Buz Oyunları

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Kızıl Kabarcıklar Oyunu Oyna Kızıl Kabarcıklar

Kule savunma ve kabarcık vurucu karması oyunda, belirli güzergahta hareket eden tüm renkli kabarcıkları savaş topuyla patlatmalısınız. Eğer harita müaitse savaş topunun yerini değiştirebilirsiniz. Savaş topunun üstüne basılı tutup bomba moduna geçebilirsiniz. Bir bomba attıktan sonra otomatik olarak tekli atışa geçer ve bombalar sayılıdır ve 'Booster' menüsünden alabilirsiniz.

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Neşeli Dondurmalar 3 Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar 3

Şimdi oyunun kötü dondurmanın maceralarına adanmış üçüncü bölümünü bekliyorsunuz. "Neşeli Dondurmalar 3" oyununda yeni maceralara atılabilirsin. Sonuçta, artık oyunda yeni karakterler var. Çikolatalı, vanilyalı, çilekli, naneli, şerbetli, sakızlı dondurmaya meyanlı dondurma ve kızarmış domuz pastırmalı dondurma katıldı. Ne sürpriz, ne sürpriz! Bir karakter seçtikten sonra meyveye gitmeniz gerekiyor. Buz bloklarıyla engelleyerek düşmanlardan kaçının. Bloklar müdahale ederse, onları kırın ve ilerleyin. Seviyeyi başarıyla tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve tüm düşmanlardan kaçmanız gerekiyor. İki oyuncu oynarsa, kurallar aynıdır, sadece kendi aranızda meyveler için yarışacaksınız - kim daha fazla! Bir oyuncu düşmanlar tarafından yakalansa bile, seviye ancak kalan oyuncu meyvenin geri kalanını toplayınca tamamlanacaktır. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buz bloğu oluşturabilir veya varolan buz bloklarını kırabilirsiniz.

Tuzaklı Rota Oyunu Oyna Tuzaklı Rota

Görünür görünmez tüm tuzakları atlatmalısınız. Sürekli hareket halindeki kahramanı basılı tutarak yavaşlatabilirsiniz.

2 Kişilik Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna 2 Kişilik Neşeli Dondurmalar

2 Kişilik Neşeli Dondurmalar'da en tatlı maceralar seni bekliyor! Eğlenceli dondurma ile birlikte meyve arayışına gireceksiniz. Kötü canavarların yaşadığı Buz Krallığı'ndalar. Tatlıları severler ve lezzetli dondurmalardan vazgeçemeyeceklerdir, bu yüzden tetikte olun! Önünüzde maharetinizi ve becerinizi göstermeniz gereken birçok seviye var. Oyuna başlamadan önce oyuncu sayısını seçin. Yalnız oynamayı seviyorsanız, solo mod mükemmel bir seçimdir. Ama iki kişilik bir partnerle oynamak çok daha eğlenceli, o kadar çabuk arkadaşlarınızı arayın ve birlikte Buz Krallığına gidin!

Dino Buz Devri 3 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 3

Büyük Dinozor WASD : Hareket S : Blok kırma G/H : Aksiyon H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket Aşağı Yön : Blok kırma K/L : Aksiyon L : Ateş yakma

Anna Motor Kazası Oyunu Oyna Anna Motor Kazası

Motor kazası sonucu bacakları yara bere içinde kalan prenses Anna'yı muayene ve tedavi etmelisiniz.

Neşeli Dondurmalar 2 Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar 2

Neşeli Dondurmalar 2 oyununda kızgın küçük dondurmanın maceralarına devam edeceksiniz. Hala meyve istiyor. Daha büyük daha iyi. İkinci bölümde ise küçük bir sürpriz sizi bekliyor. Tatlı karakterlerin sayısı arttı ve şimdi üç yerine altı tane var. Herhangi bir dondurmayı seçebilirsiniz: vanilyalı, çikolatalı, çilekli, şerbetli, naneli veya sakızlı dondurma. bir seçim yaptın mı? O zaman başlıyoruz! Kırk seviye kadar ve bir sürü lezzetli meyve bekliyorsunuz. Seviyeyi geçmek için tüm meyveleri toplamanız gerekir. Ama aynı zamanda dikkatli olmalısın çünkü korkunç canavarlar tarafından korunuyorlar ve onlardan saklanman gerekiyor. Ve buz bloklarının arkasına saklanabilirsin. Bir boşluk yardımıyla bloklar oluşturabilir ve aynı şekilde onları yok edebilirsiniz. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buz bloğu oluşturabilir veya varolan buz bloklarını kırabilirsiniz.

