma stratejileri deneyin ve usta olun!

Renkli Balon Patlatma Oyunu Oyna Renkli Balon Patlatma

Bu basit ve öğrenmesi kolay en iyi nişancı oyunlarından biridir, ailelerin eğlenmesi için mükemmeldir! Onları patlatmak ve tahtadan temizlemek için aynı renkteki en az üç balonu eşleştirin. Ulaşılması zor noktalara ulaşmak için duvardaki baloncukları sektirirken açılarınıza dikkat edin. Tüm bölümleri temizlemek için yıldırım ve güneş bombalarını destek olarak kullanın ve bitişik baloncukları temizleyerek buz bloklarını eritin. Baloncuklar bitene kadar patlamaya devam edin! Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm topları hedefleyin, eşleştirin ve parçalayın.

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 8

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna

Bela Robotlar Oyunu Oyna Bela Robotlar

İstilacı uzaylıları yenmek için savaş robotunuzla bir uzay gemisi kaptanı olarak savaşın. Uzaylılar, Dünya'yı ve doğal kaynaklarını ele geçirmek için kaynaşıyor. Bu uzaylılara karşı Dünya'nın son umudu sensin. Bu uzay nişancı oyununda, giderek daha fazla sayıda uzaylıyla karşılaşacaksınız. Düşmanları öldürmek ve kendinizi uzaylılardan kurtarmak için geminizi sürükleyerek sola ve sağa hareket ettirin. Daha fazla oynadıkça, uzaylılar güçleniyor. Bu yüzden onlara karşı savaşmak için uzay geminizi bazı ekstra güçlerle yükseltmeniz gerekecek. Bu nedenle, uzaylıları daha da hızlı öldürmek ve büyük puanlar kazanmak için top, Kalkan, Roket gibi çeşitli güçleri toplayın. Dikkatli olun çünkü uzaylılarla savaşmak için sadece üç canınız olacak. Peki, tüm uzaylı istilacıları öldürmeye ve dünyayı korumaya hazır mısın? Uzay gemisinin en büyük kaptanı olun ve dünyayı uzaylılardan koruyun. Taşımak için Sürükleyin

Bela Baloncuklar 1 Oyunu Oyna Bela Baloncuklar 1

Kaçın ve patlatın! 2002 yılından tekrar düzenlenmiş bu 2020 sürümünde zıpkın ile kabacıklar yok olana kadar daha küçük kabarcıklara bölmelisiniz.

Orman Balon Patlatma Oyunu Oyna Orman Balon Patlatma

Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm renkli balonları hedefleyin, eşleştirin ve patlatın. Baloncukları patlatmak için, oyun alanında yığılmış bir grup balonun içine size verilen baloncukları fırlatarak aynı renkteki üç veya daha fazla balonu birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Mümkün olduğunca az atışla tüm baloncukları patlatmaya çalışın. Adınızı lider panosunda yükseltmenin zamanı geldi. Eğlence! Mobil: Yönü değiştirmek için dokunun ve sürükleyin. Çekmek için bırakın. Masaüstü: Yönü değiştirmek için işaretçiyi hareket ettirin. Çekmek için tıklayın.

2048 Fizik Oyunu Oyna 2048 Fizik

2048 Fizik, fizik ve matematiğin birleştiği bir bulmaca oyunudur, oyun oynarken bir şeyler öğrenmek istiyorsanız buraya gelin ve bunu deneyin. Numarayı düşürmek ve aynı numaraya sahip daha büyük bir numarayla birleşmesini sağlamak için doğru konumu seçin. 2048 Fizikte kaç puan alabileceğinizi görün, iyi eğlenceler! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Büyük Portakal Çiftliği Oyunu Oyna Büyük Portakal Çiftliği

Portakal Çiftliği klasik kabarcık vurucu Turuncu Kabarcıklar büyük devamıdır. Kendi çiftlik, tarla, portakal, bitki yeni ağaçlar oluşturmak ve gerçek turuncu bir çiftçi olmak için hasat satmak.

Politikacı Ezme Oyunu Oyna Politikacı Ezme

Macron, Donald Trump, Berlusconi, Putin, Chavez, Kim Jong-un gibi politikacıların balonlarını patlatabilirsiniz.

Su Tabancası Oyunu Oyna Su Tabancası

Dönen platform üzerindeki tüm balonları su tabancasıyla patlatmalısınız.

Uzay Kabarcıkları Oyunu Oyna Uzay Kabarcıkları

Uzay Kabarcıkları Oyunu Oyna

Balon Sevdası Oyunu Oyna Balon Sevdası

Balon Sevdası Oyunu Oyna

Kabarcık Patlat Oyunu Oyna Kabarcık Patlat

Yukarı doğru yükselen kabarcıkları kaçırmadan hepsini patlatmalısınız.

