Balon Patlatma Oyunları

Gizemli Baloncuklar Oyunu Oyna Gizemli Baloncuklar

Gizemli bir fırtına köyü kasıp kavurdu ve herkesi tüylü arkadaşlara dönüştürdü! Bunu kim ve neden yaptı? Baloncukları patlat, bahçeyi yenile ve bu gizemdeki kötülüğü ortaya çıkar! Renkli bir maceraya atılın! Alice ve tüylü arkadaşlarıyla ilgili ortaya çıkan gerçeği keşfedin. Büyüleyici bir yolculukta yüzlerce seviyeyi geçmek için akıllıca baloncukları vur ve eşleştir ve yol boyunca en iyi bahçeyi tasarla. Zor bulmaca bilmecelerini oynarken her hareket önemlidir! Fareyi fırlatmak istediğiniz yere doğrultun Topu atmak için sol tıklayın

Balon Patlatma 3 Oyunu Oyna Balon Patlatma 3

Klasik kabarcık patlatma oyununun bu Html5 sürümünde de sırayla gelen farklı renklerdeki balonları, üstteki balonlara ok yönünde fırlatarak aynı renkten en az üç tanesini yanyana getirip patlatmalısınız.

Yılbaşı Balonları Patlat Oyunu Oyna Yılbaşı Balonları Patlat

Yılbaşı Balonları Patlat Oyunu Oyna

Balon Şişir ve Patlat Oyunu Oyna Balon Şişir ve Patlat

Balonu, süre dolmadan önce en hızlı şekilde pompayla şişirip patlatmalısınız.

Uçan Balon Patlatma Oyunu Oyna Uçan Balon Patlatma

Aşağıdan yukarı uçan balonların hiçbirini kaçırmadan hepsini patlatmalısınız.

Bubble Fight IO Oyunu Oyna Bubble Fight IO

Bubble Fight IO, HER ZAMAN, HER YERDE oynayabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir Bubble Shooter oyunudur! Baloncuklar arenanın ortasına yığılır ve sırayla onları vurursunuz. Ne kadar çok balon patlatırsanız, rakibinize o kadar çok hasar verirsiniz! Bir sonraki Bubble Fight IO şampiyonumuz musunuz? Nişan almak için tıklayın (veya dokunun) ve basılı tutun, Bubble'ı çekmek için bırakın. Rakibin Sağlık Puanı tükendiğinde kazanırsınız

Balon Cenneti Oyunu Oyna Balon Cenneti

Uçan balonları gökyüzüne ulaşmadan önce patlatmalısınız.

Sayılar ve Harfler Oyunu Oyna Sayılar ve Harfler

Sayılar ve Harfler Oyunu Oyna

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 8

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna

Pastel Balon Patlatma Oyunu Oyna Pastel Balon Patlatma

Bu eğlenceli ve klasik atış oyununda onları patlatmak için 3 balonu eşleştirmelisiniz! Bu harika nişancı oyunu, hızlarını ve beyinlerini test etmek ve bu inanılmaz meydan okumayı yükseltmek isteyen tüm bulmaca hayranları içindir. Bu nişancı oyununda onları patlatmak için 3 balonu birleştirmelisin

Lastikle Ezme Oyunu Oyna Lastikle Ezme

Araba lastiği ile önünüze çıkan herşeyi ezip parçalamanın tadını çıkarın! . . Bu anti stres oyununda topladığınız elmaslarla yeni lastik alabilirsiniz.

Tıkla Patlat Oyunu Oyna Tıkla Patlat

Ben gençken, balonlu kağıtları patlatmayı çok severdim. Tıkla Patlat oyunu, farklı şekillerdeki tahtalar üzerinde 3D baloncuklar patlatmanız için eğlenceli bir oyunudur. Eğlenmek için daha farklı şekillerdeki kabarcık kağıtlarının kilidini açmak istediğinize inanıyorum. Sakin olun ve baskınızı bırakın! Oynamak İçin Dokunun.