Tırnak Doktoru Oyunu Oyna Tırnak Doktoru

Ayaklarından ve tırnaklarındaki sorunlar yüzünden gelen hastaları muayene ve tedavi etmelisiniz.

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna Bombacı Robot 2

Bombacı Robot 2 Oyunu Oyna

Ayak Doktoru Oyunu Oyna Ayak Doktoru

Ayak Doktoru Oyunu Oyna

Dino Buz Devri Oyunu Oyna Dino Buz Devri

Baba oğul dinozorlarla meyveleri toplayıp mağaraya ulaşmalısınız. Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Hamile Buz Prensesin Bakımı Oyunu Oyna Hamile Buz Prensesin Bakımı

Hamile Buz Prensesin Bakımı Oyunu Oyna

Acil Servis Hekimi Oyunu Oyna Acil Servis Hekimi

Her zaman doktor mu olmak istedin?! İşte sana imkan... Hastalar sana güveniyor! Rahatsızlıklarına ve şikayetlerine göre sırayla tüm hastaları muayene ve tedavi edip iyileştirmelisiniz.

Dino Buz Devri 2 Oyunu Oyna Dino Buz Devri 2

Büyük Dinozor WASD : Hareket G : Saldırı H : Ateş yakma Küçük Dinozor Yön tuşları : Hareket K : Saldırı L : Ateş yakma

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna Bombacı Robot 7

Bombacı Robot 7 Oyunu Oyna

Buz Prensesi Bebek Evi Oyunu Oyna Buz Prensesi Bebek Evi

Karlı arazinin ortasındaki köşkün, zeminlerini, duvarlarını, halılarını, zeminlerini, eşyalarını vb. gibi bir çok ayrıntısını istediğiniz gibi yeniden düzenleyebilirsiniz. Malikanenin istediğiniz odasına tıklayarak dekore edebilir, sağ üstteki büyüteçe tıklayarak geniş açıya alabilirsiniz.

Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü Oyunu Oyna Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü

Buz Kraliçesi - Düğün Öpücüğü Oyunu Oyna

Gökkuşağı Dondurma ve Buzlu Meyve Oyunu Oyna Gökkuşağı Dondurma ve Buzlu Meyve

Dondurma Oyunları, Popsicles, Dondurma Barları, Dondurmalı Sandviçler ve Diğer Dondurulmuş Tatlıları seviyor musunuz? Soft Serve Dondurmayı ve Dondurma Kamyonunu seviyor musunuz? Tatlı Yemek Tarifleri ile Yemek Pişirme Oyunları hoşunuza gitti mi? Sürecin tadını çıkarmak için bize katılın! dokunun veya tıklayın.

El Doktoru Oyunu Oyna El Doktoru

El Doktoru Oyunu Oyna

Renkli Dondurma Oyunu Oyna Renkli Dondurma

Dondurma sevmeyen var mı? Dilinizdeki o soğuk-şekerli tat- Dondurmanın en büyük hayranı değil misiniz?! Sadık dondurma hayranı, şimdi bu yeni uygulamayla daha da sadık olabilirsiniz! ŞEKER + BUZ + SÜT'ü karıştırdığınızda ne elde edersiniz? DONDURMA! Ben Çığlık Atıyorum, Sen Çığlık, Hepimiz DONDURMA için Çığlık atıyoruz! En sevdiğiniz aromalı dondurmayı yapın! > Çilek > Çikolata > Vanilya > Kayalık Yol! > Kurabiye Hamuru! Süper Lezzetli! Süper Lezzetli! ÜCRETSİZ OYNA! Artık parmaklarınızın dokunuşuyla kolay ve hızlı bir şekilde dondurma yapabilirsiniz! Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca dondurma çeşidi ve üzerlerine eklenecek daha pek çok malzeme! Birçok farklı kombinasyon deneyin ve kendinize meydan okuyun. Kaç tane harika dondurma yapabileceğinizi görün! Şimdi başlayın ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için büyük bir koleksiyon oluşturun. Neye sahip olduğunu bize göster küçük tatlı şefi! Daha fazlasını söylememize gerek var mı? SADECE ONA GİDİN! Şimdi İndirin!

Kızak Sürgülü Bulmaca Oyunu Oyna Kızak Sürgülü Bulmaca

Noel Baba sıkıştı. 60 seviyede, yolunun açık olması için kayan buz bloklarını hareket ettirerek Noel Baba'ya yardım etmelisin! Görevinizin kolay olacağını düşünmeyin, bulmacaları çözmek için zihninizi kullanın! Onları taşımak için blokları kaydırın. Amacınız, ızgaradan ayrılan Noel Baba'ya bir yol yapmak!

