Çizgi Film Oyunları

Yengeç ve Balık Oyunu Oyna Yengeç ve Balık

Basit ve bağımlılık yapan bir fizik bulmacası. Özgür balıklar ve arkadaşlarınızla rekabet edin, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok kazanma şansı! Okyanusu kurtarma fırsatını kaybetme! Kaldırmak için Yengeç'in üzerinde durduğu bloklara tıklayın. Dengeni koru! Balıklara ulaşmak ve hepsini serbest bırakmak önemlidir!

Mr. Bean Arabası Fark Bulma Oyunu Oyna Mr. Bean Arabası Fark Bulma

Mr. Bean Arabası Fark Bulma Oyunu Oyna

Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa

Zombi Operasyonu 10 Hapisten Kaçış bölümü henüz bitmedi! Hapishanenin gizli bölümünden kahramanlara yeni bir çağrı geldi. . . Kargaşa bölümünde macera kaldığı yerden devam ediyor. Farklı zombiler ve patronlar, insanlığı tuzaklar ve silahlarla tehdit ediyor. Hemen göreve başlamalı ve 20 farklı seviyede savaşmalısın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "Yön tuşları" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Zombi Operasyonu 10 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 10

Zombi Operasyonu, Hapisten Kaçma bölümü ile devam ediyor! Yeraltı hapishanesi zombiler tarafından ele geçirildi ve rehineleri kurtarmalısın, ayrıca yaralılara da yardım etmelisin. Zombie Mission'ın yeni genişletilmiş versiyonu ile 30 SEVİYEDE savaşmak zorundasın! Farklı seviyelerde 7 farklı patron olacak. En güçlü boss elbette son bölümde seni bekliyor! Seviyeleri geçtikçe kazandığınız paralarla silah satın almayı ve yükseltmeyi unutmayın! 1. Oyuncu: Hareket: "W,A,S,D" Vurma: "F" El bombası: "G" Zıpla: "W"(Duvarda yürü) Silah değiştir: "Q-E" 2. Oyuncu: Hareket: "OK TUŞLARI" Vurma: "L" El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "O-P"

Zombi Operasyonu 3 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 3

Zombi Operasyonu destanı serinin 3. oyunuyla devam ediyor. İnsanlık için çeşitli alanlara bulaşan zombilerden önemli bilgiler içeren rehineleri ve veri disklerini kaydetmeniz gerekir. Akıllı zombiler tarafından kurulan tuzakların farkında olun. Bulmacaları çözmek ve düşmanları ortadan kaldırmak için arkadaşlarınızla işbirliği yapmalısınız! 1. Oyuncu WASD : Hareket F : Ateş etme Q : Silah değiştirme 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Ateş etme Q : Silah değiştirme G : El bombası

Zombi Operasyonu 11 Oyunu Oyna Zombi Operasyonu 11

Zombi Operasyonu 11, su altı dünyası ile devam ediyor. Zombiler denizleri istila etti ve deniz canlıları zombiye dönüştü. 11. Seviyede yeni mekanikler, yeni karakterler ve araçlar yer alıyor! Tamamen yeni bir maceraya başlıyorsunuz. . . NASIL OYNANIR? OYUNCU 1 Taşı: "W,A,S,D" Hit: "C" Mega Hit: "C Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın" El bombası: "V" Zıplama: "W"(Duvarda Yürüme / Yüzme ) Silah değiştir: "Q-E" Özel Saldırı: "Q+E" (Çubuk dolduğunda) OYUNCU 2 Taşı: OK TUŞLARI Vuruş: L Mega Hit: L Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın El bombası: K Zıpla: YUKARI OK TUŞU (Duvarda Yürü / Yukarı Yüzerek ) Silah değiştir: O-P Özel Saldırı: O+P (Çubuk dolduğunda) Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerdeki tanıtım videosunu W simgesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken Normal modda başlamanızı öneririz.

Kahramanlar Süper Kötülere Karşı Oyunu Oyna Kahramanlar Süper Kötülere Karşı

Kahramanları birleştirin, hazineleri toplayın, düşmanları yenin! . . Kahramanların üzerlerindeki seviye numarasına göre mümkün olduğu kadar düşmanı yenmelisiniz. Kahramanları birleştirerek seviyeyi arttırabilirsiniz.

Anna Motor Kazası Oyunu Oyna Anna Motor Kazası

Motor kazası sonucu bacakları yara bere içinde kalan prenses Anna'yı muayene ve tedavi etmelisiniz.

Ben 10 Atlama Oyunu Oyna Ben 10 Atlama

Ben 10 ile buluttan buluta atlayıp helikopterlere çarpmadan altınları toplayıp mümkün olduğu kadar yükseğe çıkmalısınız.

