Bulmaca Oyunları

Midilli Dostluğu Oyunu Oyna Midilli Dostluğu

Midilli Dostluğu, küçük midillilerin ormanda kaybolduğu bir mantık oyunudur. Onlara yardım etmek için, ayna yansıması kurallarına uyarak, mekanın merkezinde buluşmak gerekir. -Kolay mantık oyunu -Sonucu her seferinde iyileştirebilirsin Karşılıklı konumda iki midilli var. İlk midilli hareket ettiğinde, ikinci midilli eylemleri aynada tekrarlar. Midillilerin mekanın merkezinde buluşması için mümkün olduğunca az aksiyon harcamak gerekiyor. Kontroller: -Dokunmatik ekran -fare - (W-A-S-D) veya ok düğmeleri

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Harf Blokları Oyunu Oyna Harf Blokları

Karışık gelen harfleri dizerek İngilizce kelime üretmelisiniz. Ayrıca oyunun ana sayfasındaki Database bölümünde yeni kelime ekleyebilir ya da kelimeleri değiştirebilirsiniz.

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Bilardo Şehri Oyunu Oyna Bilardo Şehri

Bilardo Şehrinde bilardo ustası olarak şehrin çeşitli yerlerinde bilardo gösterileri yapıyorsunuz. Seviyeler geçtikçe bilardo toplarının düzeni farklı ve zorlaşıyor. İşaretin yönünü, hızını ve açısını detaylı olarak ayarlayabilirsiniz. Top vuruş noktasını ayarlayarak daha isabetli atışlar yapabilirsiniz. Size verilen vuruş sayısını aşmadan 20 farklı seviyede oynayın. MOUSE ile oynanan oyun

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar

Hayatta Kalanlar Oyunu Oyna

Yazlık Kiremitler Oyunu Oyna Yazlık Kiremitler

Çeşitli ek bonus özellikleri ile bilye veya alev topu sektirerek, renkli tuğlaları kırabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Ateş Çocuk ve Su Kız Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız

Ateş çocuk ve su kızı ayrı ayrı kontrol edip anahtarları toplayarak çıkış portalına ulaşmalısınız.

2 Kişilik Satranç Oyunu Oyna 2 Kişilik Satranç

2 Kişilik Satranç Oyunu Oyna

Gemiyle Ada İnşaası Oyunu Oyna Gemiyle Ada İnşaası

Farklı özelliklere sahip gemileri, monte edip ve benzinini doldurduktan sonra gemiyi özelliğine göre kullanıp denizin ortasında ada inşaa etmeliziniz. Ör. ilk gemi denizi toprakla doldurmanızı, ikincisi ise kaya dökerek takviye etmenizi sağlar. . .

Tic Tac Toe Ustası Oyunu Oyna Tic Tac Toe Ustası

Tic Tac Toe Ustası, amacı sırayla ve doğru yerleri işaretlemek olan, bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynadığınız 2 kişilik bir beceri oyunudur. Geleneksel bir 3x3 ızgaradan veya 4x4 ila 8x8 arası özel tahta boyutunu seçebilirsiniz. Masaüstünde fareyi kullanın veya mobil cihazınıza dokunun.

