Çöp Adam Oyunları

Çöp Adam Düello Arena Oyunu Oyna Çöp Adam Düello Arena

Çöp Adam Düello Savaşı, eğlenceli ve çılgın bir çöp adam savaş oyunudur! Birçok haritada gerçekçi silahlar ve fizik ile savaşabilirsiniz. Her farklı harita farklı taktikler gerektirir. Oyun 1 veya 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1: "OK TUŞLARI ve L" OYUNCU 2: "WASD ve F"

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

Okçu Çöp Adam Düello Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam Düello

Okçu Çöp Adam Düello, 1 ve 2 oyunculu oynayabileceğiniz eğlenceli bir meydan okuma oyunudur. Değişen ortamlara ve fiziğe uyum sağlayarak rakibinize isabetli oklar atmaya çalışın. Okunuzu bırakmadan önce, oklarınızın arkadaşınıza gidebilmesi için doğru açıları ve mesafeyi tahmin edin. Oyunu "1 Oyuncu", "2 Oyuncu" ve "Ölüm Maçı" modlarında oynayabilirsiniz. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. Mavi Oyuncu: "W" veya "Düğmeye dokunun" Kırmızı Oyuncu: "YUKARI OK" veya "Düğmeyi Sekme"

Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - Gölge Dövüşü

Gölge çöp adamlar amansız dövüşlerle sahnede. Yumruklarını ve tekmelerini akıllıca kullan ve rakibini yenmeye çalış. Özel vuruş çubuğunuz dolduğunda, rakibinize ateş darbesini gönderin. Çöp Adam Düello oyunu 1 ve 2 kişilik modlarda oynanabiliyor. OYUNCU 1 Hareket: "W,A,S,D" Yumruk: "F" Tekme: "G" Özel Vuruş: "R" OYUNCU 2 Hareket: "OK TUŞLARI" Yumruk: "L" Tekme: "K" Özel Vuruş: "O"

Huggy Ateş ve Su Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su

Mavi ve kırmızı çöp adam kardeşlerin macerasına hazır mısınız? Kırmızı ve mavi kardeşler anahtarı alıp kapıya ulaşmalı. İki kişi olun ve onları arkadaşınızla birlikte kapıya götürün. kapıya ulaş ve yeni seviyeye geç. Birden fazla zorlukla karşılaşacaksınız, ancak kapıya ulaşacaksınız. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Huggy Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Huggy Ateş ve Su 2

Kırmızı ve mavi Huggy ikiz kardeşlerin tehlikeli macerasına hazır mısınız? İkinci seride, karanlığın tapınağından çıkmak, onlara yardım etmek istiyorlar. Unutma, her şey su altında ve yüzme bilmiyorlar. Onları iki arkadaşınla birlikte tapınaktan çıkar. Anahtarı almak için elmasları toplamayı unutmayın. *WASD + Ok Tuşlarına Git *Çift Atlama mevcuttur *Mobil Dokunmatik Kontrol

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

Sarhoş Döner Yumruk Oyunu Oyna Sarhoş Döner Yumruk

Sarhoş Çöp Adam'ın yeni mücadelesi, dönen yumruklar başlıyor! Yumruklarınızı sallayın ve dengeli kalmaya çalışın ve enerjinizi kontrol etmeyi unutmayın! Sarhoş Döner Yumruk oyunu 1P ve 2P modlarına sahiptir. Oyunu hem PC'den hem de mobil cihazlardan oynayabilirsiniz. Oyunda 5 puana ulaşan ilk kişi maçı kazanır! OYUNCU 1: "Ok Tuşları" OYUNCU 2: "WASD" Dokunmatik ekranlarda sol ve sağ tarafları kullanabilirsiniz.

Sarhoş Boks - Nihai Dövüş Oyunu Oyna Sarhoş Boks - Nihai Dövüş

Sarhoş düello serisi Nihai Dövüş sürümüyle karşınızda. Oyuna 3 boyutlu ambiyans, iyileştirilmiş fizik ve özel vuruşlu arenalar eklendi. Dengeli bir şekilde rakibinize doğru hareket edin ve ona sağa sola yumruklar atın! Özel Vuruş çubuğunuz dolduğunda rakibinize kusmuk atabilirsiniz. Sadece doğru zamanı ve mesafeyi bekleyin ve özel vuruş düğmesine dokunun! Ayrıca Energy Bar'ınıza da dikkat edin! Enerjiniz biterse, toparlanmanız biraz zaman alacaktır. 1. Oyuncu: Taşı: "YUKARI / AŞAĞI OKLAR" Zımbalar: "SOL / SAĞ OKLAR" Özel Vuruş: "L" 2. Oyuncu: Taşı: "W,S" Zımbalar: "A,D" Özel Vuruş: "G"

