Boyama Oyunları

Boya Silahı 2 Oyunu Oyna Boya Silahı 2

Hava aracı üstündeki boya silahı ile boya atarak dönen çarkın tamamını renklendirmelisiniz.

Yol Boyama Oyunu Oyna Yol Boyama

Topu yuvarlayarak hiç boşluk kalmayacak şekilde yolları boyamalısınız.

Büyük Şehirde Yarış Oyunu Oyna Büyük Şehirde Yarış

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Nitro T : Arkaya bakma Boşluk : El freni 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Nitro L : Arkaya bakma Sağ Shift : El freni

Alengirli Şekiller Oyunu Oyna Alengirli Şekiller

Şekilleri panoya tam olarak yerleştirmelisiniz.

Büyük Şehir Görevleri Oyunu Oyna Büyük Şehir Görevleri

1. Oyuncu WASD : Hareket F : Nitro T : Arkaya bakma Boşluk : El freni 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Nitro L : Arkaya bakma Sağ Shift : El freni

Subway Surfers Oyunu Oyna Subway Surfers

Kaykay sörfçüsü kahramanımızı kovalayanlara yakalanmadan mümkün olduğu kadar altın sikke toplayarak engelleri aşmalısınız. Topladığınız altınlar veya eşyalar ile yeni kostüm alabilir, karakteri veya uçan kaykayınızı değiştirebilirsiniz.

Şemsiyeli Yarış Oyunu Oyna Şemsiyeli Yarış

Bu eğlenceli deneyime katılın! Şemsiyenizi öne doğru yönlendirmek ve daha fazla hız için rüzgarı yakalamak için basılı tutun! Atlamak ve daha yükseğe çıkmak için serbest bırakın! Çevreyi kendi yararınıza kullanın! Yörüngenizi eğimlerle hizalayarak momentumunuzu oluşturun. Rakiplerinizi sollayın ve çizgilerini boyayın! Kaç para toplayabilirsin? Süper hız modunuzu tetiklemek için yeterli para toplayın! Kaydırmak için basılı tutun! Serbest Atlama!

Mega Şehir Araba Yarışı Oyunu Oyna Mega Şehir Araba Yarışı

Katılacağınız sokak yarışlarında rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla yeni araba alabilir veya mevcut aracınızın motorunu, fren sistemini, turbosunu güçlendirebilir veya arabanın ve jantların rengini değiştirebilirsiniz.

Renk Dönüşü Oyunu Oyna Renk Dönüşü

Sürekli hareket eden engellere çarpmadan ortadaki topu vurmalısınız.

Subway Surfers - Kahire Oyunu Oyna Subway Surfers - Kahire

Metro sörfçüleri Mısır'a gitti. Ama denizde yüzüp güneşlenmeyecekler. Çocuklar yerel metroyu fethetmek için bu ülkenin başkentine gitmeyi tercih ettiler. Maceracılar zaten Kahire'nin metrosuna indiler ve orada büyüleyici bir macera düzenlemeye tamamen hazırlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Tokyo

Japonya sörf meraklıları için birçok fırsat sunuyor. Ancak bir dizi oyunla tanınan aşırılık yanlısı kişiler bu işi herhangi bir yerde değil metroda yapmayı tercih ediyorlar. Çocuklar zaten buradalar ve buraya gürültü yapmaya hazırlar. Ama yerel polis kararlıdır. Subway Surfers'ın takipten kaçmasına yardım et.

Renkli Küre Oyunu Oyna Renkli Küre

Renkli küredeki tüm topları aynı renge dönüştürmelisiniz.

Subway Surfers Dünya Turu - Mumbai Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Mumbai

Metro sörfçüleri Hindistan'da ve bu ülkenin en büyük şehirlerinden birini ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Bu, metroda maceraperestlerin çoktan aşağıya indiği Mumbai'den bahsediyoruz. Duvarlardaki grafiti yüzünden onları adalete teslim etmeye çalışan polis memurundan kaçmaya devam eden çocuklara katıl.

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna Bombacı Robot 5

Bombacı Robot 5 Oyunu Oyna

İyi Kızdan Kötü Prensese Oyunu Oyna İyi Kızdan Kötü Prensese

Annie her zaman iyi kız olmaktan bıktı ve iyi kızdan kötü kıza dönüşmeye başladı. Kötü bir kız olmayı başarabilecek mi? Gelin makyajını düzeltelim, yeni stiline uygun bir kıyafet seçelim ve yepyeni görünümüne hayran kalmaya hazırlanalım. İyi oyunlar!

Subway Surfers Dünya Turu - Londra Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Londra

Tanıdık sevgilimiz, demiryolları ve vagonlarla koşarak birkaç kez Avrupa'nın büyük başkentlerinden birine gitmiştir, ancak Londra'ya olan sevgisi her şeyden önce olmuştur ve yine macera dolu heyecan verici bir yolculuğa çıkmıştır. Bu arada, tanıdık polis memurunun ve sadık köpeğinin hala nasıl koşulacağını hatırlamasını umuyor!

