Çöp Adam Oyunları

Katil Şehir Oyunu Oyna Katil Şehir

Bu şehirde katiller peşinizi bırakmıyor ve arabalar çarpmak için fırsat kolluyor!.. Kaderinize küsmeyip mümkün olduğu kadar yoldan para toplayarak hayatta kalmalısınız.

Ölümcül Tetikçi Oyunu Oyna Ölümcül Tetikçi

Bir suikastçi olarak aldığınız işleri gerektiğinde kaza sürü vererek halletmelisiniz! . . Uzak mesafelerdeki hedefler için nişangahta gösterilen mesafeye göre nişan almalısınız.

Sarhoşlar Ringte Oyunu Oyna Sarhoşlar Ringte

Eğlenceli sarhoş mücadelelerinin bu yeni bölümünde çıktığınız boks ringinde rakibinizi alt etmelisiniz. WASD ve Yön Tuşları ile oynayabilirsiniz.

2D Çöp Adam Parkur Oyunu Oyna 2D Çöp Adam Parkur

Çöp Adamı platformlarda ve parkurda koşturun. Havalı olun, artistik hareketler yapın. Hızlı koşun. Heyecan verici bir dünya ve en havalı hareketler için devasa bir alan. İlginç animasyon ve farklı çöp adamlar. Bu meydan okumaya katılın, tüm arkadaşlarınızdan daha fazla seviye geçin! Hareket etmek için A/D'ye basın. Atlamak için W'ye basın.

Mahkum Çöp Adam Oyunu Oyna Mahkum Çöp Adam

Hapisten kaçan bir çöp adam hakkında heyecan verici bir oyun. Bir çöp adam yakalanır ve hapsedilir, ancak asla pes etmez ve kendini kurtarmayı planlar. Her gün, her yıl sabredin. Umut onu özgür bırakabilir. Sonunda özgürlüğün nefesini alabilir. Bloğu kesin, yere bırakın ve ormandan çıkmak için bloğa basabilirsiniz.

Sırıklı Ninja Oyunu Oyna Sırıklı Ninja

Ultimate Stick Garibesi! Bu zorlu arcade oyunu yeteneklerinizi ispat etmeniz gerekir. Minik ninja perona ulaşmak ve tüm parlak taşlar toplamak Yardım. En yüksek puanı almak ve tüm Ucubeler Sopa kilidini!

Okçu Çöp Adam Oyunu Oyna Okçu Çöp Adam

Okçu Çöp Adam Oyunu Oyna

Güdümlü Yumruk 2 Oyunu Oyna Güdümlü Yumruk 2

Güdümlü Yumruk 2 Oyunu Oyna

Tug of Heads Oyunu Oyna Tug of Heads

Tug of Heads Oyunu Oyna

Sallanan Adam Oyunu Oyna Sallanan Adam

Örümcek adam gibi ip atıp sallanarak ve testere tuzaklara takılmadan altın toplayarak ilerlemelisiniz.

Çöp Adam Terörle Mücadele Oyunu Oyna Çöp Adam Terörle Mücadele

Kırmızı ve mavi takımlar arasında gerçekleşen silahlı çatışmada tüm rakip takımı yoketmelisiniz! Çevreden sağlık kiti, cephane, silah, zırh vb. gibi mühimmat toplayabilirsiniz. WASD : Hareket Fare : Nişan alma/ateş etme F/G : El bombası (varsa)

Bay Okçu Oyunu Oyna Bay Okçu

Bay Okçu Oyunu Oyna

Vurucu Çöp Adam 2 Oyunu Oyna Vurucu Çöp Adam 2

Kalenizi uzaylı ve düşman güçlerine karşı korumalısınız.

Çöp Adam Spor - Tüytop Oyunu Oyna Çöp Adam Spor - Tüytop

Çöp Adam Spor - Tüytop Oyunu Oyna

Çöp Adam Havada Zıplama Oyunu Oyna Çöp Adam Havada Zıplama

Havada zıplayarak elektrikli mayınlara çarpmadan mümkün olduğu kadar tırmanmalısınız.

