Çiftlik Oyunları

Koyun Ağılı Oyunu Oyna Koyun Ağılı

Koyunu besleyin, yemleyin, bakımını yapın, suyunu verin, kırpıp yünlerini alın, yünleri yıkayın, güneşte kurutun, ot toplayın, yünleri iplikçiye götürüp eğirtin, ipleri boyamaya götürün, koyuna dönün, sütünü sağın, sütü ve koyunu pazara götürüp satın ve koyun yemi alın! . . ve ilk gün bitti! . . Sonraki günlerde de sayısı artan koyunların bakımını yapmalısınız.

Çiftçi Uzaylılara Karşı Oyunu Oyna Çiftçi Uzaylılara Karşı

Uzaylılar çiftliğinize saldırdı! Bir savaş topu al ve git - ineği koru! Bu oyun için bir stratejiye ihtiyacınız olacak! Toplardan ateş et ve uzaylıları yok et. Saldırıdan kurtulun ve ineği koruyun. Ancak uzaylılar çok kurnazdır ve ineği çalmak için kurnazca stratejiler geliştirirler. Yabancı işgalcilerin durması çok zor olduğu için kendinizi ciddi şekilde silahlandırmanız gerekecek! Dinamik dövüşler düzenleyin ve tüm uzaylıları yok edin. Oyunun amacı çiftliğinize gelen tüm uzaylıları yok etmektir. Herkesi olabildiğince hızlı vur! Yeterince hızlı değilseniz ve düşmanlar ineği ekrandan çıkarırsa kaybedersiniz! PC kontrolleri: Onları vurmak için düşmanlara tıklayın. Mobil kontroller: Onları vurmak için düşmanlara dokunun.

Süper Tavuk Uçuşu Oyunu Oyna Süper Tavuk Uçuşu

Küçük tavuğun uçmasına ve tüm çiftliği fethetmesine yardım edin. En sevdiğiniz silahı seçin ve tavuğunuza vurup fırlatarak, bin milin üzerinde uçun çiftlikte ve gücü artırmak için birçok küçük hayvana karşı zıplayın. Doğru yerde zıplamak ve daha fazla hız kazanmak için yeteneklerinizi kullanın, ancak küçük tavuk merminizi yok edecek tehlikeli nesnelere dikkat edin. Tekme gücünüzü, uçma hızınızı, hemen çıkma oranınızı ve direncinizi artırmak için para toplayın ve dükkana gidin. Talimatlar: Tavuğu olabildiğince uzağa fırlatmak için fareyi kullanın veya mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Doodle Farm Oyunu Oyna Doodle Farm

Doodle Farm brings cute animals that you can use to breed and create new animals on your Farm. Do you know how to create a dog or a tiger? Which two animals put together can create a third one as a result? Does Cat + Dog = Tiger? Or does Duck + Herring = Penguin? You will find these answers and more as you mix and match creatures to build an entire animal kingdom, starting with just four creatures.

Enseye Şaplak Oyunu Oyna Enseye Şaplak

Basit bir 3 boyutlu kaçış oyunu olan Enseye Şaplak, her seviyede pistteki tuzaklardan kaçınırken, mümkün olduğu kadar çok renkli çöp adama tokadı basmak ve bitiş çizgisine ulaşmanızı gerektirir. Bitiş çizgisini geçtikten sonra, yüksek puanlar almak için turuncu bir çöp adama çarpabilirsin! Sakin olun ve iyi eğlenceler! Sola ve sağa hareket etmek için kaydırın