Bu Elbise Giyilir! Oyunu Oyna Bu Elbise Giyilir!

Elbiseleri boyayıp tarzınızı gösterin! . . Elbiseyi önce boyacı küpüne daldırın, spreyle boyayın, boya rulosu ile istediğiniz deseni verin ve elbise hazır! . .

Prenses Cadılar Bayramı Oyunu Oyna Prenses Cadılar Bayramı

Prenses Cadılar Bayramı Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Saint Petersburg

Rusya'nın en güzel şehirlerinden biri St. Petersburg'dur ve elbette demiryolu raylarından koşup arabalara atlamak için amatörden uzak kalamazdık, yani şimdi Metrodan bahsediyoruz, ana karakterini hatırlıyor musunuz? Evet, bu sefer çocuk burada koşacak ve biz ona yardım edeceğiz!

Bombacı Robot 4 Oyunu Oyna Bombacı Robot 4

Bombacı Robot 4 Oyunu Oyna

Renk Dolgusu 3D Oyunu Oyna Renk Dolgusu 3D

Farklı renkteki bloklara dokunmadan tüm alanı aynı renge boyamalısınız. Dikey ve yatay hareket eden bloğu hareket halindeyken yönünü değiştirebilirsiniz.

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna Mızrak Düellosu

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna

Subway Surfers Dünya Turu - Moskova Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Moskova

Metro sörfçüleri Moskova gibi bir şehri ziyaret etmelerine yardımcı olamadılar. Çocuklar burada sonuna kadar eğlenebileceklerini biliyorlar, çünkü bu şehirde bir metro var. Polis memurundan kaçmak, engellerin üstesinden gelmek, madeni para toplamak ve bonus toplamak heyecan verici - hepsi eğlenceli sörfçüler için bekliyor.

Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - San Francisco

Tren istasyonunun raylarından bir polis memurunun peşinden koşmaktan uzaklaşmayı seven tanıdık bir ekip, bugün San Francisco'daki Amerikan şehrini ziyaret etti. Huzursuz karakterler tekrar raylarda koşacak ve yolda onları bekleyen çeşitli engellerin üstesinden gelecekler. Onlarla birlikte heyecan verici bir maceraya başlayın.

Subway Surfers Dünya Turu - Havana Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Havana

Kahramanımız zaten Havana'da alışılmadık bir şeyin onu beklediğini düşünüyordu, ama adam demiryolu hattının yoluna girer girmez peşinden koşmaya başladı. İstasyonun güvenliği köpeklerle birlikte çocuğu kovalamak için koştu ve eğer ona yardım edilmezse, dünya turu burada bitecek.

Subway Surfers Dünya Turu - Marakeş Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Marakeş

Metro sörfçüleri güzel Marakeş'i ziyaret ettiler. Şehirde bulunan tüm ilginç yerlerin çeşitliliğinden çocuklar metroyu seçtiler. Burada da katılacağınız yeni heyecan verici maceralarının yapılacağı yer burası. Adamların polisten kaçmasına yardım et, daha fazla para topla ve eğlen.

Subway Surfers - Peru Oyunu Oyna Subway Surfers - Peru

Bugün sörfçülerin metroları Peru'ya sürüklendi ve nefes kesen maceralarını durdurmamaya kararlılar. Çocuklar yine rotayı doğrudan yerel metroya doğru tutuyorlar, burada bir polisin peşinden koşmaktan kaçmaya çalışırken rayların üzerinden geçecekler. Bu davadaki başarı, dikkatinize ve tepki hızınıza bağlıdır.

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna Bombacı Robot 2

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna

Prenses Güzelleştirme Salonu Oyunu Oyna Prenses Güzelleştirme Salonu

Prenses Güzelleştirme Salonu, kızlar için harika özelleştirmelere sahip eğlenceli bir oyunudur! Bahar geldi! Hey kızlar! Bu prenseslerin bir harikalar diyarı hayali vardır ve perilere dileklerde bulunarak gerçekte olmasını isterler. Dileklerde bulunmadan önce güzel peri elbiseleri denerler. Öyleyse prensese yardım et ve eğlen! Oynamak İçin Dokunun

3B Ev Boyama Oyunu Oyna 3B Ev Boyama

Evin dört yanındaki dış cephelerini hiç boşluk kalmayacak şekilde boyamalısınız.