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna Barbie Bebek Modası

Barbie Bebek Modası Oyunu Oyna

Hamile Buz Prensesin Bakımı Oyunu Oyna Hamile Buz Prensesin Bakımı

Hamile Buz Prensesin Bakımı Oyunu Oyna

Hortlak Kalesi 4 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 4

Hortlak Kalesi 4 yeni savunma ile devam ediyor. Savunma bu sefer daha zor çünkü zombiler artık her iki yönden de saldırıyor. Ancak daha güçlü yeni silahlar, bonuslar ve oyuna katılan 4. oyuncu var. Kaleniz düşmeden önce dalgalar halinde gelen zombileri durdurmalısınız. Oyunu ilk kez oynuyorsanız, zorluk modunda "Normal" seçeneğini seçin. İster 1 Oyuncu, ister 2-3-4 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 12 dalgada hayatta kalabilirseniz oyunu kazanırsınız! 1. Oyuncu: Hareket : "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Hareket : "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Hareket : "Y,G,H,J" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Oyuncu 4: (sayısal tuş takımından. ) Hareket : "1,2,3,5" Tabanca Değiştir: "4" Giriş/çıkış Üssü: "6" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Mini Araba Yarışı Oyunu Oyna Mini Araba Yarışı

Rakiplerinizden önce turları tamamlayıp bitişe ulaşmalısınız. 1. Oyuncu : Yön tuşları 2. Oyuncu : ESDF tuşları

Buz Prensesi Estetik Ameliyatı Oyunu Oyna Buz Prensesi Estetik Ameliyatı

Buz Prensesi Estetik Ameliyatı Oyunu Oyna

Hamile Anna ve Bebek Bakımı Oyunu Oyna Hamile Anna ve Bebek Bakımı

Hamile Anna ve Bebek Bakımı Oyunu Oyna

Hayvanları Eşle ve Kurtar Oyunu Oyna Hayvanları Eşle ve Kurtar

Aşağıda büyüyen alevleri söndürmeleri için hayvanları eşleştirip göndererek ormanı ve hayvanları kurtarın.

Şirinler - Köy Temizliği Oyunu Oyna Şirinler - Köy Temizliği

Şakacı şirin çok aptalca bir şey yaptı. Sarı ve kırmızı sarılı hediye kutularından biri Şirinler Köyü'nde patladı. Bütün evler ve Şirin'in eşyaları kir ve isle kaplıdır. Şirinlerin köylerini temizlemesine yardım edecek misin? Farenizle tıklayın ve sürükleyin veya ekrana dokunun.

Prenses Moda Salonu Oyunu Oyna Prenses Moda Salonu

Prenses Moda Salonu Oyunu Oyna

Süper Kahraman Arena Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena

Marvel ve DC evreninin süper kahramanları ile çıktığınız arenada süper kötü rakiplerinize karşı savaşarak zaferler kazanın! . . Seviye atladığınızda kahramanınız değişebilir.

Hortlak Kalesi 3 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 3

Hortlak Kalesi mücadelesi üçüncü bölümüyle devam ediyor! Yeni bölümde dalga dalga gelen zombiler çok daha güçlü! Bu yüzden oyunu 2 veya 3 kişilik modlarda oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyunu 1 oyuncu modunda oynuyorsanız, yeni eklenen medic karakterlere vurmayın ve onlardan destek alın! Bu sayede üssünüz daha uzun süre hayatta kalabilecektir. Yeni eklenen örümcek ağı savunma sistemini de kullanmayı unutmayın. Toplamda 10 dalgada hayatta kalabilirsen oyunu kazanırsın! 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Taşı: "Y,G,H,L" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "MOUSE" kullanın.

Süper Kahraman Arena 2 Oyunu Oyna Süper Kahraman Arena 2

Yeni kullanıcı arayüzü tasarımı, yeni oynanış ve dört kat harita boyutu ile dünya çapında popüler olan Süper Kahramanlar oyununun devamı! ! ! Süper Kahraman Arena 2, heyecan verici bir çevrimiçi süper kahraman oyunudur. Bu sefer düşmanın silahını işgal ederek savaş alanını kaos haline getirebilirsiniz. Seviye atlamak için exp puanı toplamak için en sevdiğiniz kahramanları kullanalım ya da beceri öğelerini alarak dev veya yenilmez olabilirsiniz. Günlük ödüller ve günlük görevler, kahramanları kolayca toplamanıza yardımcı olacaktır. PC: Fareyi hareket ettirmek için hareket ettirin, saldırmak için sola tıklayın; Mobil: Sanal Tuşlara dokunun

Sevimli Kedi Boyama Oyunu Oyna Sevimli Kedi Boyama

Sevimli Kedi Boyama Kitabı her yaş için uygun eğlenceli bir boyama oyunudur. BTS Sevimli Kediler Boyama Kitabı'nı tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Resim yapmayı sever misin? Bu bir çizim oyunu, beğeneceğiniz eve inanıyorum. En sevdiğiniz fotoğrafları seçebilir ve fikirlerinize göre renklendirebilirsiniz. Hayal gücünüzün kullanın ve çizmeye başlayın.