Microsoft Balon Patlatma Oyunu Oyna Microsoft Balon Patlatma

Parlak renkler, nefes kesen arka planlar ve heyecan verici baloncuk hareketiyle balon patlatma eğlencesine dalın! Aynı renkteki üç veya daha fazla balonu eşleştirmek için beceri ve stratejiyi kullanın. Zor bulmacaları çözmek için para kazanın ve güçlendirmeler ekleyin. Eşsiz hedefler ve görkemli dağ yamaçları ile YENİ ve heyecan verici seviyelerin kilidini açın. Maraton Modunun kilidini açmak için tüm seviyeleri geç ve sonsuz saatlerce heyecan verici baloncuk hareketine hazır ol! Mükemmel çekimi elde etmek için bubble shooter'ı hedefleyin ve uzman becerilerinizi test edin. Hazır. Amaç. Pop! Microsoft Bubble'ın zamanı geldi! Zor durumlardan kurtulmak için oyununuzu güçlendirin. Hat Genişletici, Büyük Bomba, Ateş Topu ve Gökkuşağı Güçlendirmeleri arasından seçim yapın. Her seviye, çözülmesi gereken farklı bir zorluk veya hedef sunar.

Çocuklar İçin Oyunu Oyna Çocuklar İçin

Balon patlatma, hafıza ve şekil yerleştirme mini oyunlarından oluşan bir paket oyun.

Zumba Mücadelesi Oyunu Oyna Zumba Mücadelesi

Zumba Mücadelesinde tüm baloncukları vurun, onları çıkarmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu bir araya getirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için sonuna ulaşmadan önce tüm baloncukları çıkarın. Zumba Challenge, zorluğu artacak 15 zorlu seviyeye sahiptir. Balonları vurmak için dokunun veya tıklayın, 3 veya daha fazla kombinasyon yapın, tüm balonları kaldırın.

Zumba Okyanus Oyunu Oyna Zumba Okyanus

En popüler bulmaca oyunlarından birinde daha iyi olun. Mücevherleri vur ve her seviyede üç yıldızla tüm seviyeleri tamamlamaya çalış. Bu mücevher oyununu oynamak kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar. Fırlatmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mücevheri eşleştirin. Sonuna ulaşmadan zincirdeki tüm mücevherleri yok edin. Mevcut ve sonraki mücevher arasında geçiş yapmak için topa dokunun. Tahtayı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Yumurta Kırıcı Oyunu Oyna Yumurta Kırıcı

Yumurta Kırıcı Oyunu Oyna

Bubble Shooter Balonlar Oyunu Oyna Bubble Shooter Balonlar

Bubble Shooter Balonlar Oyunu Oyna

Bubble Shooter - Altın Sandık Oyunu Oyna Bubble Shooter - Altın Sandık

Bubble Shooter - Altın Sandık, birçok yeni zorluk ve güçlendirme içeren Klasik bir balon patlatma oyunudur. Diğer benzer baloncuklarla birleştirmek ve altın sandık toplamak için balonu hedefleyin ve bırakın. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlendirmeleri kullanın. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Bubble 3 Oyunu Oyna Bubble 3

Milyonlarca kişi tarafından beğenilen klasik oyunun Deluxe Sürümü! Bubble Game 3 Deluxe'de olabildiğince çok balonu temizlemelisin. Yeni eklenen dükkanda yeni arka planlar ve baloncuklar satın almak için para toplayın! Her gün geri döndüğünüzden ve günlük para bonusunuzu topladığınızdan emin olun! Nişan almak için farenizi kullanın ve ateş etmek için tıklayın!

Piksel Okçu - Prensesi Kurtar Oyunu Oyna Piksel Okçu - Prensesi Kurtar

Başı belada olan güzel ve tatlı prensesi kurtarıp okçu kahramanı ol! Yol boyunca birçok engelle ve düşmanla karşılaşacaksın. Balonları vurarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Renkli Balon Patlatma Oyunu Oyna Renkli Balon Patlatma

Bu basit ve öğrenmesi kolay en iyi nişancı oyunlarından biridir, ailelerin eğlenmesi için mükemmeldir! Onları patlatmak ve tahtadan temizlemek için aynı renkteki en az üç balonu eşleştirin. Ulaşılması zor noktalara ulaşmak için duvardaki baloncukları sektirirken açılarınıza dikkat edin. Tüm bölümleri temizlemek için yıldırım ve güneş bombalarını destek olarak kullanın ve bitişik baloncukları temizleyerek buz bloklarını eritin. Baloncuklar bitene kadar patlamaya devam edin! Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm topları hedefleyin, eşleştirin ve parçalayın.

