Çift Oyunları

Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı Oyunu Oyna Otoyol Trafiğinde Hız Tuzağı

Dört farklı yarış modu içeren oyunda tek ve çift yönlü trafikte paraları toplayarak ilerlemelisiniz. Zamana karşı modda süre dolmadan önce mümkün olduğu kadar puan ve para toplamalısınız. Hız tuzağı (Speed Bomb) modunda ise yavaşladığınızda patlayan bir bomba içeren otobüsünüz ile mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Mahjong Connect Deluxe Oyunu Oyna Mahjong Connect Deluxe

Mahjong Connect Deluxe Oyunu Oyna

Şirin Balık Hafıza Oyunu Oyna Şirin Balık Hafıza

Şirin Balık Hafıza Oyunu Oyna

Motorla Hız Tuzağı Oyunu Oyna Motorla Hız Tuzağı

Çok daha detaylı bir oyun deneyimine sahip bir motosiklet olan Motorla Hız Tuzağı, birinci şahıs bakış açısı ve daha iyi grafikler ekleyerek sonsuz yarış türünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Pürüzsüz atari yarışının özü hala orada ama gelecek neslin kabuğunda. Trafiği sollayan sonsuz otoyol yollarında bisikletinizi sürün, kariyer modunda görevleri yenmek için yükseltin ve yeni bisikletler satın alın. Şimdi yollara motosikletle çıkma zamanı! ÖZELLİKLER - Birinci şahıs kamera görüntüsü - Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 motosiklet - Gerçek motor sesleri ve gerçek bisikletler - Çöl, Kar, Orman ile ayrıntılı ortamlar. - Ne kadar hızlı sürersen o kadar çok puan alırsın - 100 km/s'nin üzerinde sürerken, trafik arabalarını yakından geçerek bonus puanları ve nakit para kazanın - İki yönlü ters yönde sürüş ekstra puan ve nakit verir - Ekstra puan ve para kazanmak için tekerlemeler yapın Klavye kontrolleri: W = İleri git (Gaz) S = Fren A = Sola Git D = Sağa Git Kaçış = Duraklat Sola Kaydırma = Tekerlekli Boşluk = Korna

Hayatta Kalanlar 2 Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar 2

Hayatta Kalanlar 2 oyununda, çiçek açan yeşil bir gezegenin bir anda nasıl yaşam için bir savaş alanına dönüşebileceğini kendi gözlerinizle göreceksiniz! Bir gün, dünyayı korkunç bir virüs vurdu. Birkaç gün içinde nüfusun dörtte üçünü korkunç canavarlara dönüştürdü. İnsanlar bilinmeyen bir hastalığa yakalanmaya ve mutasyona uğramaya başladı. Birkaç gün sürdü ve enfekte olanların hepsi zombiye dönüştü. Sağlıklı insanları avlamaya ve onları yemeye başladılar. Hayatta kalanlar, yakın zamanda akrabaları ve arkadaşları olan canavarlardan saklanmak zorunda kaldılar. Şimdi canavarlar acımasız açlıkla işkence gördü ve insanları avladılar. Duo Survival 2 2 Player'da enfeksiyondan kurtulmayı başaran cesur bir çift olarak oynayacaksınız. Yakın zamana kadar saklanıyorlardı, ancak hayatta kalanlar arasında bir bilim insanının kabus gibi bir virüse karşı bir aşı oluşturmayı başardığına dair bir söylenti vardı. Şimdi arkadaşlarımız panzehir bulmak için acele ediyor! Her iki karakteri de aynı anda oynayabilir veya yoldaşlarınızı kurtarma görevine bağlayıp iki kişilik oynayabilirsiniz. Kahramanlarınız iki kişi olacak - güçlü bir adam ve zeki bir kız. Adamın gücü var, yüzebiliyor ve büyük bir sopayla zombileri iyi yenebiliyor. Ancak kız, minyatür boyutu sayesinde en dar boşluktan geçebilir ve ustaca nesneleri fırlatabilir. Sadece tehlikelerin üstesinden gelmeniz değil, aynı zamanda mantıklı görevleri çözmeniz ve doğru çözümleri aramanız gereken tehlikeli ve heyecan verici bir yolculuk sizi bekliyor. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

4x4 ATV Trafikte Oyunu Oyna 4x4 ATV Trafikte

4x4 ATV Trafikte Oyunu Oyna

Kırmızı ve Mavi Kediler Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Kediler

