Bebek Oyunları

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Karambol Boks Oyunu Oyna Karambol Boks

En eğlenceli ve rastgele mücadeleler Karambol Boks ile başlar. Her tur kendi seçenekleriyle başka bir eğlenceye başlar. Kimi zaman uzun kollar, kimi zaman buzlu saha ya da roket yumrukları sizi selamlıyor. Düşmanın kafasına yumruklar gönderin. Bu şekilde puan verebilirsiniz. 5 puana ilk ulaşan oyunu kazanır! 1. Oyuncu: "K" 2. Oyuncu: "YUKARI OK TUŞU" Oyunu mobil cihazlarda veya tabletlerde dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Çocuklar İçin Boyama Oyunu Oyna Çocuklar İçin Boyama

Çocuklar İçin Boyama Oyunu Oyna

Karambol Futbol Oyunu Oyna Karambol Futbol

Rastgele hareket eden oyuncularınızla, değişik hava koşullarında rakibinize gol atmalısınız 1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : Yukarı ok

Karambol Voleybol Oyunu Oyna Karambol Voleybol

1. Oyuncu : W 2. Oyuncu : Yukarı ok

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Çılgın Trafik Yarışı Oyunu Oyna Çılgın Trafik Yarışı

Araba veya otobüs ile tek veya çift yönlü trafikte gündüz, gece veya yağmurlu havada serbest sürüş yapabilirsiniz. Ayrıca, bombalı yarışta bombanın patlamaması için hızınızı hiç düşürmemelisiniz! . .

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

Kızlar Okul Temizliğinde Oyunu Oyna Kızlar Okul Temizliğinde

Berbat haldeki okulun tuvaletini, kimya laboratuvarını, sınıflarını, yemekhanesini ve okul servisini temizlemelisiniz.

Karambol Basket Oyunu Oyna Karambol Basket

Basketbolun en komik ve karambol yolu burada. Sadece yukarı ok tuşunu kullanarak rastgele basket atmalısınız. Sepet Rastgele oyunda, birbirinden farklı çeşitleri ile tek bir tuş kullanarak basket atmak için deneyin! Değişen alanlar, değişen oyuncular ve değişen topları sürpriz değil! Hepsinden daha iyisi olabilir. Sepet Rastgele oyun ya da CPU karşı veya bir arkadaşınıza karşı 2 oyuncu oyun modunda oynayabilirsiniz! İlk 5 puan ulaşan kişi oyunu kazanır. İyi Eğlenceler!

Bahçıvanı Kurtar Oyunu Oyna Bahçıvanı Kurtar

Bahçıvanlığa özenen kızımızın geçirdiği kazalar sonrası tedavi edip güzelce giydirmelisiniz.

Sarhoş Döner Yumruk Oyunu Oyna Sarhoş Döner Yumruk

Sarhoş Çöp Adam'ın yeni mücadelesi, dönen yumruklar başlıyor! Yumruklarınızı sallayın ve dengeli kalmaya çalışın ve enerjinizi kontrol etmeyi unutmayın! Sarhoş Döner Yumruk oyunu 1P ve 2P modlarına sahiptir. Oyunu hem PC'den hem de mobil cihazlardan oynayabilirsiniz. Oyunda 5 puana ulaşan ilk kişi maçı kazanır! OYUNCU 1: "Ok Tuşları" OYUNCU 2: "WASD" Dokunmatik ekranlarda sol ve sağ tarafları kullanabilirsiniz.

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna Barbie Bebek Modası

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna

Bebek Prenses Yıkama Oyunu Oyna Bebek Prenses Yıkama

Bebek Prenses Yıkama Oyunu Oyna

Sarhoş Boks - Nihai Dövüş Oyunu Oyna Sarhoş Boks - Nihai Dövüş

Sarhoş düello serisi Nihai Dövüş sürümüyle karşınızda. Oyuna 3 boyutlu ambiyans, iyileştirilmiş fizik ve özel vuruşlu arenalar eklendi. Dengeli bir şekilde rakibinize doğru hareket edin ve ona sağa sola yumruklar atın! Özel Vuruş çubuğunuz dolduğunda rakibinize kusmuk atabilirsiniz. Sadece doğru zamanı ve mesafeyi bekleyin ve özel vuruş düğmesine dokunun! Ayrıca Energy Bar'ınıza da dikkat edin! Enerjiniz biterse, toparlanmanız biraz zaman alacaktır. 1. Oyuncu: Taşı: "YUKARI / AŞAĞI OKLAR" Zımbalar: "SOL / SAĞ OKLAR" Özel Vuruş: "L" 2. Oyuncu: Taşı: "W,S" Zımbalar: "A,D" Özel Vuruş: "G"

Tırnak Doktoru Oyunu Oyna Tırnak Doktoru

Ayaklarından ve tırnaklarındaki sorunlar yüzünden gelen hastaları muayene ve tedavi etmelisiniz.