Ateş ve Su Dövüş Oyunu Oyna Ateş ve Su Dövüş

Ateş ve Su Dövüş, eğlenceli ve efektlerle dolu bir aksiyon oyunudur. Parıltı efektli dövüşçünüzle rakibinize hızlı yumruklar gönderin ve hazır olduğunda Süper Yumruk'unuzu boşa harcamayın! İster ateş ister su savaşçısı seçin, önemli olan 2 raundu arka arkaya kazanmaktır. Fire vs Water Fights oyunu 1P ve 2P modlarına sahiptir. Dövüş başlasın! OYUNCU 1 Hareket: "A,D" Yumruk Atma: "W,S" Süper Yumruk: "G" OYUNCU 2 Hareket: "SOL-SAĞ OKLAR" Yumruk Atma: "YUKARI-AŞAĞI OKLAR" Süper Yumruk: "P"

Kırmızı ve Mavi Sahtekar Oyunu Oyna Kırmızı ve Mavi Sahtekar

Farklı yeteneklere sahip kırmızı ve mavi sahtekarlarla görevin, düşmanı öldürmek, takım arkadaşlarını bu şeytani organizasyondan kurtarmak ve eve güvenli bir şekilde gelmek. Yolda, lazer tuzakları, lav tuzakları, buz tuzakları gibi birçok tuzakla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. . . Kırmızı Sahtekar ve Mavi Sahtekarın farklı hedefleri vurmak için farklı becerilere sahip olduğunu lütfen unutmayın. Birlikte mükemmel bir şekilde koordine edelim. Ayrıca, görevi kolayca tamamlamak için birçok öğeyi toplayabilir ve kullanabilirsiniz. Biz Sahtekarız eğlenceli ve ilgi çekici bir bulmaca oyunudur. Senin görevin basit: Uzay gemisindeki tüm canlı mürettebatı yürütmek için 2 sahtekarı birleştir. . Kimse kurtulamadı. aš¡ïšaš¡ïï Nasıl oynanır Sahtekarlarız Birlikte Çalışıyoruz " Kırmızı Sahtekarı oklarla hareket ettirin ve engellerden kaçının. Kırmızı Sahtekar sudan kaçınmalı, Mavi Sahtekar ise ateşten kaçınmalıdır. ” Mürettebata yaklaşıp onları yok edelim. ” Mürettebatı bitirmek için bıçak kullanın. aœ" Kırmızı Sahtekardan Mavi Sahtekara geçmek için "Takas" düğmesine dokunmanız yeterlidir "Derilerin kilidini açmak için yol boyunca tüm elmasları toplayın.

Okçu Çöp Adam - Yay Beyi Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam - Yay Beyi

Okçu Çöp Adam - Yay Beyi, fizik tabanlı okçuluk oyunudur, birçok benzersiz yeteneğe sahip dinamik bir kahraman kadrosuna sahiptir. Oyunda ayrıca güvenilir yayınızın yanında tenis topu, kiremit, kürek ve çok daha fazlası gibi geniş bir silah çeşidi var!

Okçu Savaşı Oyunu Oyna Okçu Savaşı

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileceğiniz oyunda yayı gerdirip açı ve gücünü ayarlayarak rakibinizi vurmalısınız.

Uçan Ok Oyunu Oyna Uçan Ok

Uçan Ok Oyunu Oyna

Çöp Adam Düello - İntikam Oyunu Oyna Çöp Adam Düello - İntikam

Çöp Adam Düello serisi İntikam bölümü ile devam ediyor. Bu özel bölümde, Çöp Adam'ın uçan ayakkabıları ve yeni gelişmiş silahları var. 50'den fazla farklı seviyede arkadaşınıza veya bilgisayara karşı savaşın! Her bölümün kendi özel varyasyonları vardır ve bu da savaşı etkiler. Yangın havuzlarından ve tuzaklardan uzak durun! Çöp Adam Düello - İntikam, hem 1 oyuncu hem de 2 oyuncu ile oynanabilir. İlk önce 5 puana ulaşan oyunu kazanır. OYUNCU 1 Hareket: "OK TUŞLARI" Vur: "L" Silahı Fırlatma: "O" OYUNCU 2 Hareket: "WASD" Vur: "F" Silahı Fırlatma: "R"