Buz Kraliçesi Hastanede Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Hastanede

Ohh hayır, ne felaket! ! Buz Kraliçesi, Kış Balosu'na giderken yanlışlıkla buzun üzerinde kaydı ve düştü. Yaralarına dikkat edin, yaralarını dezenfekte edin, bir şeyin kırılıp kırılmadığını görmek için röntgen çekin ve ardından prenseslerin kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmak için bandaj uygulayın ve alçıyı karıştırın. Ondan sonra onu giydir ve büyük geceye hazırla.

Ayak Ameliyatı Oyunu Oyna Ayak Ameliyatı

Ayak Ameliyatı Oyunu Oyna

Sarens Oyunu Oyna Sarens

Ateş, buz ve ışık/yıldırım büyüleri ile köyünüzü düşmanlara karşı savunmalısınız. Elinizdeki asa ile düşmanların kafasına vurabileceğiniz gibi ayrıca bir çok tuzak kurabilir veya kontrol ettiğiniz elemente göre büyü yapabilirsiniz. Kazandığınız paralarla büyülerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Futbolcu Prenses Tedavi Oyunu Oyna Futbolcu Prenses Tedavi

Maç yaparken sakatlanan prensesi muayene ve tedavi etmelisiniz.

İzlanda Limuzin Taksi Oyunu Oyna İzlanda Limuzin Taksi

İzlanda Limuzin Taksi Oyunu Oyna

Hepsini Yala Oyunu Oyna Hepsini Yala

Refleksleriniz ne kadar iyi? Hepsini Yala reflekslerinizi test etmek için bir meydan okuma oyunudur. Kontrol etmesi de kolaydır, sadece parmağınızı doğru zamanda tutup bırakmanız yeterlidir. Yemek masasının üstünde karşınıza çıkacak kaka, buz, acı baharat vb. gibi tehlikeli olanlar dışındaki her şeyi yalayın. Oh, göründüğü kadar kolay değil. Meydan okumaya hazır mısın? Oynamak için dokunun ve basılı tutun.

Sessiz Katil Oyunu Oyna Sessiz Katil

Sessiz Katil Oyunu Oyna

Amanda Hastanelik Oldu Oyunu Oyna Amanda Hastanelik Oldu

Amanda ağaçta mahsur kalan sevimli kediyi kurtarmaya çalışırken düşmeyi başardı. Acele et ve Amanda'nın iyileşmesine yardım et. İlk yardım için hastaneye gitmesi gerekiyor. Sabahlığı giy, ağrısını dindirmek için bir hap ver, doktorun cam parçalarını çıkarmasına yardım et, yaraları dezenfekte et, bir şeyi kırıp kırmadığını görmek için röntgeni kullan, bandajla ve sonra alçıyı uygula. Sayende Amanda kendini kısa sürede daha iyi hissedecek!

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna Yunus Gösterisi 8

Yunus Gösterisi 8 Oyunu Oyna

Buz Prensesi Estetik Ameliyatı Oyunu Oyna Buz Prensesi Estetik Ameliyatı

Buz Prensesi Estetik Ameliyatı Oyunu Oyna

Volkan Totemi Oyunu Oyna Volkan Totemi

Totemin altındaki blokları patlarak zemine düşürmelisiniz.

Buz Kraliçesi Gardırap Temizliği Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Gardırap Temizliği

Sarışın prensesin dağınık olan elbiselerini toplamasına yardım etmelisiniz.

Süper Kahraman Dişçisi Oyunu Oyna Süper Kahraman Dişçisi

Süper Kahraman Dişçisi Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 42 - Işıklar Oyunu Oyna Maymun Sevindir 42 - Işıklar

Maymun Sevindir 42 - Işıklar Oyunu Oyna

Dondurma Süsleme Oyunu Oyna Dondurma Süsleme

İstediğiniz taze meyvelerle çubuk veya külahta dondurma hazırlayıp süsleyebilirsiniz.

Buz Kraliçesi Pasta Yapma Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Pasta Yapma

Buz Kraliçesi Pasta Yapma Oyunu Oyna

Dondurma Korsanları Oyunu Oyna Dondurma Korsanları

Dondurma sandığınızı, korsanlardan korumanız gereken eğlenceli oyunda, korsanların güzergahına çeşitli stratejik tuzaklar kurarak onları engellemelisiniz. Korsanların o an elinde olan tahta, sopa, meşale vb. gibi ekipmanları ekranın üstünde gösterilir. Ör. bir yanardağ tuzağı koyduğunuzda korsanlar kayıp verir ama ellerine 'meşale' geçmiş olur ve normalde 3 korsanı deviren goril, meşaleyi görünce kaçar! . .