Suikastçi Çöp Adam Oyunu Oyna Suikastçi Çöp Adam

Sığınak gibi bir yerde belirtilen miktar kadar düşmanı çeşitli silahlarınızla vurup, yeşille işaretli kapıya ulaşmalısınız. Kalabalık ortamlarda avantaj sağlamak için ağır çekimi kullanabilirsiniz. Survival (Hayatta kalma) modunda mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. WASD : Hareket Fare : Ateş etme/Nişan alma F : Kapı açma T : Yavaş çekim

Uçan Ok Oyunu Oyna Uçan Ok

Uçan Ok Oyunu Oyna

Çöp Adam Gölge Diyarı Oyunu Oyna Çöp Adam Gölge Diyarı

Boşluk : Zıplama A : Saldırı 1 S : Saldırı 2 D : Saldırı 3

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna Sarhoş Düellosu 2

Sarhoş Düellosu 2 Oyunu Oyna

Tek Darbe Çöp Adam Oyunu Oyna Tek Darbe Çöp Adam

Gökdelendeki kötü adamları tek vuruşta etkisiz hale getirip kat çıkışına ulaşmalısınız. Kahramanımızın konumundan tutup gerdirerek tam kötü adamın konumuna veya stratejik olarak yakınına fırlatabilirsiniz.

Çatıdaki Hedefler Oyunu Oyna Çatıdaki Hedefler

Çatıdaki Hedefler Oyunu Oyna

Sallanan Bez Bebek Oyunu Oyna Sallanan Bez Bebek

Sallanan Bez Bebek Oyunu Oyna

Çöp Adam Ortaçağ Düellosu Oyunu Oyna Çöp Adam Ortaçağ Düellosu

Bilgisayara karşı veya 2 kişilik oynayabileğiniz oyunda mızrak ve baltayla rakibinizi etkisiz hale getirmelisiniz.

Çöp Adam Savaşları Oyunu Oyna Çöp Adam Savaşları

Bu Bölge Savaşı, Tüm kontroller oyunda listeleniyor. Bölge savaşı, sıra tabanlı bir şekilde aech orher'a karşı iki plato takımıyla karşı karşıya. Bu alan takım adını, sahada kalan oyuncuları ve toplu takım sağlığını gösterir. Bu, o anda aktif olan oyuncu hakkında bilgi görüntüler. Bunlar oyun seçenekleri. Buradan oyundan çıkabilir veya haritayı görüntüleyebilirsiniz. Sıra size geldiğinde iki seçeneğiniz var: Taşı ve kal, hareket etmeyi seçerseniz, yalnızca sınırlı miktarda hareket edebileceğinizi unutmayın. Ardından, kalsanız da hareket etmeyi bitirseniz de saldırı seçenekleri belirecektir. Tüm saldırı seçeneklerine klavye kısayolları ile doğrudan erişilebilir. Sadece sol üstteki sayıya bakın El bombaları ağır hasara neden olabilir ve uzaktaki hedefleri vurabilir Silah yalnızca bir hedefi vurur, ancak isabetli bir şekilde anında kafadan vuruş yapabilir. Bot çok az hasar verir, ancak anında öldürmek için birini sahneden indirebilir. Görevleri ve zorlukları oynayarak daha fazla aşamanın ve hets'in kilidini açın. Bilmen gereken tek şey bu. Şimdi oynamaya başlayın.

Biçer'in Kavgası Oyunu Oyna Biçer'in Kavgası

Yakuza tarafından dönek ilan edilip sevgilisi öldürülen Biçer ile tüm yakuza'yı temizlemelisiniz. Topladığınız para ve puanlarla sağlık ve gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Mermi Bükücü Oyunu Oyna Mermi Bükücü

Mermi Bükücü Oyunu Oyna

Çaylak Kabus Oyunu Oyna Çaylak Kabus

Çaylak uyuyor. 15 saniye boyunca Rüyasında hayatta kalmaya çalışın! - Çaylağın başrolde olduğu ilginç zorluklar - UFO'da Pro Noob için geliyor. Kötü Tanrı ile savaşacaksın - Rüyasında Çaylak olarak oynayacaksın - Çaylak dağda dengede tutun - Çaylağın kabusunda 32 mücadeleyi kazanmasına yardım et, 15 saniye hayatta kal Oynamak için Farenin Sol Düğmesine tıklayın

Tek Darbe Samuray Oyunu Oyna Tek Darbe Samuray

Eğlenceli parkur oyununda kılıçlarınızla düşmanları etkisiz hale getirip bitişe ulaşmalısınız.

Stickman Shooter Oyunu Oyna Stickman Shooter

Çeşitli düşman güçlerine karşı üssünüzü korumalısınız. Kazandığınız paralarla ateş gücü arttırma ve seri atış gibi yükseltmeler yapabilirsiniz.

Merdiven Yarışı Oyunu Oyna Merdiven Yarışı

Yoldan toplayacağınız mavi bloklar ile kırmızı blokları geçmek için merdiven yapıp tırmanmalısınız.

Buz Krallığında Bir Gün Oyunu Oyna Buz Krallığında Bir Gün

En sevdiğiniz karakterlerle Buz Krallığı'nda harika bir gün geçirelim! Kaleyi temizlemelerine, odaları dekore etmelerine ve prenseslerle giydirme oynamalarına yardım edin. Çok eğlenceli olacak!