Tren Çeken Traktör Oyunu Oyna Tren Çeken Traktör

Tren Çeken Traktör Oyunu Oyna

Köy İşleri 2023 Oyunu Oyna Köy İşleri 2023

Farming Missions 2023 oyunu ile bu kez simülatör macerası, çeşitli tarım ve ağır iş makinelerinin bulunduğu kocaman bir köyde başlıyor. Oyun, ücretsiz sürüş, yarış ve görevler gibi çeşitli oyun modlarından oluşur. Oyunun hemen hemen her modunu hem tek kişilik modda hem de iki kişilik modda oynayabilirsiniz. Görev modu, ağır iş makineleriyle görev taşımak gibi eğlenceli görevlerden oluşuyor. Yarış modunda iş makineleri arasında bir yarışa katılacaksınız ve bitiş çizgisine rakiplerinizden önce varmaya çalışacaksınız. Oyun modunu seçin ve çeşitli araçlarla devasa Tarım kasabasında oynamaya başlayın! Oyuncu 1: Taşı: "W,A,S,D" El freni: "BOŞLUK" Geriye bakın: "T" Kamerayı değiştir: "C" Sıfırla: "R" Oyuncu 2: Taşı: "OK TUŞLARI" El freni: "P" Geriye bakın: "L" Kamerayı değiştir: "K" Sıfırla: "U"

Traktörle Yük Taşıma Oyunu Oyna Traktörle Yük Taşıma

Traktörle Yük Taşıma Oyunu Oyna

Tarım Köyü Oyunu Oyna Tarım Köyü

Tarım Köyü Oyunu Oyna

Kızgın Babadan Kaçış Oyunu Oyna Kızgın Babadan Kaçış

Genç kahramanımız kendisine küsen nişanlısından af dilemeye gittiği sırada kızın tarladan dönen babasına yakalanırlar. Aniden hiddetlenen babayı ikna çabaları boş çıktığı için şu anda yapılması gereken tek şey kaçmak! ! ! Köy yolundaki saman balyaları, tarla çitleri ve tabelalar gibi engellerin altından veya üstünden atlayarak kızgın babadan mümkün olduğu kadar kaçmalısınız.

Oduncu Köyü Oyunu Oyna Oduncu Köyü

Bu eğlenceli boş iş adamı oyununda bir adada bir ev inşa etmek için ağaçları kesin, odun toplayın! Baltanı al ve dünyayı keşfetmeye git! Harika binalar inşa etmek için kalabalık ekibinize yeni oduncular ekleyin. Kalabalıkla koş ve ağaçları kes. Kocaman bir dünyayı keşfediyorum. Güzel şehirler inşa edin ve yeni adalar keşfedin! Hazır! Ayarlamak! Doğrayın ve Yapın! Ekran boyunca kaydırın veya hareket etmek için WASD'yi kullanın Ağaçları kesin ve inşa edin! Diğer 3 boyutlu çöp adam oyunları gibi, Join Lumberjack de tek parmakla oynanabilir! Otomatik doğrama ve oluşturma mekanizması sayesinde süper basit bir kontrole sahiptir ve hızlı tempoludur. Telefonunuzu seçin, oyunu başlatın, ağaçları kesin, kalabalığınızı pompalayın ve harika binalar inşa edin!

Çiftçi Kapışması Oyunu Oyna Çiftçi Kapışması

Çiftçiler arasındaki meydan okuma, iki kişilik oyun modunda Farmer Challenge Party oyunuyla başlıyor! Bu savaş dört bölümden oluşuyor: tavuk seçme mücadelesi, bitki ve hasat, sebze savaşları ve balıkçılık. Bu bölümlerin her birinde rakibinizden daha yüksek puan almanız gerekecek. Oyuncu 1: Taşı: "W,A,S,D" İşlem: "S" Oyuncu 2: Taşı: "OK TUŞLARI" Eylem: "AŞAĞI OK"