Boksör Jojo Koşuda Oyunu Oyna Boksör Jojo Koşuda

Eğlenceli, güzel ve renkli grafiklere sahip oyunda boksör JoJo ile duvarları yıkın, salyangozları yumruklayın, altınları ve elmasları toplayın, balonları patlatın ve bitiş noktasına ulaşın. X : Yumruk Boşluk : Zıplama

Balon Patlatan Okçu Oyunu Oyna Balon Patlatan Okçu

Balon Patlatan Okçu Oyunu Oyna

Durmadan Patlat Oyunu Oyna Durmadan Patlat

Tüm bu antistrees oyuncağına dokunun, bu oyunda ücretsiz oynayabilirsiniz. İşten sonra veya okuldan sonra vakit geçirebileceğiniz 20 seviye ile, oynamak çok basit, ihtiyacınız olan şey tüm noktalara dokunmak ve bu oyun stresi azaltabilir. Değiştirmek için dokunun

Renkli Balon Vur Oyunu Oyna Renkli Balon Vur

Düşen renkli baloncukları vurmanız gerekiyor. Aynı zamanda sağ alt köşedeki skalanın dolumuna bağlı olarak topunuz periyodik olarak renk değiştirmektedir. Yukarıdan düşen baloncukların da farklı renkleri vardır. Balonun kendisi şeffaftır, ancak bir renk izi bırakır. Düşen bir cismi devirmek için topunuz, düşürmek istediğiniz baloncukla aynı renkte olmalıdır. Üç kez özledim ve oyun biter. Böylece onlara odaklanabilir ve bazen sonucu iyileştirebilirsiniz. Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!

Patlat Bizi 3D Oyunu Oyna Patlat Bizi 3D

Rahatlatıcı "pop it fidget" oyuncaklarla stresi ve sakinliği giderin. Endişe ve stresten kurtulmak için oyuncak koleksiyonunu patlatın. Renkli antistres pop ile oynayın. Stresinizi azaltmak için baloncukları patlatın! Pop us 3D'de kalp, ıstakoz, yıldız, kelebek, ördek, roket, ananas vb. birçok şekil bulunur. patlatmak için baloncuklara tıklayın veya dokunun.

Durmaksızın Patlat Oyunu Oyna Durmaksızın Patlat

Durmaksızın Patlat çok eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyundur. Tüm figürlerin kilidini açmak için her seviyedeki tüm baloncukları patlatmalısınız. Tüm baloncuklara dokunarak, renkleri değiştirerek ve sesleri değiştirerek eğlenin. Eğlenirken rahatlayın! Masaüstü: Fareyle tıklayın ve kaydırın. Mobil: Ekrandaki Düğmelere Dokun

Balon Patlatma Ekstra Oyunu Oyna Balon Patlatma Ekstra

Balon Patlatma Ekstra Oyunu Oyna

Usta Patlatman Oyunu Oyna Usta Patlatman

Popüler antistres oyuncağı Usta Patlatman ile tanışın! Bu basit oyunla okuldan sonra veya işte bir gün sonra stresi azaltın! Bir sonraki oyuncağı açmak için tüm tümseklere tıklayın! Gizli Modun kilidini açmak için 80 oyuncağın hepsini toplayın!

Uçan Balon Vurma Oyunu Oyna Uçan Balon Vurma

Tüm balonları patlatmaya çalışın ve ardından her seviyede hedefi vurun.

Balon Patlatan Rakun Oyunu Oyna Balon Patlatan Rakun

Balonlar içinde tutsak kalmuş tüm rakun yavrularını balonları patlatarak kurtarmalısınız.