Buz Kraliçesi Bebek Aşısı Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Bebek Aşısı

Buz Kraliçesi Bebek Aşısı Oyunu Oyna

Presnses Bella Hastanelik Oyunu Oyna Presnses Bella Hastanelik

Bella alışverişe çıktığı sırada prensten gelen mesajı yanıtlarken maalesef bir kaza geçirdi. Şimdi onun doktoru olmana ihtiyacı var. İlaca ihtiyacı olacak, ardından camı dikkatlice çıkarın, yaralarını dezenfekte edin ve röntgeni kontrol edin. Ne yazık ki, bir oyuncu kadrosuna ihtiyacı olacak gibi görünüyor. Bella'nın kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmak için bandaj uygulayın ve alçıyı karıştırın!

Çılgın Mamutlar Oyunu Oyna Çılgın Mamutlar

Mamutların önüne geçerek yarışları önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunu aynı anda en fazla 4 oyuncu oynayabilir. Zıplayarak ve rampa avantajını kullanarak iyi hareketler yapabilirsiniz. Bir bölüm seçtiğinizde oyunun tuşları ayarlanacaktır. Eğleneceğinizi umuyoruz.

Koru Bekçisi 3 Oyunu Oyna Koru Bekçisi 3

Koru Bekçisi 3 bir kule savunma strateji oyunudur. Senin işin değerli taşları korumak ve düşman yaratıklarının onları çalmaya çalışmasını engellemek. Yolun etrafına savunma kuleleri inşa edin, böylece haritayı otomatik olarak savunacaklar, böylece hiçbir şey çalınmayacak. Ayrıca savaşta daha verimli olabilmek için onları yükseltmeye çalışmalısınız. Bunun için bir bonus almak için daha önce bir wave arayabilirsiniz. Tüm paraları farenizle toplayın ve daha fazla savunma kulesi inşa edin. fare/dokunmatik ekran

Sessiz Katil 2 Oyunu Oyna Sessiz Katil 2

Assassin'in efsanesi ol ve her yıldız için savaşa hazırlan. Becerilerini kullan ve düşmanlardan kaç. Avcılar her yerde pusuya yatmış ve otomatik tüfekle silahlanmışlardır, bu yüzden tetikte olmalı ve bu saldırgan avcılardan güvenli bir mesafede durmalısınız. Yok ettiğin her avcı, seviyeyi kolayca geçmen için sana daha fazla hız ve güç vermek için yeni becerileri geliştirmek için daha fazla altın alma fırsatına sahipsin. Becerilerinizi geliştirmek ve hızlı olmak için yıldızları, madeni paraları ve elmasları toplayın. 20'den fazla seviyedeki her askeri yok edin ve avcı efsanesi olun Talimatlar: Askerin yönünü göstermek için farenin sağ tuşunu kullanın, Mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Buz Kraliçesi Bebek Avutma Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Bebek Avutma

Buz Kraliçesi Bebek Avutma Oyunu Oyna

Buz Kraliçesi Kostüm Oyuncusu Oyunu Oyna Buz Kraliçesi Kostüm Oyuncusu

Buz Kraliçesi Kostüm Oyuncusu Oyunu Oyna

Buz Pateni Kostümü Oyunu Oyna Buz Pateni Kostümü

Buz Pateni Kostümü Oyunu Oyna

Reklam
Rainbow Ice Cream and Popsicles
Rainbow Ice Cream and Popsicles
Ice and Fire Twins
Ice and Fire Twins
Crazy Nannoths
Crazy Nannoths
Annie's Birthday In Hawaii
Annie's Birthday In Hawaii
Hidden Snowflakes In Plow Trucks
Hidden Snowflakes In Plow Trucks
Snegurochka Russian Ice Princess
Snegurochka Russian Ice Princess
Little Frozen Subway Temple Run
Little Frozen Subway Temple Run
Ice Queen Royal Baker
Ice Queen Royal Baker

Ücretsiz Çevrimiçi Buz Oyunları

Buz Çözme, Buz Eritme, Buz Ekleme, Meyveli Buz, Buz Kale ve Buz Koyma gibi alt kategorileri de içeren en iyi buz oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin buz oyununu oyna! Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı, Ateş ve Su 5 - Elementler ve Ateş ve Su 6 - Peri Masalları gibi en çok oynanan buz oyunlarını oynayabilirsiniz.
Buz Oyunları kategorisindeki yüzlerce buz oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Buz Fırlatma

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Düello Oyunları Eğlenceli Oyunlar Eski Oyunlar Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.