Jago Oyunu Oyna Jago

Jago Oyunu Oyna

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu

Sarhoş Düellosu Oyunu Oyna

Squid Assassin Oyunu Oyna Squid Assassin

Squid Assassin'de işçilere ve katil bebeğe karşı bir suikast planı oluşturun ve onları yok edin! Suikast yapmadan önce hedefinizi planlayın ve stratejinizi geliştirin. Katil bebek ve işçi karakterlerin silahından uzak durmalı ve mümkün olduğunca sessiz bir katliam yapmalısınız. Mağaza menüsünden farklı özelliklere sahip oyun karakterini seçebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. +50 farklı seviye ile Suikast'a kesintisiz başlayın! Bir fare veya dokunuşla harita üzerinde hedefinizi seçin ve suikastı başlatın.

Merdiven Yarışı Online 2 Oyunu Oyna Merdiven Yarışı Online 2

Bu yeni merdiven koşu oyununa göz atın! Arkadaşlarınızla paylaşın ve eğlenin! Bu oyunun amacı, çalışma süresi içinde toplayabildiğiniz kadar çok merdiven parçası toplamaktır. Ayrıca bir engelle karşılaştığınızda merdivenleri yukarı kaldırmak için ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Neyse ki, ödüller kazanabilir ve yeni heyecan verici görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kulağa harika geliyor! Gelin ve bu oyunu deneyin! İyi oyunlar! Oynamak için ekrana fareyle tıklayın veya dokunun

Keskin Nişancı Çöp Adam Oyunu Oyna Keskin Nişancı Çöp Adam

Dürbünlü tüfeğiniz ile uzak mesafedeki çatıda bulunan adamları vurmalısınız.

Çöp Adam Dövüşü Oyunu Oyna Çöp Adam Dövüşü

Çeşitli çöp adam karakterlerinin yer aldığı oyunda bir çok özel harekette yapılabiliyor. Menüden Training Mode seçerek tuşları ve özel saldırıları keşfedebilirsiniz.

Okçu Çöp Adam 3 Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam 3

Yeni çöp adam okçusu eskisinden daha iyi, Yeni 2 oyun modu ve tüm çöp adam okçu eğlencesi ile yayınızı kullanarak rakiplerinizi olabildiğince çok vurun. Mümkün olduğunca hızlı, düşmanları sizi vurmadan önce indirmelisiniz. Kötü çocuklar sonsuz görünecek. 2 Ok vücudunuza çarpar, ölürsünüz. Kafasına bir ok ve güle güle. Savaşın tadını çıkarmak için yıldızlar kazanın ve yeni görünümler satın alın

Akıl Hastanesi Kaçış Oyunu Oyna Akıl Hastanesi Kaçış

Günün yorgunluğuyla uyuyorsunuz ve uyandığınızda kendinizi bir akıl hastanesine kapatılmış buluyorsunuz! Bu yanlışlıkla kapatılmış olmalı. Kaçmak için elinden geleni yapmalısın! Odadaki ipuçlarını arayın ve akıl hastanesinden kaçın. İpuçlarını arama sürecinde her türlü garip olayla karşılaşacaksınız. İpuçlarını takip etmekten çekinmeyin! Odadaki ipuçlarını arayın ve akıl hastanesinden kaçın.

Faceball Oyunu Oyna Faceball

Diğer oyuncuları bir topla yenmeniz gereken bir oyun. Tüm insanları bir kerede döndürmek için kaydırın! Kırmızı oyuncuları topla vur ve yeşil oyuncuları savun. Dikkatli nişan al ve dikkatli ateş et. Mümkün olduğunca çok sayıda seviyeleri olarak tamamlamak için deneyin! Karakteri döndürmek için sürükleyin. Parmak yukarı - ateş et

Çöp Adam - Kaza Süsü Oyunu Oyna Çöp Adam - Kaza Süsü

Oyuncak çöp adama gün yüzü görmemiş kazalar yaşatıp, istediğiniz yerine vurup, kırılan kemiklerine, havada kalma süresine ve verdiğiniz hasara göre puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kemik puanlarıyla bir çok farklı haritayı açabilir, motor, araba, yatak, alışveriş sepeti gibi değişik araçlar alabilirisiniz.

Polis Çöp Adam Oyunu Oyna Polis Çöp Adam

Görev yaptığınız bölgedeki tüm serserileri dövmelisiniz.