Uzay gemisi maceralarında kırmızı ve mavi iki uzaylı kediye katılın ve yardım edin. Gemide korkunç canavarların olduğunu unutmayın, her an sizi yiyebilirler. Tuzaklarla dolu bu gemide hayatta kalmanız gerekiyor. Siz iki kedisiniz, kırmızı ve mavi. Sen ve arkadaşın, kedilerin anahtarı almasına ve kapıya ulaşmasına yardım etmelisiniz. elmasları toplayın ve puanınızı artırın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Hayatta Kalanlar 3 Oyunu Oyna Hayatta Kalanlar 3

Hayatta Kalanlar 3 oyununda yine cesur baba ve kızı ile birlikte dünyayı kurtaracaksınız. Canlı bir kız ve güçlü bir adam, mükemmel bir takım olduğu ve tüm görev ve denemelerle mükemmel bir şekilde başa çıktığı ortaya çıktı. Yürüyen ölülerin dünyasını dolduran zombiler ve bitmek bilmeyen bulmacalarla karşılaşmaktan bile korkmuyorlar! Sinirlerinizi test etmek ve kendi canavar hayatta kalma görevinize liderlik etmek ister misiniz? O zaman macera seni bekliyor! Burada muhteşem bir izolasyon içinde oynayabilir ve her iki karakterden de kendi başınıza sorumlu olabilir veya en iyi arkadaşınızı davet edebilir ve iki kişilik insanlığı kurtarmak için bir operasyon gerçekleştirebilirsiniz. İnanılmaz havalı olacak ve her oyuncu gerçek bir kahraman gibi hissedecek! Her karakterin özel becerileri vardır ve bunları ustaca kullanır. Adamın büyük, güçlü kasları var ve sopasıyla bir canavarı kolayca nakavt edebilir. Ayrıca iyi yüzer ve herhangi bir su kütlesinden korkmaz. Bu sadece adam yükseğe zıplayamaz ve küçük geçitlerden tırmanamaz. Ama bu kız harika bir iş çıkarıyor! En dar boşlukları ustaca aşar ve yükseğe zıplar. Ayrıca, bebek biberonları doğru bir şekilde fırlatır ve uzaktaki kolları çalıştırabilir. Önünüzde yirmi temel ve bir bonus seviyesi bekliyor. Açmak için sadece öncekilerin hepsini geçmeniz değil, aynı zamanda 60 vites toplamanız gerekiyor. Mantık becerilerinizi maksimuma çıkarın ve zombilerin tehlikeli dünyasının sizin için hazırladığı tüm tuzakları ve dahiyane bilmeceleri aşın. Artık insanlığın kaderi senin ellerinde! Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Trafikli Yolda Yarış Oyunu Oyna Trafikli Yolda Yarış

Trafikli Yolda Yarış Oyunu Oyna

Çılgın Trafik Yarışı Oyunu Oyna Çılgın Trafik Yarışı

Araba veya otobüs ile tek veya çift yönlü trafikte gündüz, gece veya yağmurlu havada serbest sürüş yapabilirsiniz. Ayrıca, bombalı yarışta bombanın patlamaması için hızınızı hiç düşürmemelisiniz! . .

Kırmızı ve Yeşil Gökkuşağı Oyunu Oyna Kırmızı ve Yeşil Gökkuşağı

Kırmızı ve yeşil gökkuşağı serisinin en efsanesi, daha fazla düşman ve daha fazla özellik ile size ve arkadaşınıza meydan okuyacak. balçık ve yarasaya dikkat! atlama rampalarını kullanın. Anahtarı alın ve görünmez kapıyı görünür yapın. sadece yeşil lazeri kaldırabilir. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Mahjong Gün Batımı Oyunu Oyna Mahjong Gün Batımı

Mahjong Gün Batımı Oyunu Oyna

Amerikan Kamyonları Hafıza Oyunu Oyna Amerikan Kamyonları Hafıza

Amerikan Kamyonları Hafıza Oyunu Oyna

Abece Hafıza Oyunu Oyna Abece Hafıza

Abece Hafıza Oyunu Oyna

Büyülü Hafıza Oyunu Oyna Büyülü Hafıza

Peri, büyücü, ejderha vb. gibi fantastik karakter resimlerinin olduğu kartları en az tahminle eşleştirmelisiniz.