Bebek Taylor Anaokulunda Oyunu Oyna Bebek Taylor Anaokulunda

Bebek Taylor Anaokulunda Oyunu Oyna

Harf Yazarı Oyunu Oyna Harf Yazarı

Çocuklar için harfleri çizerek oluşturabilecekleri bir oyun.

Kedi Karnını Sevme Oyunu Oyna Kedi Karnını Sevme

Kedi Karnını Sevme Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 33 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 33

Maymun Sevindir 33 Oyunu Oyna

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

Maymun Sevindir 295 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 295

Maymun Sevindir 295 Oyunu Oyna

Bebek Evi Tasarımı Oyunu Oyna Bebek Evi Tasarımı

Oyuncak evin oturma odası, yatak odası, banyo ve mutfak bölümlerine istediğiniz eşyayı yerleştirip istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Hamarat Kız Oyunu Oyna Hamarat Kız

Banyo temizliği, küvet yıkama, lavabo temizleme, klozet fırçalama, çamaşırları yıkayıp asma, yatak odasını toplarlama, bulaşıkları yıkama, evi dekore etme, vs. vs. gibi tüm ev işlerini sırayla yapmalısınız.

Bebek Hazel Görgüyü Öğreniyor Oyunu Oyna Bebek Hazel Görgüyü Öğreniyor

Bebek Hazel Görgüyü Öğreniyor Oyunu Oyna

Barbie'nin İkizleri Oyunu Oyna Barbie'nin İkizleri

Barbie'nin iki muhteşem kızı için güzel bir sürpriz hazırlamasına yardım edin. Onlar için sevimli bir elbise veya bir süper kahraman kostümü seçin ve bazı aksesuarları seçmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Maymun Sevindir 327 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 327

Maymun Sevindir 327 Oyunu Oyna

Bebek Taylor - Kardan Adam Yapma Oyunu Oyna Bebek Taylor - Kardan Adam Yapma

Bebek Taylor - Kardan Adam Yapma Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 52 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 52

Maymun Sevindir 52 Oyunu Oyna

Kızların Parti Makyajı Oyunu Oyna Kızların Parti Makyajı

Kızların Parti Makyajı Oyunu Oyna

Kulak Doktoru Oyunu Oyna Kulak Doktoru

Kulak Doktoru Oyunu Oyna

Neşeli Boyama Oyunu Oyna Neşeli Boyama

Çizgi çizme, kare doldurma, boyama gibi beş farklı eğitici mini oyun içeren boyama oyunu.

Çöp Adam - Kaza Süsü Oyunu Oyna Çöp Adam - Kaza Süsü

Oyuncak çöp adama gün yüzü görmemiş kazalar yaşatıp, istediğiniz yerine vurup, kırılan kemiklerine, havada kalma süresine ve verdiğiniz hasara göre puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kemik puanlarıyla bir çok farklı haritayı açabilir, motor, araba, yatak, alışveriş sepeti gibi değişik araçlar alabilirisiniz.

Oyuncak Prenses Fark Bulma Oyunu Oyna Oyuncak Prenses Fark Bulma

Oyuncak Prenses Fark Bulma Oyunu Oyna

Doğu Sokak Modası Oyunu Oyna Doğu Sokak Modası

Hey kızlar, bu prenseslerin doğu sokak modası havasını hemen almasına yardım edelim. Her bebek için havalı kıyafetler seçin, böylece şehirdeki birçok turistik yeri ziyaret ederken kendilerini rahat ve şık hissedebilirler. İyi oyunlar!

Tavşanlı Subway Surfers Oyunu Oyna Tavşanlı Subway Surfers

Tavşanlı Subway Surfers inanılmaz bir klasik koşucu oyunudur. Büyük şehirlere ilk defa evcil hayvanlar geliyor, hareket halindeki bu kadar çok araç olduğunu görünce çok tedirgin oldular. Onlara yardım edebilir misin? Bu sevimli evcil hayvanlarla koşun ve yolda hareket eden kamyonlara, otobüslere ve metro trenlerine çarpmaktan kaçının ve toplayabildiğiniz kadar çok para toplayın. Bir dokunuş, polis seni götürecek. Peki sen en iyi koşucu musun? Gelin ve mutluluğa katılın. Atlamak için W veya YUKARI. Sağa dönmek için A veya Sol. Sağa dönmek için D veya Sağ. Kaydırmak için S veya Aşağı.