Çöp Adam Kaçış Parkuru Oyunu Oyna Çöp Adam Kaçış Parkuru

Bilim adamları, koşu yarışlarında kullanmak için özel yeteneklere sahip yarışçılar üretiyorlar. Bu yarışçılarla laboratuardan çıkın! Birçok zor engel olacak. Bu engellere hakim olun ve portala ulaşın. Oyuncu 1: W Oyuncu 2: BOŞLUK Oyuncu 3: M Oyuncu 4: YUKARI OK

Emsalsiz Okçular Oyunu Oyna Emsalsiz Okçular

Bu, oynamanın birçok farklı yolu olan bir okçuluk oyunudur. Oyunda oyuncular tek başlarına gitmeyi veya benzersiz bir savaş modunu deneyimlemeyi seçebilirler, o yüzden gelin ve deneyin! Nişan almak için farenizi kullanın ve ateş etmek için tıklayın!

Çöp Adam Meydan Savaşı Oyunu Oyna Çöp Adam Meydan Savaşı

Çöp Adam Meydan Savaşı Oyunu Oyna

Bez Bebek Fizik Oyunu Oyna Bez Bebek Fizik

Bez Bebek Fizik Oyunu Oyna

Hepsini Durdur Oyunu Oyna Hepsini Durdur

Hepsini Durdur, büyüleyici bir gündelik oyundur. Kontroller daha basit olamazdı. Tek yapmanız gereken, tuzağın hareketini veya hareketini başlatmasını istediğinizde Etkinleştir düğmesine dokunmak. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun.

Among Us - Merdivenci Oyunu Oyna Among Us - Merdivenci

Merdivenci Among Us, merdivenleri ve çeşitli engelleri aşmak için sarı blokları toplamanız gereken bir macera oyunudur. Sol tıklama butonunu kullanarak topladığınız bloklardan bir merdiven inşa edebilirsiniz. Arasında Stacky Runner'da bir sonraki bölüme geçebilmek için elinizdeki blokları idareli kullanmak gerekiyor. Zirveye ulaşarak en yüksek puanı almak için Arasında Stacky Runner oyununu oynayın. Engelleri geçmek için blokları kullanın.

Kahraman Okçu Oyunu Oyna Kahraman Okçu

Bu nişan oyununda, bir yay ve sınırsız sayıda okla donatılmış bir karakteri kontrol ediyorsunuz! Rastgele düşmanlar ortaya çıkacak ve sizi öldürmeden önce onları okunuzla vurup öldürmeniz gerekiyor. Bir kafa vuruşu yapabilirseniz, düşmanlar anında ölecektir. Oyun seviye tabanlıdır ve ilerledikçe seviyeler daha zor hale gelecek, aynı anda daha fazla düşman ortaya çıkacak ve daha doğru hale gelecekler, bu yüzden onları hızlı bir şekilde öldürmeniz gerekiyor. PC'de mobil cihaza veya fareye dokunun! .

Çöp Adam Koşusu Oyunu Oyna Çöp Adam Koşusu

Bir grup Çöp Adam, dünyanın dört bir yanında yüzen tünellerde kaybolur. Şehirde, çölde veya kışın kayalık dağlarda vs. kaybolabilirler. Oyuncu eve dönüş yolunu bulmak için tünellerde koşarak ve zıplayarak onlardan birine dönüşecektir. Stick Run'da heyecan ve eğlence bitmiyor. Bu oyun reaksiyon hızınızı ve koşma becerilerinizi zorlar.

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna Mızrak Düellosu

Mızrak Düellosu Oyunu Oyna

Okçu Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam 2

Tüm düşman okçuları en kısa sürede vurmalısınız.

Çatışmaya Katıl 3D Oyunu Oyna Çatışmaya Katıl 3D

Tek askerle ateş ederek ilerlediğiniz caddedeki tüm askerleri toplayıp mevziye ulaşarak tüm canavarları vurmalısınız. Kazandığınız paralarla ateş gücünü ve hızını yükseltebilirsiniz.

Sahtekar Okçu Savaşı Oyunu Oyna Sahtekar Okçu Savaşı

Tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmanız, becerilerinizi kullanmanız ve ayrıca becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyor! Okları atlatmak için çevik olun, bu savaşı sona erdirmenin tek yolu bu olduğundan, düşmanınıza nişan almak için kesin olun. Oyunun amacı, düşman casuslarını vurmak ve ortadan kaldırmak için okları doğru zamanda vurmaktır.