Solitaire Mahjong Çiftliği Oyunu Oyna Solitaire Mahjong Çiftliği

Solitaire Mahjong Farm, klasik solitaire mahjong'u bir sonraki seviyeye taşıyor. Solitaire mahjong oyununu güzel şekerlerle birleştirir. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok bulmaca keşfedersiniz! Kaç puan alabilirsin? Oyunun amacı, eşleşen iki taşı birleştirerek tahtadaki tüm taşları kaldırmaktır. Eşleştirmek için aynı şekeri gösteren, en az bir tarafı boş olan ve başka bir taşla örtülmemiş iki taşa tıklayın. Tüm karoları ne kadar hızlı temizlemeyi başarırsanız, puanınız o kadar yüksek olur. Tüm tahtayı temizlemeyi başarırsanız, şansınızı deneyebilir ve yeni bir bulmaca keşfedebilirsiniz. Yeni bulmacalar rastgele karıştırılır, bu yüzden şansınızı deneyin ve her gün yeni bulmacalar keşfedin!

Çiftçilik Simülatörü Oyunu Oyna Çiftçilik Simülatörü

Çiftçilik Simülatörü Oyunu Oyna

Bebek Hazel - Çiftlik Turu Oyunu Oyna Bebek Hazel - Çiftlik Turu

Bu sefer Hazel amcasının çiftliğinde var. Hayvanları seviyor ve çiftlikte çalışmak. Çiftlikte zevk Hazel Yardım ve Sam Amca yardım bu oyunu oynamak.

Kurabiye Tıklama Oyunu Oyna Kurabiye Tıklama

Kurabiye Tıklama Oyunu Oyna

Tavuk Vurma Oyunu Oyna Tavuk Vurma

Tavuk Vurma Oyunu Oyna

Silahlar ve Büyü Oyunu Oyna Silahlar ve Büyü

Başka bir boyuta açılan portal açık. Yaratıklar çıkıyor. Çiftliğinizi davetsiz misafirlerden koruyun. Mevcut tüm kaynakları kullanın: kuleler, barikatlar kurun, tuzaklar kurun, yardım çağırın, taktiklerinizi değiştirin. WASD = taşı Fare - etrafa bakın E = inşa et / yükselt / etkileşime geç Sol fare tuşu = ateş et Sol shift = koşma

Tek Boynuzlu Midilli Oyunu Oyna Tek Boynuzlu Midilli

Peri prensesinin atı tek boynuzlu midilliyi iyi temizleyip tüm bakımlarını yapmalısınız.

Kafa Topu 2023 Oyunu Oyna Kafa Topu 2023

Oyuncunuzu seçin ve arkadaşınıza veya bilgisayarınıza karşı yüksek tempolu futbol oyunları oynayın. Burada hem hücumdan hem de savunmadan sorumlusunuz. Zıpla, tekmele. Bir meydan okuma arıyorsanız, turnuvalara da kayıt olabilirsiniz. Devam edin ve turnuvayı kazanmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayana kadar pratik yapın! Oynayın ve eğlenin! Hareket etmek için klavyenizin ok tuşlarını ve tekme atmak için X, Z Düğmelerini kullanın

Mutlu Çiftlik Mahjong Oyunu Oyna Mutlu Çiftlik Mahjong

Bu güzel oyunda bahçenizdeki meyve ve sebzeleri toplamanız gerekiyor. Onları seçmek kolaydır, sadece 2 çift aynı karoyu bulun ve üzerlerine tıklayın. Mahjong oyunu gibi ama kırsal ve çiftlik dünyası ile daha da eğlenceli. Telaş yok, muhteşem grafikler, sevimli karakterler ve oynaması çok eğlenceli bir oyunla sadece iyi vakit geçirin. Hiç sıkılmadan oynamanıza izin verecek birçok farklı seviye ve ortam var. Meyve ve sebzeleri çiftler halinde toplayın.

Kışt Kışt Tavuk Oyunu Oyna Kışt Kışt Tavuk

Kapatılması unutulan çiftlik kapısından kaçan tavukları, tekrar çiftliğe sokmalısınız. Trafikteki araçlara ve tuzaklara dikkat edin. Altın yumurtaları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Bu Neyin Sesi? Oyunu Oyna Bu Neyin Sesi?