Yumurta Kamyonu Oyunu Oyna Yumurta Kamyonu

Taşıdığınız yumurtayı düşürmeden veya kırmadan aracınız ile engelleri aşarak sonraki şehre ulaşmalısınız.

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna Dev Kapışması Online

Dev Kapışması Online Oyunu Oyna

Silahlı Çatışma Simülasyonu Oyunu Oyna Silahlı Çatışma Simülasyonu

Elinizdeki paraya göre tetikçi ve bombacı gibi çeşitli türdeki adamları istediğiniz yere yerleştirip kırmızı teröristleri etkisiz hale getirmelisiniz.

Elma Vurma Ustası Oyunu Oyna Elma Vurma Ustası

Elma Vurma Ustası Oyunu Oyna

Kılıçlı Çöp Adam Oyunu Oyna Kılıçlı Çöp Adam

Kılıcınızla yerdeki ve havadaki düşmanları yok edip mümkün olduğu kadar elmas toplayın. Topladığınız elmaslarla daha etkili silahlar alabilirsiniz. Yukarı : Zıplama Boşluk : Saldırı

Çizim Silahlar Oyunu Oyna Çizim Silahlar

Silahınızı istediğiniz şekilde çizdikten sonra düşmanları yenip bitişe ulaşmalısınız.

Sallanan Adam (Sansürlü) Oyunu Oyna Sallanan Adam (Sansürlü)

Oyunun bu sansürlü sürümünde de örümcek adam gibi ip atıp sallanarak altınları toplamalısınız.

Çizerek Koru Oyunu Oyna Çizerek Koru

Zekanızı sınayın ve tüm seviyeleri geçmeye çalışın! Hiç böyle iyi bir oyun hayal edebiliyor musunuz? Becerinizi deneyin ve en iyisini yapın! Bir çizgi çiz ve hayatta kal. Hızlı ve akıllı olmalısınız! Deneyebileceğin pek çok farklı seviye ve havalı kıyafet var! Ama çok dikkatli olun, SEVİYELER'de hangi tuzakların gizlendiği hakkında hiçbir fikriniz yok! ! ! Sahra'dan Metropolis'e kadar keşfedin!

Renkli Zemin Bulmaca Oyunu Oyna Renkli Zemin Bulmaca

Örneği takip ederek blokların üzerini boyayabilir misiniz? Yeni bir Color Puzzle oyununda deneyin! Çöp Adamları hareket ettirin ve tahtayı rengine göre boyayın. Sadece rahatlayın ve oyunun tadını çıkarın! Çöp Adam ve kaydırmak için dokunun. Seviyeyi tamamlamak için referansı takip edin.

Çöp Adam - Kaza Süsü Oyunu Oyna Çöp Adam - Kaza Süsü

Oyuncak çöp adama gün yüzü görmemiş kazalar yaşatıp, istediğiniz yerine vurup, kırılan kemiklerine, havada kalma süresine ve verdiğiniz hasara göre puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kemik puanlarıyla bir çok farklı haritayı açabilir, motor, araba, yatak, alışveriş sepeti gibi değişik araçlar alabilirisiniz.

Çöp Adam GTA Oyunu Oyna Çöp Adam GTA

Polislere yakalanmadan, arabaların altında kalmadan mümkün olduğu kadar gasp yapın! . .

Çöp Adam Köprüsü Oyunu Oyna Çöp Adam Köprüsü

Atari oyunlarını sever misin? Harika, Çöp Adam Köprüsü seni bekliyor. Parkurdaki karakterleri toplayarak bitiş çizgisine rakiplerden önce ulaşmak gerekiyor. Mouse ile oynanmaktadır.

Enseye Şaplak Oyunu Oyna Enseye Şaplak

Basit bir 3 boyutlu kaçış oyunu olan Enseye Şaplak, her seviyede pistteki tuzaklardan kaçınırken, mümkün olduğu kadar çok renkli çöp adama tokadı basmak ve bitiş çizgisine ulaşmanızı gerektirir. Bitiş çizgisini geçtikten sonra, yüksek puanlar almak için turuncu bir çöp adama çarpabilirsin! Sakin olun ve iyi eğlenceler! Sola ve sağa hareket etmek için kaydırın

Çeteci Bez Bebekler Oyunu Oyna Çeteci Bez Bebekler

Yumruklarınızı ve tekmelerinizi konuşturacağınız oyunda yerden taş, fincan, çöp kovası, kasa vb. gibi eşyaları toplayıp fırlatabilirsiniz.