Hayvan Hafıza Eşleştirme Oyunu Oyna Hayvan Hafıza Eşleştirme

Hayvan Hafıza Eşleştirme Oyunu Oyna

Yarış Motoru Hafıza Oyunu Oyna Yarış Motoru Hafıza

Yarış motorları temalı hafıza oyunu.

Trafikte Motor Yarışı Oyunu Oyna Trafikte Motor Yarışı

Tek yön, çift yön, zamana karşı veya hız tuzağı seçenekleri ile karayolunda yarışabilirsiniz.

Japon Gelin Bulmacası Oyunu Oyna Japon Gelin Bulmacası

Japon Gelin Bulmacası Oyunu Oyna

Eski ve Yeni Araba Boyama Oyunu Oyna Eski ve Yeni Araba Boyama

Eski ve Yeni Araba Boyama Oyunu Oyna

Çiftçilik Simülatörü Oyunu Oyna Çiftçilik Simülatörü

Çiftçilik Simülatörü Oyunu Oyna

Anime Çift Giydirme Oyunu Oyna Anime Çift Giydirme

Anime Çift Giydirme Oyunu Oyna

Çılgın Canavarlar Hafıza Oyunu Oyna Çılgın Canavarlar Hafıza

Çılgın Canavarlar Hafıza Oyunu Oyna

Hayvanlar Eşini Bulma Oyunu Oyna Hayvanlar Eşini Bulma

Hayvanlar Eşini Bulma Oyunu Oyna

Maşa ve Ayı Hafıza Oyunu Oyna Maşa ve Ayı Hafıza

Maşa ve Ayı Hafıza Oyunu Oyna

Mahjong Hayvanları Oyunu Oyna Mahjong Hayvanları

Mahjong Hayvanları Oyunu Oyna

Geleceğin Arabası Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna Geleceğin Arabası Gizli Yıldızlar

Geleceğin Arabası Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna

Mahjong Topları Oyunu Oyna Mahjong Topları

Mahjong Topları Oyunu Oyna

Taze Meyveli Mahjong Oyunu Oyna Taze Meyveli Mahjong

Taze Meyveli Mahjong Oyunu Oyna

Parçaları Eşle Oyunu Oyna Parçaları Eşle

Çeşitli şekillerde desen içeren blokları çifter çifter eşleştirip patlatmalısınız.

Farklı Boyut Mahjong Oyunu Oyna Farklı Boyut Mahjong

Aynı hayvan resimlerine sahip karoları bulmanız ve eşleştirmeniz gerekiyor. Normal mahjong'un aksine, oyun farklı şekil ve boyutlarda karolara sahiptir. Farklı boyutlardaki karoları kendi aralarında birleştirmek mümkündür, ana şey üzerlerinde aynı hayvanların temsil edildiği. Tüm oyun alanını temizlemek ve 40 hayvanı esaretten kurtarmak için aynı hayvanlara sahip fayansları bulun. İpuçlarını kullanabilir ve oyun alanındaki karoları karıştırabilirsiniz.

Mahjong Karanlık Boyut Oyunu Oyna Mahjong Karanlık Boyut

Mahjong Karanlık Boyut Oyunu Oyna

Prenses Deniz Kızı - Ökse Otu Öpücüğü Oyunu Oyna Prenses Deniz Kızı - Ökse Otu Öpücüğü

Prenses Deniz Kızı - Ökse Otu Öpücüğü Oyunu Oyna

Dünya Bayrakları Hafıza Oyunu Oyna Dünya Bayrakları Hafıza

Dünya Bayrakları Hafıza Oyunu Oyna

Chloe Nikah Töreni Oyunu Oyna Chloe Nikah Töreni

Bugün Chloe'nin düğün günü ve çok mutlu! Ona katılalım ve en güzel gelinlik, aksesuar, ayakkabı ve duvak seçmesine yardım edelim. Onu çarpıcı görünmesini sağladıktan sonra, tören odasını dekore etme zamanı. Tüm oda için harika çiçek aranjmanları, kokulu mumlar ve harika renkler seçin. Etkinlik harika olacak. Eğlenin!