Hamile Prenses Bakımı Oyunu Oyna Hamile Prenses Bakımı

Hamile Prenses Bakımı Oyunu Oyna

Mini Ralli Yarışı Oyunu Oyna Mini Ralli Yarışı

1. Oyuncu WASD : Hareket N : Nitro 2. Oyuncu Yön tuşları : Hareket L : Nitro

Prenses Tırnak Sanatı Oyunu Oyna Prenses Tırnak Sanatı

Prenses Tırnak Sanatı Oyunu Oyna

Prenses Yüz Boyama Oyunu Oyna Prenses Yüz Boyama

Prenses Yüz Boyama Oyunu Oyna

Futbolcu Prenses Tedavi Oyunu Oyna Futbolcu Prenses Tedavi

Maç yaparken sakatlanan prensesi muayene ve tedavi etmelisiniz.

Uğur Böceği ve Kara Kedi Makyaj Oyunu Oyna Uğur Böceği ve Kara Kedi Makyaj

Uğur Böceği ve Kara Kedi Makyaj Oyunu Oyna

Çocuk Karikatürleri Yapboz Oyunu Oyna Çocuk Karikatürleri Yapboz

Çocuk Karikatürleri Yapboz Oyunu Oyna

Prenses Cumartesi Gecesi Partisi Oyunu Oyna Prenses Cumartesi Gecesi Partisi

Elsa, Anna, Belle ve pamuk prensesi, davet edildikleri partiye hazırlamak için makyajlarını yapmalı ve onlar için elbise seçmelisiniz.

Prenses Etek Modası Oyunu Oyna Prenses Etek Modası

Prenses Etek Modası Oyunu Oyna

Küçük Prenses Dişçide Oyunu Oyna Küçük Prenses Dişçide

Küçük Prenses Dişçide Oyunu Oyna

Şirinler - Deniz Temizleme Oyunu Oyna Şirinler - Deniz Temizleme

Evi dediği tropik adayı çevreleyen okyanusu temizlerken Şirinlerden birine katılın. Gargamel ve Azrael tarafından tamamen çöpe atıldı! Sudan çıkardığınız her eşya için jeton kazanacaksınız. Bu paraları, Şirin'i daha güçlü yapacak veya ona daha fazla çöp toplamasına yardımcı olacak daha uzun bir misina verecek harika yükseltmeler için takas edebilirsiniz. Ayrıca toplaman için etrafta dolaşan değerli hazineler ve havalı çıkartmalar da var! Oltayı suya bırakmak için SOL TIKLAMA. FAREYİ HAREKET ETTİRİN Şirin, eşyaları teknesine çekerken oltayı yönlendirmek için.

Kraliyet Tarzı Prenses Düğünü Oyunu Oyna Kraliyet Tarzı Prenses Düğünü

Kraliyet Tarzı Prenses Düğünü Oyunu Oyna

Draculaura Dişçide Oyunu Oyna Draculaura Dişçide

Draculaura Dişçide Oyunu Oyna

Araba Boyama Oyunu Oyna Araba Boyama

Boyama RAMADA Arabaları her yaş için uygun boyama online oyun eğlenceli. Bu sefer senin sevdiğin gibi onları renk seni bekliyor ünlü araba dört resim var. Eğlenmek ve günlük boyama oyunları için gel.

Masha Güzelleştirme Oyunu Oyna Masha Güzelleştirme

Zaten güzel olan Masha'yı daha da güzelleştirebilirsiniz.

