Çocuklar İçin Bulmaca Oyunları

Büyük Domino Oyunu Oyna Büyük Domino

En yüksek double (double 6) olan oyuncu domino oyununa başlar. Bu domino taşına kimse sahip değilse, en güçlü çifte sahip olan oyuncu olacaktır. Sıradaki oyuncu, daha önce yerleştirilmiş domino taşının en az bir tarafına aynı sayıda puana sahip bir domino taşı yerleştirmelidir. Oyunu kazanmak için, tüm dominolarınızı ilk koyan oyuncu olmanız yeterli. Oyun bloke olabilir. Daha sonra en az puana sahip olan oyuncu kazanan ilan edilir. Her oyuncu, oyundaki katılımcı sayısına bağlı olarak 7 domino veya 6 domino alır (7, 2 oyuncu domino, 6, 3 veya 4 oyuncu domino). Dikkat! Dominolar, noktalar gizlenerek dağıtılmalıdır. Domino taşlarının geri kalanı kazma görevi görür.

Matematik Hamuru Oyunu Oyna Matematik Hamuru

Matematik Hamuru Oyunu Oyna

Farklı Boyut Mahjong Oyunu Oyna Farklı Boyut Mahjong

Aynı hayvan resimlerine sahip karoları bulmanız ve eşleştirmeniz gerekiyor. Normal mahjong'un aksine, oyun farklı şekil ve boyutlarda karolara sahiptir. Farklı boyutlardaki karoları kendi aralarında birleştirmek mümkündür, ana şey üzerlerinde aynı hayvanların temsil edildiği. Tüm oyun alanını temizlemek ve 40 hayvanı esaretten kurtarmak için aynı hayvanlara sahip fayansları bulun. İpuçlarını kullanabilir ve oyun alanındaki karoları karıştırabilirsiniz.

Sıvı Portakal Oyunu Oyna Sıvı Portakal

Soğuk meyve suyu yapmak için portakala ihtiyacınız var. Bu oyunda Sıvı Portakalları siz hazırlayacaksınız. Fare ile dilimin üzerine tıklayarak ekrandaki portakal dilimini sıkın ve tıklamayı basılı tutun ve ekranın alt kısmındaki boş bardağı doldurmaya çalışın. Camı taşarsanız, seviyeyi yeniden başlatın. İyi eğlenceler. Oyunu oynamak için farenizi kullanın veya ekrana dokunun!

3D Rubik Oyunu Oyna 3D Rubik

Bu harika 3D Rubiks ame'yi oynayın, beyninizi çalıştırın! Bir kez kırdığınızda sizi süper tatmin edecek! Başlamak için çift tıklayın, her taraftan tek bir küp üzerinde sola veya sağa kaydırabilirsiniz. Oyunu yenebilecek misin? Bu oyun tüm cihazlarda oynanabilir. Kaydırmak için farenizle oynayın

Matematik Hafıza Oyunu Oyna Matematik Hafıza

Bu, oyuncunun matematik işlemlerine (toplama, çıkarma, çarpma, bölme) göre 16 kartla çiftleri eşleştirmesi gereken bir hafıza oyunudur. Fare ve dokunmatik ekran

Maymun Sevindir 33 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 33

Maymun Sevindir 33 Oyunu Oyna

Esnek Balonlar Oyunu Oyna Esnek Balonlar

Esnek Balonlar Oyunu Oyna

Mükemmel Kesiş Oyunu Oyna Mükemmel Kesiş

Mükemmel Kesiş, 2D karikatür hayvan ve meyve modelleri içeren bir bölüm atari oyunudur. Bazıları asimetrik şekiller, diğerleri değil. Sadece onları %53 ve %47 ile kestiğinizde mevcut seviyeyi tamamlayabilirsiniz. Onları her zaman mükemmel keseceğinize sevindim!

