Cep Telefonu Oyunları

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı

Ateş ve Su 2 - Işık Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su - Orman Tapınağı

Ateş ve Su - Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı

Ateş ve Su 3 - Buz Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna Ateş ve Su 5 - Elementler

Ateş ve Su 5 - Elementler Oyunu Oyna

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı Oyunu Oyna

Sisli Şehirde Araba Yarışı Oyunu Oyna Sisli Şehirde Araba Yarışı

Çeşitli engellerle dolu yolda rakibinizden önce bitişe ulaşmalısını. 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro B : Arkaya bakma 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro C : Arkaya bakma

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı Oyunu Oyna Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı

Dört farklı yarış modu içeren oyunda tek ve çift yönlü trafikte paraları toplayarak ilerlemelisiniz. Zamana karşı modda süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar puan ve para toplamalısınız. Hız tuzağı (Speed Bomb) modunda ise yavaşladığınızda patlayan bir bomba içeren otobüsünüz ile mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Sisli Şehirde Motor Yarışı Oyunu Oyna Sisli Şehirde Motor Yarışı

1 veya 2 kişilik ayrı ekranlarda oynayabileceğiniz motor yarışında 'Racing' bölümünde yarışabilir veya 'Free Driving' bölümünde serbest sürüş ve parkurlarda akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Kros motor, chopper motor veya çeşitli motor güçlerinde sürat motoru sürebilirsiniz. 1. Oyuncu Yön tuşları : Hareket N : Nitro C : Kamera açısı 2. Oyuncu WASD : Hareket T : Nitro Q : Kamera açısı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna Ay Şehri Araba Yarışı

Ay Şehri Araba Yarışı Oyunu Oyna

Zanaatkar Madenci Oyunu Oyna Zanaatkar Madenci

Unutulmuş bir madenin karanlığına inin ve en değerli mineralleri kazarak çıkarın. Zanaatkar Madenci oyununda bilinen en zengin madenci olun. Yeraltı dünyasında unutulmaz bir macera sizi bekliyor. Yeni seviyelerin kilidini açın, değerli ve nadir kaynaklar bulun, onları satın ve kendinize daha güçlü bir kazma yapın. Bulduğunuz kaynakları satın ve karakterinizi yükseltin, yeni işçiler kiralayın ve birçok kez daha hızlı kazı yapın. Güzel 3D grafikler ve atmosfer sizi Zanaatkar Madenci oyununa kayıtsız bırakmayacak. Taşı: Joystick'i sürükleyin - Maden kaynakları - Kaynakları sat - Zanaat kazma

Sakın Iskalama Oyunu Oyna Sakın Iskalama

Karşınıza çıkan kulelerin tepesindeki tüm teröristleri vurmalısınız. Ateş etmek için ekrana tıklayıp basılı tutarak açıyı ayarlayıp uygun anda bırakmalısınız. Kazandığınız altınlarla çeşitli karakterler alabilirsiniz.

Ahşap Sayılar Oyunu Oyna Ahşap Sayılar

Bu muhteşem masa oyununda tüm sayıları birbirine bağlamak için doğru yolu bulabilir misin? 1 ile başlarsınız, 2'yi, ardından 3'ü vb. bağlarsınız. . 1,2,3 kadar basit. . . Bu oyunu oynamak çok rahatlatıcı ve herkes oynayabilir. Merak etmeyin, bulmacalar çok zor değil, sadece oyunu oynamayı eğlenceli hale getirmeye yetecek kadar. Bu oyun size yüzlerce seviye sunuyor. Oynamak için neyi bekliyorsun? 1,2,3 Hazırlanın, gidin Rakamları birbirine bağlayın

Masa Çekişmesi Oyunu Oyna Masa Çekişmesi

Masayı daha hızlı ve kuvvetli çekerek rakibinize çizgiyi geçirmelisiniz.