Kedi Fare Kapışması Oyunu Oyna Kedi Fare Kapışması

Arkadaşınızla veya bilgisayara karşı oynayabileceğiniz sıra tabanlı eğlenceli oyunda, açı ve gücünü ayarlayarak fırlatacağınız şeylerle rakibinizi vurmalısınız. Fareye basılı tutarak gücü ayarlayabilirsiniz. Karakterlerin hemen altındaki düğmeler çift atış ve sağlık gibi ek avantaj veya özellikler sağlar.

Soğuk İçecekler Hafıza Oyunu Oyna Soğuk İçecekler Hafıza

Soğuk İçecekler Hafıza Oyunu Oyna

Ruhlar Alemi Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna Ruhlar Alemi Gizli Yıldızlar

Ruhlar Alemi Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna

Hayvan Eşleme Oyunu Oyna Hayvan Eşleme

Hayvan Eşleme Oyunu Oyna

Şeker Mahjong Oyunu Oyna Şeker Mahjong

Şeker Mahjong Oyunu Oyna

Mahjong Klasik Oyunu Oyna Mahjong Klasik

Mahjong Klasik Oyunu Oyna

Kampçı Mahjong Oyunu Oyna Kampçı Mahjong

İsviçre çakısı, pusula, çadır, termos, el feneri, harita, dürbün, çekiç vb. gibi kamp malzemelerinin çiftini bulmalısınız.

Matematik Hafıza Oyunu Oyna Matematik Hafıza

Bu, oyuncunun matematik işlemlerine (toplama, çıkarma, çarpma, bölme) göre 16 kartla çiftleri eşleştirmesi gereken bir hafıza oyunudur. Fare ve dokunmatik ekran

Koronavirüs Gizli Yıldızlar Oyunu Oyna Koronavirüs Gizli Yıldızlar

Koronavirüs temalı resimlerde saklanmış gizli yıldızları bulmalısınız.

Minecraft Resim Hafıza Oyunu Oyna Minecraft Resim Hafıza

Minecraft Resim Hafıza Oyunu Oyna

Nakliyat Mahjong Oyunu Oyna Nakliyat Mahjong

Nakliyat Mahjong Oyunu Oyna

Onet Klasik Bağlantıları Oyunu Oyna Onet Klasik Bağlantıları

Süre dolmadan önce tüm kiremitlerin eşini bulup alanı temizlemelisiniz.

Bisiklet Yarışı 3D Oyunu Oyna Bisiklet Yarışı 3D

Bisikletinizle çeşitli hava şartlarında tek ve çift yönlü trafikte ve zamana karşı yarışabilirsiniz. Ayrıca sürat motoru yavaşladığında patlayan bomba ile hız tuzağı yarışına katılabilirsiniz.

Hız Şeridi Öfkesi Oyunu Oyna Hız Şeridi Öfkesi

Arabanızla yağmurlu veya güneşli hava şartlarında diğer araçları sollayarak, aralarından makas atıp geçerek, ters yöne girerek, mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni araba alabilir ve çöl veya gece haritalarını açabilirsiniz.

Çocuklar İçin Oyunu Oyna Çocuklar İçin

Balon patlatma, hafıza ve şekil yerleştirme mini oyunlarından oluşan bir paket oyun.

Reklam
Yıkıcı Top
Yıkıcı Top
Çaylak Meşalesi 2D
Çaylak Meşalesi 2D
Mutfak Mahjong
Mutfak Mahjong
Pandajong Soliter
Pandajong Soliter
Gelin Damat Giydir
Gelin Damat Giydir
Taze Meyveli Mahjong
Taze Meyveli Mahjong
4x4 ATV Trafikte
4x4 ATV Trafikte
Hayvan Eşleme
Hayvan Eşleme

Ücretsiz Çevrimiçi Çift Oyunları

Çift Tabanca, Çift Birleştirme, Çift Tırnak ve Çift Boyama gibi alt kategorileri de içeren en iyi çift oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin çift oyununu oyna! E-Çift Tarzı Değişim, Yolcu Gemisi Hafıza, Hazine Adası, Okul Mahjong ve Hayatta Kalanlar 3 gibi en çok oynanan çift oyunlarını oynayabilirsiniz.
Çift Oyunları kategorisindeki yüzlerce çift oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Çift Kanat, Çift Silah, Çift Atış, Çift Zıplama, Çift Bulma, Çift Giydirme, Çift Eşleştirme, Çift Ok

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Sonic Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Subway Surf Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.