"Bu Neyin Sesi?" duyduğunuz sesin hangi hayvana ait olduğunu tahmin etmeniz gereken bir oyundur. Eğlenin ve kimin seslerinin olduğunu bilip bilmediğinizi görün. Dinlemek ve sesin hangi hayvan olduğunu seçmek için tıklayın.

3B Ada Yapma Oyunu Oyna 3B Ada Yapma

Hiçbir şeyi olmayan bir oduncu olmaktan, zengin spesiyaliteleri olan bir ada sahibine dönüşün. İlk başta, odun kesme ve mahsul toplama alıştırması yapmanız gerekir, daha sonra ne tür bir ev inşa edeceğinizi ve iş için kimi işe alacağınızı seçebilirsiniz, bu sefer kendiniz yapmanız gerekmez, profesyonel yöneticiler sağ eliniz olacak ve kişisel dünyanızı çevrimiçi olarak kolayca yönetebilirsiniz. Çiftlik hayatına bayılacaksın! Ada inşa Et 3D

Çiftlik Gizli Nesneler Oyunu Oyna Çiftlik Gizli Nesneler

Bu klasik bir bul ve tıkla gizli nesne oyunudur. Resimde listelenen tüm öğeleri ekranın sol tarafında bulmanız gerekiyor. Bonus puanları almak için süre dolmadan seviyeyi tamamlayın. Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

GooseGame.io Oyunu Oyna GooseGame.io

GooseGame.io Oyunu Oyna

Büyük Portakal Çiftliği Oyunu Oyna Büyük Portakal Çiftliği

Portakal Çiftliği klasik kabarcık vurucu Turuncu Kabarcıklar büyük devamıdır. Kendi çiftlik, tarla, portakal, bitki yeni ağaçlar oluşturmak ve gerçek turuncu bir çiftçi olmak için hasat satmak.

Sadece Çiftlik Oyunu Oyna Sadece Çiftlik

Bir çiftçi olarak kendinizi deneyin! Kırsal yaşamın romantizmini tatmak ister misiniz? Koyun al ve yetiştir, yün sat, yeni ırklar üret. Hayallerinizdeki meraları yaratın! Oyunda sizi neler bekliyor? - Tamamlamak için heyecan verici görevler ve bonuslarla birçok seviye; - Sevimli ve komik koyun, sevgiyle çizilmiş; - Yoğun oynanış; - Nazik ve rahat oyun dünyası; - Deneyimi kaydetme yeteneği; - Basit kontroller; - Parlak grafikler. Koyun satın alın, büyütün, ticaret yapın, yün satın, tavuk yumurtası toplayın ve hayallerinizdeki meraları yaratın! Bir çiftçi olarak kendinizi deneyin

Gerçekçi Traktör Simülatörü Oyunu Oyna Gerçekçi Traktör Simülatörü

Gerçekçi Traktör Simülatörü Oyunu Oyna

Karikatür Traktörler Oyunu Oyna Karikatür Traktörler

Karikatür Traktörler Oyunu Oyna

Koyun Shaun - Kaşıktaki Civciv Oyunu Oyna Koyun Shaun - Kaşıktaki Civciv

Kaşıkla tuttuğunuz yumurta veya civcivi havaya atarak yıldızları toplamalısınız. Havaya attığınız civcivi mutlaka tekrar yakalamalısınız. Çamur birikintileri sizi yavaşlatır.

Tavuk Çiftliği Oyunu Oyna Tavuk Çiftliği

Tavuk Çiftliği Oyunu Oyna

Koyun Shaun - Ufodan Kaçış Oyunu Oyna Koyun Shaun - Ufodan Kaçış

Karşınıza çıkan engellerin üstünden atlayarak uçan daireden kaçabildiğiniz kadar kaçmalısınız.