Küçük Kızlar Mutfakta Oyunu Oyna Küçük Kızlar Mutfakta

Küçük Kızlar Mutfakta Oyunu Oyna

Uzay Vurucusu Oyunu Oyna Uzay Vurucusu

Uzay mekiğiniz ile karşınıza çıkan göktaşlarını ve tüm düşman mekiklerini vurmalısınız.

BFF Two Piece Trends Oyunu Oyna BFF Two Piece Trends

Güzel prensesler Clara, Sophie ve Ava tatillerini planlıyorlar, bu yüzden en iyi iki parçayı seçmeleri gerekiyor. Harika tatilleri için uygun kıyafetleri ve aksesuarları seçmelerine yardımcı olabilir misiniz? İyi oyunlar! Kontrol etmek için köpük kullanın

Maymun Sevindir 190 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 190

Maymun Sevindir 190 Oyunu Oyna

Hugi Vugi Tekmele Oyunu Oyna Hugi Vugi Tekmele

Karşılaşabileceğiniz en sinir bozucu canavarları yenmeye hazır olun. Bez bebek fiziği + tonlarca silah = SAF EĞLENCE İnsanlar onu dövmeye karşı koyamazlar, siz de dayanamayacaksınız. Bez bebek fiziği ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü silahla tamamlayın. Küçük canavarınızı tekmelemek için yeni silahların ve modların kilidini açmak için para toplayın. Tabanca, el bombası, mayın, alev makinesi, bıçak ve diğer birçok silah olarak birçok silah seçin. Oyunun amacı, puanları yükseltmek için her fırsatta puanınızı yükseltmek ve toplanan parayla oynamaya devam etmek için yeni silahlar satın almak! ! ! !

Bez Bebek Fizik Oyunu Oyna Bez Bebek Fizik

Bez Bebek Fizik Oyunu Oyna

Helikopter ve Tank Savaşı Oyunu Oyna Helikopter ve Tank Savaşı

Helikopter ve Tank Savaşı Oyunu Oyna

112 Acil Doktoru Oyunu Oyna 112 Acil Doktoru

112 Acil Doktoru çok eğlenceli bir hastane simülasyon oyunudur! Yaralı kişiyi iyileştir ve hayatlarını kurtar! Kazalar günlük hayatımızda her zaman olur, ambulans doktoru ne kadar erken gelirse o kadar çok hayat kurtarabiliriz. Lütfen tıbbi aletleri paketleyip kontrol edin ve hastaları iyileştirmeye başlayın!

Kızlar Plaja Oyunu Oyna Kızlar Plaja

Dört kız arkadaşın plaja inmeden önceki hazırlıklarını yapıp mayolarını ve bikinilerini giydirmelisiniz.

Maymun Sevindir 265 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 265

Maymun Sevindir 265 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 304 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 304

Maymun Sevindir 304 Oyunu Oyna

Bebek Taylor El Bakımı Oyunu Oyna Bebek Taylor El Bakımı

Bebek Taylor El Bakımı Oyunu Oyna

Reklam
Dövüşçü Bez Bebek
Dövüşçü Bez Bebek
Squid Assassin
Squid Assassin
Doğu Sokak Modası
Doğu Sokak Modası
Tavşanlı Subway Surfers
Tavşanlı Subway Surfers
Maymun Sevindir 230
Maymun Sevindir 230
Mia İçin Gözlük Tasarım
Mia İçin Gözlük Tasarım
Bebek Hazel - Mutfakta Eğlence
Bebek Hazel - Mutfakta Eğlence
Bebek Taylor İtfaiyeci
Bebek Taylor İtfaiyeci

Ücretsiz Çevrimiçi Bebek Oyunları

Bebek Hazel, Bebek Bakma, Oyuncak Bebek, Bebek Emzirme ve Bebek Yapboz gibi alt kategorileri de içeren en iyi bebek oyunları kategorisindeki sekiz yüzden fazla oyun içinden istediğin bebek oyununu oyna! Çöp Adam Düello Arena, Sarhoşlar Ringte, Karambol Futbol, Karambol Boks ve Karambol Voleybol gibi en çok oynanan bebek oyunlarını oynayabilirsiniz.
Bebek Oyunları kategorisindeki sekiz yüzden fazla bebek oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Bebek Hazel, Bez Bebek, Bebek Uyutma, Bebek Maymun, Oyuncak Bebek, Barbie Bebek, Bebek Peri, Kahraman Bebek, Kız Bebek, Bebek Emzirme, Bebek Yapboz, Bebek Kundaklama, Küçük Bebek, Bebek Giydirme

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.