Küçük Cadı Kabarcıkları Oyunu Oyna Küçük Cadı Kabarcıkları

Küçük Cadı Kabarcıkları Oyunu Oyna

Ampul Patlatma Oyunu Oyna Ampul Patlatma

Ampul benzeri süslerden en az 3 tanesini bitişik konuma getirerek patlatmalısınız. Kazandığınız paralarla sol taraftaki roket, balyoz, testere gibi bonus özellikleri kullanabilirsiniz.

Kalp Patlat Oyunu Oyna Kalp Patlat

Bir seviyeyi tamamlamak için tüm baloncukları patlatın. Sadece kalbi kıvılcımlayan balonu patlatabilirsin. Hedef balonu erken patlatırsanız, daha fazla puan alırsınız. Kalp kıvılcım çıkarırken bu balonu patlatamazsanız, puanınız 50 puan azalacaktır. Yanlış bir balonu patlatmak puanınızı 100 puan düşürecektir. Bu oyunu oynamak için fare veya touchpad kullanın.

Kabarcık Vurucu Lüks Oyunu Oyna Kabarcık Vurucu Lüks

Kabarcık Vurucu Lüks Oyunu Oyna

Among Us Balon Patlat Oyunu Oyna Among Us Balon Patlat

Among Us Balon Patlat Oyunu Oyna

Balon Patlatma 2 Oyunu Oyna Balon Patlatma 2

Balon Patlatma 2, tüm zamanların en başarılı gündelik oyunlarından birinin merakla beklenen devamı! ! Daha fazla baloncuk, daha fazla güçlendirici, yepyeni tasarım ve sonsuz saatler süren eğlence! Amacınız, tahtadaki tüm baloncukları kaldırmak ve mümkün olduğunca çabuk çok puan kazanmaktır. Aynı renkteki üç veya daha fazla balonu, onları çıkarmak için vurduğunuz topun rengiyle eşleştirin. Tek seferde ne kadar çok balon patlatmayı başarırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Acele edin çünkü yolunuza daha fazla baloncuk geliyor!

Bela Toplar Oyunu Oyna Bela Toplar

Vurdukça bölünerek çoğalan topları en ufak parçasına kadar bölüp yok etmelisiniz. Topladığınız altınlarla ateş gücünüzü ve hızınızı arttırabilirsiniz.

Plajda Balon Patlatma Oyunu Oyna Plajda Balon Patlatma

Plajda Balon Patlatma oyununda, balonları yok etmek için bir zincirleme reaksiyonu tetiklemek için su balonlarını patlatmalısın. Seviyeyi tamamlamak ve bir sonraki seviyeye geçmek için tüm balonları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Oyunu bitirmeden önce tamamlamanız gereken 400 seviyeniz var. Her seviyede, yıldızları toplayabilirsiniz. Maksimum yıldız toplamak için seviyeyi olabildiğince hızlı tamamlayın. Tüm seviyeleri 3 yıldızla tamamlayabilecek misin? Bu senin meydan okuman.

Esnek Balonlar Oyunu Oyna Esnek Balonlar

Esnek Balonlar Oyunu Oyna

Balon Patlatma 3 - Yılbaşı Oyunu Oyna Balon Patlatma 3 - Yılbaşı

Balon Patlat oyununun yeni yıl temalı bu sürümünde de süs şeklindeki kabarcıkları fırlatıp en az 3 tanesini yanyana getirerek patlatmalısınız.

Balon Cadısı Oyunu Oyna Balon Cadısı

"Bubble Witch Shooter Magical Saga" ilginç bir büyülü kabarcık çekim oyunu, bir cadısınız ve bazı kabarcık çekim görevini tamamlayarak dünyanızı kurtarmanız gerekiyor. Görev modu ve sonsuz mod olmak üzere iki mod vardır, beğendiğinizi seçin ve maceranıza başlayın. Boş zamanlarınızda bu zamanın tadını çıkarabilir, Bubble Witch Shooter Magical Saga'da iyi vakit geçirebilirsiniz!