3D En Hızlı Araba Oyunu Oyna 3D En Hızlı Araba

Etkinlik temelli oyunda mor veya yeşil alanlara ulaşıp yanlama veya parkur görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca serbest sürüş yapabilir ve şehrin bazı bölgelerinde yer alan hızlı geçiş bölümlerinden üstünde yazdığı hızla geçebilirseniz ekstra para kazanabilirsiniz.

Futbol Ustaları Oyunu Oyna Futbol Ustaları

1 ve 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda teke tek veya ikiye iki maç yapabilir, turnuvaya katılabilir veya bilgisayara karşı teke tek veya ikiye iki maç yapabilirsiniz. 1. Oyuncu WASD : Hareket V : Süper şut B : Şut 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket K : Süper şut L : Şut

Zom-Bi 3 Oyunu Oyna Zom-Bi 3

İkisi de kötü adamlar tarafından kaçırılan ve üzerlerinde sinsi deneyler yapan basit çocuklardı. Çocuklar zombiye dönüştükten sonra birçok deneme ve farklı maceralar onları bekliyordu. Laboratuvardan kaçtıktan sonra, sürekli olarak yeni engellerin ve zorlukların da onları beklediği şehrin sokaklarında saklandılar. Arkadaşlarımız hala insan formunu geri kazanmak istiyorlar ama bilim adamları onlar için yeni testler hazırladılar, onları bir tuzağa çekmek istiyorlar. Zom ve Bi'ye bundan sonra ne olacak? Bunu, oyunun tüm seviyelerini geçtiğinizde öğreneceksiniz. Hazır? O zaman başla! Tüm oyun, ilk zorlukların zaten sizi beklediği ilk seviyeden başlar. Bir arkadaşınızdan, kardeşinizden veya ebeveyninizden, çocukların sorunlarıyla baş etmelerine yardımcı olmak için sizinle oynamasını isteyin. Seviyeden sonra seviye atlayın, bunun için daha fazla koşmak için doğru kapılara ulaşmanız gerekecek. Kahramanların her birinin avantajlarını kullanın. Küçük bir zombi yükseğe zıplayabilir ve dar yerlerden sürünebilir, ancak büyük bir zombi duvarları ve ahşap bölmeleri kırabilir. Birlikte, adamlar tek bir bütüne dönüşüyor - herhangi bir zorlukla başa çıkabilecek harika bir ekip, ama elbette sizin yardımınız olmadan değil. Seviye haritasını takip edin ve her seviyede 3 yıldız kazanmak için savaşın. Tüm oyunu sonuna kadar tamamlayabilir misin? Arkadaşlar Zoom ve Bee yardımınızı bekliyor, hemen oynamaya başlayın!

Zom-Bi Oyunu Oyna Zom-Bi

Üzerlerinde gizli deneyler yapılarak birer hortlağa dönüştürülen "Zom" ve "Bi" kardeşleri içinde bulundukları laboratuvardan kurtarmak için bulmacaları çözmelisiniz.

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Bir Ters Bir Düz 3 Oyunu Oyna Bir Ters Bir Düz 3

Tek kişilik oynayabileceğiniz oyunu 'Multiplayer' bölümünden 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Kule Savaşı Oyunu Oyna 2 Kişilik Kule Savaşı

2 kişilik oyunda ya arkadaşınızla rekabet edebilir ya da birlik olup zombilere karşı savaşabilirsiniz. Her iki oyun modunda da kılıçlarınızı kullanabileceğiniz gibi mancıkla gülle fırlatabilirsiniz. Gökyüzünden düşen çeşitli sürpriz bonusları da kullanabilirsiniz.