Zom-Bi 3 Oyunu Oyna Zom-Bi 3

İkisi de kötü adamlar tarafından kaçırılan ve üzerlerinde sinsi deneyler yapan basit çocuklardı. Çocuklar zombiye dönüştükten sonra birçok deneme ve farklı maceralar onları bekliyordu. Laboratuvardan kaçtıktan sonra, sürekli olarak yeni engellerin ve zorlukların da onları beklediği şehrin sokaklarında saklandılar. Arkadaşlarımız hala insan formunu geri kazanmak istiyorlar ama bilim adamları onlar için yeni testler hazırladılar, onları bir tuzağa çekmek istiyorlar. Zom ve Bi'ye bundan sonra ne olacak? Bunu, oyunun tüm seviyelerini geçtiğinizde öğreneceksiniz. Hazır? O zaman başla! Tüm oyun, ilk zorlukların zaten sizi beklediği ilk seviyeden başlar. Bir arkadaşınızdan, kardeşinizden veya ebeveyninizden, çocukların sorunlarıyla baş etmelerine yardımcı olmak için sizinle oynamasını isteyin. Seviyeden sonra seviye atlayın, bunun için daha fazla koşmak için doğru kapılara ulaşmanız gerekecek. Kahramanların her birinin avantajlarını kullanın. Küçük bir zombi yükseğe zıplayabilir ve dar yerlerden sürünebilir, ancak büyük bir zombi duvarları ve ahşap bölmeleri kırabilir. Birlikte, adamlar tek bir bütüne dönüşüyor - herhangi bir zorlukla başa çıkabilecek harika bir ekip, ama elbette sizin yardımınız olmadan değil. Seviye haritasını takip edin ve her seviyede 3 yıldız kazanmak için savaşın. Tüm oyunu sonuna kadar tamamlayabilir misin? Arkadaşlar Zoom ve Bee yardımınızı bekliyor, hemen oynamaya başlayın!

Sirk Yapboz Oyunu Oyna Sirk Yapboz

Bu oyunda, hayvanlar ve palyaçolar ile 6 sirk resminiz var. Daha önce seçtiğiniz oyun modlarından birini seçin ve oynamaya başlayın. Bulmacayı çözmek ve bir görüntü oluşturmak için parçaları sürükleyip bırakın. Eğlenin ve eğlenin! Bu oyunu oynamak için fareyi kullanın.

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Mutlu Çocuklar Yapboz Oyunu Oyna Mutlu Çocuklar Yapboz

Mutlu Çocuklar Yapboz Oyunu Oyna

Spor Araba Boyama Oyunu Oyna Spor Araba Boyama

Spor Araba Boyama Oyunu Oyna

Inversion Oyunu Oyna Inversion

Inversion is a platformer game in which the world consists of only two shades. White and black. And you have to beat few of the hardest levels in this world. Invert your shade whenever necessary, show how much you can control your hands, as this game will require it so much. WASD/Arrow keys - Move, I - Inversion, Z - Interact, Space - Jump, Enter - UI default button press

İki Uzaylının Maceraları Oyunu Oyna İki Uzaylının Maceraları

Biri ters biri düz iki uzaylıyı, aynı anda kontrol edip anahtar ve mücevherleri toplayarak çıkış kapısına ulaşmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Ormanda Oyunu Oyna

Araba Kurtarma Oyunu Oyna Araba Kurtarma

Sıkışık otoparktaki arabayı, diğer araçları yatay veya dikey olarak çekip kurtarmalısınız.

Korkunç Hugi Oyun Zamanı Oyunu Oyna Korkunç Hugi Oyun Zamanı

Korkunç Hugi Oyun Zamanı, erkekler için ücretsiz, korkunç bir çevrimiçi macera oyunudur. Farklı modlar seçebilirsiniz. Bir insan olarak, korkunç bir evde kapana kısıldınız ve Huggy'nin takibiyle karşı karşıyasınız. Bundan sürekli kaçınmanız gerekir. Farklı şekillerde de gizleyebilirsiniz. Veya Huggy olarak başarılı olmak için tüm gizli insanları bulmanız gerekiyor. Farklı modlarda farklı maceraları hissedebilir ve gerçek deneyimi ilk bakış açısıyla yaşayabilirsiniz. Oyuna katılma zamanı! Oynamak için fare veya dokunun.

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız

Kırmızı Oğlan ve Mavi Kız Oyunu Oyna

Müzisyen Olacak Çocuk Oyunu Oyna Müzisyen Olacak Çocuk

Play bölümünde serbest olarak istediğinizi çalabilirsiniz. Song bölümünde ise listedeki melodi veya şarkılardan istediğinizi notalarına göre çalabilirsiniz.

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna Korsan Adası Nonogram

Korsan Adası Nonogram Oyunu Oyna

Yengeç ve Balık Oyunu Oyna Yengeç ve Balık

Basit ve bağımlılık yapan bir fizik bulmacası. Özgür balıklar ve arkadaşlarınızla rekabet edin, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok kazanma şansı! Okyanusu kurtarma fırsatını kaybetme! Kaldırmak için Yengeç'in üzerinde durduğu bloklara tıklayın. Dengeni koru! Balıklara ulaşmak ve hepsini serbest bırakmak önemlidir!