Kahraman Uğur Böceği Boyama Oyunu Oyna Kahraman Uğur Böceği Boyama

Kahraman Uğur Böceği karakterlerimizi boyamak için paletten en sevdiğiniz renkleri seçin. Bu boyama sayfaları gerçekten çocukların yaratıcılığını teşvik. Çizgiler içinde renk. Ayrıca görüntüyü de indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

Prenses Pank Modası Oyunu Oyna Prenses Pank Modası

Prenses Pank Modası Oyunu Oyna

Prensesin Ev Temizliği Oyunu Oyna Prensesin Ev Temizliği

Prensesin Ev Temizliği Oyunu Oyna

Karikatür Boyama Oyunu Oyna Karikatür Boyama

Karikatür Boyama Oyunu Oyna

Hortlak Kalesi 2 Oyunu Oyna Hortlak Kalesi 2

Hortlak Kalesi, serinin ikinci oyunuyla devam ediyor. Yeni oyunda zombiler daha güçlü olsa da oyun 3. oyuncuya kadar oynanabiliyor. Daha önce olduğu gibi, zombiler her dalgada daha da güçleniyor. Onları durdurmak için silahlar, taret kuleleri, mayınlar, kalkanlar ve bonuslar kullanmalısınız. İster 1 Oyuncu, ister 2-3 Oyuncu oynayın, amaç zombileri binadan uzak tutmaktır. Toplamda 10 dalgada hayatta kalabilirsen oyunu kazanırsın! 1. Oyuncu: Taşı: "W,A,S,D" Silah Değiştir: "Q" Giriş/çıkış Üssü: "E" 2. Oyuncu: Taşı: "OK TUŞLARI" Tabancayı Değiştir: ". " Giriş/çıkış Üssü: "L" Oyuncu 3: Taşı: "Y,G,H,L" Tabanca Değiştir: "T" Giriş/çıkış Üssü: "U" Not: Silahları ve Güçlendirmeleri etkinleştirmek için "Fare" kullanın.

Penguen Koşusu 3B Oyunu Oyna Penguen Koşusu 3B

Karşınıza çıkan engellere çarpmadan altınları toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Topladığınız altınlarla gözlük veya şapka alabilirsiniz.

Mr. Bean Boyama Kitabı Oyunu Oyna Mr. Bean Boyama Kitabı

Mr. Bean Boyama Kitabı Oyunu Oyna

GTA Arabalar Boyama Oyunu Oyna GTA Arabalar Boyama

GTA Arabalar Boyama ücretsiz oynayabileceğiniz bir online oyundur. Serin GTA Arabalar boyama sayfaları. Orijinal resimlerle GTA dünyasını keşfedin. Bu boyama sayfaları gerçekten çocukların yaratıcılığını teşvik. Çizgiler içinde renk. Ayrıca, boyama sayfalarını gerçek hayatta renklendirmek veya bitmiş bir resim yazdırmak için de indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

Maskeli Çocuk Boyama Oyunu Oyna Maskeli Çocuk Boyama

Maskeli Çocuk Boyama Oyunu Oyna

Frikik Oyunu Oyna Frikik

Açı ve gücünü ayarlayarak topu kaleye sokmalısınız.

Prenses Yılbaşı Partisi Oyunu Oyna Prenses Yılbaşı Partisi

Prenses Yılbaşı Partisi Oyunu Oyna

Uğur Böceği Yapboz Oyunu Oyna Uğur Böceği Yapboz

Uğur Böceği Yapboz Oyunu Oyna

Buz Prensesi Kaplıcada Oyunu Oyna Buz Prensesi Kaplıcada

Buz Prensesi Kaplıcada Oyunu Oyna

Reklam
Zombie-Mission 11
Zombie-Mission 11
Krabben & Fisch
Krabben & Fisch
Die Schlümpfe - Dorfputz
Die Schlümpfe - Dorfputz
Zombie-Mission 10 - Mehr Chaos
Zombie-Mission 10 - Mehr Chaos
Princess High Fashion Red Carpet Show
Princess High Fashion Red Carpet Show
BTS Pokemon Coloring Book
BTS Pokemon Coloring Book
Fairy Pony Caring Adventure
Fairy Pony Caring Adventure
Dynamons 2
Dynamons 2

Ücretsiz Çevrimiçi Çizgi Film Oyunları

En iyi çizgi film oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin çizgi film oyununu oyna! Zombi Operasyonu 11, Zombi Operasyonu 10, Zombi Operasyonu 10 - Kargaşa ve Zombi Operasyonu 3 gibi en çok oynanan çizgi film oyunlarını oynayabilir veya Yengeç ve Balık, Zombi Operasyonu 11, Şirinler - Köy Temizliği ve Mickey Fare ve Arkadaşları gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Çizgi ve Film kategorilerine bakabilirsiniz.
Çizgi Film Oyunları kategorisindeki yüzlerce çizgi film oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3 Kişilik Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bilardo Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Buz Oyunları Çıkış Oyunları Doktor Oyunları Eğlenceli Oyunlar Engel Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Korku Oyunları Kral Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Sevindir Oyunları Motor Oyunları Pacman Oyunları Park Etme Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Platform Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Tank Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.