Virane Şehir Arabası Oyunu Oyna Virane Şehir Arabası

2 kişilik de oynanabilen oyunda gökdelenlerin arasında, 7 muhteşem araba ve 6 farklı haritada rakibinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Kırmızı Top Sıçrama Oyunu Oyna Kırmızı Top Sıçrama

Aşkınızı kurtarmak için Zıpla ve Koş! Kötü köleler, gezegeni kare bir şekle sıkıştırmak istiyor. Ve kırmızı seken top dünyayı kurtarmak için burada. Ölümcül bir fabrikada yuvarlanarak ve zıplayarak ilerleyin, bu sırada düşmanları yenin ve ölümcül lazer ışınlarından kaçının. Dünyayı dönüm noktasından kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Kırmızı zıplayan topu hedefine götürmek için ok tuşlarını kullanın ve yol boyunca tüm yıldızları devirdiğinizden emin olun. Kötü adamlara dikkat! Onlara atlamak iyidir. Kornerden vurulmak değildir. Kırmızı rollerball'u mekanik bir çorak arazide yuvarlayın, zıplayın ve sektirin! Senin görevin, tüm kötü kareleri fethederken yıldızları toplamak. Bazı bölgelerde ölümcül hareket eden lazerler bulunur. Her alanda güvenli bir şekilde ilerlemek için en yüksek hassasiyetle yuvarlanın! - Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın 4 - Topu atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın, Kırmızı zıplayan top zıplamasının yuvarlanma ve zıplama yeteneğine hayran kalacaksınız - Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın. - Topu yuvarlarken gerekli sayıda sarı yıldız elde edin - Bir sonraki seviyeye geçmek için topu tek tek yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun

Zom-Bi 2 Oyunu Oyna Zom-Bi 2

Zom ve Bi adlı iki yakışıklı çocuğun hikayesi devam ediyor. Zombiye dönüştükten sonra korkunç bir laboratuvardan kaçmalarına yardım ettiniz ama maceraları burada bitmiyor. Tek kurtuluş umutları şehrin en yüksek binasında bulunan jeneratöre ulaşmaktır. Yolları çeşitli şehir haritalarından ve daha fazlasından geçecek. Oyunun tüm seviyelerini geçebilecekler, ihtiyaç duydukları yere ulaşabilecekler ve tekrar normal adamlara dönüşebilecekler mi? "Zom-Bi 2" oyununda, adamların zor seviyelerden geçmesine yardım etmelisin. Arkadaşınızla aynı bilgisayarda birlikte oynayarak çeşitli görevleri tamamlayabilir ve birlikte bulmacaları çözebilirsiniz. Büyük bir kahramanın geçemediği yerde, küçük bir kahraman her zaman tırmanabilir ve bu çok yardımcı olur. Karmaşık ve karmaşık harita labirentlerinde yolunuzu açın ve silahlı haydutlardan sakının. Asansörlere binin, çeşitli mekanizmaları çalıştırın ve düğmeleri etkinleştirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için, adamların kazanmalarının tek yolu olan çıkış kapısına birlikte gitmeleri gerekiyor. Her seviyede oyun daha da zorlaşacak çünkü sonraki her seviye daha karmaşık ve zor olacak. Oynayın ve umudunuzu kaybetmeyin, zombi adamlarımız zaten hedefe çok yaklaştılar ve pes etmeyecekler. Seviyeleri tamamlayın ve yıldızları toplayın, kahramanlarınız için harika yeni şapkaların kilidini açın ve bu iki kişilik harika oyunla eğlenin!

Futbol Efsaneleri 2021 Oyunu Oyna Futbol Efsaneleri 2021

Favori takımınızı seçin ve sadece en iyilerin şampiyonluk için mücadele ettiği bir turnuvaya katılın. Favori oyuncunuzu kontrol edin! Yapay zeka rakiplerine karşı solo oynayabilir veya arkadaşınızla birlikte veya ona karşı oynayabilirsiniz.