Balon Şişirme Oyunu Oyna Balon Şişirme

Kabarcığı şişirip diğer balonları dönüştürmelisiniz. Şişirirken balonunuza başka bir balon çarparsa söner.

Bela Toplar Oyunu Oyna Bela Toplar

Vurdukça bölünerek çoğalan topları en ufak parçasına kadar bölüp yok etmelisiniz. Topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve hızınızı arttırabilirsiniz.

Mermer Kabarcık Oyunu Oyna Mermer Kabarcık

Mermer Kabarcık Oyunu Oyna

Balon Vurucu Oyunu Oyna Balon Vurucu

Her seferinde size sadece eğlence ve mutluluk sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi oyun. Herhangi bir cihazda oynayabilirsiniz. Onları patlatmak ve tahtadan temizlemek için aynı renkteki en az üç baloncuğu eşleştirin. Ulaşılması zor noktalara çarpmak için duvardan baloncukları zıplatırken açılarınıza dikkat edin. Tüm bölümleri temizlemek için yıldırım ve güneş bombalarını güçlendirici olarak kullanın. Baloncuklar bitene kadar patlamaya devam edin! * Nişancınızı hedeflemek ve baloncukları patlatmak için kılavuz çizgiyi kullanın! * Maç 3+ kabarcıklar ve onları pop yapmak için ateş! * Daha yüksek puan almak için daha az atış kullanın. • En iyi skorunuzu patlatmanıza yardımcı olacak güçlü güçlendiriciler ve öğeler oluşturun.

Kıpır Kıpır Patlat Oyunu Oyna Kıpır Kıpır Patlat

Söylemeliyim ki, insanlar için baloncuklu sargıları sıkmak çok rahatlatıcı. Oyun, 3 boyutlu farklı baloncuk şekillerine sahip bir rahatlama arcade oyunudur. 3B baloncuklu üç tür desen vardır. Bir desenin tüm baloncuklarını sıktığınızda, sınırsız kez oynamanız için 180 derece dönecektir. Herhangi bir akıl olmadan dinlenin! Baloncukları vurmak için dokunun

Çiçek Patlat Oyunu Oyna Çiçek Patlat

Çiçeği vurmak istediğiniz yere tıklayın veya dokunun. Aynı renkteki 3 veya daha fazla çiçekten oluşan bir küme oluşturmak için çiçekleri çıkarın. Herhangi bir çiçeğin ekranın alt kısmındaki çizgiyi geçmesine izin verirseniz oyun sona erer. Yararlı güçlendirmeleri satın almak için oyunda kazandığınız paraları kullanın. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Altın Kalp Oyunu Oyna Altın Kalp

Altın Kalp, 48 zorluk içeren Klasik bir balon patlatma oyunudur. Diğer benzer baloncuklarla birleştirmek için balonu hedefleyin ve bırakın. Amacınız verilen süre içerisinde Altın kalbi toplamaktır. Baloncukların sınıra ulaşmasına izin vermeyin. Üzerlerine baloncuk vurarak etkinleştirilebilecek birkaç güçlendirme var. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Renkli Meşeler Oyunu Oyna Renkli Meşeler

Renkli Meşeler Oyunu Oyna

Balon İstilası Oyunu Oyna Balon İstilası

Balon İstilası Oyunu Oyna

Elmacı Kirpi Oyunu Oyna Elmacı Kirpi

Bulmaca ve aksiyon türü oyunda kirpiyle tüm elmaları toplamalısınız. Eğer uçan balonunuz varsa kirpiye tıkladığınızda uçabilirsiniz. Yılanlara tıkladığınızda uyandırabilir veya uyutabilirsiniz. Uyanık olduklarında sizi dilleriyle kendisine çeker ki bunu tuzakları aşmak için kullanabilirsiniz. Tekrar tıkladığınızda sizi serbest bırakıp uyurlar.

Balon Kırıcı Oyunu Oyna Balon Kırıcı

Sonsuz zıplayan baloncukların olduğu bu heyecan verici yeni oyunda yeteneğinizi ve becerinizi kanıtlayın. Güneş, kum, okyanus ve mutlu baloncuklar sizi bekliyor! Sonsuz zıplayan baloncukların olduğu bu heyecan verici yeni oyunda yeteneğinizi ve becerinizi kanıtlayın. Güneş, kum, okyanus ve mutlu baloncuklar sizi bekliyor! Baloncukları başlatmak için ekrana dokunun. Platformu kontrol etmek için dokunun ve basılı tutun. Baloncukları yakalamak için sola ve sağa kaydırın!

