Cep Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Analı Kızlı Eşleştirme Oyunu Oyna Analı Kızlı Eşleştirme

Analı Kızlı Eşleştirme yepyeni ve eğlenceli bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Oyunda, nesnelerin konumlarını onlarla eşleştirmek için değiştirebilir ve bu nesneleri kaldırabilir, ödülleri kazanmak için maçı 3 seviyede yenebilirsin. Oyun, ilginç bir 3'lü eşleştirme macera yolculuğunu deneyimlemenizi sağlayan zengin ve çeşitli 3'lü eşleştirme seviyelerine ve sevimli ve canlı seviye öğelerine sahiptir. Toplamak için aynı renkli 3 öğeyi eşleştirin! Bir ROKET oluşturmak için 4 aynı renkli öğeyi bir satırda eşleştirin! Bir BOMBA oluşturmak için L şeklindeki aynı renkli öğeleri eşleştirin! Bir FÜZE oluşturmak için aynı renkli 4 öğeyi bir kare içinde eşleştirin! Bir GÖKKUŞAĞI TOPU oluşturmak için aynı renkteki 5 öğeyi eşleştirin! Seviyeye onlarla başlamak için bu güçlendiricileri seçebilirsin! Seviyeyi geçin, turnuva mücadelesine katılın ve harika ödüller kazanın

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna Ay Şehri Araba Yarışı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna

Tırmanan Bıçak Oyunu Oyna Tırmanan Bıçak

Bıçağı hedeften hedefe fırlatarak mümkün olduğu kadar yukarı tırmanmalısınız.

3D En Hızlı Araba Oyunu Oyna 3D En Hızlı Araba

Etkinlik temelli oyunda mor veya yeşil alanlara ulaşıp yanlama veya parkur görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca serbest sürüş yapabilir ve şehrin bazı bölgelerinde yer alan hızlı geçiş bölümlerinden üstünde yazdığı hızla geçebilirseniz ekstra para kazanabilirsiniz.

Futbol Ustaları Oyunu Oyna Futbol Ustaları

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda teke tek veya ikiye iki maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya bilgisayara karşı teke tek veya ikiye iki maç yapabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket V : Süper şut B : Şut 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Süper şut L : Şut

Zom-Bi 3 Oyunu Oyna Zom-Bi 3

İkisi de kötü adamlar tarafından kaçırılan ve üzerlerinde sinsi deneyler yapan basit çocuklardı. Çocuklar zombiye dönüştükten sonra birçok deneme ve farklı maceralar onları bekliyordu. Laboratuvardan kaçtıktan sonra, sürekli olarak yeni engellerin ve zorlukların da onları beklediği şehrin sokaklarında saklandılar. Arkadaşlarımız hala insan formunu geri kazanmak istiyorlar ama bilim adamları onlar için yeni testler hazırladılar, onları bir tuzağa çekmek istiyorlar. Zom ve Bi'ye bundan sonra ne olacak? Bunu, oyunun tüm seviyelerini geçtiğinizde öğreneceksiniz. Hazır? O zaman başla! Tüm oyun, ilk zorlukların zaten sizi beklediği ilk seviyeden başlar. Bir arkadaşınızdan, kardeşinizden veya ebeveyninizden, çocukların sorunlarıyla baş etmelerine yardımcı olmak için sizinle oynamasını isteyin. Seviyeden sonra seviye atlayın, bunun için daha fazla koşmak için doğru kapılara ulaşmanız gerekecek. Kahramanların her birinin avantajlarını kullanın. Küçük bir zombi yükseğe zıplayabilir ve dar yerlerden sürünebilir, ancak büyük bir zombi duvarları ve ahşap bölmeleri kırabilir. Birlikte, adamlar tek bir bütüne dönüşüyor - herhangi bir zorlukla başa çıkabilecek harika bir ekip, ama elbette sizin yardımınız olmadan değil. Seviye haritasını takip edin ve her seviyede 3 yıldız kazanmak için savaşın. Tüm oyunu sonuna kadar tamamlayabilir misin? Arkadaşlar Zoom ve Bee yardımınızı bekliyor, hemen oynamaya başlayın!

Zom-Bi Oyunu Oyna Zom-Bi

Üzerlerinde gizli deneyler yapılarak birer hortlağa dönüştürülen "Zom" ve "Bi" kardeşleri içinde bulundukları laboratuvardan kurtarmak için bulmacaları çözmelisiniz.