Traktör Park Etme 3D Oyunu Oyna Traktör Park Etme 3D

Traktörünüzü bir yere çarpmadan, bahçelerin ve tarlaların arasındaki engelleri aşarak en kısa sürede işaretli park yerine park etmelisiniz. Gerektiğinde önce römorku almanız gerekir.

Vejetaryen Eşleştirme Oyunu Oyna Vejetaryen Eşleştirme

Soğan, biber, domates, patlıcan, karnabahar gibi sebzelerden en üç tanesini bitişik konuma getirerek patlatmalısınız.

Kuduruk Tavuk Avı Oyunu Oyna Kuduruk Tavuk Avı

Enfekte olup sağa sola kaçışmaya başlayan kuduruk tavukları tabancanızla vurmalısınız.

Şeker Çiftliği Oyunu Oyna Şeker Çiftliği

Şeker Çiftliği Oyunu Oyna

Kargaları Vur Oyunu Oyna Kargaları Vur

Çiftliğe dadanan tüm kargaları tabancanız ile vurmalısınız.

Koyun Dövüşü Oyunu Oyna Koyun Dövüşü

Çok oyunculu oyunda beş farklı güzergahtan göndereceğiniz kuzu, koyun ve koçlarla rakibiniz otlarını bitirmelisiniz! . .

Hayvanlar Hafıza Oyunu Oyna Hayvanlar Hafıza

Hayvanlar Hafıza Oyunu Oyna

Tarım Simülatörü 2 Oyunu Oyna Tarım Simülatörü 2

Tarım Simülatörü 2 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 81 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 81

Maymun Sevindir 81 Oyunu Oyna

Koyun ve Koyun Oyunu Oyna Koyun ve Koyun

Herkes eleme oyunu oynuyor. İnsanların yalnızca %0,1'inin günlük mücadelenin ikinci seviyesini geçebileceği söyleniyor! Yatmadan önce bir meydan okuma, duramazsınız! Günlük zorluklara ek olarak, kolay ve sıkıştırılmamış klasik bir seviye modumuz ve rastgele elememiz de var. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde oyun oynayın ve beyin fırtınası yarışması yapın! - 3 özdeş nesneyi eşleştirin! Nesneler tamamen ortadan kaldırılana ve işiniz bitene kadar 3 aynı nesneyi bulun ve dokunun! - Çok sayıda nesne olduğunda zorluk artacaktır ve aynı nesneleri bulmak o kadar kolay değildir. - Tabii ki, aksesuarların doğru kullanımı, seviyeyi daha hızlı geçmenizi sağlayabilir! Öğeleri ayırt etmek zor olsa da, daha sorunsuz ilerlemenize yardımcı olması için aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Hiper Çöp Adam Oyunu Oyna Hiper Çöp Adam

Hiper Çöp Adam ile süper çöp adam savaşı sizi bekliyor. Kılıcı kullanabilen süper kahraman ile düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Tek parmakla oynanabilen bu oyunda çöp adam karakterini kontrol ediyorsunuz ve düşmanları vurarak yok etmeye çalışıyorsunuz. HyperDoll ile heyecan verici çöp adam savaşını deneyimlemek ister misiniz? PC : Fare ile kaydırarak yön verin. Mobil : Parmağınızla kaydırarak yön verin.

Sarı Traktör Oyunu Oyna Sarı Traktör

Engebeli köy yolunda römorktaki hayvanları düşürmeden tüm yıldızları toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

İhanet Çitfliği Oyunu Oyna İhanet Çitfliği

Çiftliğin çevresinde bulunan yiyeceklerle ailenizi büyütün ve rakip sahtekarlara karşı avantaj elde edin. Zırh bonusu, hız bonusu ve ekstra sahtekar bonusu ile güçlenebilirsiniz. Günlük bonuslar, başarılar ve birçok sürpriz ile karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca her oyun sonunda kazanacağınız paralar ile mağaza menüsünden karakterinizi geliştirebilirsiniz. 15 farklı karakter ve geliştirilebilir karakter yapısı ile Impostor Farm oyununu hemen deneyin! Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Kisan Akıllı Çiftçi Oyunu Oyna Kisan Akıllı Çiftçi