Neşeli Dondurmalar Oyunu Oyna Neşeli Dondurmalar

Neşeli Dondurmalar oyununda, intikamcı bir kötü dondurma karakteri ve oyunun ilginç bir planıyla karşılaşacaksınız. Dondurma fabrikasında nedeniyle bazı porsiyonlarda meyve eklenemedi. Dondurma çılgına döndü ve meyve aramaya başladı. Bir köye rastlayana kadar uzun bir süre dolaştı. İçinde garip yaratıklar yaşıyordu. Ve ortaya çıktığı gibi, fabrikadaki tüm meyveleri çaldılar. Bunu öğrenen kötü dondurma, tüm meyveleri onlardan almaya ve lezzetli olmaya karar verdi. Bu oyunda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızı ortak alıp birlikte oynayabilirsiniz. Başlamak için oynamak istediğiniz dondurmayı seçin: vanilya, çikolata veya çilek. Ve şimdi ileri! Kırk güzel ve ilginç seviye sizi bekliyor. Seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri toplamanız ve düşmanı vurmamanız gerekir. İyi oyunlar! Boşluk tuşu ile birlikte yön tuşlarına basarak buzları kırabilirsiniz.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

3B Monopoly Oyunu Oyna 3B Monopoly

Finansal işadamları dünyasına hoş geldiniz! Mini oyunda "Monopoly 3D", para kazananların ve kurnaz simsarların dünyasına katılabilirsiniz. Oyun tamamen gerçekliğe uyuyor ve kurallar gerçek tahta oyunundan farklı değil. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her katılımcı kendi rengini, adını ve çipini seçmelidir. Emrinizde birkaç eğlenceli çip olacak: bir bot, bir gemi, bir demir, bir sırdaş, bir araba, bir araba, bir şapka ve bir köpek. Herkes kendi seçimini yaptıktan sonra başlayabilirsin. Önünüzde büyük bir oyun kartı olacak. Merkezde küpler ve üç çeşit kart olacak: şans kartları, göğüs kartları ve tekel işletmelerinin hepsi kartları. Her oyuncunun sırayla zar atması gerekir ve düşen sayı hamle sayısıdır. Oyunun her hücresinde bir girişim veya sürpriz bir hücre bulunur. Başlangıçta her oyuncunun bin beş yüz elli doları olacak. Eğer bir oyuncu girişime girerse, onu satın alabilir veya reddedebilir. Bir katılımcı diğerinin mülküne girerse, ceza ödemek zorundadır. Eğer oyuncu şans sektörüne veya sandığa girerse, o zaman belirli bir görevi yerine getirmesi gerekecektir. Eğer oyuncu hapishane hücresinde durduysa, o zaman hareketlerin kaçırılmasıyla orada oturmak zorunda kalacaktır. Gerçek bir servet avcısı ve en zengin tekelci ol. İyi şanslar!

Pubg Piksel Arena Oyunu Oyna Pubg Piksel Arena

Asker, çiftçi, memur veya polis karakterlerinden birini seçip tüm rakiplerinizi indirmelisiniz! . . Çevreden silah, cephane, hücum yeleği, miğfer vb. gibi çeşitli saldırı ve savunma ekipmanı toplayabilirsiniz.

Yürü Yarışa Oyunu Oyna Yürü Yarışa

Bu bir Otoyol veya şeritli yarış oyunudur, daha fazla puan almak için Trafik sıkışıklığı Lane'e doğru hızlanın. düz bir otoyolda arabalar ve kamyonlar arasında ilerleyin Yarış oyunu (Trafik Turu), sizi sorunsuz sürüş simülasyonlarının ve yüksek grafik kalitesinin başka bir düzeyine götüren, gelişmiş özelliklere sahip trafik yarışçısı hayranları için tasarlanmış, bu yarış oyununu ücretsiz olarak önde gelen araba oyunları yapan yeni bir sonsuz arcade yarış oyunudur. - Kontrol talimatları : W = ileri D = Sağ L = Sol S = Fren Shift = Nitro ESC = Geri - Sonsuz modda daha fazla Taslak toplayarak yeni arabaların kilidini açın - 100 km/s üzerinde hız yaparken, bonus puanlar ve nakit para almak için trafik arabalarını geçmeye çalışın - Sonsuz modda ekstra para kazanın - Çift yönlü ters yönde sürmek ekstra puan ve nakit verir