Shapez.io Oyunu Oyna Shapez.io

Fabrika gibi bir sistemde talep edilen şekilleri üretim bandı ile merkeze ulaştırmalısınız. İlerleyen bölümlerde şekiller değişiyor ve ek parçalar geliyor. Ayrıntılı açıklama oyunun içinde mevcut.

Yukon Solitaire Oyunu Oyna Yukon Solitaire

Yukon solitaire oyunu - en çok oynanan solitaire oyunlarından biridir. Kuralları normal solitere benzer, ancak oyunda atık veya yedek yığın yok. Çoğu zaman çözmesi mümkün olan nispeten kolay bir solitaire oyunudur.

Aynı Numaraları Birleştir Oyunu Oyna Aynı Numaraları Birleştir

Aynı numaraların aralarına çizgi çizerek bağlamalısınız.

Huggy Ateş ve Su Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su

Mavi ve kırmızı çöp adam kardeşlerin macerasına hazır mısınız? Kırmızı ve mavi kardeşler anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. İki kişi olun ve onları arkadaşınızla birlikte kapıya götürün. kapıya ulaş ve yeni seviyeye geç. Birden fazla zorlukla karşılaşacaksınız, ancak kapıya ulaşacaksınız. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Sonsuz Sarmal Zuma Oyunu Oyna Sonsuz Sarmal Zuma

Sonsuz Sarmal Zuma Oyunu Oyna

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Bölüm Yapma Oyunu Oyna Bölüm Yapma

Bölüm Yapma Oyunu Oyna

Zom-Bi Oyunu Oyna Zom-Bi

Üzerlerinde gizli deneyler yapılarak birer hortlağa dönüştürülen "Zom" ve "Bi" kardeşleri içinde bulundukları laboratuvardan kurtarmak için bulmacaları çözmelisiniz.

Uçan Balon Vurma Oyunu Oyna Uçan Balon Vurma

Tüm balonları patlatmaya çalışın ve ardından her seviyede hedefi vurun.

Para Lazım Mı? Oyunu Oyna Para Lazım Mı?

Altın para kanca makinesinin keyfini çıkarın ve çocukluk günlerinize geri dönün ve madeni para pençesi makineleri ve dev çıkrıklarla dolu bir arcade harikalar diyarına girin. Çok çeşitli altın para toplama makinesi oyunlarının keyfini çıkarın, mümkün olan en yüksek puanı almak için becerilerinizi kullanın ve bu sanal fuarda ödüllerin tadını çıkarın Bir pençe makinesiyle oynayın ve çocukluğunuzda gördüğünüz gibi gerçek bir deneyim yaşayın. Pençe makinesini oyuncak yığınındaki en çekici ödülün üzerine getirmek için kontrolleri kullanın.

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna

Kum Topları 2 Oyunu Oyna Kum Topları 2

Kum Topları 2 Oyunu Oyna

Huggy Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su 2

Kırmızı ve mavi Huggy ikiz kardeşlerin tehlikeli macerasına hazır mısınız? İkinci seride, karanlığın tapınağından çıkmak, onlara yardım etmek istiyorlar. Unutma, her şey su altında ve yüzme bilmiyorlar. Onları iki arkadaşınla birlikte tapınaktan çıkar. Anahtarı almak için elmasları toplamayı unutmayın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Rummikub Oyunu Oyna Rummikub

Okeye benzer bir oyun. Dil ayarını Türkçe yaparak pratik bölümde kuralları öğrenebilirsiniz.

Dingbats Oyunu Oyna Dingbats

Dingbats a unique crossword puzzle! You need to pay attention to how the cues for each word are formed, take these cues, and use your brain to decode these phrases! The clues are in the pictures, so work your brain fast! Tap to play.