Mükemmel Nişancı 3D Oyunu Oyna Mükemmel Nişancı 3D

Dürbünlü tüfeğiniz ile çatıda gezinen düşmanları vurmalısınız.

Sayma Ustası Oyunu Oyna Sayma Ustası

Sayma becerilerinizi deneyin! Bu, bir çöp adam kalabalığının lideri olduğunuz dinamik bir koşucu oyunudur. Çatışma çetenizi toplayın ve toplayın, yönetin, kazanın! Sola veya sağa kaydırın

Vahşi İtişme Oyunu Oyna Vahşi İtişme

Size doğru yürüyen düzinelerce penguen var. Bitiş çizgisine kadar yolunuzu bulmayı yönetin.

Kukla Savaşçı Oyunu Oyna Kukla Savaşçı

Kukla Savaşçı Oyunu Oyna

Saklan Veya Sobele Oyunu Oyna Saklan Veya Sobele

Küçük labirentte ebe olup görünmez çöp adamları arayabilir yada ebeden kaçarak elmasları toplayabilirsiniz. HIDE ile kaçıp elmasları toplamalısınız. SEEK ile ebe olup görünmez olanları bulmalısın

Reklam
Soldado Contra Zombis
Soldado Contra Zombis
Pixel Smash Duel
Pixel Smash Duel
Carrera De Trampolín
Carrera De Trampolín
Carrera de mochilas propulsoras
Carrera de mochilas propulsoras
Stickman Run
Stickman Run
Stickman Fights
Stickman Fights
Stickman vs Zombies
Stickman vs Zombies
Stick Hero
Stick Hero

Ücretsiz Çevrimiçi Çöp Adam Oyunları

Dev Çöp Adam, Kızılderili Çöp Adam, Haydut Çöp Adam ve Rakipli Çöp Adam gibi alt kategorileri de içeren en iyi çöp adam oyunları kategorisindeki yüzlerce oyun içinden istediğin çöp adam oyununu oyna! Kılıçlı Çöp Adam, Tek Darbe Çöp Adam, Vahşi İtişme, Çöp Adam Terörle Mücadele ve Sarhoş Düellosu 2 gibi en çok oynanan çöp adam oyunlarını oynayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla oyun için Adam ve Çöp kategorilerine bakabilirsiniz.
Çöp Adam Oyunları kategorisindeki yüzlerce çöp adam oyununun hepsini bilgisayar ve PC ile birlikte, çoğunu Android ve iOS tablet ve cep telefonu tarayıcılarında, indirmeden, yüklemeden, çevrimiçi ve bedava oyna.

Siyah Çöp Adam, Çöp Adam Futbol, Süvari Çöp Adam, Tetikçi Çöp Adam, Uçan Çöp Adam, Denizci Çöp Adam, Katil Çöp Adam, Çöp Adam Vurma, Okçu Çöp Adam, Çöp Adam Savunma, Çöp Adam Spor, Anarşist Çöp Adam, Asker Çöp Adam, Samuray Çöp Adam

2022 Oyunları 3D Oyunlar 3D Engel Aşma Oyunları 4 Kişilik Oyunlar Altın Oyunları Altın Avcısı Oyunları Altın Toplama Oyunları Ateş Oyunları Ateş Etme Oyunları Balık Oyunları Balon Oyunları Batman Oyunları Bebek Oyunları Bebek Hazel Oyunları Ben 10 Oyunları Bisiklet Oyunları Bomba Oyunları Bombacı Robot Oyunları Boyama Oyunları Çiftlik Oyunları Çocuk Oyunları Çöp Adam Oyunları Erkek Oyunları Eşini Bulma Oyunları Ev Oyunları Hayvan Oyunları Hedef Oyunları Kabarcık Vurucu Oyunları Kağıt Oyunları Kale Oyunları Kamyon Oyunları Kar Oyunları Kedi Oyunları Kız Oyunları Kiz10 Oyunları Köpek Oyunları Kule Oyunları Labirent Oyunları Mahjong Oyunları Mario Oyunları Motor Oyunları Örümcek Adam Oyunları Parkur Oyunları Patlatma Oyunları Prenses Oyunları Refleks Oyunları Salyangoz Bob Oyunları Savaş Oyunları Simülasyon Oyunları Skor Oyunları Solitaire Oyunları Tank Oyunları Temizlik Oyunları Top Oyunları Top Patlatma Oyunları Toplama Oyunları Traktör Oyunları Tüfek Oyunları Uçak Oyunları Yad Oyunları


Telif Hakkı © 2022 YK-Oyun.com - Tüm Hakları Saklıdır.
RSS

This site uses cookies to offer you a better browsing experience.