Çöp Örümcek Adam Oyunu Oyna Çöp Örümcek Adam

Gerçek bir kahraman olma zamanı geldi! Sıradan kötü adamların ellerinde mahsur kalan güzel kızları kurtarmak için cesur örümcek adama katılın! Oyunun amacı her seviyeyi tamamlamaktır, ancak oyun sadece asmak ve sallanmakla ilgili değildir, farklı örümcek düşmanlarının yollarını bulmasını engellemelisiniz, aralarında Green Goblin, Doctor Octupus ve kötü Venon her birini tamamlamaya çalışır. seviyelerden biri ve yardımınıza ihtiyacı olan güzel kapana kısılmış kızları kurtarın ! ! ! Mobil cihazınızda eğlenmek için sıradan kahraman oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre.

Dev Jöle 3D Oyunu Oyna Dev Jöle 3D

Acele edin ve aynı renk jölelere dokunun, böylece kahramanınız sonuna kadar daha büyük ve daha büyük olacak devasa olabilir. Şişirilebilir yastığa atlamak için en büyük enerjiyi kullanın. Şişirilebilir yastığın diğer tarafında ise takım arkadaşlarınız yastığın tepki kuvveti altında hazine sandığına ulaşmak için havaya uçacak. Hareket etmek için kaydırın.

Çöp Adam - Okçu Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam - Okçu Düellosu

Bu oyun, Ateşin gücünü temsil eden "Alev", Zehirin gücünü temsil eden "Gargle" ve Stickdoll evrenindeki iyiliğin temsilcisi "Ophelia" arasındaki sonsuz savaşı konu almaktadır. Her şeyden önce, savaş ekipmanı savaş alanından önce toplanır. Bu ekipmanlar zırh, ok ve rastgele eşya baloncuklarıdır. Ancak dikkatli olun, bu balon her zaman faydalı olmayacaktır. Ekipman toplandıktan sonra savaş alanına girilir ve toplanan oklar sırayla ateşlenir. Acımasız yarışmada kazanan olmazsa 3 raunt devam edecek. Bu 3 raundun sonunda en çok cana sahip olan savaş kazanan olur. Bu oyunu bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da rahatça oynayabilirsiniz. 1. Oyuncu: Taşımak için: "W, A, S, D" Ok Fırlatmak İçin: "Boşluk" ( Atış yapmadan önce güç çubuğunu iyi ayarladığınızdan emin olun. ). 2. Oyuncu: Taşımak için: "Yön Tuşları" Ok Fırlatmak İçin: "K"(Atış yapmadan önce güç çubuğunu iyi ayarladığınızdan emin olun. ). Mobilde: Hareket Etmek İçin: "Parmağınızı Hareket Eteceğiniz Yönde Basılı Tutun" Ok atmak için: "Sadece Dokun"

Vex 5 Oyunu Oyna Vex 5

Vex 5 Oyunu Oyna

Çöp Adam Çatışması Oyunu Oyna Çöp Adam Çatışması

Çöp Adam Çatışması, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir çöp adam oyunudur. Tek başınıza koşmaya başlayın ve düşmanları takım arkadaşlarınız olarak evcilleştirmek için alt edin. Ekibinizi diğer tüm çeteleri yenmek için yönetin ve en önemli hedef haritanın altındaki canavarı öldürmek. Hareket halindeyken hamlelerinizi hesaplayın ve mümkün olduğunca çok üye toplayın. Uygun bir saldırı stratejisi bulmak için kendi puanınızı ve rakibinizin puanını hesaplayın. Oyunun amacı, ordunuzun hareketlerini doğru bir şekilde hesaplayarak savaş alanındaki tüm düşmanları yenmektir.

Düşüş Yarışı 3D Oyunu Oyna Düşüş Yarışı 3D

Düşüş Yarışı 3D Oyunu Oyna

Mahkum Çöp Adam Oyunu Oyna Mahkum Çöp Adam

Hapisten kaçan bir çöp adam hakkında heyecan verici bir oyun. Bir çöp adam yakalanır ve hapsedilir, ancak asla pes etmez ve kendini kurtarmayı planlar. Her gün, her yıl sabredin. Umut onu özgür bırakabilir. Sonunda özgürlüğün nefesini alabilir. Bloğu kesin, yere bırakın ve ormandan çıkmak için bloğa basabilirsiniz.