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Zom-Bi 2 Oyunu Oyna Zom-Bi 2

Zom ve Bi adlı iki yakışıklı çocuğun hikayesi devam ediyor. Zombiye dönüştükten sonra korkunç bir laboratuvardan kaçmalarına yardım ettiniz ama maceraları burada bitmiyor. Tek kurtuluş umutları şehrin en yüksek binasında bulunan jeneratöre ulaşmaktır. Yolları çeşitli şehir haritalarından ve daha fazlasından geçecek. Oyunun tüm seviyelerini geçebilecekler, ihtiyaç duydukları yere ulaşabilecekler ve tekrar normal adamlara dönüşebilecekler mi? "Zom-Bi 2" oyununda, adamların zor seviyelerden geçmesine yardım etmelisin. Arkadaşınızla aynı bilgisayarda birlikte oynayarak çeşitli görevleri tamamlayabilir ve birlikte bulmacaları çözebilirsiniz. Büyük bir kahramanın geçemediği yerde, küçük bir kahraman her zaman tırmanabilir ve bu çok yardımcı olur. Karmaşık ve karmaşık harita labirentlerinde yolunuzu açın ve silahlı haydutlardan sakının. Asansörlere binin, çeşitli mekanizmaları çalıştırın ve düğmeleri etkinleştirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için, adamların kazanmalarının tek yolu olan çıkış kapısına birlikte gitmeleri gerekiyor. Her seviyede oyun daha da zorlaşacak çünkü sonraki her seviye daha karmaşık ve zor olacak. Oynayın ve umudunuzu kaybetmeyin, zombi adamlarımız zaten hedefe çok yaklaştılar ve pes etmeyecekler. Seviyeleri tamamlayın ve yıldızları toplayın, kahramanlarınız için harika yeni şapkaların kilidini açın ve bu iki kişilik harika oyunla eğlenin!

Hafıza Dehası Oyunu Oyna Hafıza Dehası

Her aşamada miktarı artan kartları, en az hamle ile eşleştirmelisiniz.

Kırmızı Top Sıçrama Oyunu Oyna Kırmızı Top Sıçrama

Aşkınızı kurtarmak için Zıpla ve Koş! Kötü köleler, gezegeni kare bir şekle sıkıştırmak istiyor. Ve kırmızı seken top dünyayı kurtarmak için burada. Ölümcül bir fabrikada yuvarlanarak ve zıplayarak ilerleyin, bu sırada düşmanları yenin ve ölümcül lazer ışınlarından kaçının. Dünyayı dönüm noktasından kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Kırmızı zıplayan topu hedefine götürmek için ok tuşlarını kullanın ve yol boyunca tüm yıldızları devirdiğinizden emin olun. Kötü adamlara dikkat! Onlara atlamak iyidir. Kornerden vurulmak değildir. Kırmızı rollerball'u mekanik bir çorak arazide yuvarlayın, zıplayın ve sektirin! Senin görevin, tüm kötü kareleri fethederken yıldızları toplamak. Bazı bölgelerde ölümcül hareket eden lazerler bulunur. Her alanda güvenli bir şekilde ilerlemek için en yüksek hassasiyetle yuvarlanın! - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın 4 - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın, Kırmızı zıplayan top zıplamasının yuvarlanma ve zıplama yeteneğine hayran kalacaksınız - Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken gerekli sayıda sarı yıldız elde edin - Bir sonraki seviyeye geçmek için topu tek tek yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun

Futbol Efsaneleri 2021 Oyunu Oyna Futbol Efsaneleri 2021

Favori takımınızı seçin ve sadece en iyilerin şampiyonluk için mücadele ettiği bir turnuvaya katılın. Favori oyuncunuzu kontrol edin! Yapay zeka rakiplerine karşı solo oynayabilir veya arkadaşınızla birlikte veya ona karşı oynayabilirsiniz.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Dondurma Korsanları Oyunu Oyna Dondurma Korsanları

Dondurma sandığınızı, korsanlardan korumanız gereken eğlenceli oyunda, korsanların güzergahına çeşitli stratejik tuzaklar kurarak onları engellemelisiniz. Korsanların o an elinde olan tahta, sopa, meşale vb. gibi ekipmanları ekranın üstünde gösterilir. Ör. bir yanardağ tuzağı koyduğunuzda korsanlar kayıp verir ama ellerine 'meşale' geçmiş olur ve normalde 3 korsanı deviren goril, meşaleyi görünce kaçar! . .