Korkunç Frankeştayn Fark Bulma Oyunu Oyna Korkunç Frankeştayn Fark Bulma

Korkunç Frankeştayn Fark Bulma Oyunu Oyna

Subway Surfers - Barselona Oyunu Oyna Subway Surfers - Barselona

Çeşitli metro istasyonlarındaki macera hayranları bugün İspanya'ya gitti. Seçtikleri seçim, bir kez daha sinirlerini gıdıklamaya hazır oldukları ve kanun temsilcisinden kaçtıkları güzel Barselona şehrine düştü. Onları kovalamacadan kaçmalarına yardımcı olmak için heyecan severlere katılın.

Ev Boyama 3D Oyunu Oyna Ev Boyama 3D

Beyaz evler sıkıcıdır. Renkleri getirin ve her şeyi saniyeler içinde boyayın! Her seviyeyi tamamlamak için tüm beyaz alanları boyayın. Sola, sağa, yukarı ve aşağı kaydırın ve tüm boş yerleri doldurun! Her seviyenin çözülmesi %100 mümkündür. Yine de herkes yapamaz! Bulmacaya hazır mısın? Beyaz evler sıkıcıdır. Renkleri getirin ve her şeyi saniyeler içinde boyayın! Her seviyeyi tamamlamak için tüm beyaz alanları boyayın. Sola, sağa, yukarı ve aşağı kaydırın ve tüm boş yerleri doldurun! Her seviyenin çözülmesi %100 mümkündür. Yine de herkes yapamaz! Bulmacaya hazır mısın?

Subway Surfers Dünya Turu - Berlin Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Berlin

Yakında oğlumuzun kaykay üzerindeki dünya turu sona erecek, sadece birkaç şehri ziyaret edecek ve her iki Amerika'yı da gezmeye gidebilecek durumda, şimdilik Berlin'deki maceralara hazırlanalım ve adamın yolculuğunu bitirmesine yardım edelim.

Subway Surfers Dünya Turu - Singapur Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Singapur

Dünya turunun bir parçası olarak, metro sörfçüleri Singapur'u fethetmek için yola çıkıyorlar. Bu inanılmaz şehirde pek çok ilginç yer olmasına rağmen, çocuklar bir sonraki heyecan verici macerayı düzenleyecekleri metroya doğru yola çıkıyorlar ve kolluk kuvvetinden rayların üzerinden kaçıyorlar.

Subway Surfers Dünya Turu - Houston Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Houston

Tren yollarında sıra dışı sörf yapan bir maceraperest ekibi bugün Houston'a gidiyor. Bu şehir, bir sonraki aşırı eğlencelerinin bir sonraki mekanı haline geldi. Çocuklar seni takımlarının bir parçası olmaya davet ediyorlar.

Subway Surfers - Şangay Oyunu Oyna Subway Surfers - Şangay

Şangay, Çin'in en büyük şehirlerinden biridir. Bu metropolün misafirleri, çok çeşitli tercihlere sahip olarak, kendilerini burada ne işgal edeceklerini tam olarak bulacaklar. Metroda sörfçüler tarafından çok sevilen bir şehir ve metro var. Şangay'a varır varmaz oraya koştular. Çocuklarla birlikte maceraya atıldık.

Subway Surfers Dünya Turu - Atlanta Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Atlanta

Atlanta'da bir metro sörfçüsü. Bu harika Amerikan kasabasında dikkat edilmesi gereken ilginç yerler var, ancak çocuklar her zamanki gibi yerel istasyonda zaten sizi bekleyen bir yer seçimlerini durdurdular. Metro sörfçülerinin bir sonraki heyecan verici macerasına katıl ve polisten kaçmalarına yardım et.

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna Subway Surfers - Arabistan

Subway Surfers - Arabistan Oyunu Oyna

Subway Surfers - Amsterdam Oyunu Oyna Subway Surfers - Amsterdam

Amsterdam, metroda eğlenmeyi seven sörfçülerin bugünkü yolculuğunun son noktası haline geldi. Çocuklar paraları toplarken ve engelleri ustalıkla atlayarak yerel polis memurundan kaçacakları bir yarış düzenlemeye karar verdiler. Katıl ve onların heyecan verici macerasına katılırsın.

Subway Surfers Dünya Turu - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - Bali

Bugün, yeraltı istasyonundaki aksiyon dolu maceraların hayranları hiçbir yere gitmiyorlar, doğrudan Bali'ye gidiyorlar. Ama çocuklar deniz dalgalarında değil, tren yollarında sörf yapmayı planlıyorlar. Metro sörfçüleri bu harika yerde bir dizi heyecan verici metro macerasına devam ediyor.

Subway Surfers - Prag Oyunu Oyna Subway Surfers - Prag

Prag, herkesin doğanın güzelliğine ve mimarinin inanılmaz yaratımlarına hayran kalabileceği bir yerdir. Ancak, metro sörfçülerinin ilgisini çeken bu değildi. Maceracılar farklı şehirlerin metro duvarlarına grafiti çizmeyi severler ve Prag bir istisna değildir. Düzenin koruyucusu adamı cezalandırmayı planlıyor. Kovalamacadan kaçmasına yardım edecek misin?