Maymun Sevindir 295 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 295

Maymun Sevindir 295 Oyunu Oyna

Cadılar Bayramı Yapboz Mobil Oyunu Oyna Cadılar Bayramı Yapboz Mobil

Cadılar Bayramı Yapboz Mobil Oyunu Oyna

Canavar Taşıyıcı Oyunu Oyna Canavar Taşıyıcı

3 veya daha fazla benzer canavardan oluşan yatay veya dikey bir sıra oluşturmak için bir ayı sırasını yatay veya dikey olarak kaydırın. Satırları kaydırmak için fareyi veya parmak ucunu kullanın. Bu zamana bağlı oyunda kaç seviyeyi tamamlayabileceğinizi deneyin ve görün.

Sayı Birleştirme Oyunu Oyna Sayı Birleştirme

Sayı bloklarını birleştirerek 1 fazlasını elde edip blokların tepeye kadar ulaşmasını engellemelisiniz.

Kalbimiz Bir Oyunu Oyna Kalbimiz Bir

İki karakteri ayrı ayrı kontrol edeceğiniz oyunda, karakterler arasında geçiş yaparak her ikisini de portala ulaştırmalısınız. Her iki karakter için engel oluşturan ve oluşturmayan duvar ve zeminler mevcut. Yüksekten atlamanız gerektiğinde diğer karakterin üstüne çıkarak zıplayabilirsiniz. Yön tuşları : Hareket G : Karakter değiştirme

Maymun Sevindir 327 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 327

Maymun Sevindir 327 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 52 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 52

Maymun Sevindir 52 Oyunu Oyna

ABC Animal Oyunu Oyna ABC Animal

ABC Animal Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 190 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 190

Maymun Sevindir 190 Oyunu Oyna

Epik Yarış 3D Oyunu Oyna Epik Yarış 3D

Engelli koşu yarışında ekrana basılı tutarak koşabilir, bırakarak durabilirsiniz.

Gece Yarısı Yapbozu Oyunu Oyna Gece Yarısı Yapbozu

Gece Yarısı Yapbozu Oyunu Oyna

Çocuklar İçin Oyunu Oyna Çocuklar İçin

Balon patlatma, hafıza ve şekil yerleştirme mini oyunlarından oluşan bir paket oyun.

İstif Labirenti Oyunu Oyna İstif Labirenti

İstif Labirenti, ücretsiz olarak çok ilginç bir eğlence oyunudur. Oyuncular oyunda uygun rotayı seçmeli ve kaydırarak sona ulaşmak için mümkün olduğunca çok tahta toplamalıdır. Oyun, harika oyun modları, sayısız oyun seviyesi ve çeşitli labirent türleri ile içerik açısından zengindir, böylece labirent oyunlarının eğlencesinin tadını çıkarabilirsiniz! Oynamak için fare veya dokunun.

Maymun Sevindir 265 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 265

Maymun Sevindir 265 Oyunu Oyna

Zumba Mücadelesi Oyunu Oyna Zumba Mücadelesi

Zumba Mücadelesinde tüm baloncukları vurun, onları çıkarmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu bir araya getirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için sonuna ulaşmadan önce tüm baloncukları çıkarın. Zumba Challenge, zorluğu artacak 15 zorlu seviyeye sahiptir. Balonları vurmak için dokunun veya tıklayın, 3 veya daha fazla kombinasyon yapın, tüm balonları kaldırın.

Kuruş Parkuru Oyunu Oyna Kuruş Parkuru

Artık Kuruş Parkuru oyununu bilgisayarınıza indirmeden sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Seviye boyunca dağılmış paraları toplayarak para kazanmaya başlayın. Bazı matematik işlemleri yaparak paranızı artırabilirsiniz. Bölür veya çıkarırsanız, para kaybedersiniz. Bakiyeniz sıfırın altına düşerse oyun başarısız olur. Ayrıca bazen indirimler, vergiler ve birçok kaybetme/para kazanma yolu karşınıza çıkacaktır. Kuruş Parkuru oyununda dikkatli olmanız ve matematiği hızlı bir şekilde yapmanız gerekiyor. İyi oyunlar! Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın. Masaüstü için W,A,S,D veya ok tuşlarını da kullanabilirsiniz.