4 Kişilik Çöp Adam Oyunu Oyna 4 Kişilik Çöp Adam

Arkadaşlarınla 4 kişilik eğlenmeye hazır mısın? 4 oyuncu için çöp adam eğlencesine başlamaya hazır olun! Arkadaşlarını al, gel ve 15 farklı seviyeyi geç, dikkatli ol, biriniz ölürse tüm bölüm sıfırdan başlıyor. Asla ölmemelisin. Yeşil Oyuncu "5123"ü hareket ettirecek Pembe Oyuncu "YGHJ"yi hareket ettirecek Mavi Oyuncu "WASD"yi hareket ettirecek Kırmızı Oyuncu "Yön tuşlarını" hareket ettirmek için

Jumpero Oyunu Oyna Jumpero

Jumpero kesinlikle büyüleyici bir atlama oyunudur. Hiç yerçekimi etkisinden kurtulup yüksek bir duvarın üzerinden atlayacak kadar yüksekliğe zıplamayı hayal ettiniz mi? Bugün hayaliniz sanal dünyamızda gerçek olacak. Kontrol etmek için tıklayın veya dokunun.

Sinsi Mahkum Oyunu Oyna Sinsi Mahkum

Karşınıza çıkan engelleri sunulan alet ve edavat içinden uygun olanı seçerek aşmalısınız.

Suikastçi Çöp Adam Oyunu Oyna Suikastçi Çöp Adam

Sığınak gibi bir yerde belirtilen miktar kadar düşmanı çeşitli silahlarınızla vurup, yeşille işaretli kapıya ulaşmalısınız. Kalabalık ortamlarda avantaj sağlamak için ağır çekimi kullanabilirsiniz. Survival (Hayatta kalma) modunda mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket Fare : Ateş etme/Nişan alma F : Kapı açma T : Yavaş çekim

Reklam
3B Acil Servis Hekimi
3B Acil Servis Hekimi
Enseye Şaplak
Enseye Şaplak
Sayma Ustası
Sayma Ustası
Dövüşçü Bez Bebek
Dövüşçü Bez Bebek
Çöp Adam Gölge Diyarı
Çöp Adam Gölge Diyarı
Vurucu Çöp Adam 3 - Canavarlar Arasında
Vurucu Çöp Adam 3 - Canavarlar Arasında
Huggy Ateş ve Su
Huggy Ateş ve Su
Çöp Adam Hapishaneden Kaçış
Çöp Adam Hapishaneden Kaçış

Ücretsiz Çevrimiçi Çöp Adam Oyunları

Çöp Adam Futbol, 2 Kişilik Çöp Adam, Skorlu Çöp Adam ve Rakipli Çöp Adam gibi alt kategorileri de içeren en iyi çöp adam oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin çöp adam oyununu oyna! Çöp Adam Düello Arena, Huggy Ateş ve Su, Sarhoşlar Ringte, Huggy Ateş ve Su 2 ve Sarhoş Düellosu 2 gibi en çok oynanan çöp adam oyunlarını oynayabilir veya Enseye Şaplak 2, 3B Acil Servis Hekimi, Sayma Ustası ve Enseye Şaplak gibi yeni oyunları deneyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Adam ve Çöp kategorilerine bakabilirsiniz.
Çöp Adam Oyunları kategorisindeki yüzlerce çöp adam oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

2 Kişilik Çöp Adam, Çöp Adam Dövüş, 3D Çöp Adam, Okçu Çöp Adam, Çöp Adam Futbol, Bir Kişilik Çöp Adam, Çöp Adam Savaş, Çöp Adam Düello, Skorlu Çöp Adam, Rakipli Çöp Adam, Samuray Çöp Adam, Savaşçı Çöp Adam, 1 Kişilik Çöp Adam, Örümcek Çöp Adam

3D Engel Aşma Oyunları 3'lü Eşleştirme Oyunları Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Anahtar Oyunları Asker Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Barbie Oyunları Basketbol Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Blok Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çıkış Oyunları Çizgi Film Oyunları Doktor Oyunları Dora Oyunları Engel Oyunları Engel Aşma Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Gemi Oyunları Giysi Oyunları Hayalet Oyunları Hayvan Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kedi Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Maymun Oyunları Pacman Oyunları Prenses Oyunları Rekor Oyunları Savaş Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Soliter Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Su Oyunları Süreli Oyunlar Tank Oyunları Top Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfekli Oyunlar Uçak Oyunları Yad Oyunları Yapboz Oyunları Yemek Oyunları Zombi Oyunları Zuma Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.