Kabak Vurucu Oyunu Oyna Kabak Vurucu

Kabak Vurucu Oyunu Oyna

Evcil Balon Patlatma Oyunu Oyna Evcil Balon Patlatma

Bu rahatlatıcı sevimli macera oyununda tüm evcil hayvanları hedef al, eşleştir ve patlat. Skoru artırmak ve seviyeleri tamamlamak için küçük evcil hayvanların 3 veya daha fazla eşleşmesine yardım edin. Tüm küçük hayvanları düşürmek ve patlatmak için nişan almanız ve ateş etmeniz gerekiyor. Topları patlatırken beyninizi bu orijinal bulmaca ile eğitin. 25 seviyeyi tamamlayın ve yüksek puanları geçin Nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın veya dokunun

Eğlenceli Balon Patlatma Oyunu Oyna Eğlenceli Balon Patlatma

Ekranın üzerinden gelen balonları patlatırken çocukların etkileşime girmesine ve motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olacaktır. Çocuklar rengarenk balonları patlatarak eğlenebilirler. Balon Patlatma oyunu dilediğiniz zaman ücretsiz olarak online olarak oynanabilir. Okul öncesi, yürümeye başlayan çocuk ve anaokulu dahil her yaştan çocuklar içindir. Sol Fare düğmesi mobil cihazda ekrana tıklayın veya dokunun

Kalpli Balon Patlat Oyunu Oyna Kalpli Balon Patlat

Sürekli yükselen kalpli balonlardan bitişik olan aynı renkteki en az üç tanesine tıklayıp patlatarak, balonların en tepeye kadar ulaşmasınız engellemelisiniz.

Matematik Vurucu Oyunu Oyna Matematik Vurucu

Bu, oyuncunun verilen aritmetik ifadenin doğru cevabını gösteren balonu vurması gereken hedef tabanlı bir atış oyunudur. Her seviyede 10 ifadeyi çözmek için 10 merminiz olacak. 8 seviyede toplama, çıkarma, çarpma ve bölme problemlerini çözerken hem atış hem de matematik becerilerinizi kontrol edin. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Reklam
Bilardo Topu Patlatma
Bilardo Topu Patlatma
Shuriken Balon Patlatma
Shuriken Balon Patlatma
Evcil Balon Patlatma
Evcil Balon Patlatma
Renkli Balonları Patlat
Renkli Balonları Patlat
Balon Parkuru
Balon Parkuru
Esnek Balonlar
Esnek Balonlar
Pop Words
Pop Words
Meyveli Kabarcı Vurucu
Meyveli Kabarcı Vurucu

Ücretsiz Çevrimiçi Balon Patlatma Oyunları

Genelde kabarcık vurucu (Bubble Shooter) oyunları için de kullanılan balon patlatma, ok, dart vb. ile balon veya topları patlatmanızı veya hedefler ile aynı türden nesneleri birbirleri ile eşleştirmenizi gerektiren oyunlardır. Oyunların çoğunda çokta kafa yormanız gerekmediği için sadece puan ve skor takibi yapıp kendi rekorunuzu tekrar tekrar kırabilirsiniz. Balon Patlatma oyunlarımızda, Klasik balon patlatma oyunu ile birlikte birçok renkli balon patlatma oyunu da bulabilirsiniz.
Fareyle Oynanan Balon Patlatma ve Skorlu Balon Patlatma gibi alt kategorileri de içeren en iyi balon patlatma oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin balon patlatma oyununu oyna! Altıgen Bomba, Top Bölme, Balon Patlatma 2, Pastel Balon Patlatma, Balon Parkuru ve Pop Words gibi en çok oynanan balon patlatma oyunlarını oynayabilir veya Futbol Balon Patlatma gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Patlatma ve Balon kategorilerine bakabilirsiniz.
Balon Patlatma Oyunları kategorisindeki yüzlerce balon patlatma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Balon Patlatma Oyunu Nedir?

Balon Patlatma, balon, top veya kabarcıkları, ok, dart, bıçak vb. fırlatarak veya hedefler ile aynı türden nesneler fırlatıp, en az üç tanesini birbirleri ile eşleştirerek patlatmanızı gerektiren oyunlardır. Balon patlatma oyunları genelde kolay, rahat ve telaşsız olduğu için sadece puan ve skor takibi yapıp, kendi rekorunuzu tekrar tekrar kırıp, keyifli ve iyi vakit geçirebilirsiniz.

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bisiklet Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Mario Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yad Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.