Zumba Okyanus Oyunu Oyna Zumba Okyanus

En popüler bulmaca oyunlarından birinde daha iyi olun. Mücevherleri vur ve her seviyede üç yıldızla tüm seviyeleri tamamlamaya çalış. Bu mücevher oyununu oynamak kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar. Fırlatmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mücevheri eşleştirin. Sonuna ulaşmadan zincirdeki tüm mücevherleri yok edin. Mevcut ve sonraki mücevher arasında geçiş yapmak için topa dokunun. Tahtayı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Maymun Sevindir 304 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 304

Maymun Sevindir 304 Oyunu Oyna

TRZ Tangram Oyunu Oyna TRZ Tangram

Form şekillerini sever misiniz? Tangram Bulmacalarını monte etmek için parçaları konumlarına sürükleyin; gerekirse onları döndürün. 39 Tangram bulmacası + Serbest Mod var! Parçaları hareket ettirmek için farenizi kullanın veya dokunun

Mahkum Çöp Adam Oyunu Oyna Mahkum Çöp Adam

Hapisten kaçan bir çöp adam hakkında heyecan verici bir oyun. Bir çöp adam yakalanır ve hapsedilir, ancak asla pes etmez ve kendini kurtarmayı planlar. Her gün, her yıl sabredin. Umut onu özgür bırakabilir. Sonunda özgürlüğün nefesini alabilir. Bloğu kesin, yere bırakın ve ormandan çıkmak için bloğa basabilirsiniz.

Balçık Yön Tayini Oyunu Oyna Balçık Yön Tayini

Balçık Okları, piksel sanatıyla yapılmış bir 2D grafik bulmaca platform oyunudur. Karakterin portala ulaşmasını sağlamak için platformları etkinleştirin veya kapatın. Ayrıca speedrun modunu kontrol edin ve en iyi zamanla sona ulaşmaya çalışın. Platformlar olarak açmak veya kapatmak için ekrana dokunun.

Among Us Uzay Yapboz Oyunu Oyna Among Us Uzay Yapboz

Among Us Uzay Yapboz, bulmaca ve yapboz oyunları türünden ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bu oyunda toplam 6 yapboz yapbozunuz var. İlkinden başlamanız, yapbozu çözmeniz ve bir sonraki resme geçmeniz gerekiyor. Her resim için üç modunuz vardır: Kolay, Orta ve Zor. Zevk ve eğlenin. Bu oyunu oynamak için fareyi kullanın.

Simon Diyorki Oyunu Oyna Simon Diyorki

Oyun bir dizi ton ve ışık oluşturur ve kullanıcının diziyi tekrarlamasını gerektirir. Kullanıcı başarılı olursa, dizi giderek daha uzun ve daha karmaşık hale gelir. Kullanıcı başarısız olduğunda oyun biter.

Kızgın Ördekler Oyunu Oyna Kızgın Ördekler

Hedeflere kuş fırlatın! Tüm binaları yıkın ve yok edin. Tüm domuzları bir kerede ortadan kaldırarak üç yıldız kazanmaya çalışın ve 15 seviyeyi de tamamlayın!

Ev Boyacısı Oyunu Oyna Ev Boyacısı

Ev Boyacısı, bağımlılık yapan eğlenceli bir arcade bulmaca oyunudur. Duvarlardaki beyaz alanı boyayın. Zaman zaman zor olabilir, bu yüzden doğru yönde boyadığınızdan emin olmalısınız. Duvarları boyamak için ok tuşlarını kullanın.