Pandayı Koru Oyunu Oyna Pandayı Koru

Puzzle Box üç eğlence oyunu içerir: Save Panda, Joy Draw ve Puzzle oyunu. Üç oyun da zaman öldürmek ve beyin jimnastiği yapmak için çok eğlenceli. Ailenizle oynamak daha eğlenceli olacak! Tamamlamak için fareyle tıklayın veya sürükleyin

Uçan Bıyıklı Oyunu Oyna Uçan Bıyıklı

Kaktüslere çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Baloncukları Sırala Oyunu Oyna Baloncukları Sırala

Zihninizi aynı anda rahatlatmak ve keskinleştirmek için uygun eğlenceli ve bağımlılık yapan renkli toplar sıralama oyunudur. Sadece toplara dokunun ve aynı renklerin hepsi aynı tüpte bir araya gelene kadar tüplerdeki renkli topları sıralayın. Sert seviyelerde sıkışıp kaldığınızda seviyeyi atla düğmesini kullanın. Bu top oyunu öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor. Balonu seçmek ve aynı renkli topları aynı tüpe koymak için dokunun veya tıklayın.

Winx Club Peri Yarışı Oyunu Oyna Winx Club Peri Yarışı

Bu yarış macerasında Winx Club kızlarını takip edin. Şerit değiştirerek tüm engelleri aşabilir ve tüm elmasları toplayabilir misiniz? Şerit değiştirmek için sola ve sağa tıklayın veya dokunun. Veya klavyedeki yön tuşlarını kullanın

Pirana Gölü Oyunu Oyna Pirana Gölü

Kayığınıza yaklaşan piranaların üstündeki İngilizce sözcükleri en hızlı şekilde yazmalısınız.

Neon Küp Kaçış Oyunu Oyna Neon Küp Kaçış

Bir patron dövüşünde ritimler ve şekillerle savaşarak neon küpten kaçış mücadelesini tamamlayın. Her şey geometri çizgisinde olduğu gibi, sadece daha havalı, çünkü dünya undertale'ye benziyor. Tüm karakterler canlıdır ve bir karaktere sahiptir. Doğrudan sizinle konuşuyorlar. Kaçınma bulmacası. Burada kimin profesyonel kimin çaylak olduğunu herkese gösterin. Oynamak için farenin sol düğmesine tıklayın Duvarlardan ve düşmanlardan kaçının

Futbol Kavgası Oyunu Oyna Futbol Kavgası

Futbol hikayenizi yaşayın! Sahaya girin ve çeşitli güçlü tekmeler, eğlenceli ve sıra dışı güçlendirmelerle rakibinizi yok edin. Son olarak, ifade sistemiyle patronun kim olduğunu onlara bildirin - bugün bir futbol efsanesi olun! Yanlara doğru hareket edin ve ok düğmeleriyle zıplayın. Top düğmeleriyle çeşitli vuruşlar yapın. Verilen sürede daha fazla gol atın ve maçı kazanın. Bölümlere tırmanın ve tüm ödüllerin kilidini açın. Rastgele maç güçlendirmeleri ve oyuncu ifadeleri mevcuttur.

Julie Bahar Modası Oyunu Oyna Julie Bahar Modası

Genç ve güzel kız yazın yolunu şaşırdı Eve güzelce gitmek için, giyinmek ve Majesteleri'ne notlar vermek zorunda kaldı. Gerçekten güzelce eve gidebilir mi Oynamak için Fareyi Kullan

Balık Büyütme Oyunu Oyna Balık Büyütme

Plankton yiyen dost canlısı bir balıkla başlayın, ancak büyüdükçe dişlek yırtıcıları avlayabilirsiniz. Oyunun iki çeşidi vardır, bu bir izlenecek yol ve bir hayatta kalma atari salonudur. Geçiş modunda, balığın büyümesinin ilerlemesi korunur ve daha tehlikeli avcılar ortaya çıkar. Kontrol: fare, dokunmatik ekran 1. Ekrana veya ekranda farenin sol tuşuna tıklayarak suda yüzen planktonları toplayın. Balık yırtıcı hale geldiyse, sınıfın altındaki diğer balıkları yiyin. Karakter simgesine tıklayın, burada hangi balığı yiyebileceğinizi görebilirsiniz. 2. Kazanan, gerekli miktarda yiyeceği daha hızlı yiyendir. Simgenin yanında hesap durumunu görün. Her seviyenin kendi nihai sonucu vardır.