Subway Surfers - Buenos Aires Oyunu Oyna Subway Surfers - Buenos Aires

Çocuk, grafiti yapmayı yasakladığı bir nesneyi boyamakla uğraşıyordu. İhlalden dolayı çocuğu yerel bir polis memuru yakaladı, her ne pahasına olursa olsun bir kabadayı yakalayıp ders vermeye başladı. Engeller arasında manevra yaparken çocuğa güvenli bölgeye eşlik etmeye çalışarak cezadan kaçınmasına yardım edin.

Eliza'nın Işıltılı Düğünü Oyunu Oyna Eliza'nın Işıltılı Düğünü

Acele edin kızlar! Bugün Eliza için en iyi gün. Sonunda evleniyor ve çok heyecanlı. Muhteşem görünmek için tırnak sanatçısı becerilerine ihtiyacı var. Tırnaklarını hazırlayın, eski cilayı çıkarın ve elleri için bazı sağlıklı tedaviler kullanın. Bundan sonra, yeni bir şık oje ve bazı aksesuarlar seçin. İyi oyunlar!

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna Subway Surfers - Monaco

Subway Surfers - Monaco Oyunu Oyna

Piksel Sanat Oyunu Oyna Piksel Sanat

Kolay ve eğlenceli oyunda karelerden oluşan bir resmi seçtikten sonra sadece resimde kullanılan renk paleti ile renklendirme yapabilirsiniz. Paletten seçtiğiniz rengin kullanılacağı yerler koyu renkli olarak gösterilir. Resmin hemen üstündeki ibre ile resmi büyüterek renk numaralarını da görebilirsiniz.

Subway Surfers - Paris Oyunu Oyna Subway Surfers - Paris

Metroda kaykaylara binmeyi seven huzursuz sörfçülerin durduğu bir sonraki nokta Paris'ti. Bu şehirde, çocuklar kendi maceralarına devam edecekler. Sadece çocukların eğlencelerini izlemeyi değil, aynı zamanda onlara katılmayı da seviyorsanız, bu sefer onlara katılın.

Karikatür Araba Boyama Oyunu Oyna Karikatür Araba Boyama

Karikatür Araba Boyama Oyunu Oyna

Subway Surfers - Bali Oyunu Oyna Subway Surfers - Bali

Bali sörfçüler için bir cennettir. Metro sörfçülerinin metroda bir dizi macera hikayesine devam etmek için buraya gelmeye karar vermelerine şaşmamalı. Çocuklar yine metro duvarlarına grafiti çiziyorlar, bu da polisin onlardan birini takip etmesine neden oluyor. Adamın takipten kaçmasına yardım et.

Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans Oyunu Oyna Subway Surfers Dünya Turu - New Orleans

Nasıl oldu da Jake, tren istasyonlarında koşmayı seven ve bir vagonla New Orleans'a giden aynı Jake, Cadılar Bayramı arifesinde tam da nasıl oldu? Ama ne olursa olsun, kahramanımız bundan memnundur ve kesinlikle istasyonun güvenliğinin ve becerisinin uyanıklığını kontrol etmek için böyle bir fırsattan vazgeçmeyecektir, deneyimini kaybetmiş olsun ya da olmasın!

Reklam
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Washington
Subway Surfers - Paris
Subway Surfers - Paris
Subway Surfers Gira Mundial - Singapur
Subway Surfers Gira Mundial - Singapur
Subway Surfers Gira Mundial - Houston
Subway Surfers Gira Mundial - Houston
Mexican Skeleton Party Difference
Mexican Skeleton Party Difference
Coloración De Monos
Coloración De Monos
Coloración De Peces
Coloración De Peces
Subway Surfers - Monaco
Subway Surfers - Monaco

Ücretsiz Çevrimiçi Boyama Oyunları

Tırnak Boyama, Resim Boyama, Bina Boyama, Gitar Boyama ve Piksel Boyama gibi alt kategorileri de içeren en iyi boyama oyunları kategorisindeki altı yüze yakın oyun içinden istediğin boyama oyununu oyna! Büyük Şehirde Yarış, Subway Surfers, Büyük Şehir Görevleri, Bombacı Robot 5 ve Mega Şehir Araba Yarışı gibi en çok oynanan boyama oyunlarını oynayabilirsiniz.
Boyama Oyunları kategorisindeki altı yüze yakın boyama oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Bebek Boyama, Piyano Boyama, Kraliçe Boyama, Şekil Boyama, Duvar Boyama, Panda Boyama, Eşek Boyama, Batman Boyama, Kartal Boyama, Thor Boyama, Süpermen Boyama, Frankeştayn Boyama, Uçak Boyama, Kara Kedi Boyama

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.