Maymun Sevindir 44 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 44

Maymun Sevindir 44 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 113 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 113

Maymun Sevindir 113 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 100 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 100

Maymun Sevindir 100 Oyunu Oyna

Balık Aşkı Oyunu Oyna Balık Aşkı

Balıkları tehlikeden, bombalardan, lavlardan ve yengeçlerden kurtarın ve balıklara sadece sevgi verin. Birbirleri olmadan yaşayamazlar. Güzel ve hoş müzik, ses efektleri, parlak ve renkli grafikler bu oyunun tüm bulmacalarında size eşlik ediyor. Maceranıza şimdi başlayın. Aşkta iyi şanslar! ! ! Ekrana dokunun.

Squid Game Yapboz Oyunu Oyna Squid Game Yapboz

Squid Game Yapboz Oyunu Oyna

Yumak Çözücü Oyunu Oyna Yumak Çözücü

Yumak Çözücü, sınırsız seviyelere sahip şirin bir bulmaca oyunudur. Tüm yumakları çözebilir misin? Kedicikler tüm seviyeleri çözmeniz için size eşlik etmeye hazır. taşımak için iplik topuna sol tıklayın ve sürükleyin, taşımak için iplik topuna dokunun ve sürükleyin

8 Bine Ulaşabilir Misin? Oyunu Oyna 8 Bine Ulaşabilir Misin?

Oyundaki amaç 3 veya daha fazla sayıyı birleştirip ikiye katlayarak 8 bine ulaşmak.

Gizli Şekerler Oyunu Oyna Gizli Şekerler

Gizli Şekerler, bir seviyedeki tüm gizli şekerlere dokunmanız gereken beceri tabanlı bir gizli nesne oyunudur. Bu oyunu kazanmak için 16 zorlu seviyeyi tamamlamanız gerekiyor. Gizli nesneleri bulmak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.

Evcil Hayvanları Eşle Oyunu Oyna Evcil Hayvanları Eşle

Evcil Hayvanları Eşle Oyunu Oyna

Kabarcık Vurucu Lüks Oyunu Oyna Kabarcık Vurucu Lüks

Kabarcık Vurucu Lüks Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 118 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 118

Maymun Sevindir 118 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 130 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 130

Maymun Sevindir 130 Oyunu Oyna

Maymun Sevindir 162 Oyunu Oyna Maymun Sevindir 162

Maymun Sevindir 162 Oyunu Oyna

Trafikte Sürüş Online Oyunu Oyna Trafikte Sürüş Online

Diğer araçlara çarpmadan altınları toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

Fizik Topu Oyunu Oyna Fizik Topu

Çizeceğiniz şekillerle topu kovaya ulaştırmalısınız.

Aşk Noktaları Oyunu Oyna Aşk Noktaları

Çizeceğiniz şekillerle noktaları birleştirmelisiniz.

Reklam
Kafa Karıştırıcı
Kafa Karıştırıcı
Sanatsal Bulmaca
Sanatsal Bulmaca
Sayıları Birleştir
Sayıları Birleştir
İstif Labirenti
İstif Labirenti
Eğlenceli Çizim Yarışı 3B
Eğlenceli Çizim Yarışı 3B
Boru Topları
Boru Topları
Mitoz Bulmaca
Mitoz Bulmaca
Zombileri Eşle
Zombileri Eşle

Ücretsiz Çevrimiçi Çocuklar İçin Bulmaca Oyunları

En iyi çocuklar için bulmaca oyunları kategorisindeki dokuz yüzden fazla oyun içinden istediğin çocuklar için bulmaca oyununu oyna! Maymun Sevindir 295, Sayı Birleştirme, Maymun Sevindir 52, Kalbimiz Bir ve Evcil Hayvanları Eşle gibi en çok oynanan çocuklar için bulmaca oyunlarını oynayabilir veya Büyük Domino, Farklı Boyut Mahjong, Sayıları Birleştir, Yağmacı Korsan Mahjong ve Sanatsal Bulmaca gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Bulmaca ve Çocuklar İçin kategorilerine bakabilirsiniz.
Çocuklar İçin Bulmaca Oyunları kategorisindeki dokuz yüzden fazla çocuklar için bulmaca oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.