Tavuklu Balon Patlatma Oyunu Oyna Tavuklu Balon Patlatma

Tavuklu Balon Patlatma Oyunu Oyna

Aç Köpekbalığı Arena Oyunu Oyna Aç Köpekbalığı Arena

Aç Köpekbalığı Arena, sizi üstünlük için kısır bir sualtı savaşına götüren bir köpekbalığı hayatta kalma oyunudur. Bu su altı macerasında diğer balıkları ye ve en büyük köpek balığı ol. Ayakta kalan son köpekbalığı kazanır! Denizdeki en büyük yırtıcı olmak için köpekbalığını AVLA ve BÜYÜT. Diğer oyunculara saldır ve besin zincirinin tepesinde kalın. Acımasız bir sualtı arenasının tehlikelerinde HAYATTA KALIN. Taşımak için sürükleyin, Hız artışı için tıklayın!

Yılbaşı Hediye Zinciri Oyunu Oyna Yılbaşı Hediye Zinciri

Yılbaşı hediye zinciri, tüm blokları birbirine bağlarken tahtadaki tüm hediyeleri toplamanız gereken basit bir zincirleme bağlantı oyunudur. Başlangıç bloğundan başlayın ve son bloğa ulaşana kadar tüm blokları zincirleyin. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Ateş ve Su 6 - Peri Masalları Oyunu Oyna Ateş ve Su 6 - Peri Masalları

Ateş çocuk ve su kızın bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler, bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kolları çevirin ve düğmeleri çevirin. Watergirl'i hareket ettirmek için AWD'yi kullanın, Fireboy'u hareket ettirmek için Ok tuşlarını kullanın, Perileri hareket ettirmek için farenizi kullanın. Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın.

Canlı Yayın Güzelleri Oyunu Oyna Canlı Yayın Güzelleri

Canlı akış, en popüler modern eğlencelerden biridir. Trendde kalmak için flamalar kusursuz görünmelidir. Güzel kızların canlı yayın için kendi benzersiz moda görünümlerini oluşturmalarına yardım edelim. Parlak parlak kıyafetler, inanılmaz çok renkli saç modelleri ve cesur aksesuarlar seçin. Moda akışınızı hemen şimdi başlatın! İki yayıncı-kız arkadaş için parlak ve akılda kalıcı bir görüntü oluşturun. Arkadaşlarınızla paylaşmak için sonucu bir PNG resmi olarak kaydedin. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekrana basit bir dokunuş kullanılır.

Karambol Boks Oyunu Oyna Karambol Boks

En eğlenceli ve rastgele mücadeleler Karambol Boks ile başlar. Her tur kendi seçenekleriyle başka bir eğlenceye başlar. Kimi zaman uzun kollar, kimi zaman buzlu saha ya da roket yumrukları sizi selamlıyor. Düşmanın kafasına yumruklar gönderin. Bu şekilde puan verebilirsiniz. 5 puana ilk ulaşan oyunu kazanır! 1. Oyuncu: "K" 2. Oyuncu: "YUKARI OK TUŞU" Oyunu mobil cihazlarda veya tabletlerde dokunmatik kontrollerle oynayabilirsiniz.

Top Hoplatma Ustası Oyunu Oyna Top Hoplatma Ustası

Top Hoplatma Ustası, yetenekli bir atari oyunu zıplayan bir toptur. 3D platformlar ve beyaz bir top ile, her seviyede platformların tepesine ulaşmak için topun gerçek zamanlı konumunu kontrol etmeniz gerekiyor. Top platformlarda otomatik olarak zıplarken, daha fazla puan için biraz altın da toplayabilirsin. İyi şanslar ve iyi eğlenceler! Oynamak için sürükleyin.