Evcil Balon Patlatma Oyunu Oyna Evcil Balon Patlatma

Bu rahatlatıcı sevimli macera oyununda tüm evcil hayvanları hedef al, eşleştir ve patlat. Skoru artırmak ve seviyeleri tamamlamak için küçük evcil hayvanların 3 veya daha fazla eşleşmesine yardım edin. Tüm küçük hayvanları düşürmek ve patlatmak için nişan almanız ve ateş etmeniz gerekiyor. Topları patlatırken beyninizi bu orijinal bulmaca ile eğitin. 25 seviyeyi tamamlayın ve yüksek puanları geçin Nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın veya dokunun

Balon Parkuru Oyunu Oyna Balon Parkuru

Balon Parkuru, oyuncular balonları toplamalı ve dikenlerden kaçınmalı ve karşılaştıkları sorulara cevap vermelidir. Eşsiz trivia oyununun tadını çıkarın ve düşmanların balonlarını patlatın! Karakteri kontrol etmek için fareyi kullanın.

Deniz Altı Kabarcıkları Oyunu Oyna Deniz Altı Kabarcıkları

Kabarcıkları patlatarak içlerindeki tutsak balıkları kurtarmalısınız.

Ayı Teddy Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna Ayı Teddy Kabarcık Vurucu

Ayı Teddy Kabarcık Vurucu Oyunu Oyna

Top Patlatma Oyunu Oyna Top Patlatma

Savaş topunuz ile sürekli zıplayan ve bölünen topları vurmalısınız. Topladığınız puanlarla atış hızını ve ateş gücünü yükseltebilirsiniz.

Asteroit Patlat Oyunu Oyna Asteroit Patlat

Uzay geminizden fırlatacağınız kapsüller ile aynı renkteki göktaşlarından en az üç tanesini bitişik konuma getirip patlatmalısınız. W : İleri S : Geri Fare : Nişan alma/ateş etme

Okla Balon Patlat Oyunu Oyna Okla Balon Patlat

Dart oku fırlatarak tüm balonları patlatmalısınız.

Reklam
Pool Shooter Billiard Ball
Pool Shooter Billiard Ball
Pop Balloon
Pop Balloon
Bubble Hit Rewarded
Bubble Hit Rewarded
Eat The Circles Colors
Eat The Circles Colors
Ninja Star
Ninja Star
My Dolphin Show 8
My Dolphin Show 8
Bubble Popper
Bubble Popper
Pop It! Tables
Pop It! Tables

Ücretsiz Çevrimiçi Balon Patlatma Oyunları

Genelde kabarcık vurucu (Bubble Shooter) oyunları için de kullanılan balon patlatma, ok, dart vb. ile balon veya topları patlatmanızı veya hedefler ile aynı türden nesneleri birbirleri ile eşleştirmenizi gerektiren oyunlardır. Oyunların çoğunda çokta kafa yormanız gerekmediği için sadece puan ve skor takibi yapıp kendi rekorunuzu tekrar tekrar kırabilirsiniz. Balon Patlatma oyunlarımızda, Klasik balon patlatma oyunu ile birlikte birçok renkli balon patlatma oyunu da bulabilirsiniz.
Fareyle Oynanan Balon Patlatma ve Skorlu Balon Patlatma gibi alt kategorileri de içeren en iyi balon patlatma oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin balon patlatma oyununu oyna! Yumurta Kırıcı, Hızlı Balon Patlatma, 2048 Fizik, Balon Eleme, Belalı Toplar ve Balon Labirenti gibi en çok oynanan balon patlatma oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Patlatma ve Balon kategorilerine bakabilirsiniz.
Balon Patlatma Oyunları kategorisindeki yüzlerce balon patlatma oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Balon Patlatma Oyunu Nedir?

Balon Patlatma, balon, top veya kabarcıkları, ok, dart, bıçak vb. fırlatarak veya hedefler ile aynı türden nesneler fırlatıp, en az üç tanesini birbirleri ile eşleştirerek patlatmanızı gerektiren oyunlardır. Balon patlatma oyunları genelde kolay, rahat ve telaşsız olduğu için sadece puan ve skor takibi yapıp, kendi rekorunuzu tekrar tekrar kırıp, keyifli ve iyi vakit geçirebilirsiniz.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.