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Neon Küp Kaçış Oyunu Oyna Neon Küp Kaçış

Bir patron dövüşünde ritimler ve şekillerle savaşarak neon küpten kaçış mücadelesini tamamlayın. Her şey geometri çizgisinde olduğu gibi, sadece daha havalı, çünkü dünya undertale'ye benziyor. Tüm karakterler canlıdır ve bir karaktere sahiptir. Doğrudan sizinle konuşuyorlar. Kaçınma bulmacası. Burada kimin profesyonel kimin çaylak olduğunu herkese gösterin. Oynamak için farenin sol düğmesine tıklayın Duvarlardan ve düşmanlardan kaçının

Paskalya Moda Hikayesi Oyunu Oyna Paskalya Moda Hikayesi

En sevdiğin kızlar paskalya için eğlenceli bir şeyler yapmak istiyor ve yumurtaları süslemeye karar verdiler. Onlara yardım edecek misin? Makyajlarını yap, havalı kıyafetler seç ve harika boyalı paskalya yumurtaları keşfedeceksin. İyi oyunlar!

Balık Hoplatma Oyunu Oyna Balık Hoplatma

Izgara olmak üzere olan balığı, ipte asılı çamaşırlardan zıplatarak kaçırmalısınız.

Cadılar Bayramı Prenses Partisi Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Prenses Partisi

Cadılar Bayramı Prenses Partisi Oyunu Oyna

Yılbaşı Hediye Zinciri Oyunu Oyna Yılbaşı Hediye Zinciri

Yılbaşı hediye zinciri, tüm blokları birbirine bağlarken tahtadaki tüm hediyeleri toplamanız gereken basit bir zincirleme bağlantı oyunudur. Başlangıç bloğundan başlayın ve son bloğa ulaşana kadar tüm blokları zincirleyin. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Futbol Kavgası Oyunu Oyna Futbol Kavgası

Futbol hikayenizi yaşayın! Sahaya girin ve çeşitli güçlü tekmeler, eğlenceli ve sıra dışı güçlendirmelerle rakibinizi yok edin. Son olarak, ifade sistemiyle patronun kim olduğunu onlara bildirin - bugün bir futbol efsanesi olun! Yanlara doğru hareket edin ve ok düğmeleriyle zıplayın. Top düğmeleriyle çeşitli vuruşlar yapın. Verilen sürede daha fazla gol atın ve maçı kazanın. Bölümlere tırmanın ve tüm ödüllerin kilidini açın. Rastgele maç güçlendirmeleri ve oyuncu ifadeleri mevcuttur.

Cadı Giydirme Oyunu Oyna Cadı Giydirme

Cadı Giydirme Oyunu Oyna

Top Hoplatma Ustası Oyunu Oyna Top Hoplatma Ustası

Top Hoplatma Ustası, yetenekli bir atari oyunu zıplayan bir toptur. 3D platformlar ve beyaz bir top ile, her seviyede platformların tepesine ulaşmak için topun gerçek zamanlı konumunu kontrol etmeniz gerekiyor. Top platformlarda otomatik olarak zıplarken, daha fazla puan için biraz altın da toplayabilirsin. İyi şanslar ve iyi eğlenceler! Oynamak için sürükleyin.

Winx Club Peri Yarışı Oyunu Oyna Winx Club Peri Yarışı

Bu yarış macerasında Winx Club kızlarını takip edin. Şerit değiştirerek tüm engelleri aşabilir ve tüm elmasları toplayabilir misiniz? Şerit değiştirmek için sola ve sağa tıklayın veya dokunun. Veya klavyedeki yön tuşlarını kullanın

Paskalya Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna Paskalya Sürgülü Yapboz

Paskalya Sürgülü Yapboz Oyunu Oyna

2048 Tetris Oyunu Oyna 2048 Tetris

Herkese meydan okuyun ve mümkün olduğunca çok puan kazanın! 2048 bulmacalarını ve Tetris'i seviyorsanız, Stacktris 2048 sizi kayıtsız bırakmayacak ve kesinlikle sıkılmanıza izin vermeyecektir! Bu, sayılarla mantık oyunlarını sevenler için bağımlılık yapan bir eşleştirme küpü birleştirme oyunudur. 2048 sayısına ulaşabilirseniz inanın. Ünlü yapboz, şimdi farklı bir açıdan! Şimdi 3 boyutlu ve tetris füzyonlu! Artık küpler sadece uçakta değil, aynı zamanda sıralanıyor! Sadece bu Tetris'i kurmayı düşünmeden başaramayacaksın - çabucak kaybedeceksin. Kazanma stratejinizi oluşturun ve maksimum puanı toplayın. Oyunun amacı: Aynı sayıya sahip küpleri eşleştirerek toplayabildiğiniz kadar çok puan toplayın. Birkaç özdeş küp birleştirildiğinde, daha büyük bir sayı ile bir küp oluştururlar. Oyunun sonu üst sınır tarafından belirlenir. Küpler yükseklik sınırını aştığı anda kaybedersiniz. Kontroller: sola / sağa kaydırın - platformu küplerle çevirin; Dokun - Küpü aşağı bırak

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Küçük Panda Oyunu Oyna Küçük Panda

Little Panda Harika ve eğlenceli bir eşleştirme oyunudur, zamanınız veya hamleleriniz bitmeden en az 3 benzer şekeri eşleştirmelisiniz. Bu şekerleme oyununda iyi hazırlanmış bulmacalar var. Oynamanız ve eğlenmeniz için 40 seviye var. Bu oyunda 2 oyun modu vardır: – Seviye / Kampanya – Sonsuz Onları ortadan kaldırmak için aynı türden Şekerleri eşleştirin. Devam etmek için her seviyenin hedef noktalarına ulaşın.