Çatıdaki Hedefler Oyunu Oyna Çatıdaki Hedefler

Çatıdaki Hedefler Oyunu Oyna

Yeni Yıl Sudoku Oyunu Oyna Yeni Yıl Sudoku

Yeni Yıl Sudoku Oyunu Oyna

Ateş Çocuk ve Su Kız 2 Oyunu Oyna Ateş Çocuk ve Su Kız 2

Unutulmuş bir mağaranın derinliklerinde gizli serveti hakkında ilginç bir hikaye duydum kadar Ateş çocuk ve Su Kız boşta uzun bir süre oturdu. Elbette, bu hikayeyi görmezden ve şimdi yolda gidiyoruz edemediler. Pratikte birçok kez çeşitli değişiklikler olmuştur nasıl bir şey, korkuyor değil, aynı zamanda ziyaret etmek için bir şans vardı, antik tapınaklar, onlar için özellikle zor oldu.

Aşk ve Define Oyunu Oyna Aşk ve Define

Aşk ve Define Oyunu Oyna

Keskin Nişancı Çöp Adam 3 Oyunu Oyna Keskin Nişancı Çöp Adam 3

Bu eğlenceli çevrimiçi çöp adam keskin nişancı oyununda tüm hedeflerinizi vurun. Görev özetinizi okuyun, ardından her seviyeyi tamamlamak için tüm hedefleri çıkarmaya çalışın. Bulmaca ve atışın eğlenceli bir karışımı.

Slendrina Ölmeli - Tımarhane Oyunu Oyna Slendrina Ölmeli - Tımarhane

Akıl hastanesindeki 8 tıp kitabını bulmalısınız. WASD : Hareket Fare Sol : Saldırı/Ateş etme Fare Sağ : Nişan alma/Savunma Sol Shift : Koşma Sol Ctrl : Çökme/Kamera açısı X : Sipere yatma Boşluk : Zıplama F : Nesne Alma/Kullanma R : Şarjör doldurma G : El bombası V : Yakın dövüş ESC/Tab : Menü

Çöp Adam Testere 3D Oyunu Oyna Çöp Adam Testere 3D

Çöp Adam Testere 3D, gerçek ASMR deneyimine sahip yepyeni bir renkli testere oyunudur. Renkli küpleri hareket ettirin ve çöp adamı kurtarın. Engellerden kaçının, yalnızca renkli küpleri ve şekilleri görün. Oynamak için fareyi veya Okları veya WASD'yi kullanın.

Reklam
Красный Свет Зеленый Свет
Красный Свет Зеленый Свет
2048 Run 3D
2048 Run 3D
Город Бильярд
Город Бильярд
Побег Из Комнаты 3D
Побег Из Комнаты 3D
Animal Match Pet Rescue
Animal Match Pet Rescue
Рождественские Скользящие Головоломки
Рождественские Скользящие Головоломки
Lexus LF-30 Электрифицирован
Lexus LF-30 Электрифицирован
Хрустальная Пещера Матч 3
Хрустальная Пещера Матч 3

Ücretsiz Çevrimiçi Bulmaca Oyunları

Araba Bulmaca, Eğitici Bulmaca, 2 Kişilik Bulmaca ve 1 Kişilik Bulmaca gibi alt kategorileri de içeren en iyi bulmaca oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin bulmaca oyununu oyna! Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı, Ateş ve Su - Orman Tapınağı ve Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı gibi en çok oynanan bulmaca oyunlarını oynayabilir veya Midilli Dostluğu, Sirk Yapboz, Bilardo Şehri, Inversion, Korkunç Hugi Oyun Zamanı ve Yengeç ve Balık gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Bulmaca Oyunları kategorisindeki binlerce bulmaca oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Çocuklar İçin Bulmaca, İki Kişilik Bulmaca, Kare Bulmaca, Yapboz Bulmaca, 4 Kişilik Bulmaca, Squid Game Bulmaca, Kelime Bulmaca, Harf Bulmaca, Sayı Bulmaca, Dilimli Bulmaca, 3 Kişilik Bulmaca, Rakam Bulmaca, Mario Bulmaca, Bir Kişilik Bulmaca

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.