Şeker Kaçış Oyunu Oyna Şeker Kaçış

Sivri uçlardan kaçmak, para toplamak ve bayrağa ulaşmak için ekranı döndürün. Hareket etmek ve kaçmak için yerçekimini kullanın. Ekranı döndürmek için a,d okları veya sol ok, sağ ok kullanın, karakteriniz ekran açısına göre hareket edecektir. Ekranı döndürmek için a,d okları veya sol ok, sağ ok kullanın, karakteriniz ekran açısına göre hareket edecektir.

2048 Tetris Oyunu Oyna 2048 Tetris

Herkese meydan okuyun ve mümkün olduğunca çok puan kazanın! 2048 bulmacalarını ve Tetris'i seviyorsanız, Stacktris 2048 sizi kayıtsız bırakmayacak ve kesinlikle sıkılmanıza izin vermeyecektir! Bu, sayılarla mantık oyunlarını sevenler için bağımlılık yapan bir eşleştirme küpü birleştirme oyunudur. 2048 sayısına ulaşabilirseniz inanın. Ünlü yapboz, şimdi farklı bir açıdan! Şimdi 3 boyutlu ve tetris füzyonlu! Artık küpler sadece uçakta değil, aynı zamanda sıralanıyor! Sadece bu Tetris'i kurmayı düşünmeden başaramayacaksın - çabucak kaybedeceksin. Kazanma stratejinizi oluşturun ve maksimum puanı toplayın. Oyunun amacı: Aynı sayıya sahip küpleri eşleştirerek toplayabildiğiniz kadar çok puan toplayın. Birkaç özdeş küp birleştirildiğinde, daha büyük bir sayı ile bir küp oluştururlar. Oyunun sonu üst sınır tarafından belirlenir. Küpler yükseklik sınırını aştığı anda kaybedersiniz. Kontroller: sola / sağa kaydırın - platformu küplerle çevirin; Dokun - Küpü aşağı bırak

Uzay Macerası Tilt Oyunu Oyna Uzay Macerası Tilt

Uzay Macerası Tilt Oyunu Oyna

Küçük Panda Oyunu Oyna Küçük Panda

Little Panda Harika ve eğlenceli bir eşleştirme oyunudur, zamanınız veya hamleleriniz bitmeden en az 3 benzer şekeri eşleştirmelisiniz. Bu şekerleme oyununda iyi hazırlanmış bulmacalar var. Oynamanız ve eğlenmeniz için 40 seviye var. Bu oyunda 2 oyun modu vardır: – Seviye / Kampanya – Sonsuz Onları ortadan kaldırmak için aynı türden Şekerleri eşleştirin. Devam etmek için her seviyenin hedef noktalarına ulaşın.

Reklam
Catwalk Girl Challenge
Catwalk Girl Challenge
Black Friday Mahjong
Black Friday Mahjong
Castle Keeper
Castle Keeper
Nonogram Jigsaw
Nonogram Jigsaw
Classic Old and New Cars Hidden
Classic Old and New Cars Hidden
Blockwars
Blockwars
Stack Rider
Stack Rider
Tank Jigsaw
Tank Jigsaw

Ücretsiz Çevrimiçi Cep Telefonu Oyunları

En iyi cep telefonu oyunları kategorisindeki binlerce oyun içinden istediğin cep telefonu oyununu oyna! Şeker Çiftliği, Alaaddin Cinleri, Anti Virüs, Köpek Eşleştirme, Süper Sıçan Adam ve Sokakta Hız Yarışı gibi en çok oynanan cep telefonu oyunlarını oynayabilir veya Pandayı Koru, Baloncukları Sırala, Neon Küp Kaçış, Balık Büyütme ve Yılbaşı Hediye Zinciri gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Cep Telefonu Oyunları kategorisindeki binlerce cep telefonu oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Mario Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Savunma Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yad Oyunları Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.