Karambol Boks Oyunu Oyna Karambol Boks

En eğlenceli ve rastgele mücadeleler Karambol Boks ile başlar. Her tur kendi seçenekleriyle başka bir eğlenceye başlar. Kimi zaman uzun kollar, kimi zaman buzlu saha ya da roket yumrukları sizi selamlıyor. Düşmanın kafasına yumruklar gönderin. Bu şekilde puan verebilirsiniz. 5 puana ilk ulaşan oyunu kazanır! 1. Oyuncu: "K" 2. Oyuncu: "YUKARI OK TUŞU" Oyunu mobil cihazlarda veya tabletlerde dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

Çılgın Tavuk Vurma Oyunu Oyna Çılgın Tavuk Vurma

Tüfeğinizle 90 saniye içinde vurabildiğiniz kadar uçan tavuk vurmalısınız. Uzaktaki tavuklar daha yüksek puan kazandırır. Fare : Ateş etme

Canavar Okulu 3 Oyunu Oyna Canavar Okulu 3

Kahraman öğretmeninin zanaatkar, domuz adam, çaylak, profesyonel, kız, zombi ve diğerlerini öğreteceği zorlu canavar okulu 3'ü tamamlayın. Minecraft tarzında piksel sanat oyunu. Bu heyecan verici macerayı tamamlayın. Oynamak için farenin sol düğmesine tıklayın Değerlendirme zorluklarını geçin ve canavar sürüsünde gerçek bir profesyonel olun.

Maymun Sevindir 51 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 51

Maymun Sevindir 51 Oyunu Oyna

Kediler Günü 1 Oyunu Oyna Kediler Günü 1

Kedi temalı resimler arasındaki farkları bulmalısınız.

Paskalya Bağlantıları Oyunu Oyna Paskalya Bağlantıları

Paskalya Bağlantıları Oyunu Oyna

Karlı Dağda Tır Sürme Oyunu Oyna Karlı Dağda Tır Sürme

Bu tatil sezonunda eğlence ve heyecanı tamamlamak için size "Karlı Dağda Tır Sürme" getiriyoruz. Dağların arasından geçerken ölüme meydan okuyan bazı yokuşlarda ve zorlu patikalarda hayatta kalın ve ne kadar uzağa gidebileceğinizi görün. WASD veya Ok Tuşları

Paskalya Blokları Oyunu Oyna Paskalya Blokları

Yukarı doğru yükselen aynı yumurtalardan, en az 3 tanesi bitişik olanlara tıklayıp patlatmalısınız.

Köprüyü Geç Oyunu Oyna Köprüyü Geç

Sırığı yeterli uzunlukta uzatarak robotu, çatıdan çatıya geçirmelisiniz.

Parktaki Gizli Nesneler Oyunu Oyna Parktaki Gizli Nesneler

Parktaki Gizli Nesneler Oyunu Oyna

3D Araba Çiziktirme Oyunu Oyna 3D Araba Çiziktirme

Rastgele gibi görenen çizgileri 3 boyutlu olarak yatay veya dikey eksende döndürerek temiz görüntüyü bulmalısınız.

Reklam
Winx Club Peri Yarışı
Winx Club Peri Yarışı
Word Swipe
Word Swipe
Ölümden Kaçış
Ölümden Kaçış
Asker Zombilere Karşı
Asker Zombilere Karşı
Çatıdaki Hedefler
Çatıdaki Hedefler
Noel Baba Topları
Noel Baba Topları
Among Arena
Among Arena
Çörek Atlama
Çörek Atlama

Ücretsiz Çevrimiçi Cep Oyunları

En iyi cep oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin cep oyununu oyna! Güdümlü Yumruk 2, Yeşil Şapkalı Kızlar, Süper Şut, Piyano Boyama, Boya Rekabeti ve Hiper Hareket gibi en çok oynanan cep oyunlarını oynayabilir veya Neon Küp Kaçış, Yılbaşı Hediye Zinciri, Top Hoplatma Ustası, 2048 Tetris ve Küçük Panda gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Cep Oyunları kategorisindeki binlerce cep oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Bisiklet Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Mario Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yad Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.