Kisan Akıllı Çiftçi Oyunu Oyna

Mutlu Çiftlik Hasat Patlatma Oyunu Oyna Mutlu Çiftlik Hasat Patlatma

Bir çiftçi olarak hareket ediyorsunuz ve amacınız sebze bahçesindeki tüm meyve ve sebzeleri toplamak. Domates, mantar, patates, fındık, havuç, soğan ve daha eğlenceli meyve ve sebzeler yüzlerce seviyede hasat edilecek. Zorluk ve zorluk arttıkça, arayışınızda size yardımcı olacak bonuslar ve ekstralar alacaksınız. Tüm bu hayvanlar, ateşli karakterler, muhteşem meyve ve sebzelerle oyunun atmosferi çok çılgın. hasatınızı almak için topları parsellere vurun.

The Bonfire - Forsaken Lands Oyunu Oyna The Bonfire - Forsaken Lands

Yerleşiminizi karlı bir kampta kurun ve geceleri canavar saldırılarından kurtulmak için işçileri ve kaynakları yönetin. Yavaş yavaş, yeni medeniyetleri keşfedip onlarla ticaret yapacak ve eskilerin sırlarını keşfedecek gelişmiş bina ve işçilik seçeneklerine erişeceksiniz. Kamerayı hareket ettirmek için tıklayın ve sürükleyin Oyun oynamak için düğmelere tıklayın

Çim Biçme Makinesi Bulmacası Oyunu Oyna Çim Biçme Makinesi Bulmacası

Bir çim biçme makinesinin yardımıyla çimlerdeki tüm çimleri biçmeniz gerekir. Çimenliğin her bölümü yalnızca bir kez ziyaret edilebilir. Çimleri biçmek için çim biçme makinesinden yatay veya dikey ise çimin boş bir alanına tıklayın. Çim biçme makinesini geri taşımak için önceden biçilmiş alana tıklayın.

Reklam
Otomatik Çiftlik
Otomatik Çiftlik
The Bonfire - Forsaken Lands
The Bonfire - Forsaken Lands
Mutlu Çiftlik Hasat Patlatma
Mutlu Çiftlik Hasat Patlatma
Bu Neyin Sesi?
Bu Neyin Sesi?
Koyun Eşleştirme
Koyun Eşleştirme
Sevimli Hayvanlar Boyama
Sevimli Hayvanlar Boyama
Çiftlik Evi Yetiştiriciliği
Çiftlik Evi Yetiştiriciliği
Köyde Futbol
Köyde Futbol

Ücretsiz Çevrimiçi Çiftlik Oyunları

Büyük Çiftlik, Çiftlik Koruma ve Çılgın Çiftlik gibi alt kategorileri de içeren en iyi çiftlik oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin çiftlik oyununu oyna! Clara Çiçek Yetiştiriciliği, Baba Tavşan, Arkadaşla Birlikte Yap ve Su Saldırısı 2 gibi en çok oynanan çiftlik oyunlarını oynayabilir veya Çiftçi Uzaylılara Karşı gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz.
Çiftlik Oyunları kategorisindeki yüzlerce çiftlik oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Adem Ve Havva Oyunları Altın Avcısı Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Oyunları Balon Oyunları Basketbol Oyunları Batman Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Çiftlik Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Dövüş Oyunları Eğlenceli Oyunlar Erkek Oyunları Eski Oyunlar Eşleştirme Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giydirme Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kaçış Oyunları Kafa Topu Oyunları Kale Oyunları Kedi Oyunları Kiz10 Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mario Oyunları Örümcek Adam Oyunları Pacman Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Refleks Oyunları Rekor Oyunları Renk Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Subway Surf Oyunları Tavuk Oyunları Temizlik Oyunları Tır Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Türkçe Oyunlar Yol Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2023 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.